New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Hát szomorú kimondani, de szerintem jobb ha nem jutunk be a rájátszásba. Ilyen játékot nézni ott még fájdalmasabb lenne. Remélem nem lesz Daboll-ból McAdoo 2. McAdoo első szezonja is jó volt, utána jött a fekete leves. Azt viszont el kell ismerni, hogy DJ jobb lett.
GJohnny74
Hát nekem DJről a Macskafogó jut eszembe "De hiszen ezt bármelyik kísérleti egerünk megcsinálja fillérekért "
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Hát szomorú kimondani, de szerintem jobb ha nem jutunk be a rájátszásba. Ilyen játékot nézni ott még fájdalmasabb lenne. Remélem nem lesz Daboll-ból McAdoo 2. McAdoo első szezonja is jó volt, utána jött a fekete leves. Azt viszont el kell ismerni, hogy DJ jobb lett.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
The Giants finished with 10 QB hits, 5 sacks, and 2 forced fumbles...
Azt hiszem ennél többet nem is várhatunk egl a védelemtől, így a szar secondaryt ki tudta egyenlíteni a pass rush. De ez a 4.negyed meg OT, kurva nehéz megmagyarázni...muszáj valamit frissítenünk a gamplan-ben, mert ez így nagyon nem lesz jó. Félek, jövő héten óriáis mészárlást kapunk az Eaglestől...
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
A Houston meccsen vlm megtört.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Hosszú hetek óta megy ez a full beszari, ultrabiztonsági lófasz Daboll-tól, most sikerült alulmúlni az eddigieket is. Szánalmas.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
4. Negyed 6.24 sec vissza idő. És nálunk a laszti 7 pontos vezetésnél. Na
Innen kellene visszanézni hányszor lett mi elbaszva, de ehhez most nincs idegrendszerem. Túl friss még ez a sokk 😕
ozibozi
Nem is kell. Minden!
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Ahogy James és Barkley egymásnak futott, Halapenjo Taunting büntije, Barkley mínuszos futásai. A rengeteg elejtett labda a cornerektől... Egy csomószor meg lehetett volna a meccs
ironroy
Rengetegszer. A negyedik negyedben kétszer, OT-ban is kétszer, remélem ez a meccs nem fog visszaütni, amikor majd 8-8-1el kicsúszunk a PO-ból
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
A csodaedzők akik kihozzák a maxot ebből a szerencsétlen DJ-ből, aki egyébként egy kókler.. meg a faszom!
Szesze
Szerintem is, ez a vereség most az edzőké, DJ simán tudott dobálni és itt a végén is megoldotta a két driveot. Egyszerűen ezek a fullosan szar hívások, fuss középre és csá. Semmi ötlet, semmi kiforgás, Barkley állandóan a centernek futott...
Rodaron
Kivéve, amikor kétszer feldobatták egymás után Slaytonra. Sok mindent nem értettem, de azt végképp
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Jólvan Daboll, te is elmehetsz a kurva anyádba a többiek után.. beszari fasz.
Szesze
Ahogy nott a tet a szezon alatt aranyosan ugy ment ossze a töke sajnos....
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
4. Negyed 6.24 sec vissza idő. És nálunk a laszti 7 pontos vezetésnél. Na
Innen kellene visszanézni hányszor lett mi elbaszva, de ehhez most nincs idegrendszerem. Túl friss még ez a sokk 😕
több mint 1 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ahogy James és Barkley egymásnak futott, Halapenjo Taunting büntije, Barkley mínuszos futásai. A rengeteg elejtett labda a cornerektől... Egy csomószor meg lehetett volna a meccs
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 431
Ez van, amikor beszarsz, és arra jàtszol 20-13 után, h ne veszíts. Mintha Judge integetne az oldalvonal mellől.
Ez a meccs egyértelműen az edzőké, vicc kategória volt az offense a vezetés után.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
A csodaedzők akik kihozzák a maxot ebből a szerencsétlen DJ-ből, aki egyébként egy kókler.. meg a faszom!
Szesze
Szerintem is, ez a vereség most az edzőké, DJ simán tudott dobálni és itt a végén is megoldotta a két driveot. Egyszerűen ezek a fullosan szar hívások, fuss középre és csá. Semmi ötlet, semmi kiforgás, Barkley állandóan a centernek futott...

Szerkesztette: Rodaron
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Azért az mindent elmondott, h a végén Heinicke úgy mosolygott, mintha megnyerték volna
Haba
Hat jogos volt a mosoly...akar rohoghetett is volna rajtunk...
A D-t sajnalom rohadtul! Cserben hagytuk oket rendesen...
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
A csodaedzők akik kihozzák a maxot ebből a szerencsétlen DJ-ből, aki egyébként egy kókler.. meg a faszom!
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Azért az mindent elmondott, h a végén Heinicke úgy mosolygott, mintha megnyerték volna
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Ha mar igy osszeszedtuk magunkat(amit en nem vartam ) akkor ezt nagyon nagy kar volt igy elbaszni....
Ebben nyakig benne van a stab azzal hogy szokas szerint igy elengedtuk a tamadast a meccs felenel ....

Igy azert Kurva csalodott vagyok!
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Jólvan Daboll, te is elmehetsz a kurva anyádba a többiek után.. beszari fasz.
Szesze
Hát w kényszeben már valóban nem tűnik olyan tökösnek sajnos. Remélem azért beleérik
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Ez ma borzasztó volt. Nincsenek rá szavak.
több mint 1 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ez ultra szánalmas volt...
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Kezdhetünk aggódni az edzők miatt?

Szerkesztette: gyurczi

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Jólvan Daboll, te is elmehetsz a kurva anyádba a többiek után.. beszari fasz.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
gondolom térdelünk...😊 aztán rúgunk
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
ez igen! ellenben a playcall...
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A lehető legrosszabbul kezdtünk. 😕