New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Oké, nem rossz, hogy OL első körben, de én a LB sort jóval nagyobb neednek érzem. Sokkal inkább oda hoznék valakit első körben főleg, hogy idén a meccsről meccsre változó OL sorral is a legkevesebb sacket nyeltük be a Colts mellett...Asbee
Hát nem tudom... Akármilyen erősen nézem Ayeersen kívül nem látok senkit az első körben. Ő #1: nem húzza a 19. helyig; #2 talán pont az a fajta OLB aki ugyan beférne de a legkevésbé kéne ide (mert kb ugyanazt tudja mint Boley). Olcsóbbnak olcsóbb lenne, de Coughlin úgyis ragaszkodik a veteránokhoz.

Első kör talán OL vagy CB (extrém esetben ha Ingram bennmarad akkor RB)... ha nincs olyan akitől le vannak nyűgözve akkor próbáljanak tradelni és 2-3-4. körben feltölteni LB-kből (Mark Herzlich, Casey Matthews, stb) olyan prospectekből sokkal de sokkal nagyobb választék van mint első körös 4-3-asból.

Gabe Carimi nagyon passzolna ide... De nagyon nem vallana ránk ha hoznánk egy RT-t (aki igazából mindent le tud játszani) még akkor sem, ha sikerülne a 20-30. hely közé tradelnünk. Castonzoban is van fantázia, de szerintem bíznak Beattyben - meg ha őt hozzák akkor ott állunk jó futásblokkoló RT nélkül ha McKenzievel történne valami.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Plaxnak viszont sokat számítana a rutinja. azt csodáltam benne hogy úgy tudja feltartani a cornert hogy a bírók soha nem dobnak rá, sőt, benyelik def szabálytalanságnak
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 587 — Lucas Scott
http://www.foxnews.com/sports/2011/01/04/giants-considering-giving-jailed-wide-receiver-shot/

Én örülnék neki.gyurczi
Én is örülnék, de ha őt visszahozzuk akkor vsznű Smith-t nem fogjuk itt tartani 😕Szesze
továbbra is tartom hogy a wr sorunk igenis elég erős ahhoz , hogy fájó szívvel , de elengedhessük
Smith-t ! Nicks , Mario, Barden, Cruz és mondjuk ráadásnak Plax.,illetve egy erősebb TE játék (
DJ Williams 😊 ) elég lehet !
a SSmithen megspórolt millióknak pedig bizonyára lenne helye !!

természetesen ha marad nekem az is jó ez csak egy felvetés arra hogyan lehetne pénzt felszabadítani
a többi poszt komolyabb erősítésére....yooker
nem elég erős.
Smith abban erős amiben az általad felsoroltak nem. a számok közti pontos route futásokra, a zónák felismerésére és a tiszta, biztos elkapásokra.
Nicks, Mannigham, Cruz, és esetleg Plax is inkább a számokon kivüli területen, meg a hosszú passzoknál illetve Nicks a screeneknél használható játékos.
Barden meg inkább maximum red zone target.
Amint kidőlt Smith meglátszott a passz játékunkon, hogy nincs igazi pálya középső részén elkapónk, ugye aki nem üti fel a labdákat h az lb-k és s-k leszedjék.
Legfontosabb prioritás őt megtartani.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
http://www.foxnews.com/sports/2011/01/04/giants-considering-giving-jailed-wide-receiver-shot/

Én örülnék neki.gyurczi
Én is örülnék, de ha őt visszahozzuk akkor vsznű Smith-t nem fogjuk itt tartani 😕Szesze
továbbra is tartom hogy a wr sorunk igenis elég erős ahhoz , hogy fájó szívvel , de elengedhessük
Smith-t ! Nicks , Mario, Barden, Cruz és mondjuk ráadásnak Plax.,illetve egy erősebb TE játék (
DJ Williams 😊 ) elég lehet !
a SSmithen megspórolt millióknak pedig bizonyára lenne helye !!

természetesen ha marad nekem az is jó ez csak egy felvetés arra hogyan lehetne pénzt felszabadítani
a többi poszt komolyabb erősítésére....
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
http://www.foxnews.com/sports/2011/01/04/giants-considering-giving-jailed-wide-receiver-shot/

Én örülnék neki.gyurczi
Én is örülnék, de ha őt visszahozzuk akkor vsznű Smith-t nem fogjuk itt tartani 😕
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20
egy kis mock draft😊ironroy
Oké, nem rossz, hogy OL első körben, de én a LB sort jóval nagyobb neednek érzem. Sokkal inkább oda hoznék valakit első körben főleg, hogy idén a meccsről meccsre változó OL sorral is a legkevesebb sacket nyeltük be a Colts mellett...Asbee
Én abban reménykedek, hogy Akeem Ayers hátha lecsúszik, és ő + Greg Jones: talán meg lenne oldva az lb sor. Mindenesetere ha Castonzo jönne, akkor se verném a fejem a falba, csak akkor, ha Ayers még bent lenne. Én bízok Bossban, szóval TE helyett talán RB vagy OL vagy CB, Caseynek nagyon örülnék, nagyon szeretem a játékát.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20
egy kis mock draft😊ironroy
Oké, nem rossz, hogy OL első körben, de én a LB sort jóval nagyobb neednek érzem. Sokkal inkább oda hoznék valakit első körben főleg, hogy idén a meccsről meccsre változó OL sorral is a legkevesebb sacket nyeltük be a Colts mellett...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 587 — Lucas Scott
showbiznisznek szólt Ryan összes aranyköpése, nem a fociszakmánakvittore
ha a showbiznisz érdekli meg annak akar tetszelegni menjen hollywoodba dávid bekem után

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
http://www.foxnews.com/sports/2011/01/04/giants-considering-giving-jailed-wide-receiver-shot/

Én örülnék neki.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20
egy kis mock draft😊ironroy
Boss teljesítménye és egy lehetséges TE húzás felmerült már egy cikk kapcsán itt nemrég

akkor írtam hogy örülnék egy DJ. Williams draftnak ( jó játékos , jó mentalitással ) !

nem tudom a 3. körben még reális-e ?
illetve már látom a :" Boss kiváló játékos , sokkal nagyobb needek vannak " véleményeket 😉
amik szintén alátámaszthatóak , én is szeretem alapvetően...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20
egy kis mock draft😊ironroy
1. Casey Matthews-t én is nézegettem (már csak a neve miatt is), de sajnos 3-4-ben, illetve olyan hibrid védelemben játszik, ami messze van a 4-3-as LB poszttól. Arról nem is szólva, hogy 4. körre már rég nem lesz bent.




több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20
egy kis mock draft😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
showbiznisznek szólt Ryan összes aranyköpése, nem a fociszakmánakvittore
Itt a lényeg!rattlesnk
csebi másodállásban Pats szurkoló, így érthető, h nem ilyen elnéző ezzel a témával kapcsolatban 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
showbiznisznek szólt Ryan összes aranyköpése, nem a fociszakmánakvittore
Itt a lényeg!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
showbiznisznek szólt Ryan összes aranyköpése, nem a fociszakmának
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 587 — Lucas Scott
😀 Megint az jött le a hsz.-ből hogy én nem akarom Manninget a csapatban látni, de tök mindegy, hagyjuk is. Már véleményt se lehet formálni mert jönnek a gúnyos hangvételű odabökések. :S

Amúgy Ryannek semmi oka a szégyenkezésre. És az hogy a szezonból csak 1 valakire emlékeznek szintén nem igaz, legalábbis az én olvasatomban nem.rattlesnk
nem a szezon miatt van szégyenkezni valója egy szóval sem írtam ezt.
amiatt amilyen nagy pofával bejelentette h a jets SB-t nyer/játszik (erre pontosan nem emlékszik)csebi
Ezzel próbálta motiválni csapatát szerintem nincs ezzel gond, főleg hogy nem is jártak túl messze az SBtől, nem akarlak megsérteni de elég szűk látókörrel kell rendelkeznie annak aki ebből mindössze annyit szűr le hogy Ryan milyen nagyképű. Szerintem egy Jets kaliberű csapatnak nem is lehet úgy neki indulni a szezonnak hogy ha meg van a playoff, az már OK.rattlesnk
de bmilyen kaliberű csapat sem indulhat akkora pofával h akkor most mi SB-t játszunk (0lejátszott meccsel)
sztem meg ez a szűlátókőrüség h még dícsérjük is a nagyképűséget és a többi csapat lenézését...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 Megint az jött le a hsz.-ből hogy én nem akarom Manninget a csapatban látni, de tök mindegy, hagyjuk is. Már véleményt se lehet formálni mert jönnek a gúnyos hangvételű odabökések. :S

Amúgy Ryannek semmi oka a szégyenkezésre. És az hogy a szezonból csak 1 valakire emlékeznek szintén nem igaz, legalábbis az én olvasatomban nem.rattlesnk
nem a szezon miatt van szégyenkezni valója egy szóval sem írtam ezt.
amiatt amilyen nagy pofával bejelentette h a jets SB-t nyer/játszik (erre pontosan nem emlékszik)csebi
Ezzel próbálta motiválni csapatát szerintem nincs ezzel gond, főleg hogy nem is jártak túl messze az SBtől, nem akarlak megsérteni de elég szűk látókörrel kell rendelkeznie annak aki ebből mindössze annyit szűr le hogy Ryan milyen nagyképű. Szerintem egy Jets kaliberű csapatnak nem is lehet úgy neki indulni a szezonnak hogy ha meg van a playoff, az már OK.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 587 — Lucas Scott
😀 Megint az jött le a hsz.-ből hogy én nem akarom Manninget a csapatban látni, de tök mindegy, hagyjuk is. Már véleményt se lehet formálni mert jönnek a gúnyos hangvételű odabökések. :S

Amúgy Ryannek semmi oka a szégyenkezésre. És az hogy a szezonból csak 1 valakire emlékeznek szintén nem igaz, legalábbis az én olvasatomban nem.rattlesnk
nem a szezon miatt van szégyenkezni valója egy szóval sem írtam ezt.
amiatt amilyen nagy pofával bejelentette h a jets SB-t nyer/játszik (erre pontosan nem emlékszik)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
egyetértek, 2007 is arról emlékezetes, hogy a pats 18-1 et csinált 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 Megint az jött le a hsz.-ből hogy én nem akarom Manninget a csapatban látni, de tök mindegy, hagyjuk is. Már véleményt se lehet formálni mert jönnek a gúnyos hangvételű odabökések. :S

Amúgy Ryannek semmi oka a szégyenkezésre. És az hogy a szezonból csak 1 valakire emlékeznek szintén nem igaz, legalábbis az én olvasatomban nem.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 587 — Lucas Scott
legalább a köcsög jets nemnyer...
vajon ryan most mit mondhat mikor szezon elején nagy pofája volt!csebi
Nem hiszem, h túlzottan szégyenkezniük kéne. 2 év, 2 AFC döntő, elit védelem, hiába utálod az eredményei önmagukért beszélnek.Szesze
1szezonból csak 1 vkire emlékeznek: aki megnyerte a Super Bowl meccset.
talán ha picit leszállnak a földre, és nem lesz ekkora mellük, lehet lesz vmi siker élményük.
amúgy meg Rex Ryan szégyenkezzen nagyképűsége, pökhendisége és hazugsága miatt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
legalább a köcsög jets nemnyer...
vajon ryan most mit mondhat mikor szezon elején nagy pofája volt!csebi
Nem hiszem, h túlzottan szégyenkezniük kéne. 2 év, 2 AFC döntő, elit védelem, hiába utálod az eredményei önmagukért beszélnek.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 587 — Lucas Scott
legalább a köcsög jets nemnyer...
vajon ryan most mit mondhat mikor szezon elején nagy pofája volt!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
-DB: egy jó shutdown corner hiányzik, CB-k közül igazán csak TT teljesítményével voltam én elégedett. S-ben pedig ott van Rolle, Phillips, Grant akik ha jól odateszik magukat hasznosak, persze Grant a kora miatt kérdéses már. Meg hát kérdés, hogy Chad Jones tud-e majd játszani...Azt se bánnám, ha ide érkezne valaki.Asbee
Ezzel kapcsolatban sokat fejtegették kinn, hogy CW nagyon is jó lenne (valamiért mindenkinek a két botrányos meccse jut mindenkinek az eszébe), csak az a baj hogy a bump-and-run játék fekszik neki amit Fewell láthatóan nem kultivál. Szóval vagy a CB-k tulajdonságaihoz kéne igazítani jobban a játékmenetet vagy olyan CB-t kéne aki igazán jól tud Cover 2-ben érvényesülni. (Utóbbira talán Champ Bailey jó lehetne például... De én nagyon szar vagyok játékosok meg taktikák párosításában, szóval nyugodtan súghat valaki ha tud.)

De CB mindenképp kell mert egyszerűen CW és TT mögött - amióta Aaron Ross nem találja magát - nincs elégséges ember.

"The Giants Cornerbacks were #2 in the league vs #1 WR (T.T or Cweb); The Giants were 7th best in the league vs #2 WR (T.T. or Cweb); The Giants were 31st vs all other WR. With their pass rush that is ridiculous."


A legfontosabb szerintem az hogy az O-Linet egyrészt visszarakjuk a sínre, másrészt hogy biztosítsuk a jövőjét. Talán ez az a dolog amivel semmiképp nem lenne szabad elkésni; pláne hogy ismerjük hogy mennyire konzervatív a játékospolitikánk a rookiek mély vízbe dobásával kapcsolatban.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eli helyzete betonbiztos, úgyh erről kár is beszélni 😊 Az egyértelmű, h az eddigi folyamatos fejlődés után idén egy kisebb visszaesés jött, de egyrészt ennek simán bele kellett volna férnie, másrészt elég egyértelmű volt, h a tavalyi évi játéka közel volt a maximális tudásához, úgyh leginkább annak a formának az állandósítása lehetne a cél. (amivel egyébként vastagon Top10-es QBnak minősíthető)