NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Volt oka ,hogy visszavontátok Osi engedélyét a tárgyalásra vagy semmi különös,pedagógiai jelleggel engedélyeztétek neki és most kussoljon a nagy fizetéssel kapcsolatban,mert nincs akkora kereslet rá,mint ahogy elképzelte?kátrány
Szerintem utobbi. Mivel annyira verte magat arra, hogy top DE, ezert elso kort kertunk erte, de senki sem akarta megadni, plusz ugye meg a csillagokat is le kellett volna hozni neki az egrol. Most van neki a kuss, de meglepo lenne, ha innen sikerulne ot kibekiteni. Ket eve sir a szaja, iden mar vadaskodik is......mondjuk az a hazug csapat, aki nem kezeli ot megfeleloen, azert csak kifizette a vaskos milliokat akkor is, amikor retek modon jatszott.....es valamiert el is fogadta, a serulesei ellenere is szent tehen volt stb.
Valamint azt sem lehetett elore tudni, hogy a cap majd negyedevel fog novekedni. Amikor a mostani szerzodese megkottetett, akkor top DE fizetes volt. Ez kicsit olyan, mintha vennel egy high end laptopot, majd ket ev mulva ingyen akarnal ujabbat, mondvan, hogy van mar jobb es megerdemled.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bruce Johnsonnak úgy néz ki (erre a szezonra) lőttek. Tavaly is sérülés, meg most is... :/ Pedig lehet TT venné át Grant tavalyi helyét cornerbe meg Webster és Prince. Ott van még Ross, dehát ő is porcelánból van. Jó lett volna még ide Johnson.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Baas szerződése vmi elképesztő... 2015-ben több mint 5 misit fog keresni (és fog beleszámítani a capbe)csebi
Szerintem ki lesz fizetve neki a 11 millió garantált már hamarabb, aztán maximum kivágják.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Baas szerződése vmi elképesztő... 2015-ben több mint 5 misit fog keresni (és fog beleszámítani a capbe)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Visszaigazolták Rocky Bernardot.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Közben állítólag Princenél azon áll a bál [a szerződés megfogalmazásán kívül], hogy a 20. helyen draftolt Claybornnak többet osztottak ki fizuban mint ami a képletből következne. Prince szerződésének a hiánya meg továbbgyűrűzött Liugetre és Solderre. [Ezért volt egy három fős alá nem író blokk.]

Ebből közben előbb Liuget majd egy órával utána Solder is aláírt. Remélhetőleg ez majd feloldja a gordiuszi csomót Princenél is.



Plusz Jacobs állítólag minden nap felhívta Bradshawt amíg nem volt meg a szerződése és csak azért volt hajlandó aláírni a szerződésmódosítását hogy így abból a pénzből AB-t tudják visszahozni.


Kiwiről meg. 2 yrs, 8.6 million (2011 salary – 1.75 million; 2012 salary – 4 million) illetve lehet hogy az első évben csak 500 000 a garantált. Továbbá ha képtelen workoutolni jövőre, akkor a Giantsnek semmit sem kell fizetnie neki.salander
ha ez igaz amit Jákobról mondasz akkor kurva nagy respect jár neki! 😊
remélem mind2 1000 futott yard felett lesznek idén ezek után!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Közben állítólag Princenél azon áll a bál [a szerződés megfogalmazásán kívül], hogy a 20. helyen draftolt Claybornnak többet osztottak ki fizuban mint ami a képletből következne. Prince szerződésének a hiánya meg továbbgyűrűzött Liugetre és Solderre. [Ezért volt egy három fős alá nem író blokk.]

Ebből közben előbb Liuget majd egy órával utána Solder is aláírt. Remélhetőleg ez majd feloldja a gordiuszi csomót Princenél is.



Plusz Jacobs állítólag minden nap felhívta Bradshawt amíg nem volt meg a szerződése és csak azért volt hajlandó aláírni a szerződésmódosítását hogy így abból a pénzből AB-t tudják visszahozni.


Kiwiről meg. 2 yrs, 8.6 million (2011 salary – 1.75 million; 2012 salary – 4 million) illetve lehet hogy az első évben csak 500 000 a garantált. Továbbá ha képtelen workoutolni jövőre, akkor a Giantsnek semmit sem kell fizetnie neki.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
+ ez a Mark Clayton minek nekünk???yooker
Ha Michael Claytonra gondolsz: Küzd a fiatalokkal a 3-tól 6-ig WR helyekért. Biztos reménykednek hogy egyszer kitör majd belőle az amiért első kör közepém draftolták. (Szerintem esélytelen kb.)

salander
hát a neve nem jött össze de rá gondoltam...
kösz a részletes tájékoztatást , legalább wr poszton naprakész lettem... 😊

Bardenben sokáig reménykedtem , de azt hiszem róla lemondhatunk lassan tényleg...

arra meg amit írtál (3-6.helyre bekerülés) pedig biztos megérte... pláne ha SS is menni fog...

Kiwiről már írtak itt valahol asszem... ( legalábbis én már számoltam vele , de lehet hogy csak megérzés volt... 😉
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha jól látom senki nem hozta le az infót!? Kiwanuka-val 2 éves szerződést kötöttünk! Ez egy örömhír és nagyon remélem rendbe jött a tavalyi sérüléséből!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
+ ez a Mark Clayton minek nekünk???yooker
Ha Michael Claytonra gondolsz: Küzd a fiatalokkal a 3-tól 6-ig WR helyekért. Biztos reménykednek hogy egyszer kitör majd belőle az amiért első kör közepém draftolták. (Szerintem esélytelen kb.)

Ugye Nicks és Manningham fix. A harmadik WR helyre (ha SS-t nem hozzuk vissza vagy amíg PuP-on van) eddig Cruz tűnt a legesélyesebbnek az edzések alapján (de az utolsón volt két nagyon csúnya dropja).

Van még ugye: Hixon - akinek eddig durván jól megy a training camp alatt; Devin Thomas - akinek szintén jól megy; Sam Giguere - akinek eddig nem nagyon; és van Jernigan, Calhoun és Reynaud akikről nem lehet valami sokat tudni. Ja, Bardent kihagytam, aki sérült.

Ami még furcsa, hogy Derek Hagant nem hoztuk vissza a Training Campre sem, pedig bár szerintem egy béna, de ő tudta legjobban a "beugró emberek" közül az év végén Gilbride playbookját, ami meg is látszott a teljesítményén.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ja, es John Kuhn Packers FB-nek is tettunk ajalnatot (allitolag 3 ev/7.5 milla-nal jobbat) de megis a Packershez irt ala.lotus86
yooker
Kolb értékét nagyban növelte, hogy ő franchise QB és nem egy falember. Még ha Osi a posztján sokkal jobb játékos is jelenleg, mint Kolb a sajátján.Deny
Egy "Hardcore Kolb fun" bizonyára elfogult vele kapcsolatban... 😊
az biztos hogy ez az üzlet a Cards részéről egy magasan megelőlegezett bizalom...
sztem egy Flacco szintű irányító Kolb kb, nem rossz , de SB-hoz kevés

de majd meglássuk...


Osi mg inkább ment volna ilyen huza-vona után ebből sok jó nem fog kisülni
az biztos....

+ ez a Mark Clayton minek nekünk???
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2011/08/04/where%E2%80%99s-the-love-for-steve-smith/

Eléggé egyetértek az írással...Asbee
Steve Smith aranyosan betolta a cikket a Facebookjára. :]

Amúgy azért lassan körvonalazódnak a dolgok a training campes cikkek alapján, hogy kitől mi várható.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Carlson simán ér azért egy 3. kört, és a 3+4 már kb egy 2. körös pick

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
1.kör + Carlsont hol álmodtátok?!
sima elsőkört nincs csapat aki adni akar érte. Carlson+4.kör kb reális...

Amugy Carroll és Cable is azt nyilatkozta h nagyon tetszik nekik a Miller Carlson duó, és sokat várnak tőlük. stb...braxa88
Carlson + 4. is messze van a reálistól, csak a másik irányba.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.giantsfootballblog.com/2011/08/04/where%E2%80%99s-the-love-for-steve-smith/

Eléggé egyetértek az írással...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
TC hirek:
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/08/giants_get_solid_performance_o.html

Legfontosabb, hogy a fiatalok nagyon jol teljesitenek, kulonosen a linbackerek!lotus86
Tuck tegnap Austint emelte ki:
We have a lot of talent in our rookie class but @anchormanaustin has been impressive so farJustin Tuck
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
TC hirek:
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/08/giants_get_solid_performance_o.html

Legfontosabb, hogy a fiatalok nagyon jol teljesitenek, kulonosen a linbackerek!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Schefter írta 2 órája: Seven teams are over cap and will have to be under by Friday: STL $100K: ATL $1 MIL: DAL $3 M; DET $8 M; HST $8.5 M; PIT $11M; OAK $12M. szal kétlem h a raiders hamarabb tudja a cap alá ügyeskedni Bosst, mint mi :rolleyes:
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
http://www.nydailynews.com/blogs/giants/2011/08/boss-trying-out-in-oakland
Bazz... Egyelőre nem sok esélyt látok arra, hogy Boss Óriás maradjon 😕gerle
A Raiders a sapka felett van most, lehet ezért sem sikerült Millert megtartani. Biztos tudnak ügyeskedni a számokkal, de sztem nagy hiba lenne Boss-t elengedni. Fiatal és jó TE!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
http://www.nydailynews.com/blogs/giants/2011/08/boss-trying-out-in-oakland
Bazz... Egyelőre nem sok esélyt látok arra, hogy Boss Óriás maradjon 😕

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Seahawks trade-t nem értem, miért nem csináltuk. Jó akkor Boss-ra kicsi az esély, de át lehetne alakítani az offense-t, hogy kivesszük a blokkoló TE játékot...

Hol olvastátok azt?

5 igazolás közül a Dodge félével nem értek egyet, többi jöhetcsebi
En csak ironroyra reagaltam. AMugy mar mindegy, megmondtuk Osinak es az ugynokenek, hogy vege a gyereknapnak, eddig nem talatak partnert a cserere, mostantol meg tilos keresniuk.lotus86
http://www.bigblueview.com/2011/8/2/2340435/osi-umenyiora-trade-rumors-john-carlson-and-a-draft-pick még reggel olvastamironroy
Ezt en is olvastam, de pusztujak meg, ha latok benne 1. kort. Carsonrol + pickrol van szo, de azt nem irjak, hogy elso koros lenne.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ez a legnagyobb vicc az egeszben, fuggetlenul attol, hogy tenyleg annak vittek.lotus86
Kolb minden, csak franchise QB nem. Eddig semmi olyat nem tett le az asztalra, ami ilyen magas értéket indokolna.balu10
Lényegtelen, hogy a szurkolók kinn, itthon, bárhol hogy vélekednek, elég, hogy a Cardinals vezetősége így látta. (Megjegyzem, szerintem jól látták, de majd az idő eldönti.)Deny
Jo, persze, a mi velemenyunk nem fontos, de ettol fuggetlenul tartom a velemenyem, hogy Kolb egy fogyatekos, de kivanom, hogy cafoljon meg, mert kedvelem a Cardinalst, es igerem, en fogok eloszor mea culpazni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Volt oka ,hogy visszavontátok Osi engedélyét a tárgyalásra vagy semmi különös,pedagógiai jelleggel engedélyeztétek neki és most kussoljon a nagy fizetéssel kapcsolatban,mert nincs akkora kereslet rá,mint ahogy elképzelte?kátrány
Szerintem legkorábban akkor derülhet ki a dolog természete, ha hirtelen leigazoljuk Andre Carter-t (workouton van nálunk); akkor tuti menni fog Osi csak a Giants fogja megmondani neki hogy hova (mert akkor meglesz Tollefson helyettese, így igazából nincs szükség még egy DE-re). Illetve majd sort kerítenek rá, amikor már minden más FA cucc el van rendezve és tudják hogy mit kell érte kérni konkrétan.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
The #Giants have announced the signing of RB Ahmad Bradshaw, former #nyg WR Michael Clayton & Tackle Stacy Andrews..stay tuned for more infoDeny
Nah látom nem tanultok az Eagles hibáiból.
Mi már megszívtuk mind2-vel. A tesóval már Ti is.
Bár remélem, hogy kezdő lesz ellenünk. 😛 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The #Giants have announced the signing of RB Ahmad Bradshaw, former #nyg WR Michael Clayton & Tackle Stacy Andrews..stay tuned for more info