New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 386
Elég feszes a tempó: SNF Washington után Minneapolis szombat délután.
Nem hinném, h sok keresnivalónk lesz, de ha mégis, most látom, h egy győzelemmel és minimum két versenytárs vereségével már be is értünk a PO-ba.
Zet
Hol látsz olyan scenariot, amely alapján nem sok keresnivalótok lesz? 😀
Akarok abból a szerből én is erre a 2 munkanapra még majd.

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 430
Elég feszes a tempó: SNF Washington után Minneapolis szombat délután.
Nem hinném, h sok keresnivalónk lesz, de ha mégis, most látom, h egy győzelemmel és minimum két versenytárs vereségével már be is értünk a PO-ba.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
nem is nagyon akartunk mélyet dobni, de nem is volt ez akkora baj.
jusssipekka
Így van. A kommandós pass rush miatt a szokásosnál jóval gyorsabban szabadult a labdától, ezért eleve nem nagyon volt lehetőség hosszú passzokra. Ezt kellett volna az előző két meccsen is csinálni. Viszont azt hittem, hogy a felesleges hősködést már kinőtte, megint majdnem összehozott egy buta fumble-t.
több mint 1 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
nem is nagyon akartunk mélyet dobni, de nem is volt ez akkora baj. 😊 amikor kellett, ültek a playek és volt pár szép hosszú drive, most jobban felkészült a coaching is a komondorokra
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Még egy meccs valószínű kelleni fog a PO-hoz.
Szesze
Szinte biztos, mert a Lions-nak kibaszott könnyű sorsolása van, ezért a Hawks, Kommandó duót kell valahogy magunk mögött tartani. Jefferson ellen Adoree' nélkül nem sok esélyünk lesz/lenne, de a Colts és a (remélhetőleg) tartalékos Eagles ellen összejöhet.
vanek úr
DJ azért megint megtette a magáét, főleg a 3&9 és 4&9 nél, valamint az egész 98 yardos drive során, valamint a negyedik negyedben is. Slayton-t totál kivették a játékból, semmi mélyet nem tudtunk dobni. De igen, Thibs egyértelmű MoM, és az egész Dline is, valamin Saquon végre megint egy kicsit tudott robbanékony lenni,
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat.
warr_b
Mindíg öröm nyerni 😉, DE...
Azért ennyi be nem dobott zászló mind két oldalon, valami borzalom volt a játékvezetés!
nagir
Amiket nem dobtak be még hagyján, na de amiket bedobtak...!
warr_b
🤣
nagir
Az volt néhány feles 😀 😀
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Grat.
warr_b
Mindíg öröm nyerni 😉, DE...
Azért ennyi be nem dobott zászló mind két oldalon, valami borzalom volt a játékvezetés!
nagir
Amiket nem dobtak be még hagyján, na de amiket bedobtak...!
warr_b
🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat.
warr_b
Mindíg öröm nyerni 😉, DE...
Azért ennyi be nem dobott zászló mind két oldalon, valami borzalom volt a játékvezetés!
nagir
Amiket nem dobtak be még hagyján, na de amiket bedobtak...!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Ha ezt most behúzzuk, szerintem még a colts meglehet mellé, mert ennek a tegnapi meccsnek a 2. Félidőben igencsak tankolás szaga volt.
Haba
A legnagyobb sanszunk szvsz az utolsó fordulóban lesz, mert egy cserecsapat ellen fogunk játszani. Ha meg valaki ki akar kapni, akkor az nem fog 33 ponttal vezetni, hogy még évtizedek múlva is rajtuk röhögjenek.
vanek úr
szerintem egy félidőt minimum játszani fog az eagles kezdő, ha megvan az első kiemelés, mert 2 hét pihi a teljes csapatnak nagyon sok lenne a playoff kezdetekor, nem hinném, hogy ennyire ki akarnának esni a ritmusból
Fontos_Vidra
Biztosan nem akarnak kiesni a ritmusból, de a sérülésektől szvsz még jobban félnek.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Még egy meccs valószínű kelleni fog a PO-hoz.
Szesze
Szinte biztos, mert a Lions-nak kibaszott könnyű sorsolása van, ezért a Hawks, Kommandó duót kell valahogy magunk mögött tartani. Jefferson ellen Adoree' nélkül nem sok esélyünk lesz/lenne, de a Colts és a (remélhetőleg) tartalékos Eagles ellen összejöhet.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Nálam Tibs és Shaq a meccs embere a két oldalon.
Az a bizonyos 4&9, WTF kategória volt, azért....



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Grat.
warr_b
Mindíg öröm nyerni 😉, DE...
Azért ennyi be nem dobott zászló mind két oldalon, valami borzalom volt a játékvezetés!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Igen, tettek érte jócskán’
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Megvolt a várt szerencse is gazdagon, de azért tettek is érte jócskán amiért jár a pacsi.
ozibozi
A szerencséért is meg kell dolgozni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Látszólag nem volt hatalmas különbség az előző bukó meccsekhez képest, de valójában meg nagyon is volt, pont ennyivel kellett volna mindig többet csinálni, mint amit most tettünk. Ha kikaptunk volna akkor is ezt mondanám, nem mondom, hogy nem izgultam a végén kurvára, de mégis éreztem hogy meglesz. Évekig rimánkodtunk egy jó DL-ért, és egy jó OL-ért, az első most úgy néz ki megvan végre, az OL-en azért még dolgozni kell. Barkley hosszú idő után újra nagyot játszott és DJ is szépen hozta amit kellett. Még egy meccs valószínű kelleni fog a PO-hoz.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Megvolt a várt szerencse is gazdagon, de azért tettek is érte jócskán amiért jár a pacsi.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
A védelem ismét hozta a kulcs szituációkban a labdaszerzest, és az utána levő 3 Barkley draw futast se tudom, hogy hoztuk össze. Az első felido magabiztossága és tökössége a második félidőben megint görcsös lett, de most végre magunk oldalára tudtuk fordítani a fontos momentumokat. Végre hosszú idő után PrimeTime meccset nyertünk, és DJ is első PT győzelme és első SNF győzelme. Nagyon kellett ez a W a csapatnak és a szurkolóknak is, az elmúlt hetek után.
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Meglepő tipp tőlem
13-20 L

Def:2sack
DJ:2TO
SB:max60y
Palesz76
Gyáva voltam a tippet illetően.
Jó védelem és egy közepesen gyenge offense làttam. Viszont ezt nem szàmít az elszámolás során.

Szoros lesz még a vége a PO ért
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 430
A végén kis segítséggel behúztuk a meccset, de a Thibs TD után elég jól kontrolláltuk is. Biztató, hogy ez már emlékeztetett az év eleji győzelmekre. Negatív rekorddal nem zárunk, talán még a Colts-ot el tudjuk kapni, kis szerencsével a PO-ba is odaérünk.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Ha ezt most behúzzuk, szerintem még a colts meglehet mellé, mert ennek a tegnapi meccsnek a 2. Félidőben igencsak tankolás szaga volt.
Haba
A legnagyobb sanszunk szvsz az utolsó fordulóban lesz, mert egy cserecsapat ellen fogunk játszani. Ha meg valaki ki akar kapni, akkor az nem fog 33 ponttal vezetni, hogy még évtizedek múlva is rajtuk röhögjenek.
vanek úr
szerintem egy félidőt minimum játszani fog az eagles kezdő, ha megvan az első kiemelés, mert 2 hét pihi a teljes csapatnak nagyon sok lenne a playoff kezdetekor, nem hinném, hogy ennyire ki akarnának esni a ritmusból
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Sziasztok
Go Big Blue
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Meglepő tipp tőlem
13-20 L

Def:2sack
DJ:2TO
SB:max60y
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
úgy néz ki Young szerencsére nem lesz a másik oldalon, így azért egy fokkal könnyebb helyzetben lesz a támadófalunk.

nyernünk kell, remélem elő tudjuk venni az év elején látottakat (edzői szinten is), 23-14 W
kristof
Pedig lehet, hogy jobban jártunk volna egy rozsdás Young-al, mint a jelenlegi jó formában lévő védőfallal.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Ha ezt most behúzzuk, szerintem még a colts meglehet mellé, mert ennek a tegnapi meccsnek a 2. Félidőben igencsak tankolás szaga volt.
Haba
A legnagyobb sanszunk szvsz az utolsó fordulóban lesz, mert egy cserecsapat ellen fogunk játszani. Ha meg valaki ki akar kapni, akkor az nem fog 33 ponttal vezetni, hogy még évtizedek múlva is rajtuk röhögjenek.