New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
2022 cap hits for Giants free agents: via Zack Rosenblatt

G Mark Glowinski: $3.68M
C Jon Feliciano: $2.89M
QB Tyrod Taylor: $2.7M
OL Matt Gono: $995,000
WR Robert Foster: $965,000
TE Ricky Seals-Jones: Unknown (likely VSB)
G Jamil Douglas: Unknown (likely minimum)
P Jamie Gillen: $1.06M
QB Davis Webb: $945,000
RB Antonio Williams: $710,000
WR CJ Board: $990,000
CB Jarren Williams: $825,000
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Lesz még
ozibozi
A lényeg, hogy Price és Solder még a fedélzeten.
vanek úr
Solder szerződése február 16-án automatikusan voided lett, és már azóta FA. A tavalyi átstruktúrálás miatt idénre 4 millió dead cap van rajta, de már nincs a fedélzeten.

 gmenhq.com/2022/02/16/nate-solder-new-york-giants-contract-void/
Rodaron
Francba, akkor már csak Skurában bízom 😁

Ryan elküldése jelentheti azt, hogy Hamiltonban gondolkodunk?
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Lesz még
ozibozi
A lényeg, hogy Price és Solder még a fedélzeten.
vanek úr
Solder szerződése február 16-án automatikusan voided lett, és már azóta FA. A tavalyi átstruktúrálás miatt idénre 4 millió dead cap van rajta, de már nincs a fedélzeten.

 gmenhq.com/2022/02/16/nate-solder-new-york-giants-contract-void/
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Lesz még
ozibozi
A lényeg, hogy Price és Solder még a fedélzeten.
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Logan Ryan lett az áldozat!
nagir
Nagyon nem sír szerintem, hogy újra TB12-vel játszhat egy csapatban.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Lesz még
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Logan Ryan lett az áldozat!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Én amúgy Matt Corrall-ba belelátom a következő Josh Allent.

Hihetetlen jó lábon, olyat ütközik, mint egy LB, ágyú karja van, a range extrém, csak még nem pontos. Van touch a dobásban és pont kellene 1 év fejlesztés neki. A határ a csillagos ég Dabollal.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Tyrod Taylor szerződtetése esetleg azt is jelentheti, hogy Daniel Jones nyaksérülése még kockázatot rejt magában, illetve ez a 2 év pont arra jó, hogy ha DJ-vel nem jön össze (jó lenne, de erre én egyre kevesebb esélyt látok), akkor a második évben TT bridge QB lesz.
Zet
Ha jövőre ne adj' isten kiderülne, hogy DJ kuka, akkor miért várnánk még egy évet az új QB kiválasztásával? Taylor azért kell, mert alkalmas backup szerepre, Glennon meg még arra sem.
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ricky Seals-Jones TE a fedélzeten.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Tyrod Taylor szerződtetése esetleg azt is jelentheti, hogy Daniel Jones nyaksérülése még kockázatot rejt magában, illetve ez a 2 év pont arra jó, hogy ha DJ-vel nem jön össze (jó lenne, de erre én egyre kevesebb esélyt látok), akkor a második évben TT bridge QB lesz.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát Taylor Glennonhoz képest ég és föld az biztos. Jó ez eddig.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Ha Lesz támadófal akkor lesz futás, ha lesz futás lesz passzjáték, egyikre sem emlékszünk már olyan régen volt.
először is konkrétan egy értelmes game plan kellene, amit itt évek óta nem láttunk😕
ha már edzőink állítólag lettek.
Az irányítók kb majd ezek után. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
szerintem is korrekt, nyilván az lenne az ideális, ha soha nem lépne pályára (max egy-két nagy győzelem végén beküldeni 😀), de ha Jones mégsem tud egészséges maradni, ezerszer inkább ő, mint ilyen Glennon féle arcok.
kristof
Tyrod fasza csere, de vannak érdekes dolgok.
Billsben láttam sokat. Persze nem kezdő anyag, nem is annak szánják.

DE 15-ben, és 16-ban is volt elemzés róla, hogy amikor egy meccsen 35-nél több passza van, akkor szétesik a játéka. Most Daboll OC-ként 36, illetve 38-as átlagokkal dolgozott Allennel, de a medián az 40 pass /meccs

35 alatti passz, akkor volt, amikor nagyon nem ment a játék a támadóknak, amikor nagyon masszív coveragek voltak, és nem ment az 1 az 1 játék, nem alakultak ki üres zónák.

Ez amúgy Jonessal kapcsolatban is vet fel fontos kérdéseket. De majd biztos tudják a választ. Izgalmas lesz.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
szerintem is korrekt, nyilván az lenne az ideális, ha soha nem lépne pályára (max egy-két nagy győzelem végén beküldeni 😀), de ha Jones mégsem tud egészséges maradni, ezerszer inkább ő, mint ilyen Glennon féle arcok.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Former Texans’ QB Tyrod Taylor intends to sign a two-year, $17 million deal, including $8.5 million guaranteed with the New York Giants, per source.
ironroy
2y/11M$ lett, a 17 az a max. lehet! Mariotán kívül még Őt tudtam elképzelni a backup szerepében, hát az olcsóbb jött. A pénz szerintem rendben van, 5/év már parádés lett volna, de így sem szólok egy szót se...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Former Texans’ QB Tyrod Taylor intends to sign a two-year, $17 million deal, including $8.5 million guaranteed with the New York Giants, per source.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Ijj mit meg nem adnék, ha valahogy JC Trettert feltudnánk szedni most az FA-ról.
Rodaron
Ahogy nézem a piacot 7M$/y körül lesz az ára... Annyit simán megérne!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Ijj mit meg nem adnék, ha valahogy JC Trettert feltudnánk szedni most az FA-ról.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
ha most kezdődne a szezon, szerintem valami hasonló lenne a kezdő támadófal:

LT Andrew Thomas
LG Shane Lemieux
C Jon Feliciano
RG Mark Glowinski
RT Matt Gono

Solder remélhetőleg hamarosan repül és ahogy Peart, úgy Gono is sérülés után épül fel, de egyébként sem top kaliberek, az egyik első körünket én biztosan RT-re lőném el, mivel a Jags és a Jets is igazolt támadófalba, szerintem Neal is elérhető lehet.

Lemieux sem jó, nincs is bérelt helye Skura/Gates mellett, de az sem zavarna ha a másik Top10-es pick is a támadófalba érkezne Ekwonu, esetleg Linderbaum személyében. erre mondjuk már jóval kisebb esély van, de 4 szolid kezdő mellett talán belefér egy gyengébb láncszem, ha mondjuk EDGE irányba indulunk el a másik pickkel.
kristof
Az egyik első kör nagy valószínűséggel OL-be megy, de mindkettő szerintem biztos nem. Jelenleg nehezen elképzelhető, hogy ne hozzunk pass-rushert az első körben, mert ott hatalmas a hiány jelenleg.
Szesze
igen, en is igy gondolom, hogy egyik pick OL (vszeg RT posztra) masik meg EDGE kell, hogy legyen. igazabol olyan szempontbol kenyelmes helyzetben vagyunk, hogy mindket pickunknel mindket posztra vszeg bent lesz egy-egy nagyon komoly prospect. talan az RT poszt veszelyesebb, hogy esetleg elottunk levo 4ben kiviszik a 2 legjobbat, de akkor meg siman johet egy trade.
csebi
Én is igy látom. Ickey Ekwonu és Neal szerintem bent lesz 5-en. Ott ki kell húzni valamelyiket RTbe, a 7et meg le kell tradelni, ha csak Thibodeaux vagy nagyon talán Hutchinson, vagy egy prospect CB nem lesz bent.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
ha most kezdődne a szezon, szerintem valami hasonló lenne a kezdő támadófal:

LT Andrew Thomas
LG Shane Lemieux
C Jon Feliciano
RG Mark Glowinski
RT Matt Gono

Solder remélhetőleg hamarosan repül és ahogy Peart, úgy Gono is sérülés után épül fel, de egyébként sem top kaliberek, az egyik első körünket én biztosan RT-re lőném el, mivel a Jags és a Jets is igazolt támadófalba, szerintem Neal is elérhető lehet.

Lemieux sem jó, nincs is bérelt helye Skura/Gates mellett, de az sem zavarna ha a másik Top10-es pick is a támadófalba érkezne Ekwonu, esetleg Linderbaum személyében. erre mondjuk már jóval kisebb esély van, de 4 szolid kezdő mellett talán belefér egy gyengébb láncszem, ha mondjuk EDGE irányba indulunk el a másik pickkel.
kristof
Az egyik első kör nagy valószínűséggel OL-be megy, de mindkettő szerintem biztos nem. Jelenleg nehezen elképzelhető, hogy ne hozzunk pass-rushert az első körben, mert ott hatalmas a hiány jelenleg.
Szesze
igen, en is igy gondolom, hogy egyik pick OL (vszeg RT posztra) masik meg EDGE kell, hogy legyen. igazabol olyan szempontbol kenyelmes helyzetben vagyunk, hogy mindket pickunknel mindket posztra vszeg bent lesz egy-egy nagyon komoly prospect. talan az RT poszt veszelyesebb, hogy esetleg elottunk levo 4ben kiviszik a 2 legjobbat, de akkor meg siman johet egy trade.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ha most kezdődne a szezon, szerintem valami hasonló lenne a kezdő támadófal:

LT Andrew Thomas
LG Shane Lemieux
C Jon Feliciano
RG Mark Glowinski
RT Matt Gono

Solder remélhetőleg hamarosan repül és ahogy Peart, úgy Gono is sérülés után épül fel, de egyébként sem top kaliberek, az egyik első körünket én biztosan RT-re lőném el, mivel a Jags és a Jets is igazolt támadófalba, szerintem Neal is elérhető lehet.

Lemieux sem jó, nincs is bérelt helye Skura/Gates mellett, de az sem zavarna ha a másik Top10-es pick is a támadófalba érkezne Ekwonu, esetleg Linderbaum személyében. erre mondjuk már jóval kisebb esély van, de 4 szolid kezdő mellett talán belefér egy gyengébb láncszem, ha mondjuk EDGE irányba indulunk el a másik pickkel.
kristof
Az egyik első kör nagy valószínűséggel OL-be megy, de mindkettő szerintem biztos nem. Jelenleg nehezen elképzelhető, hogy ne hozzunk pass-rushert az első körben, mert ott hatalmas a hiány jelenleg.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
ha most kezdődne a szezon, szerintem valami hasonló lenne a kezdő támadófal:

LT Andrew Thomas
LG Shane Lemieux
C Jon Feliciano
RG Mark Glowinski
RT Matt Gono

Solder remélhetőleg hamarosan repül és ahogy Peart, úgy Gono is sérülés után épül fel, de egyébként sem top kaliberek, az egyik első körünket én biztosan RT-re lőném el, mivel a Jags és a Jets is igazolt támadófalba, szerintem Neal is elérhető lehet.

Lemieux sem jó, nincs is bérelt helye Skura/Gates mellett, de az sem zavarna ha a másik Top10-es pick is a támadófalba érkezne Ekwonu, esetleg Linderbaum személyében. erre mondjuk már jóval kisebb esély van, de 4 szolid kezdő mellett talán belefér egy gyengébb láncszem, ha mondjuk EDGE irányba indulunk el a másik pickkel.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jon Feliciano is jött, aki centerkent fog nálunk játszani.
Rodaron
+ Jött Mark Glowinski (G) is a Colts-ból. Nem meglepő, hogy az OL a prioritás.

Austin Johnson meg ment a Chargersbe. Amúgy követem őket is, baromira megtolták a védelmet (JC Jackson, Mack, Joseph-Day, Austin) simán SB esélyes lesz az a csapat idén.

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Jon Feliciano is jött, aki centerkent fog nálunk játszani.