NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ez a második nap tökre nem olyan, mint amire számítottam / vártam. Oké, nem vagyok GM sem scout, de úgy többet vártam ettől 2-3.körtől.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Az rendben, de wr is volt jobb :/
Wyatt
Igen... vagy akkor Trey McBride....
GiantsMLBhunter
Hát ő már Arizonában
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Az rendben, de wr is volt jobb :/
Wyatt
Igen... vagy akkor Trey McBride....
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az rendben, de wr is volt jobb :/

több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Na ezt a wr-t úgy, h dean még bent van, nem értem
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Eddig dupla hátra mozgás úgy hogy nem sajnálom a kihúzott játékosokat.

Kapott ellenérték: 114. pick (4. kör) és 146. pick (5. kör) Van pick bőven így 😀
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Neal RT lesz kezdésnek?
Janek
Igen, sőt valószínű nem csak kezdésnek.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Neal RT lesz kezdésnek?

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Én a tegnapi hír után,
hogy az ötödik év nincs lehívás alatt azt gondoltam feljönnek érte, bár ha ennyien kihagyták, akkor annak lehet volt vlm oka
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Malik Willis? 😀
Kb tökéletes rendszert köré tudná rakni Daboll.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Törölt felhasználó


OBJ is beoltotta Gettlemant, de az eredeti tweet is érdekes, a makulátlan jófiúk (- Toney 😀) után újra várhatóak nagyobb arcú, igazi sztárjátékosok, szerintem ez egyáltalán nem probléma, amíg a győztes mentalitás is megvan mellé - OBJ-nél ez alap, Toneynál hiánycikk, reméljük Thibs inkább előbbire hajaz majd ebben.
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Winners and losers from Round 1 of the 2022 NFL Draft
...
WINNERS
...
5) Joe Schoen: The Giants GM knew he was in a strong position, as he held the fifth and seventh overall picks in this draft. He made the most of those opportunities. The rise of cornerback Derek Stingley Jr. -- who ultimately went third overall to the Texans -- left the Giants in position to select defensive end Kayvon Thibodeaux at No. 5. That also gave the Giants their shot at one of the two best offensive tackles, and they scooped up Alabama's Evan Neal at No. 7 after Carolina selected Ikem Ekwonu at No. 6. You can minimize these moves by saying the Giants would've had a hard time screwing this up. But plenty of teams have mystified with their utilization of high first-round picks. The Giants just added two players who, at varying points in the pre-draft process, were discussed as potential No. 1 overall selections. That's a pretty good night.

"But plenty of teams have mystified with their utilization of high first-round picks."
Ezt csinálta korábban nálunk DG is.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Azért amíg Hurst meg Wentz dobálgat feléjük, addig én még nem szarom össze magam tőlük 😁vanek úr
hát csak ahogy nálunk, ott is jöhet jövőre új QB, ne akkor álljunk letolt gatyával.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
"Egyetértek,ha marad (reméljük) Bradberry akkor is CB-t kéne húzni mert ahogy mondtad szaporodnak a csoportba a minőségi WR-ek,ez indokolja,hogy ne csak 2 használható corner legyen"

Azért amíg Hurst meg Wentz dobálgat feléjük, addig én még nem szarom össze magam tőlük 😁

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Hát igen, sajnos eljutottunk oda, hogy szenzációként élhetjük meg, ha észszerű húzások történnek 😊 Hosszú böjt volt.
CB a legnagyobb need jelenleg, szóval én oda várok embert második körben, de valójában Willisnek örülnék a legjobban.
Harmadik kör pedig sztem TE/S lesz.
Szesze
Én másodikban Booth-ot, harmadikban Corral-t hoznám, ő nagyon illene szvsz a Daboll-sémába és padozhatna az elején.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát igen, sajnos eljutottunk oda, hogy szenzációként élhetjük meg, ha észszerű húzások történnek 😊 Hosszú böjt volt.
CB a legnagyobb need jelenleg, szóval én oda várok embert második körben, de valójában Willisnek örülnék a legjobban.
Harmadik kör pedig sztem TE/S lesz.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
szerintem ha hittünk volna Willisben/akármelyik QB-ban, akkor visszacserélünk az első kör végébe, így én nem látom opciónak, hogy irányítót húzunk.

illetve elnézve a csoport többi tagjának stratégiáját, egyre jobban hajlok a CB pick felé, akkor is ha marad Bradberry.
kristof
Egyetértek,ha marad (reméljük) Bradberry akkor is CB-t kéne húzni mert ahogy mondtad szaporodnak a csoportba a minőségi WR-ek,ez indokolja,hogy ne csak 2 használható corner legyen a roosteren.

Amire kiváncsi leszek ma,hogy ki vállalja be Ojabo-t.Vele kapcsolatba Myles Jack feelingem van...ő is a sérülés miatt csúszott sokat így nagy steal volt Jags-nek anno.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Ez valoban tetszetos igy eddig!
Azert elegge izgultam a KT pick elott hogy nehogy elbasszuk de ugy nez ki csak megszokasbol😀
Mara talan valoban a CB valasztas lenne a legrealisabb, kerdes ki lesz meg bent!de azert van meg ures hely sajnos mas poszton is szoval csak igy tovabb

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
szerintem ha hittünk volna Willisben/akármelyik QB-ban, akkor visszacserélünk az első kör végébe, így én nem látom opciónak, hogy irányítót húzunk.

illetve elnézve a csoport többi tagjának stratégiáját, egyre jobban hajlok a CB pick felé, akkor is ha marad Bradberry.
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Malik Willisről és a QB helyzeről miért hallgatunk ennyire amúgy? 😛 Itt az igazi steal lehetősége!!!!4!4!!
GiantsMLBhunter
Amúgy én látok erre esélyt így, hogy Jones opciójával nem éltünk.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Malik Willisről és a QB helyzeről miért hallgatunk ennyire amúgy? 😛 Itt az igazi steal lehetősége!!!!4!4!!
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
El tudnék képzelni egy felcserét is mára, persze csak az idei hátsókörös pickekből és nem elkapóért. Jelen helyzetünkben úgysem tudnánk 9 újoncot megfizetni. Kéne kezdőszintű Safety, LB és TE, valamint CB, ha Bradberry megy.
több mint 2 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Kíváncsi lettem volna, ha bent van a két elit CB hogy alakult volna. Nyilván az teljesen más szituációt eredményezett volna. Amondó vagyok teljesen elégedettek lehetünk. Bradberry pótlására leszek még kíváncsi, vagy arra, hogy oldjuk meg, ha véletlenül megtartjuk.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az első kör elég pofásra sikerült, grat! Thibs nagy kedvencem 😊
Drip
Köszönjük.A tietek sem rossz 😀
Vobox
eddig ... 😀

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 480 — maci faszán vitézkötés
Papagaj kommandozok mindket New Yorki csapatnal: "Nagyon szep munka az elso napon sracok!! Well done!! 👍"

Ti sem tudtok hibazni. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!