New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Felidoben mentem fekudni gondoltam melo elott befejezem ma ugysincs sok ertelme...most meg ulok itt es nem ertem ez hogy lehet😀
Oszinten szolva gondolta volna barki a szunetbem hogy ebbol meg akar szoros meccs is lesz? Katasztrofa volt az egesz de valahogy osszejott hihetetlen.
Nem akarok unnepronto lenni de azert koszonhetjuk a Titansbek is...a 2. Felidoben rossz hivasok buntetesek + a kihagyott FG ugye reszukrol elegge kellettek .
A passz blokk remesen gyenge es Jones is ugyanaz mint eddig.+ ilyen playekkel amit nyomtunk ossze is torik hamarosan...
Ami pozitiv az a futojatek ,(nyilvan Barkley)erre lehet alapozni ....
+ hogy a vedelem tenyleg nem letezo pass rushhal is helytallt ilyen kezdes utan azert le a kalappal
Szerencses W de vegre kurvara megerdemeltunk mar 1 ilyet ....
yooker
na en meg eppen csak az utolso titans drive-t kaptam el 😊 nem picit voltam merges Holmesra, egesz meccsen ilyen bena volt?

osszefoglalo alapjan, az int eleg csunya volt, pedig addig egesz jol dobalhatott DJ, viszont Barkley nagyon jol futott. de tetszett ez a 2 pontos hivas. szep kezdet. raadasul szeptember 11en new yorki csapat nem kaphat ki 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Felidoben mentem fekudni gondoltam melo elott befejezem ma ugysincs sok ertelme...most meg ulok itt es nem ertem ez hogy lehet😀
Oszinten szolva gondolta volna barki a szunetbem hogy ebbol meg akar szoros meccs is lesz? Katasztrofa volt az egesz de valahogy osszejott hihetetlen.
Nem akarok unnepronto lenni de azert koszonhetjuk a Titansbek is...a 2. Felidoben rossz hivasok buntetesek + a kihagyott FG ugye reszukrol elegge kellettek .
A passz blokk remesen gyenge es Jones is ugyanaz mint eddig.+ ilyen playekkel amit nyomtunk ossze is torik hamarosan...
Ami pozitiv az a futojatek ,(nyilvan Barkley)erre lehet alapozni ....
+ hogy a vedelem tenyleg nem letezo pass rushhal is helytallt ilyen kezdes utan azert le a kalappal
Szerencses W de vegre kurvara megerdemeltunk mar 1 ilyet ....
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 867
Mondtam én, hogy Barkley 1600+ scrimmage yard-al fog zárni év végén, most már csak 1400 kell. Ha így játszik tovább, akkor lesz fejvakarás rendesen. 😀
több mint 2 éve
Haba New York Giants 590
Hát szokni kell még ezt az új edzői stábot. A rettenetes első félidő után lefeküdtem aludni. Hát volt döbbenet, mikor felkeltem 😁
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Azèrt ez komoly győzelem volt, semmi.
dande2
Már annyira hiányzott ez a vállveregetés, hogy szimpatikusan vesztettünk nyerünk.... 😀 😀 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt ez komoly győzelem volt, semmi.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Szezon mar kb megvolt...de Estere tippek?
Szerintem jo kezdes utan 24-17 L....
yooker
A Titans D elégé tartalékos, nálunk meg már nem Tapsihapsi és Konyhás az agytröszt, tehát 20-nál több pontot várok
vanek úr
Na milyen simán jött a tippem?
És mikor volt utoljára pozitív a mérlegünk? 😊
vanek úr
6 éve
Szesze
És mikor jártunk utoljára PO-ban? 😁
vanek úr
és mikor fogunk? 😊
Szesze
Ha szerzünk két használható embert az OL közepébe, meg kettőt hátulra.

És ha lesz még egy kis mélység is, meg egy jobb QB, akkor már menetelhetünk is. 😀

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nem akarok ünneprontó lenni, de DJ nem nagyon egyenesítette a kérdőjelet.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Szezon mar kb megvolt...de Estere tippek?
Szerintem jo kezdes utan 24-17 L....
yooker
A Titans D elégé tartalékos, nálunk meg már nem Tapsihapsi és Konyhás az agytröszt, tehát 20-nál több pontot várok
vanek úr
Na milyen simán jött a tippem?
És mikor volt utoljára pozitív a mérlegünk? 😊
vanek úr
6 éve
Szesze
És mikor jártunk utoljára PO-ban? 😁
vanek úr
és mikor fogunk? 😊
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Szezon mar kb megvolt...de Estere tippek?
Szerintem jo kezdes utan 24-17 L....
yooker
A Titans D elégé tartalékos, nálunk meg már nem Tapsihapsi és Konyhás az agytröszt, tehát 20-nál több pontot várok
vanek úr
Na milyen simán jött a tippem?
És mikor volt utoljára pozitív a mérlegünk? 😊
vanek úr
6 éve
Szesze
És mikor jártunk utoljára PO-ban? 😁
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Szezon mar kb megvolt...de Estere tippek?
Szerintem jo kezdes utan 24-17 L....
yooker
A Titans D elégé tartalékos, nálunk meg már nem Tapsihapsi és Konyhás az agytröszt, tehát 20-nál több pontot várok
vanek úr
Na milyen simán jött a tippem?
És mikor volt utoljára pozitív a mérlegünk? 😊
vanek úr
6 éve
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Nem hiába Daboll volt a személyes favoritom a LAC kispadjára..nagyon várom mit tud ebből a csapatból kihozni...Grat a W-hez , idén nem ez volt az utolsó
Petila
Tiéteket is néztem közben, jó kis meccs volt, Mack elég jó igazolás volt 😊 remélem ti nyeritek idén a SB-t, mi meg elindulunk kicsit felfelé. Első lépésnek ez megtette.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Szezon mar kb megvolt...de Estere tippek?
Szerintem jo kezdes utan 24-17 L....
yooker
A Titans D elégé tartalékos, nálunk meg már nem Tapsihapsi és Konyhás az agytröszt, tehát 20-nál több pontot várok
vanek úr
Na milyen simán jött a tippem?
És mikor volt utoljára pozitív a mérlegünk? 😊
több mint 2 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Ezer sebből verzunk meg, de szivunk és tokunk van. És ez rohadtul boldoggá tett ma. Thank you Big Blue ❤️💙
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 669
Nem hiába Daboll volt a személyes favoritom a LAC kispadjára..nagyon várom mit tud ebből a csapatból kihozni...Grat a W-hez , idén nem ez volt az utolsó
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Mikor megcsinálták a 2pontost, gondoltam, hogy na végre visszanőtt a tökünk
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
már megérte 😊
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 756
Hát én kész vagyok...
ironroy
En is fuuuuuuuuu 😄
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
voltak győzelmeink az elmúlt években is, de ez a második félidőt látva valami egészen más volt.
végre mosolyogva fekszem le egy Giants meccs után!
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hát én kész vagyok...
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Győzelemmel mutatkoztam be 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
31-24 L

Toney 2 TD
több mint 2 éve
Palesz76 New York Giants 489
Jó estét, jó szurkolást.

Szokásos tuti tippek.😀😀
8-9 szezon ezzel harmadikak leszünk a csoportban.

Ma esti tipp 20-17 W
DJ 250yard 1futottTD
SB 100sy

Def: 2INT és 2 sack

Szerkesztette: Palesz76
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
Kevés pontos, szoros meccset várok, sok futással. 17-14 oda.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Szezon mar kb megvolt...de Estere tippek?
Szerintem jo kezdes utan 24-17 L....
yooker
A Titans D elégé tartalékos, nálunk meg már nem Tapsihapsi és Konyhás az agytröszt, tehát 20-nál több pontot várok 😊 A mi védelmünkben már nem bízom annyira (főleg a két edge hiányában), de most az ellenfél sem a légitámadásokra fog építeni várhatóan, szóval nem lepne meg különösebben egy win. Akkor mondjuk nyugodtabb lennék, ha legalább még erre a meccsre megtartottuk volna Martinezt. Jól emlékszem mennyire visszaesett tavaly a run stop a kidőlése után.