New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Szezon mar kb megvolt...de Estere tippek?
Szerintem jo kezdes utan 24-17 L....
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
van kedvünk tippelni a szezonra? bármi is legyen a válaszotok (😀), én hozok néhány dolgot:

- végső mérleg 7-10
- Toney 1500+ scrimmage yard és legalább 10 TD
- szezon végén Jones új szerződést kap
- Andrew Thomas pro bowler lesz
- Thibodeaux év újonc védője, 10+ sack
kristof
- 6-11
- Toney mutat majd jó dolgokat de a sérülés megint közbeszól. (Barkley-nál is ez a papírforma, de remélem nem így lesz, mert az előbb draftoltam be fantasyban)
- Jones szerintem is új szerződést kap
- Andrew Thomas nem lesz pro bowler
- Thibodeaux-nak ez a szezon még nem lesz az igazi
- a védelmünkkel komoly gondok lesznek
Szesze
Én is 7-8 győzelmet jósolok és végre valahára a sérülések se dobnak szét minket.
Golladay nem igazán illik bele a Daboll playbookba így jobb lesz mint tavaly de nem éri meg majd megtartani.
Barkley a jobb fal miatt jobban fog menni, és sok screen miatt lesz neki 1500 scrimmage yardja.
Másik aki orbit használat alatt lesz az Toney így ő is megközelíti majd az ezer yardot, és poroghetnek majd a gadget playek.
Nyilván Jonesy nem olyan tartós és erős mint Allen, viszont gyorsabb, így lesz pár QB draw az tuti.
Ha Thibs és Ojulari is felépül, közepén Dex és LW, azt gondolom szereznek majd szép emlékeket, viszont ha az agresszionkat elveszik a gyors csapatok ott biztos égetni fogjak ezt az LB és Secondary sort. Futast jól fogjuk majd, mert Love is erős a LOSba fellépéshez.
Fiatal nagyon a csapatunk, 4.legfiatalabb, így nekem már az jó ha meglátjuk Daboll és Kafka lenyomatát, valamint a fiatalok bizonyítanak, hogy értelmes egy-egy helyen rájuk építen.
Én azt gondolom ha Jones épségben marad, és hoz meccsenként 300yardot 2-3 TDt akkor nem csodálkoznék ha adnánk neki valami csicskabb fizut, plusz küzdeni fog a pali rendesen, hogy rajta ne múljon hogy nehogy 1/1 legyen.
Nem azt mondom PO-ba jutunk, de jobb lesz nézni a meccseinket.
Rodaron
5100 yard és 51 TD esetén ha valami csicskább fizut akartok adni, akkor az szép mosolygás lesz válaszként 😀
Wyatt
Brady tavalyi alapszakasza 5316y / 43TD ...
Ellenben a 3400y nem annyira lehetetelen, viszont a 34TD már Burrow/Allen szint.
DJ ezeket a számokat nem fogja megugorni, a legnagyobb jóindulattal sem!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
van kedvünk tippelni a szezonra? bármi is legyen a válaszotok (😀), én hozok néhány dolgot:

- végső mérleg 7-10
- Toney 1500+ scrimmage yard és legalább 10 TD
- szezon végén Jones új szerződést kap
- Andrew Thomas pro bowler lesz
- Thibodeaux év újonc védője, 10+ sack
kristof
- 6-11
- Toney mutat majd jó dolgokat de a sérülés megint közbeszól. (Barkley-nál is ez a papírforma, de remélem nem így lesz, mert az előbb draftoltam be fantasyban)
- Jones szerintem is új szerződést kap
- Andrew Thomas nem lesz pro bowler
- Thibodeaux-nak ez a szezon még nem lesz az igazi
- a védelmünkkel komoly gondok lesznek
Szesze
Én is 7-8 győzelmet jósolok és végre valahára a sérülések se dobnak szét minket.
Golladay nem igazán illik bele a Daboll playbookba így jobb lesz mint tavaly de nem éri meg majd megtartani.
Barkley a jobb fal miatt jobban fog menni, és sok screen miatt lesz neki 1500 scrimmage yardja.
Másik aki orbit használat alatt lesz az Toney így ő is megközelíti majd az ezer yardot, és poroghetnek majd a gadget playek.
Nyilván Jonesy nem olyan tartós és erős mint Allen, viszont gyorsabb, így lesz pár QB draw az tuti.
Ha Thibs és Ojulari is felépül, közepén Dex és LW, azt gondolom szereznek majd szép emlékeket, viszont ha az agresszionkat elveszik a gyors csapatok ott biztos égetni fogjak ezt az LB és Secondary sort. Futast jól fogjuk majd, mert Love is erős a LOSba fellépéshez.
Fiatal nagyon a csapatunk, 4.legfiatalabb, így nekem már az jó ha meglátjuk Daboll és Kafka lenyomatát, valamint a fiatalok bizonyítanak, hogy értelmes egy-egy helyen rájuk építen.
Én azt gondolom ha Jones épségben marad, és hoz meccsenként 300yardot 2-3 TDt akkor nem csodálkoznék ha adnánk neki valami csicskabb fizut, plusz küzdeni fog a pali rendesen, hogy rajta ne múljon hogy nehogy 1/1 legyen.
Nem azt mondom PO-ba jutunk, de jobb lesz nézni a meccseinket.
Rodaron
5100 yard és 51 TD esetén ha valami csicskább fizut akartok adni, akkor az szép mosolygás lesz válaszként 😀

több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
van kedvünk tippelni a szezonra? bármi is legyen a válaszotok (😀), én hozok néhány dolgot:

- végső mérleg 7-10
- Toney 1500+ scrimmage yard és legalább 10 TD
- szezon végén Jones új szerződést kap
- Andrew Thomas pro bowler lesz
- Thibodeaux év újonc védője, 10+ sack
kristof
- 6-11
- Toney mutat majd jó dolgokat de a sérülés megint közbeszól. (Barkley-nál is ez a papírforma, de remélem nem így lesz, mert az előbb draftoltam be fantasyban)
- Jones szerintem is új szerződést kap
- Andrew Thomas nem lesz pro bowler
- Thibodeaux-nak ez a szezon még nem lesz az igazi
- a védelmünkkel komoly gondok lesznek
Szesze
Én is 7-8 győzelmet jósolok és végre valahára a sérülések se dobnak szét minket.
Golladay nem igazán illik bele a Daboll playbookba így jobb lesz mint tavaly de nem éri meg majd megtartani.
Barkley a jobb fal miatt jobban fog menni, és sok screen miatt lesz neki 1500 scrimmage yardja.
Másik aki orbit használat alatt lesz az Toney így ő is megközelíti majd az ezer yardot, és poroghetnek majd a gadget playek.
Nyilván Jonesy nem olyan tartós és erős mint Allen, viszont gyorsabb, így lesz pár QB draw az tuti.
Ha Thibs és Ojulari is felépül, közepén Dex és LW, azt gondolom szereznek majd szép emlékeket, viszont ha az agresszionkat elveszik a gyors csapatok ott biztos égetni fogjak ezt az LB és Secondary sort. Futast jól fogjuk majd, mert Love is erős a LOSba fellépéshez.
Fiatal nagyon a csapatunk, 4.legfiatalabb, így nekem már az jó ha meglátjuk Daboll és Kafka lenyomatát, valamint a fiatalok bizonyítanak, hogy értelmes egy-egy helyen rájuk építen.
Én azt gondolom ha Jones épségben marad, és hoz meccsenként 300yardot 2-3 TDt akkor nem csodálkoznék ha adnánk neki valami csicskabb fizut, plusz küzdeni fog a pali rendesen, hogy rajta ne múljon hogy nehogy 1/1 legyen.
Nem azt mondom PO-ba jutunk, de jobb lesz nézni a meccseinket.
Rodaron
Ahhoz, hogy Tónit és Barkley-t sokat használjuk, először is az kéne, hogy egészségesek tudjanak maradni. Erre meg elég kicsi az esély.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
van kedvünk tippelni a szezonra? bármi is legyen a válaszotok (😀), én hozok néhány dolgot:

- végső mérleg 7-10
- Toney 1500+ scrimmage yard és legalább 10 TD
- szezon végén Jones új szerződést kap
- Andrew Thomas pro bowler lesz
- Thibodeaux év újonc védője, 10+ sack
kristof
- 6-11
- Toney mutat majd jó dolgokat de a sérülés megint közbeszól. (Barkley-nál is ez a papírforma, de remélem nem így lesz, mert az előbb draftoltam be fantasyban)
- Jones szerintem is új szerződést kap
- Andrew Thomas nem lesz pro bowler
- Thibodeaux-nak ez a szezon még nem lesz az igazi
- a védelmünkkel komoly gondok lesznek
Szesze
Én is 7-8 győzelmet jósolok és végre valahára a sérülések se dobnak szét minket.
Golladay nem igazán illik bele a Daboll playbookba így jobb lesz mint tavaly de nem éri meg majd megtartani.
Barkley a jobb fal miatt jobban fog menni, és sok screen miatt lesz neki 1500 scrimmage yardja.
Másik aki orbit használat alatt lesz az Toney így ő is megközelíti majd az ezer yardot, és poroghetnek majd a gadget playek.
Nyilván Jonesy nem olyan tartós és erős mint Allen, viszont gyorsabb, így lesz pár QB draw az tuti.
Ha Thibs és Ojulari is felépül, közepén Dex és LW, azt gondolom szereznek majd szép emlékeket, viszont ha az agresszionkat elveszik a gyors csapatok ott biztos égetni fogjak ezt az LB és Secondary sort. Futast jól fogjuk majd, mert Love is erős a LOSba fellépéshez.
Fiatal nagyon a csapatunk, 4.legfiatalabb, így nekem már az jó ha meglátjuk Daboll és Kafka lenyomatát, valamint a fiatalok bizonyítanak, hogy értelmes egy-egy helyen rájuk építen.
Én azt gondolom ha Jones épségben marad, és hoz meccsenként 300yardot 2-3 TDt akkor nem csodálkoznék ha adnánk neki valami csicskabb fizut, plusz küzdeni fog a pali rendesen, hogy rajta ne múljon hogy nehogy 1/1 legyen.
Nem azt mondom PO-ba jutunk, de jobb lesz nézni a meccseinket.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
-az O nem lesz ugyan bottom 5 de a sok serules hullamzo teljesitmeny egyeni hibak miatt fogunk bosszankodni
Robinson csendesen kezd de ev vegere kedvenc celpont lesz
eppen ezert bar Toney mutat szep dolgokat de alapvetoen se edzeni se jatszsni nem nagxon fog - cut
Barkley inkabb elkapasokban lesz jobb fuutasbam nem hozza az elvartat-nincs hosszabbitas
Jones javul de kritikus hekyzetekben meccsek mennek el rajta(+jon a serules nincs hosszabbitas)
Golloday az elejen jo lesz -serules hamar ev vegi cut
Vedelem gyengelkedik (Vele egyutt Thibs is) az elejen plane igy serulesekkel de aztan osszekapjak magukat
A gyozelmeink meglepetesekbol jonnek majd inkabb 😀 de nem lesz tobb mint 6

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Ha Jones új szerződést kapna akkor felesleges volt új edzői bandát idehozni. Nem az a szint.
Ők már elengedték ezt DG projektet ez nem kérdése ennek a szezonnak, nem is hozták volna rá a mindenhol megbukott faszit, TT,aki váltani fogja.
Az hogy lesz egy v két jó meccse a 6 szar mellett arra nem szoktak franchise építést kezdeményezni, de alacsony cetlinek jó lesz.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 052 — Giants fan
van kedvünk tippelni a szezonra? bármi is legyen a válaszotok (😀), én hozok néhány dolgot:

- végső mérleg 7-10
- Toney 1500+ scrimmage yard és legalább 10 TD
- szezon végén Jones új szerződést kap
- Andrew Thomas pro bowler lesz
- Thibodeaux év újonc védője, 10+ sack
kristof
- 6-11
- Toney mutat majd jó dolgokat de a sérülés megint közbeszól. (Barkley-nál is ez a papírforma, de remélem nem így lesz, mert az előbb draftoltam be fantasyban)
- Jones szerintem is új szerződést kap
- Andrew Thomas nem lesz pro bowler
- Thibodeaux-nak ez a szezon még nem lesz az igazi
- a védelmünkkel komoly gondok lesznek
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
van kedvünk tippelni a szezonra? bármi is legyen a válaszotok (😀), én hozok néhány dolgot:

- végső mérleg 7-10
- Toney 1500+ scrimmage yard és legalább 10 TD
- szezon végén Jones új szerződést kap
- Andrew Thomas pro bowler lesz
- Thibodeaux év újonc védője, 10+ sack
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Nagy piaca nem lehetett,
Jó ez így, eNnyit a dropjaival is simán megér.


Giants & WR Darius Slayton agreed to paycut that will keep him on team source says. Drops his salary from $2.54m to league min ($965k). Saves Giants about $1.6 against cap. Slayton has a chance to earn some back with playtime incentives. He’ll be on the field for practice today. - per Tom Rock
ozibozi
Szegény gyerek, még a fizuját is droppolja
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Nagy piaca nem lehetett,
Jó ez így, eNnyit a dropjaival is simán megér.


Giants & WR Darius Slayton agreed to paycut that will keep him on team source says. Drops his salary from $2.54m to league min ($965k). Saves Giants about $1.6 against cap. Slayton has a chance to earn some back with playtime incentives. He’ll be on the field for practice today. - per Tom Rock
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 466
Engedjük már el ezt a DJ projektet, meg a többit is.
az új vezetés már régen megtette ezt.
A többi is csak azért nincs kibaszva mert a szerződése olyan volt. Ez a LW szerződés is tanítva lesz a GM képzőn, hogy mit miért ne csinálj egy folyamatosan alacsonyan draftoló klubnál.
Vicc volt az egész.
ozibozi
Egyetértek. Ez a mostani DJ dolog csak porhintés, elvégre nem dobhatják ki az első év elején. Lehet, h év közben a hatodik fumble/int után lecserélik, de lehet, h nem. Szerintem egy biztos, jövőre közelében nem lesz a kezdőnek, max backup QB lesz vhol (még az is lehet, h nálunk). Egyébként is annak tökéletes.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Engedjük már el ezt a DJ projektet, meg a többit is.
az új vezetés már régen megtette ezt.
A többi is csak azért nincs kibaszva mert a szerződése olyan volt. Ez a LW szerződés is tanítva lesz a GM képzőn, hogy mit miért ne csinálj egy folyamatosan alacsonyan draftoló klubnál.
Vicc volt az egész.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Egy kicsit hipotetikusan belegondolni a jövőnkbe. Tételezzük fel, hogy nyerünk 8-9 meccset, DJ legjobb évét hozza, Saquon megközelíti az első éves teljesítményét, láttok ti arra esélyt, hogy ennek a két embernek, adunk valami nagyobb szerződést, évi 15-20 millió mind a kettőnek, még úgyis, hogy valszeg jövőre lenne is rá keret, plusz lassan Andrew Thomasra is kellene pénz, mert egyre Pro-bb teljesítményt hoz?
Rodaron
Jones akármit csinál, szerintem max Tag.
Barkley kizárt. Ha van fal, kis túlzással bárki tud futni, ha nincs, akkor láttuk, h ő sem. Ráadásul az ő sérülés múltjával egyszerűen túl nagy kockázat nagyon megterhelni
vele a capet.
Haba
gondoljátok valaki nagyobb pénzt fog neki adni? Szerintem max egy ilyen 2,5M garantált ( kiegészítökkel 5M) 1 éves szerzödést kap majd. De szerzödés elötti évben minden játékos extrát hoz. Bold véleményem 1600+ scrimmage yard töle idén. 😛
Toto21
Egyébként ha a sérülések elkerülik, és a fal is hoz egy stabil átlagot, akkor szerintem is lesz neki 1500 scrimmage yard, mert a TC-ben is folyamatosan passzolták neki a labdát. Ő nem tud a gipszkartonon keresztül futni mint az Ewok Dallasban, neki firkálni kell a playt.
Rodaron
Egyébként még az is opció, hogy SB kap egy tag-et mert az olcsóbb mint a QB, és DJ-vel meg valami alacsonyabb költségű 2-3 éves szerződést kötni, de hát a jelenlegi játékosigényekkel, ez kb lehetetlen lenne. Főleg akkor érdemes ezen elgondolkozni, ha Daboll és Schoen egyik QB prospectben sem fognak bizni.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
#Giants Darius Slayton was excused from practice today, per team. He is the No. 7 WR (only third-teamer) on the unofficial depth chart, after leading #nyg in receiving yards in 2019 and 2020.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
kijött a nem hivatalos DC is:
- Bredeson lett az LG, a keretszűkítés után ez egyáltalán nem meglepő, de a fal közepén azért még van mit fejleszteni.
- Wan'Dale Robinson kezdő, miközben Shepard csak csere, Slayton pedig a DC legalján van elásva, meglepődnék, ha őt nem cserélnénk el pár napon belül.
- Calitro nem csak az 53-ba, de Martinez elküldése után a kezdőbe is bejátszotta magát.
- a két EDGE még nem bizonyított, de bennük van potenciál, a DL így rendben lehet, ellenben a back-7 a liga legaljához tartozik.

Thibs és Ojulari szerintem nem fognak játszani az első héten, a védelem pedig egyébként is kuka, így szerintem vereséggel kezdjük az évet, ellenben az O oldaláról már most is szeretnék látni biztató dolgokat.
kristof
remélem Calitroval nem sül fel végül a stáb...elég durva villám karrier az övé
mondjuk eddig valóban jónak tűnt

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
kijött a nem hivatalos DC is:
- Bredeson lett az LG, a keretszűkítés után ez egyáltalán nem meglepő, de a fal közepén azért még van mit fejleszteni.
- Wan'Dale Robinson kezdő, miközben Shepard csak csere, Slayton pedig a DC legalján van elásva, meglepődnék, ha őt nem cserélnénk el pár napon belül.
- Calitro nem csak az 53-ba, de Martinez elküldése után a kezdőbe is bejátszotta magát.
- a két EDGE még nem bizonyított, de bennük van potenciál, a DL így rendben lehet, ellenben a back-7 a liga legaljához tartozik.

Thibs és Ojulari szerintem nem fognak játszani az első héten, a védelem pedig egyébként is kuka, így szerintem vereséggel kezdjük az évet, ellenben az O oldaláról már most is szeretnék látni biztató dolgokat.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Ez a legfontosabb srácok, jövőre 2. legtöbb CapSpace + ha még Golladay-nek is találnánk valami trade partnert még jobban is lennénk. Mondom nagy szerencsével és kevés sérüléssel, simán összehozhatunk egy 6-8 W-s szezont, teher nem lesz rajtunk.

több mint 2 éve
Kronos New York Giants 756
Egy kicsit hipotetikusan belegondolni a jövőnkbe. Tételezzük fel, hogy nyerünk 8-9 meccset, DJ legjobb évét hozza, Saquon megközelíti az első éves teljesítményét, láttok ti arra esélyt, hogy ennek a két embernek, adunk valami nagyobb szerződést, évi 15-20 millió mind a kettőnek, még úgyis, hogy valszeg jövőre lenne is rá keret, plusz lassan Andrew Thomasra is kellene pénz, mert egyre Pro-bb teljesítményt hoz?
Rodaron
Annyira gyász ez a játékoskeret,ha DJ playoff közelébe viszi ezt a csapatot, van rá esély, hogy megtartsuk!
Nagy mágia lenne....
Barkley biztosan megy, és felesleges is itt tartani, egy közepes futót nem nehéz leakasztani bármikor, normális fal mögött az is hatékony.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
The Giants have converted $17.88M of DL Leonard Williams' base salary into a signing bonus (while adding a void year), creating $11.92M in 2022 cap space.
Rodaron
Joe Haden?
vanek úr
Szerintem ez csak ahhoz, hogy működni tudjunk BusinessAsUsual, de én is remélem, hogy jön valaki a secondarybe, Haden jó lenne Adoree mellé.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
The Giants have converted $17.88M of DL Leonard Williams' base salary into a signing bonus (while adding a void year), creating $11.92M in 2022 cap space.
Rodaron
Joe Haden?
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
The Giants have converted $17.88M of DL Leonard Williams' base salary into a signing bonus (while adding a void year), creating $11.92M in 2022 cap space.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Egy kicsit hipotetikusan belegondolni a jövőnkbe. Tételezzük fel, hogy nyerünk 8-9 meccset, DJ legjobb évét hozza, Saquon megközelíti az első éves teljesítményét, láttok ti arra esélyt, hogy ennek a két embernek, adunk valami nagyobb szerződést, évi 15-20 millió mind a kettőnek, még úgyis, hogy valszeg jövőre lenne is rá keret, plusz lassan Andrew Thomasra is kellene pénz, mert egyre Pro-bb teljesítményt hoz?
Rodaron
Jones akármit csinál, szerintem max Tag.
Barkley kizárt. Ha van fal, kis túlzással bárki tud futni, ha nincs, akkor láttuk, h ő sem. Ráadásul az ő sérülés múltjával egyszerűen túl nagy kockázat nagyon megterhelni
vele a capet.
Haba
gondoljátok valaki nagyobb pénzt fog neki adni? Szerintem max egy ilyen 2,5M garantált ( kiegészítökkel 5M) 1 éves szerzödést kap majd. De szerzödés elötti évben minden játékos extrát hoz. Bold véleményem 1600+ scrimmage yard töle idén. 😛
Toto21
Egyébként ha a sérülések elkerülik, és a fal is hoz egy stabil átlagot, akkor szerintem is lesz neki 1500 scrimmage yard, mert a TC-ben is folyamatosan passzolták neki a labdát. Ő nem tud a gipszkartonon keresztül futni mint az Ewok Dallasban, neki firkálni kell a playt.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Seprű lesz
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Egy kicsit hipotetikusan belegondolni a jövőnkbe. Tételezzük fel, hogy nyerünk 8-9 meccset, DJ legjobb évét hozza, Saquon megközelíti az első éves teljesítményét, láttok ti arra esélyt, hogy ennek a két embernek, adunk valami nagyobb szerződést, évi 15-20 millió mind a kettőnek, még úgyis, hogy valszeg jövőre lenne is rá keret, plusz lassan Andrew Thomasra is kellene pénz, mert egyre Pro-bb teljesítményt hoz?
Rodaron
sztem egyiknek sem. kijózanító év lesz véglegesen mindkettejük esetében.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.