New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy nem lesz gondja mert őt nem lehet a practice squadba tenni;salander
nem értem ezt a gondolatmenetet; ha már azt meglehetett tenni, hogy nem draftolták (főleg egy olyan drafton, hogy az utolsó körökben, már mindenki személyes kedvenckéit húzta logika nélkül...)
szóval miért?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Herzlich sorsa hogy alakul?első keretszűkítés mikor lesz?aztec
A tegnapi edzésen is jól ment neki coverben, futás ellen is és csinált egy sacket. Ráadásul az egyik komoly ellenfele a keretbe kerülésért tegnap pont nem játszott ágyéksérülés miatt.

Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy nem lesz gondja mert őt nem lehet a practice squadba tenni; de a pre-season meccsek fognak dönteni mert nagyon zsúfolt az "ifjú" linebacker szakasz a csapatnál.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Herzlich sorsa hogy alakul?első keretszűkítés mikor lesz?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Mindenkinek megvan a saját véleménye, egy kicsit mindenkinek igaza van... De könyörgöm, minden csapatnak ugyanaz a végső célja: A Super Bowl győzelem, amely egyben halhatatlanságot is jelent!
Mire megyünk azzal ha szimpatikus középcsapat vagyunk mint a Houston pl? Megmondom, kitörölhetjük vele a seggüket!Minden évben megy a bizakodás, hogy na majd most! De ha nem tartjuk meg a legjobbjainkat (Cofield,Boss,Hedgecock,O'hara,Seubert,lehet fogni a cap-ra, utóbbiak koruk miatt, de most nem ez a lényeg) baszhatjuk és idén is "csak" a tisztes helytállás jut nekünk! (más örülne persze a "tisztes helytállásnak" de mi a GIANTS vagyunk)

Derűs estét!ironroy
Szerintem nincs igazad. Nem a fenti embereken múlik, hogy 5-10-zel kevesebb turnoverunk legyen a szezonban. A tavalyi év orbitális pechekkel alapjában véve ezen csúszott el. O'Hara tavaly a visszasérülése előtt is gyenge volt [nem kellett volna visszaereszteni rögtön], Seubert sérülése olyan durva hogy szükség esetén valószínűleg még a hatodik-hetedik héten is vissza lehet venni a csapathoz ha para van. Cofieldnek tavaly kiugró éve volt, de érdemes megnézni hogy a Ramsban a vén csataló Fred Robbins 6.0 sacket szedett össze, ahol nem volt mellette a konstans double teamezett Chris Canty meg a DE-ink. Szóval azért elájulni nem feltétlenül kell. Boss meg ennyiért pazarlás sajnos egy olyan csapathoz ahol a TE az Offensive Coordinatornál mostohagyerek; remélem jó éve lesz a Raidersben, de nagyon féltem hogy még egy-két agyrázkódás és saláta lesz belőle (plusz ahogy kapta be a találatokat az előző év folyamán úgy lett egyre kevésbé megbízható az elkapásokban).

Jobban jártunk hogy tavaly meg tavalyelőtt kiköltekeztük magunkat Cantyval meg Rollelal és most megtartottuk Bradshawt. Előbbi miután kilábalt a sérüléséből meg átszokott az egyik leghasznosabb ember volt a falban; Rolle meg idén már a természetes pozíciójában játszhat így csökkenhet a big play veszély.salander
En azert remélem, hogy nem csökken a big play veszély és Rolle leszed jópár labdát. (pick 6 sem szégyen. 😉 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ha jól emlékszem 2007-ben is komoly változások előzték meg a szezont a csapatot illetően. Nem hiszem, hogy akkor SB contender volt a csapat.

Nem arról beszélünk, hogy a tisztes helytállás milyen jó, és az már kielégítő. Inkább arról van szó, hogy az utóbbi 2 év csalódásai kicsit realistábbá teszi az embert. Szerintem jelenleg nem vagyunk SB contenderek, de ebben nincs semmi rossz, attól még megnyerhetjük, ugyanúgy mint 2007-ben.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mindenkinek megvan a saját véleménye, egy kicsit mindenkinek igaza van... De könyörgöm, minden csapatnak ugyanaz a végső célja: A Super Bowl győzelem, amely egyben halhatatlanságot is jelent!
Mire megyünk azzal ha szimpatikus középcsapat vagyunk mint a Houston pl? Megmondom, kitörölhetjük vele a seggüket!Minden évben megy a bizakodás, hogy na majd most! De ha nem tartjuk meg a legjobbjainkat (Cofield,Boss,Hedgecock,O'hara,Seubert,lehet fogni a cap-ra, utóbbiak koruk miatt, de most nem ez a lényeg) baszhatjuk és idén is "csak" a tisztes helytállás jut nekünk! (más örülne persze a "tisztes helytállásnak" de mi a GIANTS vagyunk)

Derűs estét!ironroy
Szerintem nincs igazad. Nem a fenti embereken múlik, hogy 5-10-zel kevesebb turnoverunk legyen a szezonban. A tavalyi év orbitális pechekkel alapjában véve ezen csúszott el. O'Hara tavaly a visszasérülése előtt is gyenge volt [nem kellett volna visszaereszteni rögtön], Seubert sérülése olyan durva hogy szükség esetén valószínűleg még a hatodik-hetedik héten is vissza lehet venni a csapathoz ha para van. Cofieldnek tavaly kiugró éve volt, de érdemes megnézni hogy a Ramsban a vén csataló Fred Robbins 6.0 sacket szedett össze, ahol nem volt mellette a konstans double teamezett Chris Canty meg a DE-ink. Szóval azért elájulni nem feltétlenül kell. Boss meg ennyiért pazarlás sajnos egy olyan csapathoz ahol a TE az Offensive Coordinatornál mostohagyerek; remélem jó éve lesz a Raidersben, de nagyon féltem hogy még egy-két agyrázkódás és saláta lesz belőle (plusz ahogy kapta be a találatokat az előző év folyamán úgy lett egyre kevésbé megbízható az elkapásokban).

Jobban jártunk hogy tavaly meg tavalyelőtt kiköltekeztük magunkat Cantyval meg Rollelal és most megtartottuk Bradshawt. Előbbi miután kilábalt a sérüléséből meg átszokott az egyik leghasznosabb ember volt a falban; Rolle meg idén már a természetes pozíciójában játszhat így csökkenhet a big play veszély.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ez nagyon nagy túlzás. mivel durván a cap felett voltunk várható volt, hogy vezéráldozatokat kell hozni és ebbe (sajnos) Smith pont beleillik tekintve, hogy drága vele a hosszabbítás, cserébe a WR corpunk nagyon bő. én is sajnálnám, ha menne (Bossal együtt) de a szurkolók is örülnének a maradásának és a FO is mindent megtesz ezért.kristof
Persze, hogy túlzok, de azért mit keres még nálunk Rosenfels a 3 milliós fizetésével? Ha Eli kiesik, így is annyi a szezonnak.Chevy
Az a baj, h azért nem olyan egyszerű a helyzet, mert a jövőre is kell gondolni cap terén. Sajna jövőre sem lesz egyszerűbb dolgunk, mint idén (sőt!) capmenedzsment terén, ha nem szeretnénk jelentősen meggyengülni.
Ettől függetlenül Rosenfels sztem tuti, h menni fog, nem véletlenül hoztuk vissza Carr-t.Szesze
Mindenkinek megvan a saját véleménye, egy kicsit mindenkinek igaza van... De könyörgöm, minden csapatnak ugyanaz a végső célja: A Super Bowl győzelem, amely egyben halhatatlanságot is jelent!
Mire megyünk azzal ha szimpatikus középcsapat vagyunk mint a Houston pl? Megmondom, kitörölhetjük vele a seggüket!Minden évben megy a bizakodás, hogy na majd most! De ha nem tartjuk meg a legjobbjainkat (Cofield,Boss,Hedgecock,O'hara,Seubert,lehet fogni a cap-ra, utóbbiak koruk miatt, de most nem ez a lényeg) baszhatjuk és idén is "csak" a tisztes helytállás jut nekünk! (más örülne persze a "tisztes helytállásnak" de mi a GIANTS vagyunk)

Derűs estét!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért ha Boss után Smith is megy, kb. olyan lincshangulatom lesz, mint anno a Sheridan éra idején volt.
Bezzeg az 1200 yardos szezonja után ő is sírhatott volna a nagy pénzért, de lenyilatkozta, hogy ő játszani akar. Most meg úgy kezeljük, mintha leprás lenne.Chevy
ez nagyon nagy túlzás. mivel durván a cap felett voltunk várható volt, hogy vezéráldozatokat kell hozni és ebbe (sajnos) Smith pont beleillik tekintve, hogy drága vele a hosszabbítás, cserébe a WR corpunk nagyon bő. én is sajnálnám, ha menne (Bossal együtt) de a szurkolók is örülnének a maradásának és a FO is mindent megtesz ezért.kristof
Persze, hogy túlzok, de azért mit keres még nálunk Rosenfels a 3 milliós fizetésével? Ha Eli kiesik, így is annyi a szezonnak.Chevy
Az a baj, h azért nem olyan egyszerű a helyzet, mert a jövőre is kell gondolni cap terén. Sajna jövőre sem lesz egyszerűbb dolgunk, mint idén (sőt!) capmenedzsment terén, ha nem szeretnénk jelentősen meggyengülni.
Ettől függetlenül Rosenfels sztem tuti, h menni fog, nem véletlenül hoztuk vissza Carr-t.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Persze, hogy túlzok, de azért mit keres még nálunk Rosenfels a 3 milliós fizetésével? Ha Eli kiesik, így is annyi a szezonnak.Chevy
Mert nem ezen múlik, ha elígérik a pénzét, akkor kirakják szezon előtt; hanem hogy legyen normális ember aki dobál a 12 elkapónak akikből ki kell hogy derüljön ki a 3-4-5. a depth charton.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Azért ha Boss után Smith is megy, kb. olyan lincshangulatom lesz, mint anno a Sheridan éra idején volt.
Bezzeg az 1200 yardos szezonja után ő is sírhatott volna a nagy pénzért, de lenyilatkozta, hogy ő játszani akar. Most meg úgy kezeljük, mintha leprás lenne.Chevy
ez nagyon nagy túlzás. mivel durván a cap felett voltunk várható volt, hogy vezéráldozatokat kell hozni és ebbe (sajnos) Smith pont beleillik tekintve, hogy drága vele a hosszabbítás, cserébe a WR corpunk nagyon bő. én is sajnálnám, ha menne (Bossal együtt) de a szurkolók is örülnének a maradásának és a FO is mindent megtesz ezért.kristof
Persze, hogy túlzok, de azért mit keres még nálunk Rosenfels a 3 milliós fizetésével? Ha Eli kiesik, így is annyi a szezonnak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért ha Boss után Smith is megy, kb. olyan lincshangulatom lesz, mint anno a Sheridan éra idején volt.
Bezzeg az 1200 yardos szezonja után ő is sírhatott volna a nagy pénzért, de lenyilatkozta, hogy ő játszani akar. Most meg úgy kezeljük, mintha leprás lenne.Chevy
ez nagyon nagy túlzás. mivel durván a cap felett voltunk várható volt, hogy vezéráldozatokat kell hozni és ebbe (sajnos) Smith pont beleillik tekintve, hogy drága vele a hosszabbítás, cserébe a WR corpunk nagyon bő. én is sajnálnám, ha menne (Bossal együtt) de a szurkolók is örülnének a maradásának és a FO is mindent megtesz ezért.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Azért ha Boss után Smith is megy, kb. olyan lincshangulatom lesz, mint anno a Sheridan éra idején volt.
Bezzeg az 1200 yardos szezonja után ő is sírhatott volna a nagy pénzért, de lenyilatkozta, hogy ő játszani akar. Most meg úgy kezeljük, mintha leprás lenne.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Igen, de sajna itt az érzelmeknek olyan nagy súlya nincsen.. ha vki jobb ajánlatot tesz neki, mint mi akkor nem fog maradni 😕Szesze
Eddig láthatóan nem nagyon meri vakon bevállalni senki, pláne hogy nálunk már hivatalos PuP-listás ha visszaigazol. Reese gondolom zsarol keményen.

És sajnos az érzelmek nem játszanak, O'Hara meg Seubert volt Eli két legjobb barátja a csapatnál [ha lehet hinni a pletykáknak] és mégis menniük kellett.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
most látom az nfl live-ban ezt a segg desean jacksont-t. nna ez a csávó félig magyar: szóval tuti hogy matolcsy györgy zabigyereke, mondjuk az igénytelen whoopi goldbergtől. de az is lehet hogy colombo hadnagy is benne van genetikailag

most már csak az a kérdés, hogyan kap el ez az ótvar szar labdákat??? egyik szeme a labdán, a másik a védőn? lehet hogy ez a trükk, valóban. szóval érdekes lehet hogy "A" szemmel előre nézünk, "B" szemünk az orrcsontunkat röntgenezi...

😀vittore
köszönjük, hogy mélyen szántó gondolataival emelte a fórum szintjétDeny
Köszönjük, hogy nem vette észre a 😀 jelet a hozzászólás végén, mely az általánosan elfogadott értelmezés szerint annyit jelent, hogy nem gondolta teljesen komolyan, amit írt.

Amúgy nyilván én is így kiakadtam volna, ahogy te, ha az általam istenített csapat aktuális szupersztárját, akit más csapatok szurkolói nem kedvelnek, mert előszeretettel provokálja őket, seggnek meg matolcsy zabigyereknek titulálják. Megértelek.
Szerencsémre a Giants-ben nincs ilyen játékos.G-men
Nem akadtam ki, az teljesen más reakciót váltott volna ki, de szerintem, ha valahol leírok egy több bekezdéses szidalmazást akárkiről, és a végére odabiggyesztek egy szmájlit, attól még nem fogja úgy venni, hogy jajj, csak ugrattam. Vagy én vagyok konzervatív.
Amúgy lehet utálni, szeretni DeSean-t (félreértések elkerülése végett, csak az Eaglesben van 2 elkapó, akit jobban kedvelek nála...), de így általában nem szoktak írni senkiről. Főleg, titeket még annyira nem provokált, mint a Dallast.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
most látom az nfl live-ban ezt a segg desean jacksont-t. nna ez a csávó félig magyar: szóval tuti hogy matolcsy györgy zabigyereke, mondjuk az igénytelen whoopi goldbergtől. de az is lehet hogy colombo hadnagy is benne van genetikailag

most már csak az a kérdés, hogyan kap el ez az ótvar szar labdákat??? egyik szeme a labdán, a másik a védőn? lehet hogy ez a trükk, valóban. szóval érdekes lehet hogy "A" szemmel előre nézünk, "B" szemünk az orrcsontunkat röntgenezi...

😀vittore
köszönjük, hogy mélyen szántó gondolataival emelte a fórum szintjétDeny
Köszönjük, hogy nem vette észre a 😀 jelet a hozzászólás végén, mely az általánosan elfogadott értelmezés szerint annyit jelent, hogy nem gondolta teljesen komolyan, amit írt.

Amúgy nyilván én is így kiakadtam volna, ahogy te, ha az általam istenített csapat aktuális szupersztárját, akit más csapatok szurkolói nem kedvelnek, mert előszeretettel provokálja őket, seggnek meg matolcsy zabigyereknek titulálják. Megértelek.
Szerencsémre a Giants-ben nincs ilyen játékos.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szinte kizárólag rá dobtunk 3rd downban emlékeim szerint, amíg a pályán volt előző szezonban.
+ ő az az elkapónk, aki a számok között is magabiztosan kap el, nemcsak a vonalak mentén. Ezért nagyon értékes.
Nélküle kiismerhetőbb lesz a paszjátékunk feltéve, ha Nicks és Manningham nem fejlődnek. De azért biztosan fejlődnek, ugye??G-men
Reméljük. Manninghamtől én kiegyensúlyozottabb játékot várok. Nicks pedig ha hozza eddigi formáját és mellette végig egészséges marad, akkor meglehet neki még az 1300-1400 elkapott yard (és a Pro Bowl) is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szesze, nagyon jól összeszedted posztonként a csapat helyzetét.

Annyit tennék hozzá a magam részéről, hogy tavaly kábé 10 meccsen működött a futójáték, kábé 6-on meg nem...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
csak a halál meg az adók a biztosak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Beckum talán hozna is tudja azt az 500 yardot. A nagyobb baj a blokkolással lehet. Smith nagyon remélem, hogy marad, igaz WR poszton igen jól állunk. Legjobb megoldás szerintem az lenne, ha menne PUP listára, elkezdenénk 6 elkapóval a szezont, aztán majd beszállna Smith.Asbee
Hát ha marad akkor is max ez a verzió jöhet létre, mindenképpen PUP-on kezdi az évet akárhova is kerül. Igazából hülyén hangzik, de némileg szerencsénk van a sérülésével, mert enélkül már rég elvitte volna valamelyik csapat. Mondjuk sztem így is kisebb az esélye annak, h marad, mint h megy.Szesze
Ami még mellette szól, hogy imádja a csapatot, nem szívesen távozna innen. No meg Eli kedvenc célpontja, 3rd downnál rendszeresen őt kereste...Asbee
Szinte kizárólag rá dobtunk 3rd downban emlékeim szerint, amíg a pályán volt előző szezonban.
+ ő az az elkapónk, aki a számok között is magabiztosan kap el, nemcsak a vonalak mentén. Ezért nagyon értékes.
Nélküle kiismerhetőbb lesz a paszjátékunk feltéve, ha Nicks és Manningham nem fejlődnek. De azért biztosan fejlődnek, ugye??
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Beckum talán hozna is tudja azt az 500 yardot. A nagyobb baj a blokkolással lehet. Smith nagyon remélem, hogy marad, igaz WR poszton igen jól állunk. Legjobb megoldás szerintem az lenne, ha menne PUP listára, elkezdenénk 6 elkapóval a szezont, aztán majd beszállna Smith.Asbee
Hát ha marad akkor is max ez a verzió jöhet létre, mindenképpen PUP-on kezdi az évet akárhova is kerül. Igazából hülyén hangzik, de némileg szerencsénk van a sérülésével, mert enélkül már rég elvitte volna valamelyik csapat. Mondjuk sztem így is kisebb az esélye annak, h marad, mint h megy.Szesze
Ami még mellette szól, hogy imádja a csapatot, nem szívesen távozna innen. No meg Eli kedvenc célpontja, 3rd downnál rendszeresen őt kereste...Asbee
Igen, de sajna itt az érzelmeknek olyan nagy súlya nincsen.. ha vki jobb ajánlatot tesz neki, mint mi akkor nem fog maradni 😕
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kevin Boss hiányozni fog , de mivel mi ritkábban
használjuk a TE-ket passzra ,
(Boss kb 500yard/év és pl Dallas Clark,vagy Witten +1000yard)
e körül azért a mostaniak is tudnak majd hozni...
ha a blokkolás rendben lesz akkor nincs gond...

S.S. sztori mikor dől már el végleg??yooker
Beckum talán hozna is tudja azt az 500 yardot. A nagyobb baj a blokkolással lehet. Smith nagyon remélem, hogy marad, igaz WR poszton igen jól állunk. Legjobb megoldás szerintem az lenne, ha menne PUP listára, elkezdenénk 6 elkapóval a szezont, aztán majd beszállna Smith.Asbee
Hát ha marad akkor is max ez a verzió jöhet létre, mindenképpen PUP-on kezdi az évet akárhova is kerül. Igazából hülyén hangzik, de némileg szerencsénk van a sérülésével, mert enélkül már rég elvitte volna valamelyik csapat. Mondjuk sztem így is kisebb az esélye annak, h marad, mint h megy.Szesze
Ami még mellette szól, hogy imádja a csapatot, nem szívesen távozna innen. No meg Eli kedvenc célpontja, 3rd downnál rendszeresen őt kereste...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kevin Boss hiányozni fog , de mivel mi ritkábban
használjuk a TE-ket passzra ,
(Boss kb 500yard/év és pl Dallas Clark,vagy Witten +1000yard)
e körül azért a mostaniak is tudnak majd hozni...
ha a blokkolás rendben lesz akkor nincs gond...

S.S. sztori mikor dől már el végleg??yooker
Beckum talán hozna is tudja azt az 500 yardot. A nagyobb baj a blokkolással lehet. Smith nagyon remélem, hogy marad, igaz WR poszton igen jól állunk. Legjobb megoldás szerintem az lenne, ha menne PUP listára, elkezdenénk 6 elkapóval a szezont, aztán majd beszállna Smith.Asbee
Hát ha marad akkor is max ez a verzió jöhet létre, mindenképpen PUP-on kezdi az évet akárhova is kerül. Igazából hülyén hangzik, de némileg szerencsénk van a sérülésével, mert enélkül már rég elvitte volna valamelyik csapat. Mondjuk sztem így is kisebb az esélye annak, h marad, mint h megy.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tegnap volt nálunk, és ma is jön majd orvosi vizsgálatra.Lance
Állítólag már tett is ajánlatot a csapat tegnap, de nem tudtak még megállapodni.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kevin Boss hiányozni fog , de mivel mi ritkábban
használjuk a TE-ket passzra ,
(Boss kb 500yard/év és pl Dallas Clark,vagy Witten +1000yard)
e körül azért a mostaniak is tudnak majd hozni...
ha a blokkolás rendben lesz akkor nincs gond...

S.S. sztori mikor dől már el végleg??yooker
Beckum talán hozna is tudja azt az 500 yardot. A nagyobb baj a blokkolással lehet. Smith nagyon remélem, hogy marad, igaz WR poszton igen jól állunk. Legjobb megoldás szerintem az lenne, ha menne PUP listára, elkezdenénk 6 elkapóval a szezont, aztán majd beszállna Smith.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Tegnap volt nálunk, és ma is jön majd orvosi vizsgálatra.