NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
az egyik pick nálam fixen OT, a másiknak jobban örülnék egy EDGE-nek, de ha DB, az sem baj. két picket én nem áldoznék a védelemre, ilyen támadófal mellett.
több mint 2 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Én ezt a Gardner-t nem tartom akkora húzásnak. Mit tud egy Big XII-es játékos? Max egyszer elkapták a Notre Dame-ot, aztán a sok gagyi csapat után megkapták az Alabamát... Szerintem védőjátékos az csak SEC-s vagy Big 10-es legyen.

Hotty Toddy!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Zierlein utolsó mock-ban:
1/5 Hutchinson
1/7 Szósz
Na ehhez mit szólnátok?
Én kizártnak tartom Daboll miatt is,hogy mindkét pick D legyen.
Vobox
A saját legutolsómban Gardner és Cross volt a választásotok, második körben meg Pickens, harmadikban Josh Paschall EDGE.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Zierlein utolsó mock-ban:
1/5 Hutchinson
1/7 Szósz
Na ehhez mit szólnátok?
Én kizártnak tartom Daboll miatt is,hogy mindkét pick D legyen.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Mondjuk eddig is tudtuk,de Dexter is megkapta az 5.éves opciót.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
TIER 1 kívánság listám
1. Aidan Hutchinson (Az egyetlen játékos akire 100% nincs esélyünk)
2. Ikem Ekwonu
3. Evan Neal
4. Kayvon Thibodeaux
5. Travon Walker

TIER 2:
6. Charles Cross
7. Jermaine Johnson II
8. Ahmad Gardner
9. Kyle Hamilton
10. Derek Stingley Jr.

Nos remélem remélem sikerül 2 db TIER 1-es playert szerezni, de TIER2 is oké. Remélem nem lesz fejvakarós.

Én a hátra trade-del nem számolok most, ahhoz partner is szükséges lenne. DE esetleg ha valaki elérhető lenne kör végén, akkor egy kicsi felmozgás akár lehetne. (pl: Linderbaum, Kaiir Elam)
GiantsMLBhunter
Miért ne lenne esély? Van 1/5+1/7 is, a Jaguars és a Lions is rábeszélhető trade-re... 😀
Wyatt
Na kisfiam ülj le egyes és hozd ki az ellenőrződ! 😂
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
TIER 1 kívánság listám
1. Aidan Hutchinson (Az egyetlen játékos akire 100% nincs esélyünk)
2. Ikem Ekwonu
3. Evan Neal
4. Kayvon Thibodeaux
5. Travon Walker

TIER 2:
6. Charles Cross
7. Jermaine Johnson II
8. Ahmad Gardner
9. Kyle Hamilton
10. Derek Stingley Jr.

Nos remélem remélem sikerül 2 db TIER 1-es playert szerezni, de TIER2 is oké. Remélem nem lesz fejvakarós.

Én a hátra trade-del nem számolok most, ahhoz partner is szükséges lenne. DE esetleg ha valaki elérhető lenne kör végén, akkor egy kicsi felmozgás akár lehetne. (pl: Linderbaum, Kaiir Elam)
GiantsMLBhunter
Miért ne lenne esély? Van 1/5+1/7 is, a Jaguars és a Lions is rábeszélhető trade-re... 😀

több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Olyan draftlázba vagyok egy ideje,hogy naponta 1000szer változik a véleményem,hogy mi lenne a jó. 😊 Tényleg minden attól függ kik mennek ki.A legjobb forgatókönyvnek az tűnik,hogy az 1/5 az letrade max 1/15-ig,1/7 OT,Bradberry marad mondjuk egy hosszabbítással.Így a fal rendben,CB need nincs,van plusz pick,lesz EDGE aki csúszik úgyis.Most pl Thibo-t is mondják.
Ami még nagyon penge lenne,ha annyit csúszna,a második körből párat felmozogni Linderbaumért.Vele és egy új OT-val nincs kivogás se DJ-nek,se Barkley-nak.
Vobox
Na ezt valoban nehezen lehetne felulmulni.....😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Egy Pittsburgh nevelésért igazàn felléphetne vlmelyik helyünkre a VASAS is 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
TIER 1 kívánság listám
1. Aidan Hutchinson (Az egyetlen játékos akire 100% nincs esélyünk)
2. Ikem Ekwonu
3. Evan Neal
4. Kayvon Thibodeaux
5. Travon Walker

TIER 2:
6. Charles Cross
7. Jermaine Johnson II
8. Ahmad Gardner
9. Kyle Hamilton
10. Derek Stingley Jr.

Nos remélem remélem sikerül 2 db TIER 1-es playert szerezni, de TIER2 is oké. Remélem nem lesz fejvakarós.

Én a hátra trade-del nem számolok most, ahhoz partner is szükséges lenne. DE esetleg ha valaki elérhető lenne kör végén, akkor egy kicsi felmozgás akár lehetne. (pl: Linderbaum, Kaiir Elam)
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Igazából ahhoz,hogy ne legyen óriási upgrade ez a draft,ahhoz olyan WTF húzások kellenek,amilyet max DG+ Pete Carroll+Gruden keveréke tudna csinálni.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Olyan draftlázba vagyok egy ideje,hogy naponta 1000szer változik a véleményem,hogy mi lenne a jó. 😊 Tényleg minden attól függ kik mennek ki.A legjobb forgatókönyvnek az tűnik,hogy az 1/5 az letrade max 1/15-ig,1/7 OT,Bradberry marad mondjuk egy hosszabbítással.Így a fal rendben,CB need nincs,van plusz pick,lesz EDGE aki csúszik úgyis.Most pl Thibo-t is mondják.
Ami még nagyon penge lenne,ha annyit csúszna,a második körből párat felmozogni Linderbaumért.Vele és egy új OT-val nincs kivogás se DJ-nek,se Barkley-nak.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Ezt az új Applet’ úgy istenítik, hogy állítólag más csapat még fel is akar cserélni érte. Nem tudom lehet hogy egy korszakos playa mint a
Hátfájásos, de ha nem az a szint akkor kidobott Pick lesz az 5. Edge helyett.
Én azért titkon reménykedem
Egy QB szerelem miatti Trade lehetőségében hátra. Sokan vannak mögöttünk.
A kis esély is esély.
ozibozi
Nekem Gardner filmje még Ramsey-énél is jobb, szerintem magsan az elmúlt évek legjobb CB-je, aki drafton jön.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Ezt az új Applet’ úgy istenítik, hogy állítólag más csapat még fel is akar cserélni érte. Nem tudom lehet hogy egy korszakos playa mint a
Hátfájásos, de ha nem az a szint akkor kidobott Pick lesz az 5. Edge helyett.
Én azért titkon reménykedem
Egy QB szerelem miatti Trade lehetőségében hátra. Sokan vannak mögöttünk.
A kis esély is esély.
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Csendesek vagyunk magunkhoz képest itt a fórumon.

Pedig ma éjjel oda baszunk és húzunk legalább két elit tehetséget. Én azt remélem, hogy OT/Edge kombinációba, aztán meglátjuk, hogy lesz-e Apple Sauce esetleg.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Még le sincs tartóztatva, szóval bármi lehet
ozibozi
Legnagyobb esellyel egy serules varhato...
Vagy covid ugye
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Még le sincs tartóztatva, szóval bármi lehet
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Toney ma már megjelent az edzésen, biztos csak lekéste a csatlakozást Füzesabonynál.
kristof
Állítólag szombat óta NYban van, csak azt felejtette el, hogy az edzőközpont meg New Jerseyben.
nagir
Van aki elfelejti hol dolgozik, van aki meg sem tanulja a playbookot. És van aki remek érzékkel válogatja össze az ilyen lángelméket 1. körben.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Kezelni kell a problémát, meglátjuk hogy sikerül megbirkózni egy huszonéves hülye gyerekkel.
Ebből kb látjuk majd mi lesz ha tényleg gond is adódik 😉
ozibozi
Így van.A lényeg,hogy Balaton Soundra-ra ne engedjük el,mert lekési a szezont is 😂
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Kezelni kell a problémát, meglátjuk hogy sikerül megbirkózni egy huszonéves hülye gyerekkel.
Ebből kb látjuk majd mi lesz ha tényleg gond is adódik 😉
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Toney ma már megjelent az edzésen, biztos csak lekéste a csatlakozást Füzesabonynál.
kristof
Állítólag szombat óta NYban van, csak azt felejtette el, hogy az edzőközpont meg New Jerseyben.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Toney ma már megjelent az edzésen, biztos csak lekéste a csatlakozást Füzesabonynál.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
GB-KC-Pats simán adhatna egy 3. Kört vagy egy lenti2.-at. Olcsón lenne nekik sok évig ez a lüketóni, úgy is kell nekik WR. /mondjuk nem hiszem hogy adnak is/
ozibozi
Green Bayben és a Chiefsben is megnézném szívesen, főleg ha kapunk érte egy másodikat és ellenünk mindig sérült lesz majd.
fodetra
Nem fog elmenni, Schoen-ék se hülyék, hogy ne próbálják meg egy olcsó játékos potenciálját kihasználni.
Rodaron
Most tényleg azt írják, hogy nem lesz elcserélve. Én felültem a pletykáknak. Lehet csak rá akartak ijeszteni hátha észbe kap.
fodetra
Meg drafthét van.Kell a sok smokescreen hogy akár wr-t is húzhatunk.
több mint 2 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
GB-KC-Pats simán adhatna egy 3. Kört vagy egy lenti2.-at. Olcsón lenne nekik sok évig ez a lüketóni, úgy is kell nekik WR. /mondjuk nem hiszem hogy adnak is/
ozibozi
Green Bayben és a Chiefsben is megnézném szívesen, főleg ha kapunk érte egy másodikat és ellenünk mindig sérült lesz majd.
fodetra
Nem fog elmenni, Schoen-ék se hülyék, hogy ne próbálják meg egy olcsó játékos potenciálját kihasználni.
Rodaron
Most tényleg azt írják, hogy nem lesz elcserélve. Én felültem a pletykáknak. Lehet csak rá akartak ijeszteni hátha észbe kap.