New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ryan7 New York Giants 37
bár kicsit megfogyatkoztunk, de tavaly is rengeteg sérülttel, egy értékelhetetlen special teammel, linebackerek nélkül és interception-és fumble teli gamek után is 10 meccset tudtunk nyerni. a 10 win idén is összejöhet és meglesz a po, i bELIeve😊ryan7
The (Play)book of ELI 😊 Majd ha INT-et dob azt mondja, hogy sorry nem láttam 😀Hollywood
😀😀 inkább a zöld lámpás fénye ragyogjon neki fényes vasárnap délután meg hétfő este😊

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
bár kicsit megfogyatkoztunk, de tavaly is rengeteg sérülttel, egy értékelhetetlen special teammel, linebackerek nélkül és interception-és fumble teli gamek után is 10 meccset tudtunk nyerni. a 10 win idén is összejöhet és meglesz a po, i bELIeve😊ryan7
The (Play)book of ELI 😊 Majd ha INT-et dob azt mondja, hogy sorry nem láttam 😀
több mint 13 éve
ryan7 New York Giants 37
bár kicsit megfogyatkoztunk, de tavaly is rengeteg sérülttel, egy értékelhetetlen special teammel, linebackerek nélkül és interception-és fumble teli gamek után is 10 meccset tudtunk nyerni. a 10 win idén is összejöhet és meglesz a po, i bELIeve😊

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Olvasgattam SI-t kicsit: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/football/nfl/08/07/giants.postcard/index.html

Jacobs: "you could be as rich as you want to be and not win any games. That doesn't help you out. You'll just be an unsuccessful former player with a lot of money." ... Jacobs hopes to return to 2008 form (1,089 yards). "That's something I will be aiming for," he says. "Whatever happens, happens. I want to win games, I want to be successful as a team."

Példaértékű hozzáállás!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
amit itt a sérülésről és Smith egyéb lépéseiről írtok még örülni is fogok lassan hogy elment...
+ a hosszabbtávú indokok amit írtatok ( Mario)

( bár így Nicksnek és Mariónak Tilos megsérülnie.... :rolleyes: )

Amu herceggel mi újság ?Tudtok valamit?
megoszlottak nagyon a vélemények a sérülés súlyosságáról...
( rossz hírt kérem csak óvatosan tálalni , kicsit ki vagyok már én is... 😊 )

(ha ilyen nagy az érdeklődés , lehet megpróbálom élőben azt a meccset én is )yooker
Hát a kezdő párosnak valóban egészségesnek kellene lennie végig. Kérdés ki lesz a harmadik számú elkapónk, a kis Cruzban nagyon bízom! Valamint egy megbízható kezű TE mindenképp kell, remélem Beckum legalább erre jó lesz. No meg screen passzoknál Bradshaw párszor remélem villantani tud.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amu herceggel mi újság ?Tudtok valamit?
megoszlottak nagyon a vélemények a sérülés súlyosságáról...
( rossz hírt kérem csak óvatosan tálalni , kicsit ki vagyok már én is... 😊 )yooker
Műtét után (ami szerintem nem volt meg) 2 hónapot írtak. Általában 6 hét alatt gyógyulnak az ilyen csontok, de kellhet rehab.

A gáz itt amit Coughlin mondott - illetve csak viszonylagos - hogy sokat kéne még a csapattal gyakorolnia; de hogy ő meg JR nem aggódik mert úgyis azért hozták hogy CW, TT meg Ross mögött tanuljon.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Ebből a megközelítésből már egészen másképp látszanak az utóbbi időszak eseményei:

http://www.bigblueview.com/2011/8/11/2357201/jerry-reese-guides-giants-into-a-changing-of-the-guard

A cikk utolsó kérdésére pedig azt hiszem egyértelmű a válasz......

Más: Osi barátunk úgy néz ki észhez tért, már mégsem annyira fontos az a szerződésmódosítás.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
amit itt a sérülésről és Smith egyéb lépéseiről írtok még örülni is fogok lassan hogy elment...
+ a hosszabbtávú indokok amit írtatok ( Mario)

( bár így Nicksnek és Mariónak Tilos megsérülnie.... :rolleyes: )

Amu herceggel mi újság ?Tudtok valamit?
megoszlottak nagyon a vélemények a sérülés súlyosságáról...
( rossz hírt kérem csak óvatosan tálalni , kicsit ki vagyok már én is... 😊 )

(ha ilyen nagy az érdeklődés , lehet megpróbálom élőben azt a meccset én is )
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Alakul a történet közben, tavaly év közben akart a Giants adni Smithnek egy 5 éves 35 milliós szerződést 15 millió garantálttal; de Smith még a sérülése előtt elhajtotta őket.

Chad Jones már sprintel! Októberben már mért 40-yard dasht szeretne.

Úgy tűnik, hogy Osi feladta a lázongást és hajlandó edzésben állni (tegnap már nem csak a biciklin gubbasztott, hanem a pálya szélén bábukon edzett/tartott bemutatót az edzőknek; új szerződésről / szerződésmódosításról még nincs hír.

+ Ma már Jernigan tolja a 12-es mezben.

+ Ebben a percben nyilatkozta Coughlin a sajtótájékoztatón, hogy Smith lehetőséget sem hagyott a Giantsnek hogy fölüllicitálja az Eagles ajánlatát.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
En tovabbra is kitartok mellette hogy felelos GM nem ad ki ennyit egy microfracture surgerybol visszajovo elkapoert (akinek a stilusa gyors iranyvaltasokra es a kristalytisztan futott routeokra epzl).

Amugy eleg fantaziatlan vagyok es el sem tudom kepzelni hogy Vick olyan routeokra dobaljon.

Van ennek az Eaglesnek meg eleg baja sztem a lineok kernyeken, stb. Most nem akarom elore azt mondani hogy Casey Matthews BWA-HA-HA, de azaz LB sor meg a mienknel is kevesbe acelos. Azert ez muveszet.

De az nevet aki utoljara nevet, pl a vegen igaza lesz Sexy Rexynek es a 'skins nyeri a Superbowlt. 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem az Eagles a saras, hanem Smith. Le is írta már valaki korábban, hogy így meg úgy savazta meg kifigurázta őket, no meg elmondta, hogy mennyire imádja a csapatot, legszívesebben itt fejezné be erre meg? Cap alatt is vagyunk 3 millióval, ráadásul Rosenfels is valszeg repülni fog, ő pedig 3 milkát keres. Csak kapott valami értelmes ajánlatot tőlünk is Smith. Ha pedig nagyon akart volna, mehetett volna máshova is. Dehát ilyen ez a mai világ, NFL-ben is és számos más sportágban is láttunk már nem egy ilyet...

Osival pedig valamit ügyeskedni kellene és egy trade keretében hozni egy értelmesebb LB-t. Vagy pedig TT és Manningham közül legalább az egyikkel már idén megegyezni!

Valamint jöhetnek az ötletek mit kezdjek a Smith pólómmal...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kijottek a Madden ratingek. Szegeny Sash csak 59-es...remelem alaposan megcafolja! (van azert par erdekes dolog 😀 )

http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/madden12ratings/_/team/nyg/id/19/new-york-giants


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
vmikor meg kellett kezdeni a takarítást... 2 év PO nélkül, nagyobb söprés szokott lenni, Reese még konzervatív is volt...
az az SB győzelem is eléggé váratlanul jött
Hixon eddig jó nagyon a campben, valamint Cruz jó lesz majd pre meccsen látni fogjuk, sztem neki a meccs az igazi terep, nem az edzés, Claytont meglátjuk még...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jelen helyzetben nem tudok semmi okosat mondani, valahogy össze kell kapniuk magukat a srácoknak,remélem TC rendet tesz a fejekben, mert jelenleg szopóágon vagyunk...ironroy
Kicsit depisnek tűnsz idén 😀 remélem szezonkezdetre összeszeded magad 😊Szesze
fuhh bazz ne is mond, Cofield,Boss,Hedgecock,O'hara,Seubert,Smith... Alapemberei voltak(hellyel-közzel) egy bizonyos SB győztes csapatnak...persze egyszer minden véget ér blablabla... de akkor is faxom...
A másik, csak 2 WR-ünk van akik rendesen játékban is voltak tavaly tétmeccsen :o :o :o
Hixon sérült volt,Cruz-t jegeltük,JJ rookie, Calhoun kuka remélem,Clayton évközben jött, talán volt 3 elkapása
Mindenre van okom csak optimizmusra nem...
De azért vasárnap este jövök nézni a meccset! 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jelen helyzetben nem tudok semmi okosat mondani, valahogy össze kell kapniuk magukat a srácoknak,remélem TC rendet tesz a fejekben, mert jelenleg szopóágon vagyunk...ironroy
Kicsit depisnek tűnsz idén 😀 remélem szezonkezdetre összeszeded magad 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jelen helyzetben nem tudok semmi okosat mondani, valahogy össze kell kapniuk magukat a srácoknak,remélem TC rendet tesz a fejekben, mert jelenleg szopóágon vagyunk...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én nem utálom a Giants-et, ha őt megtartjuk most akkor vszínű jövőre Manningham-et nem tudnánk, nemtom mennyire jön helyre SS sérülése, de nem biztos, h ez egy rossz döntés lesz hosszú távon.Szesze
POntosan! Olvastam par helyen, hogy nem piskota az o serulese sem, minimum egy ev vagy tobb, mire megjavul. Mi nem adtunk 4 millios szerzodest egy olyan elkaponak, aki valoszinu a szezon felet, de lehet meg tobbet is ki kell hogy hagyja, raadasul jovore Manninghamnek es TT-nek lesz payday.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én nem vagyok annyira letörve. Az a térd nincs még nagyon renben, tegnap TC is azt mondta, hogy még eltart egy darabig, míg játékra képes. Az egyik szemem sír a másik nevet, mert Cruz így sztem biztos rosteren lesz és nagyon szeretném látni tétmeccsen játszani. A wr állomány SS nélkül is elég jó.

Az Eagles topicban belinkelték mit kapott SS a facebookon a Giants fanoktól. Ekék mindenhol vannak. 😊gyurczi
Én is próbálom a pozitív oldalát nézni: végülis abban konszenzus volt köztünk, hogy pont a WR-corps-unk a legmélyebb. Arra számítok, hogy Nicks és Manningham is fog slotban játszani és a pálya közepén is elkapni. Cruz meg a többiek inkább a vonalak mentén ügyeskednek majd.

Az eagles topicban épp szópárbajban állok ez ügyben...G-men
Hagyd a francba, egy hsz-nel tobbet nem erdemelnek (en megirtam a topickjukba azt az egyet, es kesz.). Most konnyu arcoskodni, megvettek mindenkit, raadasul azzal, hogy vitatkozunk, csak adjuk alajuk a lovat, lehet martirkodni, hogy mi megyunk oda vitazni.
En remeltem, hogy marad Smith, de az sem lepett meg, hogy elment. Az mar csak az o emberi oldalat mutaja, hogy ezt hogyan lepte meg. Lehet elegansan csinalni, mint Boss (es senki nem szidta, legtobben sok szerencset kivantak neki) es lehet igy. Visszagondolva eleg vicces, hogy anno az Eaglest fikazta twitteren, linkelgette az ures trofeaszekrenyukat, most meg elso futtyre odament. Nem vagyunk egyformak.
A mi csapatunk kitart egy utolso paraszt DE mellett, aki mar 2 eve sir, mert kevesli a millioit, most azon ugykodik, hogy a szanalmas holdoutjara orvosi pairt szerezzen, kitart egy olyan jatekos mellett aki rookiekent majdnem meghalt, es az elso 2 evet ki kell, hogy hagyja, kitartott Kenny mellett is, pedig neki benne volt a visszavonulas is. Nem hiszem el, hogy pont Smithnek ne ajanlottunk volna egy minimum elfogadhato szerzodest. Nagyjabol van 3 millio dollarunk a cap alatt, nem hiszem hogy kekszert akartuk volna megtartani 10 evre. Alairt egy zsiros 1 eves szerzodest, meglatjuk mi lesz utana.....

Nezzuk a pozitiv oldalat. Nicks es Manningham szemelyeben megvan a ket kezdo elkapo. A slot poziciora tobben is palyaznak, erdekes kis battle lesz. Vannak elkapoink (annyian vannak, mint az oroszok), most lehetoseguk is lesz jatszani, es majd eldol, ki a jobb.

Osival meg mar nem tudom mi lesz. Nekem teljesen elment tole az "etvagyam". Rossz latni, hogy a csapat egyik meghatarozo jatekosa egy ekkora fergge valtozik, remelem megoldjuk. Egyre inkabb ugy nez ki, hogy marad, de en meg egyre inkabb zavarnam el a francba. Mivel Kiwi LB-lesz, JPP meg szerintem meg nem teljesen kesz, ezert jo lenne megtartani, es motivalni, de ez egyre kevesbe erdekel.lotus86
Kár, h nincs má +1 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ott is leírtam, itt is, egyrészt valóban fantáziát láttunk benne, másrészt ez bizony komoly "üzleti" döntés is. Tény, nálunk idén csak a Super Bowl eredmény már, ehhez pedig NFC East-et jó lenne megnyerni, pihenő héttel. Ebben pedig a legnagyobb rivális a Giants. Eli kedvence pedig elégé Steve, így lehet ezért is kapott tőlünk ennyi pénzt.

Én is utálnám fordított helyzetben egyébként a Giants-et. De cserébe szerintem év végén ti fogtok jobban röhögni rajtunk...Deny
Nektek nem kell magyarázkodni 😊 részetekről ez egy nyilvánvalóan jó húzás volt minden szempontból. Tudtuk, h vszínű el fog menni, de az nem volt benne a lapok között, h hozzátok.. (legalább is szurkolói szemmel, mert azért gondolom már tárgyaltak egy ideje a színfalak mögött). Tudom, h ez a sport elsősorban az üzletről szól, de egy szurkoló csak bizonyos szempontból tudja ezt onnan megközelíteni. Smith pontosan tudhatta, h ezzel a döntésével New Yorkban persona non grata lesz ezután.. nekem az egyik kedvencem volt, de ezzel h hozzátok ment egy kicsit én is úgy vagyok vele, h kapja be 😊
Én nem utálom a Giants-et, ha őt megtartjuk most akkor vszínű jövőre Manningham-et nem tudnánk, nemtom mennyire jön helyre SS sérülése, de nem biztos, h ez egy rossz döntés lesz hosszú távon.

Ez az eset azért nem ugyanaz, mint nálatok mondjuk Dawkins elengedése volt anno.. azért utálnám a philly-t ha szurkolójuk lennék.. mondjuk így is utálom 😛
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én nem vagyok annyira letörve. Az a térd nincs még nagyon renben, tegnap TC is azt mondta, hogy még eltart egy darabig, míg játékra képes. Az egyik szemem sír a másik nevet, mert Cruz így sztem biztos rosteren lesz és nagyon szeretném látni tétmeccsen játszani. A wr állomány SS nélkül is elég jó.

Az Eagles topicban belinkelték mit kapott SS a facebookon a Giants fanoktól. Ekék mindenhol vannak. 😊gyurczi
Én is próbálom a pozitív oldalát nézni: végülis abban konszenzus volt köztünk, hogy pont a WR-corps-unk a legmélyebb. Arra számítok, hogy Nicks és Manningham is fog slotban játszani és a pálya közepén is elkapni. Cruz meg a többiek inkább a vonalak mentén ügyeskednek majd.

Az eagles topicban épp szópárbajban állok ez ügyben...G-men
Hagyd a francba, egy hsz-nel tobbet nem erdemelnek (en megirtam a topickjukba azt az egyet, es kesz.). Most konnyu arcoskodni, megvettek mindenkit, raadasul azzal, hogy vitatkozunk, csak adjuk alajuk a lovat, lehet martirkodni, hogy mi megyunk oda vitazni.
En remeltem, hogy marad Smith, de az sem lepett meg, hogy elment. Az mar csak az o emberi oldalat mutaja, hogy ezt hogyan lepte meg. Lehet elegansan csinalni, mint Boss (es senki nem szidta, legtobben sok szerencset kivantak neki) es lehet igy. Visszagondolva eleg vicces, hogy anno az Eaglest fikazta twitteren, linkelgette az ures trofeaszekrenyukat, most meg elso futtyre odament. Nem vagyunk egyformak.
A mi csapatunk kitart egy utolso paraszt DE mellett, aki mar 2 eve sir, mert kevesli a millioit, most azon ugykodik, hogy a szanalmas holdoutjara orvosi pairt szerezzen, kitart egy olyan jatekos mellett aki rookiekent majdnem meghalt, es az elso 2 evet ki kell, hogy hagyja, kitartott Kenny mellett is, pedig neki benne volt a visszavonulas is. Nem hiszem el, hogy pont Smithnek ne ajanlottunk volna egy minimum elfogadhato szerzodest. Nagyjabol van 3 millio dollarunk a cap alatt, nem hiszem hogy kekszert akartuk volna megtartani 10 evre. Alairt egy zsiros 1 eves szerzodest, meglatjuk mi lesz utana.....

Nezzuk a pozitiv oldalat. Nicks es Manningham szemelyeben megvan a ket kezdo elkapo. A slot poziciora tobben is palyaznak, erdekes kis battle lesz. Vannak elkapoink (annyian vannak, mint az oroszok), most lehetoseguk is lesz jatszani, es majd eldol, ki a jobb.

Osival meg mar nem tudom mi lesz. Nekem teljesen elment tole az "etvagyam". Rossz latni, hogy a csapat egyik meghatarozo jatekosa egy ekkora fergge valtozik, remelem megoldjuk. Egyre inkabb ugy nez ki, hogy marad, de en meg egyre inkabb zavarnam el a francba. Mivel Kiwi LB-lesz, JPP meg szerintem meg nem teljesen kesz, ezert jo lenne megtartani, es motivalni, de ez egyre kevesbe erdekel.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ott is leírtam, itt is, egyrészt valóban fantáziát láttunk benne, másrészt ez bizony komoly "üzleti" döntés is. Tény, nálunk idén csak a Super Bowl eredmény már, ehhez pedig NFC East-et jó lenne megnyerni, pihenő héttel. Ebben pedig a legnagyobb rivális a Giants. Eli kedvence pedig elégé Steve, így lehet ezért is kapott tőlünk ennyi pénzt.

Én is utálnám fordított helyzetben egyébként a Giants-et. De cserébe szerintem év végén ti fogtok jobban röhögni rajtunk...
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ők láttak benne fantáziát.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én nem vagyok annyira letörve. Az a térd nincs még nagyon renben, tegnap TC is azt mondta, hogy még eltart egy darabig, míg játékra képes. Az egyik szemem sír a másik nevet, mert Cruz így sztem biztos rosteren lesz és nagyon szeretném látni tétmeccsen játszani. A wr állomány SS nélkül is elég jó.

Az Eagles topicban belinkelték mit kapott SS a facebookon a Giants fanoktól. Ekék mindenhol vannak. 😊gyurczi
Én is próbálom a pozitív oldalát nézni: végülis abban konszenzus volt köztünk, hogy pont a WR-corps-unk a legmélyebb. Arra számítok, hogy Nicks és Manningham is fog slotban játszani és a pálya közepén is elkapni. Cruz meg a többiek inkább a vonalak mentén ügyeskednek majd.

Az eagles topicban épp szópárbajban állok ez ügyben...G-men
Nekem sem azzal van a bajom, h elment, mert szinte biztos voltam benne, h nem fog nálunk maradni. De épp az Eaglesbe...
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Én nem vagyok annyira letörve. Az a térd nincs még nagyon renben, tegnap TC is azt mondta, hogy még eltart egy darabig, míg játékra képes. Az egyik szemem sír a másik nevet, mert Cruz így sztem biztos rosteren lesz és nagyon szeretném látni tétmeccsen játszani. A wr állomány SS nélkül is elég jó.

Az Eagles topicban belinkelték mit kapott SS a facebookon a Giants fanoktól. Ekék mindenhol vannak. 😊gyurczi
Én is próbálom a pozitív oldalát nézni: végülis abban konszenzus volt köztünk, hogy pont a WR-corps-unk a legmélyebb. Arra számítok, hogy Nicks és Manningham is fog slotban játszani és a pálya közepén is elkapni. Cruz meg a többiek inkább a vonalak mentén ügyeskednek majd.

Az eagles topicban épp szópárbajban állok ez ügyben...
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én nem vagyok annyira letörve. Az a térd nincs még nagyon renben, tegnap TC is azt mondta, hogy még eltart egy darabig, míg játékra képes. Az egyik szemem sír a másik nevet, mert Cruz így sztem biztos rosteren lesz és nagyon szeretném látni tétmeccsen játszani. A wr állomány SS nélkül is elég jó.

Az Eagles topicban belinkelték mit kapott SS a facebookon a Giants fanoktól. Ekék mindenhol vannak. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!