New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Peppers a Pats-ben.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
QB draft szerintem idén nem lesz nálunk,de sokkal nagyobb QB-runra számítok az elején,mint amit sokan várnak.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Néha komolyan nem értem, hogyan gondolkodnak az NFLben? Daniel Jonest már akkor is reachnek tartották 1/6-ra amikor kihúzták...azóta semmivel nem bizonyította, hogy nem az...még a jelét se láttuk, szr stáb ide vagy oda...láttam azért jó néhány meccset tőle...tudom Giants fanok elfogultak vele és mégis csak a mi kutyánk kölyke 1/6-t nehéz elengedni de..... igen, valóban, nálunk Hurts sem sokkal biztatóbb, legfeljebb annyival, hogy lábon azért veszélyesebb, és úgy tűnik valóban leader...de ha passzjátékban nem javul úgy fogjuk kivágni mint a huzat...persze most itt van Daboll és majd megoldja, ahogy Allennel is megoldotta, de Jonesnak eleve alacsonyabban volt/van a plafonja...mi is szívtunk Wentzzel, hogy túl korán adtunk neki nagy szerződést, "pusztán" a majdnem MVP szezon miatt, pedig látszódtak a bajok csak "reménykedtünk"...

Most ezt minden rossz szándék, kötekedés, haterkedés nélkül írom, és nem is csupán Jones kapcsán, hanem a jelenség ami érdekes számomra...de persze, esélyes, hogy tévedek és Jones lesz az MVP 😉

Peace 😊
dande
én amúgy többször írtam azt, hogy sztem nem Jones miatt vagyunk ennyira szarok, de nem is hiszem, hogy ő az a QB, akivel SBt tudnánk nyerni. ha Daboll alatt sem fog működni akkor sztem ki kell vágni, és szerezni következő drafton egy jó qb-t. ezért is örülök, hogy Trubi nem jött ide.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Senki ne izguljon, a Qb hype most indul csak. Bármikor bárkinél beüthet a big love
ozibozi
Még nálunk is 😊
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Senki ne izguljon, a Qb hype most indul csak. Bármikor bárkinél beüthet a big love még ott is ahol nem idénre kell.
A pozíció ideális,
ozibozi
Na igen,meg ezzel együtt jönnek a meggyőzőbbnél meggyőzőbb terelések,smokescreen-ek.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Senki ne izguljon, a Qb hype most indul csak. Bármikor bárkinél beüthet a big love még ott is ahol nem idénre kell.
A pozíció ideális,
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Max Garcia is jött, most már egyre gyanúsabb, hogy nem OL-be húzunk 1. körben. De akkor csalódott leszek.
vanek úr
Will Hernandezzel cseréltek, de azt hiszem mindkét csapat jobban jár, ha nem rájuk építik a jövőt.
én rettentő csalódott leszek, ha az első két pick közül az egyik nem OL ember lesz.
kristof
de az lesz
Szesze
Azaz! Egy jó kis OT
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Max Garcia is jött, most már egyre gyanúsabb, hogy nem OL-be húzunk 1. körben. De akkor csalódott leszek.
vanek úr
Will Hernandezzel cseréltek, de azt hiszem mindkét csapat jobban jár, ha nem rájuk építik a jövőt.
én rettentő csalódott leszek, ha az első két pick közül az egyik nem OL ember lesz.
kristof
de az lesz
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Max Garcia is jött, most már egyre gyanúsabb, hogy nem OL-be húzunk 1. körben. De akkor csalódott leszek.
vanek úr
Will Hernandezzel cseréltek, de azt hiszem mindkét csapat jobban jár, ha nem rájuk építik a jövőt.
én rettentő csalódott leszek, ha az első két pick közül az egyik nem OL ember lesz.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Max Garcia is jött, most már egyre gyanúsabb, hogy nem OL-be húzunk 1. körben. De akkor csalódott leszek.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826

warr_b
jajj de jó h beleszól ...
csebi
Legközelebb ha az USA megtámad valakit, azonnal el kell tőle venni a franchise-t 😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Ez olyan lehet mikor A Seahawks edző kijelenti hogy nem tradelni soha.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott

warr_b
jajj de jó h beleszól ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Néha komolyan nem értem, hogyan gondolkodnak az NFLben? Daniel Jonest már akkor is reachnek tartották 1/6-ra amikor kihúzták...azóta semmivel nem bizonyította, hogy nem az...még a jelét se láttuk, szr stáb ide vagy oda...láttam azért jó néhány meccset tőle...tudom Giants fanok elfogultak vele és mégis csak a mi kutyánk kölyke 1/6-t nehéz elengedni de..... igen, valóban, nálunk Hurts sem sokkal biztatóbb, legfeljebb annyival, hogy lábon azért veszélyesebb, és úgy tűnik valóban leader...de ha passzjátékban nem javul úgy fogjuk kivágni mint a huzat...persze most itt van Daboll és majd megoldja, ahogy Allennel is megoldotta, de Jonesnak eleve alacsonyabban volt/van a plafonja...mi is szívtunk Wentzzel, hogy túl korán adtunk neki nagy szerződést, "pusztán" a majdnem MVP szezon miatt, pedig látszódtak a bajok csak "reménykedtünk"...

Most ezt minden rossz szándék, kötekedés, haterkedés nélkül írom, és nem is csupán Jones kapcsán, hanem a jelenség ami érdekes számomra...de persze, esélyes, hogy tévedek és Jones lesz az MVP 😉

Peace 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 671 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Egyre inkább az az érzésem, hogy nem lesz OT pick a Bradberry trade után. Nem tudom, hogy ez jó e nekünk, de CB óriási lyuk lesz és úgy tűnik kedvelik is Gardnert. A másik pick szerintem az évek óta döglődő pass rush-t fogja erősíteni. Mondjuk ez attól is függ, le tudunk/akarunk e cserélni.
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Linval Joseph még FA..hazajöhetne
Vobox
Hankins is. Ha valamit jól draftoltunk az elmúlt cirka 15 év folyamán, azok a második körös DT-k 😀
Henderson
Ez sem biztos. Szvsz egy szimplán futás ellen jó DT manapság már nem ér 2. kört. Ahhoz már hoznia kéne némi extrát pass rush-ban vagy labdaszerzésben is.

Bár ha azt nézem, kiket találtunk 1. körben, akkor tényleg főnyeremény volt mindegyik 😊
vanek úr
Hát nyilván nem voltak sackmesterek, de nekem Tomlinson meg Hankins is úgy él emlékeimben, hogy azért be tudták középen rogyasztani a zsebet, más kérdés hogy ritkán volt aki a szélről be is fejezze az akciót. Anvilra annyira nem emlékszem, de még Barry Coefield is úgy rémlik hogy tudott nyomást gyakorolni, de lehet ezt már csak az idő szépíti, meg ő talán nem is második körös volt ... 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Linval Joseph még FA..hazajöhetne
Vobox
Hankins is. Ha valamit jól draftoltunk az elmúlt cirka 15 év folyamán, azok a második körös DT-k 😀
Henderson
Ez sem biztos. Szvsz egy szimplán futás ellen jó DT manapság már nem ér 2. kört. Ahhoz már hoznia kéne némi extrát pass rush-ban vagy labdaszerzésben is.

Bár ha azt nézem, kiket találtunk 1. körben, akkor tényleg főnyeremény volt mindegyik 😊

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Linval Joseph még FA..hazajöhetne
Vobox
Hankins is. Ha valamit jól draftoltunk az elmúlt cirka 15 év folyamán, azok a második körös DT-k 😀
Henderson
Huh de jó, a tankathlon Devonte Wyatt-et vízionálja hozzánk a 2.körben!🤣

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Linval Joseph még FA..hazajöhetne
Vobox
Hankins is. Ha valamit jól draftoltunk az elmúlt cirka 15 év folyamán, azok a második körös DT-k 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Justin Ellis érkezését mikor olvastam rendesen összeszorult a gyomrom...na nem miatta,csak DG miatt ha hallom vagy olvasom hogy DT és GIANTS egy mondatban még reflex reakció. 😂
Vobox
Bezzeg amelyik olcsó volt és jó (mint Tomlinson és Hill) azoktól megszabadult.
vanek úr
Tomlinson logikus,hogy elment,de Hill azért maradhatott volna...na mindegy,múlt idő...Mostmár tuti minden fasza lesz 🙏
Vobox
Lehet, hogy logikus volt, de csak DG ámokfutásának tükrében. Ha nem köt az istenbarma anyagi és szakmai szempontból is rosszabbnál rosszabb üzleteket, simán itt lehetne még ma is. Nem volt olyan sok überfasza játékos a tavalyi keretben sem, hogy ne futotta volna elég zsozsó az ő bérére. Ezt csak azért hoztam fel, mert paradox módon most itt állunk minőségi run stopper nélkül.
vanek úr
Linval Joseph még FA..hazajöhetne
Vobox
Edzőnek
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Justin Ellis érkezését mikor olvastam rendesen összeszorult a gyomrom...na nem miatta,csak DG miatt ha hallom vagy olvasom hogy DT és GIANTS egy mondatban még reflex reakció. 😂
Vobox
Bezzeg amelyik olcsó volt és jó (mint Tomlinson és Hill) azoktól megszabadult.
vanek úr
Tomlinson logikus,hogy elment,de Hill azért maradhatott volna...na mindegy,múlt idő...Mostmár tuti minden fasza lesz 🙏
Vobox
Lehet, hogy logikus volt, de csak DG ámokfutásának tükrében. Ha nem köt az istenbarma anyagi és szakmai szempontból is rosszabbnál rosszabb üzleteket, simán itt lehetne még ma is. Nem volt olyan sok überfasza játékos a tavalyi keretben sem, hogy ne futotta volna elég zsozsó az ő bérére. Ezt csak azért hoztam fel, mert paradox módon most itt állunk minőségi run stopper nélkül.
vanek úr
Linval Joseph még FA..hazajöhetne
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Justin Ellis érkezését mikor olvastam rendesen összeszorult a gyomrom...na nem miatta,csak DG miatt ha hallom vagy olvasom hogy DT és GIANTS egy mondatban még reflex reakció. 😂
Vobox
Bezzeg amelyik olcsó volt és jó (mint Tomlinson és Hill) azoktól megszabadult.
vanek úr
Tomlinson logikus,hogy elment,de Hill azért maradhatott volna...na mindegy,múlt idő...Mostmár tuti minden fasza lesz 🙏
Vobox
Lehet, hogy logikus volt, de csak DG ámokfutásának tükrében. Ha nem köt az istenbarma anyagi és szakmai szempontból is rosszabbnál rosszabb üzleteket, simán itt lehetne még ma is. Nem volt olyan sok überfasza játékos a tavalyi keretben sem, hogy ne futotta volna elég zsozsó az ő bérére. Ezt csak azért hoztam fel, mert paradox módon most itt állunk minőségi run stopper nélkül.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Justin Ellis érkezését mikor olvastam rendesen összeszorult a gyomrom...na nem miatta,csak DG miatt ha hallom vagy olvasom hogy DT és GIANTS egy mondatban még reflex reakció. 😂
Vobox
Bezzeg amelyik olcsó volt és jó (mint Tomlinson és Hill) azoktól megszabadult.
vanek úr
Tomlinson logikus,hogy elment,de Hill azért maradhatott volna...na mindegy,múlt idő...Mostmár tuti minden fasza lesz 🙏
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Justin Ellis érkezését mikor olvastam rendesen összeszorult a gyomrom...na nem miatta,csak DG miatt ha hallom vagy olvasom hogy DT és GIANTS egy mondatban még reflex reakció. 😂
Vobox
Bezzeg amelyik olcsó volt és jó (mint Tomlinson és Hill) azoktól megszabadult.