New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Nah hat ez sajnos a legrosszabb (de sajnos legvaloszinubb ) varakozasok szerint alakult.....Ordas W lett a vege...😀
Szepen seggbe raktak de legalabb tul vagyunk rajta ! Ennel a Lincolnon se lesz sokkal rosszabb !Par ev es visszakapjak😀
Jelenleg egyebkent realisan ennyi a kulonbseg a 2 csapat kozott! 10 meccsbol 8x ugyanigy kapnank ki!
! Ettol fuggetlenul a jovo heten menni kell ahogy csak tudunk es probalni kihozni mindent meg amit lehet magunkbol...
yooker
Wash meccset es a Colts ellenit kell hoznunk, es akkor sztem konnyen meg lehet a PO. akkor szivnank max, ha Lions hozna a maradek negyet, de szvsz en ezt jelenleg nem latom jonni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Nah hat ez sajnos a legrosszabb (de sajnos legvaloszinubb ) varakozasok szerint alakult.....Ordas W lett a vege...😀
Szepen seggbe raktak de legalabb tul vagyunk rajta ! Ennel a Lincolnon se lesz sokkal rosszabb !Par ev es visszakapjak😀
Jelenleg egyebkent realisan ennyi a kulonbseg a 2 csapat kozott! 10 meccsbol 8x ugyanigy kapnank ki!
! Ettol fuggetlenul a jovo heten menni kell ahogy csak tudunk es probalni kihozni mindent meg amit lehet magunkbol...

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Ajánlom, hogy jövő héten ha kell mindenünket is ott hagyjuk a pályán, mert ez ma itt siralmas, mintha mi PS mentalitással játszanánk.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Nem bánnám ha nem hajtanánk nagyon Barkleyt.Nyílván jó lenne legalább a tisztes helytállás,de nekünk nem most kell nyerni,hanem Washingtonban.
több mint 1 éve
Invincible Philadelphia Eagles 766
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?
Invincible
Elvileg 9.-én este jól nézett ki az edzésen. Azt mondják meglepetés lenne ha nem játszana.
 gmenhq.com/2022/12/09/ny-giants-saquon-barkley-neck-injury-update-eagles/
GJohnny74
Pedig ráférne egy kis pihenés. LW jobban hiányozna.
vanek úr
Egy L-t feltudunk ajánlani a W a miénk😁
Invincible
Minek nektek még több W, már így se fér a szatyorba. 😊
GJohnny74
7-nek még pont van hely😃

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Szerintem a vasàrnapi meccs ordas nagy W lesz .
DJ megmutatja magàt picit a PO előtt.
A Def. pedig összezúzza Hurts-ot .
Palesz76
Pontosan az ellenkezőjét várom, minden eddiginél jobban kijönnek majd a LB sor hiányossagai, a sec. is szét lesz szívatva Jackson és McKinney nélkül, az O meg pont olyan gyenge lesz mint eddig,félidőre eldől. Aztán várom a fiúktól a cáfolatot, Go Giants!

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Az hogy ma játszatja a nyaksérüléssel egy nem fontos meccsen a sorsdöntő meccs előtt egy héttel az nem azt üzeni hogy hosszútávú terveik vannak vele.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?
Invincible
Elvileg 9.-én este jól nézett ki az edzésen. Azt mondják meglepetés lenne ha nem játszana.
 gmenhq.com/2022/12/09/ny-giants-saquon-barkley-neck-injury-update-eagles/
GJohnny74
Pedig ráférne egy kis pihenés. LW jobban hiányozna.
vanek úr
Egy L-t feltudunk ajánlani a W a miénk😁
Invincible
Minek nektek még több W, már így se fér a szatyorba. 😊
több mint 1 éve
Invincible Philadelphia Eagles 766
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?
Invincible
Elvileg 9.-én este jól nézett ki az edzésen. Azt mondják meglepetés lenne ha nem játszana.
 gmenhq.com/2022/12/09/ny-giants-saquon-barkley-neck-injury-update-eagles/
GJohnny74
Pedig ráférne egy kis pihenés. LW jobban hiányozna.
vanek úr
Egy L-t feltudunk ajánlani a W a miénk😁

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?
Invincible
Elvileg 9.-én este jól nézett ki az edzésen. Azt mondják meglepetés lenne ha nem játszana.
 gmenhq.com/2022/12/09/ny-giants-saquon-barkley-neck-injury-update-eagles/
GJohnny74
Pedig ráférne egy kis pihenés. LW jobban hiányozna.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?
Invincible
Elvileg 9.-én este jól nézett ki az edzésen. Azt mondják meglepetés lenne ha nem játszana.
 gmenhq.com/2022/12/09/ny-giants-saquon-barkley-neck-injury-update-eagles/

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 1 éve
Invincible Philadelphia Eagles 766
Sziasztok!
Lesz Barkley este? Mit tudni?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Per sources: Saquon went for an MRI on his neck yesterday. No idea on the results
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !

Szerintem a vasàrnapi meccs ordas nagy W lesz .

DJ megmutatja magàt picit a PO előtt.
A Def. pedig összezúzza Hurts-ot .
Palesz76
Ezzel en is egyet ertek ! 🤣
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Szerintem a vasàrnapi meccs ordas nagy W lesz .
DJ megmutatja magàt picit a PO előtt.
A Def. pedig összezúzza Hurts-ot .
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
egyébként ki hogy gondolja most a Barkley kérdést?
év előtt biztos távozónak mondtam a szezon után aztán
szezon elején engem is belelkesített a teljesítménye de sajnos kifulladni látszik... nyilván mindenki ellene védekezik de azért akkor is úgy néz ki mégsem lesz megváltó....fizikálisan is kevésnek tűnik sajnos !
szóval én most úgy gondolom hogy az év végén egy közepes szerződéssel megkínáljuk de a végén valami nagy herce-hurca lesz körülötte mire csapatot fog találni!
aztán persze lehet hogy csak tartalékol a szezon végére meg a PO-ra és most újra robbant! 😊
yooker
Szerintem Barkley egyértelműen marad. A nyilatkozatokból azt érzem, hogy Dabollék hosszú távon számolnak vele. Közepes szerződés (évi 12-14M) körül kaphat max 3 évre. Szerintem neki is jó lesz ez - nem hiszem, hogy kicsivel több pénzért elmegy máshova.

Sokkal nagyobb kérdőjelnek érzem Daniel Jonest. Nekem az jön le az utóbbi hetekből, hogy nem bíznak annyira benne, hogy hosszú távú szerződést kapjon, max taggelni fogják.

Eagles ellen szinte biztos L. Remélem, nem lesz demoralizáló, egy szoros vereség még adhat valamennyi erőt a hátralévő meccsekre.
Zet
12-14M az nálam nem közepes pénz egy futóért, aki még sérülékeny is, ráadásul még Breida is használhatóbb nála passzjátékban.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
egyébként ki hogy gondolja most a Barkley kérdést?
év előtt biztos távozónak mondtam a szezon után aztán
szezon elején engem is belelkesített a teljesítménye de sajnos kifulladni látszik... nyilván mindenki ellene védekezik de azért akkor is úgy néz ki mégsem lesz megváltó....fizikálisan is kevésnek tűnik sajnos !
szóval én most úgy gondolom hogy az év végén egy közepes szerződéssel megkínáljuk de a végén valami nagy herce-hurca lesz körülötte mire csapatot fog találni!
aztán persze lehet hogy csak tartalékol a szezon végére meg a PO-ra és most újra robbant! 😊
yooker
Szerintem Barkley egyértelműen marad. A nyilatkozatokból azt érzem, hogy Dabollék hosszú távon számolnak vele. Közepes szerződés (évi 12-14M) körül kaphat max 3 évre. Szerintem neki is jó lesz ez - nem hiszem, hogy kicsivel több pénzért elmegy máshova.

Sokkal nagyobb kérdőjelnek érzem Daniel Jonest. Nekem az jön le az utóbbi hetekből, hogy nem bíznak annyira benne, hogy hosszú távú szerződést kapjon, max taggelni fogják.

Eagles ellen szinte biztos L. Remélem, nem lesz demoralizáló, egy szoros vereség még adhat valamennyi erőt a hátralévő meccsekre.
Zet
“Barkley egyértelműen marad. A nyilatkozatokból azt érzem, hogy Dabollék hosszú távon számolnak vele. Közepes szerződés (évi 12-14M) körül kaphat max 3 évre.”


Egy
Futót tízen milliókért egy 2-3 évig tartó roster építésnél?
Furcsa lenne… kb szereti mindenki Barkley csak nem biztos hogy mindenáron kell is.



Egy LB sor az érthető meg stb a sok lukas pozíció…
Ez mind kb meg is lesz majd, de egy sérülékeny futó? Tízmilliókért? Nem tudom…
Ha van falad, lesz futód is. Ilyen-olyan, de
Lesz…

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Gondolom a mezeladás lehet az egyetlen indok. Minek,mièrt is amúgy???
ozibozi
Ezt nem tudom a maradásra írtad e vagy a sèrülèsre? Nyaka miatt edzett limitáltan. Aztán persze ez mèg javulhat.
dande2
Én a múltról beszéltem sajna :
A térd sajna nem játék.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gondolom a mezeladás lehet az egyetlen indok. Minek,mièrt is amúgy???
ozibozi
Ezt nem tudom a maradásra írtad e vagy a sèrülèsre? Nyaka miatt edzett limitáltan. Aztán persze ez mèg javulhat.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Gondolom a mezeladás lehet az egyetlen indok. Minek,mièrt is amúgy.
Ha LT56 és Eli meze után amiket évtizedekig árultak a statok alapján a legtöbb mezt adták el 4 év alatt.
Nem is NYG drukker akinek nem lapulnak OBJ -LT-Eli mezek a szekrényben.😊 😂

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp elképzelhető, hogy Shaq nem is játszik...
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 430
egyébként ki hogy gondolja most a Barkley kérdést?
év előtt biztos távozónak mondtam a szezon után aztán
szezon elején engem is belelkesített a teljesítménye de sajnos kifulladni látszik... nyilván mindenki ellene védekezik de azért akkor is úgy néz ki mégsem lesz megváltó....fizikálisan is kevésnek tűnik sajnos !
szóval én most úgy gondolom hogy az év végén egy közepes szerződéssel megkínáljuk de a végén valami nagy herce-hurca lesz körülötte mire csapatot fog találni!
aztán persze lehet hogy csak tartalékol a szezon végére meg a PO-ra és most újra robbant! 😊
yooker
Szerintem Barkley egyértelműen marad. A nyilatkozatokból azt érzem, hogy Dabollék hosszú távon számolnak vele. Közepes szerződés (évi 12-14M) körül kaphat max 3 évre. Szerintem neki is jó lesz ez - nem hiszem, hogy kicsivel több pénzért elmegy máshova.

Sokkal nagyobb kérdőjelnek érzem Daniel Jonest. Nekem az jön le az utóbbi hetekből, hogy nem bíznak annyira benne, hogy hosszú távú szerződést kapjon, max taggelni fogják.

Eagles ellen szinte biztos L. Remélem, nem lesz demoralizáló, egy szoros vereség még adhat valamennyi erőt a hátralévő meccsekre.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A Dallas ellen helytálltunk, akkor sokkal rosszabbat vártam.
Úgyhogy megint leírom, hogy shutout or blowout nemide. Hátha bejön.
Valaki írta, hogy a Dallas se alázott le minket a Philly sem fog. Simán lehet, ez is.
Az eredmény megint másodlagos, nem lesz nagyon W idén már.
Ezért lenne jó minél több pozitívumot látni játékban a csapattól.
Ha a félidőre, netán a harmadik negyedre nem dől el, én már elégedett leszek, mert az azt jelenti, hogy vagy a D, vagy az O mutatott valamit.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
aztán majd akinek van bármi optimista gondolata a Philly meccshez az ne tartsa magában! 😊
tudom én inkább hajlok kicsit a pesszimista realista tippekre de szóval
nekem már annyi elég lenne ha nem lennének újabb sérültek! + azért ne fulladjon teljes alázásba a meccs!
de szerintem ezt az utóbbit azért Dabollék megoldják majd valahogy...
Jonesnak igen kemény meccse lesz az tuti 😊
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
egyébként ki hogy gondolja most a Barkley kérdést?
év előtt biztos távozónak mondtam a szezon után aztán
szezon elején engem is belelkesített a teljesítménye de sajnos kifulladni látszik... nyilván mindenki ellene védekezik de azért akkor is úgy néz ki mégsem lesz megváltó....fizikálisan is kevésnek tűnik sajnos !
szóval én most úgy gondolom hogy az év végén egy közepes szerződéssel megkínáljuk de a végén valami nagy herce-hurca lesz körülötte mire csapatot fog találni!
aztán persze lehet hogy csak tartalékol a szezon végére meg a PO-ra és most újra robbant! 😊