New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
ha most kezdődne a szezon, szerintem valami hasonló lenne a kezdő támadófal:

LT Andrew Thomas
LG Shane Lemieux
C Jon Feliciano
RG Mark Glowinski
RT Matt Gono

Solder remélhetőleg hamarosan repül és ahogy Peart, úgy Gono is sérülés után épül fel, de egyébként sem top kaliberek, az egyik első körünket én biztosan RT-re lőném el, mivel a Jags és a Jets is igazolt támadófalba, szerintem Neal is elérhető lehet.

Lemieux sem jó, nincs is bérelt helye Skura/Gates mellett, de az sem zavarna ha a másik Top10-es pick is a támadófalba érkezne Ekwonu, esetleg Linderbaum személyében. erre mondjuk már jóval kisebb esély van, de 4 szolid kezdő mellett talán belefér egy gyengébb láncszem, ha mondjuk EDGE irányba indulunk el a másik pickkel.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jon Feliciano is jött, aki centerkent fog nálunk játszani.
Rodaron
+ Jött Mark Glowinski (G) is a Colts-ból. Nem meglepő, hogy az OL a prioritás.

Austin Johnson meg ment a Chargersbe. Amúgy követem őket is, baromira megtolták a védelmet (JC Jackson, Mack, Joseph-Day, Austin) simán SB esélyes lesz az a csapat idén.

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Jon Feliciano is jött, aki centerkent fog nálunk játszani.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Mi így is úgy is szopunk
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Engram úgy néz ki elfogad egy fullosan garantált egy éves szerződés 9-10 millió környéken aaaaa Jagstol 😁
Rodaron
Sztem mi is elfogadjuk ezt.
Zet
Idén lesz Jaguars-Giants meccs amúgy, szóval idén találkozhattok majd még vele. 😉
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Engram úgy néz ki elfogad egy fullosan garantált egy éves szerződés 9-10 millió környéken aaaaa Jagstol 😁
Rodaron
Sztem mi is elfogadjuk ezt.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Spongyát reá 😉
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Engram úgy néz ki elfogad egy fullosan garantált egy éves szerződés 9-10 millió környéken aaaaa Jagstol 😁
Rodaron
a hülyének is megéri....
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Engram úgy néz ki elfogad egy fullosan garantált egy éves szerződés 9-10 millió környéken aaaaa Jagstol 😁
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Na Trubit már biztosan megússzuk, vitte a Steelers. Nemtom mennyire volt reális opció, de örülök, h nem lett belőle semmi..
Szesze
Remelem soha nem volt opcio....
Par bizalomkaryamat bukta volna a vezetoseg ha nalunk kot ki...
Mondjuk mar a hir miatt is 1et😀
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Na Trubit már biztosan megússzuk, vitte a Steelers. Nemtom mennyire volt reális opció, de örülök, h nem lett belőle semmi..
Szesze
Ennek én is örülök. Soha nem làttam benne a franchise QB-t.
Zet
hát én se..
Szesze
Jelenlegi cap szituban nem ér meg nekünk évi 10 misit
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na Trubit már biztosan megússzuk, vitte a Steelers. Nemtom mennyire volt reális opció, de örülök, h nem lett belőle semmi..
Szesze
Ennek én is örülök. Soha nem làttam benne a franchise QB-t.
Zet
hát én se..
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Na Trubit már biztosan megússzuk, vitte a Steelers. Nemtom mennyire volt reális opció, de örülök, h nem lett belőle semmi..
Szesze
Ennek én is örülök. Soha nem làttam benne a franchise QB-t.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na Trubit már biztosan megússzuk, vitte a Steelers. Nemtom mennyire volt reális opció, de örülök, h nem lett belőle semmi..
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Martineznek örülök, ő nagyon fontos láncszem szerintem, de azt gondoltam nem sikerül megtartani.
Szesze
En azert annyira nem aggodtam...max azt hittem nem is akarjuk megtartani..
Nalam egyaltalan nem a jovo embere

yooker
Sztem nagyon jó pedig.
Szesze
Az nem vitas de felek ez a serules belassitja...
yooker
Ez alapján a liga játékosainak nagyjából a felére nem lehetne már számítani (bár nem néztem statisztikát erről). Én még mindig jobban bízom az olyan játékosban, akinek csak egy súlyos sérülése volt, mint azokban, akik minden szezonban rendszeresen kihagynak 6-8 meccset különböző nyavalyák miatt.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Nagyon szimpatikus,hogy mindkettő belement a paycut-ba.Smith-t nem értem...legalább a TC-ig mindenképp megtartottam volna.
Vobox
Nála valami egészségügyi/sérülés miatt cut volt.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Martineznek örülök, ő nagyon fontos láncszem szerintem, de azt gondoltam nem sikerül megtartani.
Szesze
En azert annyira nem aggodtam...max azt hittem nem is akarjuk megtartani..
Nalam egyaltalan nem a jovo embere

yooker
Sztem nagyon jó pedig.
Szesze
Az nem vitas de felek ez a serules belassitja...
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Martineznek örülök, ő nagyon fontos láncszem szerintem, de azt gondoltam nem sikerül megtartani.
Szesze
En azert annyira nem aggodtam...max azt hittem nem is akarjuk megtartani..
Nalam egyaltalan nem a jovo embere

yooker
Sztem nagyon jó pedig.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Martineznek örülök, ő nagyon fontos láncszem szerintem, de azt gondoltam nem sikerül megtartani.
Szesze
En azert annyira nem aggodtam...max azt hittem nem is akarjuk megtartani..
Nalam egyaltalan nem a jovo embere

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Nagyon szimpatikus,hogy mindkettő belement a paycut-ba.Smith-t nem értem...legalább a TC-ig mindenképp megtartottam volna.
Vobox
Teljesen más szemléletet hoznak az offensebe. Nem lesz Fb és TE is teljesen más szemlélet
csebi
Kiváncsi vagyok mi a terv...az FA tevékenységünk fog már támpontot adni mi az irány.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
Nagyon szimpatikus,hogy mindkettő belement a paycut-ba.Smith-t nem értem...legalább a TC-ig mindenképp megtartottam volna.
Vobox
Teljesen más szemléletet hoznak az offensebe. Nem lesz Fb és TE is teljesen más szemlélet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Nagyon szimpatikus,hogy mindkettő belement a paycut-ba.Smith-t nem értem...legalább a TC-ig mindenképp megtartottam volna.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Martineznek örülök, ő nagyon fontos láncszem szerintem, de azt gondoltam nem sikerül megtartani.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Es a korabbi stab altal hatterbe szoritott igeretes (gondoltuk mi ) K. Smitht wailveltuk...
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Shep és Martinez is maradt új szerződéssel. A kivágások után, most 6 millióval vagyunk a Cap Space alatt. Peppers, Solder, Szerintem leves, Bradberryt remelem sikerul megtartani.