NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Bradberry állítólag a filibe megy ha kivágjuk 😕
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
elemezgetve a draftot es az offseasont es tekintettel az uj vezetosegre en be merem vallalni hogy jovore akar az 5 win!!! is meglehet a szezonban ha tenyleg kijon a lepes es minden klappolni fog!
Ti mit gondoltok?😜
yooker
Úgy gondolom idén tényleg nem az eredmény lesz a legfontosabb. Látszódjon, hogy mi a tervünk, mit akarunk játszani, a fiatalok fejlődjenek, a nagy lóvésok meg szolgáljanak rá a pénzükre. Aki meg eddig folyamatosan sérült volt és most is az lesz, azt rúgjuk ki végre! DJ esetében szintén vízválasztó idény köbetkezik. Aztán jövőre lesz végre zsozsó, akkor már lehetünk eredménycentrikusak.

Azért a Dallasz/Phili-t oda-vissza 😜

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Lehet, h merész, de 7-8 győzelemre tippelek
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
6 csak a csoportból meglesz 😉
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
elemezgetve a draftot es az offseasont es tekintettel az uj vezetosegre en be merem vallalni hogy jovore akar az 5 win!!! is meglehet a szezonban ha tenyleg kijon a lepes es minden klappolni fog!
Ti mit gondoltok?😜
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Southport-ba nem tudunk aludni,de tottenham stadiontól kb másfél óra vonat ahol a ház tulaja vallja,hogy "Once a Giant,always a giant"
Vobox
Mondjuk ő hát hogy mondjam..szivárványos (de szépen megfogalmaztam hogy buzi) szóval a szintén magyar pasija miatt nem szabad beszólni (20 éve barátom) de szívesen lát bárkit és mindenbe segít
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Southport-ba nem tudunk aludni,de tottenham stadiontól kb másfél óra vonat ahol a ház tulaja vallja,hogy "Once a Giant,always a giant"
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Jegyet kell szerezni minél többet, garantálható hogy nem marad meg feleslegbe.
Max Elboltóljuk’ simán akár itt is.
Menjen mindenki minimum 4 -re azt még engedik.
Ami marad az nem marad😉
ozibozi
Parancs értettem 😉
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Jegyet kell szerezni minél többet, garantálható hogy nem marad meg feleslegbe.
Max Elboltóljuk’ simán akár itt is.
Menjen mindenki minimum 4 -re azt még engedik.
Ami marad az nem marad😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
3 jegy egymás mellé 8-15 sor
Vobox
Beszolhattok hogy s-el írtam xanaxot,de nálam többet jó jegyekért ebbe az országba nem tett senki...persze...a fostos 100$ sima liba,de az nem kell egy olyannak mint én
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
3 jegy egymás mellé 8-15 sor
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Giants-packers Londonban ?
ozibozi
Kinti barátommal megbeszéltem rég,hogy mégegyszer nem baszom el azzal,hogy online vegyek jegyet itthonról,megveszi kint,úgyis nála alszunk.
Vobox
Hogy érted hogy elbasztad, én online vettem mikor New Yorkban voltam 2019ben és nem volt vele baj? Ott kint hogyan tudnak venni, helyben vagy ott is online?
Rodaron
Két laptop és két telefon nyomtam egyszerre az első release-nél...110-250 $ közötti jegyekre,2 db egymás mellé...nem sikerült...cimbi kint Londonba azonnal megtudta venni,még válogatni is tudott!!A New Yorki meccsekre bármikor tudsz venni,de a UK pártízezer jegyre sokmillióan mennek!
Vobox
8-10 perc alatt elfogy
Vobox
A legutóbbi Rams-Bengals meccsre, ami a Wembleyben volt, StubHub-on vettem a jegyet, gyakorlatilag elővásárlassal, kb 150 jó angol fontért, a kapu mögött 10. sor. Felszámolnak némi kezelési költséget, de hamarabb megvettem a jegyet, minthogy elindult volna a jegyértékesítés. És ott a helyszínen a Wembleyparkban vettem át a lefoglalt jegyet.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Most nem bízom a véletlenlenre!Egy londoni és egy liverpooli cimbi ráállítva!A baj,hogy közben vennem kell jegyet az Allianz-ba is,mert oda meg Seahawks jön...
Vobox
Tengerpartra akartunk menni,de meghoztuk a családi döntést,hogy inkább a két meccs

(igaz,hogy bukom az OBJ mezem,mert azt ígértem a segítségért cserébe)

Szerkesztette: Vobox
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Most nem bízom a véletlenlenre!Egy londoni és egy liverpooli cimbi ráállítva!A baj,hogy közben vennem kell jegyet az Allianz-ba is,mert oda meg Seahawks jön...
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Giants-packers Londonban ?
ozibozi
Kinti barátommal megbeszéltem rég,hogy mégegyszer nem baszom el azzal,hogy online vegyek jegyet itthonról,megveszi kint,úgyis nála alszunk.
Vobox
Hogy érted hogy elbasztad, én online vettem mikor New Yorkban voltam 2019ben és nem volt vele baj? Ott kint hogyan tudnak venni, helyben vagy ott is online?
Rodaron
Két laptop és két telefon nyomtam egyszerre az első release-nél...110-250 $ közötti jegyekre,2 db egymás mellé...nem sikerült...cimbi kint Londonba azonnal megtudta venni,még válogatni is tudott!!A New Yorki meccsekre bármikor tudsz venni,de a UK pártízezer jegyre sokmillióan mennek!
Vobox
8-10 perc alatt elfogy
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Giants-packers Londonban ?
ozibozi
Kinti barátommal megbeszéltem rég,hogy mégegyszer nem baszom el azzal,hogy online vegyek jegyet itthonról,megveszi kint,úgyis nála alszunk.
Vobox
Hogy érted hogy elbasztad, én online vettem mikor New Yorkban voltam 2019ben és nem volt vele baj? Ott kint hogyan tudnak venni, helyben vagy ott is online?
Rodaron
Két laptop és két telefon nyomtam egyszerre az első release-nél...110-250 $ közötti jegyekre,2 db egymás mellé...nem sikerült...cimbi kint Londonba azonnal megtudta venni,még válogatni is tudott!!A New Yorki meccsekre bármikor tudsz venni,de a UK pártízezer jegyre sokmillióan mennek!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Meg kellene bízni egy hacker csapatot, hogy ne csak a legdrágább jegyek közül tudjunk válogatni 😊
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Mikortól lehet jegyet venni?
ozibozi
Asszem május 12-tol amikor kijön a teljes NFL Release.
Rodaron
Sztem később, mert meg kell várni a Premier League schedule-t is.
Zet
Aha ebben van ráció
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Mikortól lehet jegyet venni?
ozibozi
Asszem május 12-tol amikor kijön a teljes NFL Release.
Rodaron
Sztem később, mert meg kell várni a Premier League schedule-t is.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Mikortól lehet jegyet venni?
ozibozi
Asszem május 12-tol amikor kijön a teljes NFL Release.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Mikortól lehet jegyet venni?
ozibozi
Mintha azt olvastam volna, hogy júniustól.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Mikortól lehet jegyet venni?
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Giants-packers Londonban ?
ozibozi
Kinti barátommal megbeszéltem rég,hogy mégegyszer nem baszom el azzal,hogy online vegyek jegyet itthonról,megveszi kint,úgyis nála alszunk.
Vobox
Hogy érted hogy elbasztad, én online vettem mikor New Yorkban voltam 2019ben és nem volt vele baj? Ott kint hogyan tudnak venni, helyben vagy ott is online?
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Giants-packers Londonban ?
ozibozi
Kinti barátommal megbeszéltem rég,hogy mégegyszer nem baszom el azzal,hogy online vegyek jegyet itthonról,megveszi kint,úgyis nála alszunk.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Giants-packers Londonban ?
ozibozi
Bejött a tipped 😁