NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Jerry Jones bemutatta a Dallas draft boardját. A sztorit biztos ismeritek, de most páran kikockázták, hogy kik is voltak rajta. íme a lista eleje a cikkből:
 fuzovelkifele.com/2022/05/igy-nezhetett-ki-a-cowboys-draft-boardja/?fbclid=IwAR14JMcCXYZ9juaBx3Q6tS8wT_lwoI8wk5lAD3k5avYNKLMHwMvsDq3Xc_I

1. Kayvon Thibodeaux, DE, Oregon (1/5 Giants)
2. Evan Neal, OT, Alabama (1/7 Giants)

3. Aidan Hutchinson, DE, Michigan (1/2 Lions)
4. Garrett Wilson, WR, Ohio State (1/10 Jets)
5. Ahmad Gardner, CB, Cincinnati (1/4 Jets)
6. Derek Stingley, CB, LSU (1/3 Texans)
7. Travon Walker, DE, Georgia (1/1 Jaguars)
8. Kyle Hamilton, S, Notre Dame (1/14 Ravens)
9. Ikem Ekwonu, OT, North Carolina State (1/6 Panthers)
10. Drake London, WR, USC (1/8 Falcons)

Ezek szerint a dallas szívesen lett/lenne volna a helyünkbe 😊
GiantsMLBhunter
Ez az év 365 napján igaz 😂
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Jerry Jones bemutatta a Dallas draft boardját. A sztorit biztos ismeritek, de most páran kikockázták, hogy kik is voltak rajta. íme a lista eleje a cikkből:
 fuzovelkifele.com/2022/05/igy-nezhetett-ki-a-cowboys-draft-boardja/?fbclid=IwAR14JMcCXYZ9juaBx3Q6tS8wT_lwoI8wk5lAD3k5avYNKLMHwMvsDq3Xc_I

1. Kayvon Thibodeaux, DE, Oregon (1/5 Giants)
2. Evan Neal, OT, Alabama (1/7 Giants)

3. Aidan Hutchinson, DE, Michigan (1/2 Lions)
4. Garrett Wilson, WR, Ohio State (1/10 Jets)
5. Ahmad Gardner, CB, Cincinnati (1/4 Jets)
6. Derek Stingley, CB, LSU (1/3 Texans)
7. Travon Walker, DE, Georgia (1/1 Jaguars)
8. Kyle Hamilton, S, Notre Dame (1/14 Ravens)
9. Ikem Ekwonu, OT, North Carolina State (1/6 Panthers)
10. Drake London, WR, USC (1/8 Falcons)

Ezek szerint a dallas szívesen lett/lenne volna a helyünkbe 😊

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Giants-packers Londonban ?
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Üveggömbre váltottak 😉
ozibozi
Bánomén,felőlem délisarki pöttyösteve csontokat is használhatnak,csak sanax nélkül nézhető meccseink legyenek. 😀
Vobox
Xanax mindenkepp kell...ha szoros azert ha nem azert...😀
yooker
az oké, csak sanax ne kelljen😊
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Üveggömbre váltottak 😉
ozibozi
Bánomén,felőlem délisarki pöttyösteve csontokat is használhatnak,csak sanax nélkül nézhető meccseink legyenek. 😀
Vobox
Xanax mindenkepp kell...ha szoros azert ha nem azert...😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Giants senior pro scouting executive Ken Sternfeld and senior pro scout/football systems analyst Matt Schauger are also no longer with the team, per source. Sternfeld (2002) and Schauger (2005) were long-time employees in the pro personnel department. They're on the pro side, so likely minimal involvement in the draft process. But front office contacts typically run through the draft, so this is when changes are usually made. - per Dan Duggan
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Üveggömbre váltottak 😉
ozibozi
Bánomén,felőlem délisarki pöttyösteve csontokat is használhatnak,csak sanax nélkül nézhető meccseink legyenek. 😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Üveggömbre váltottak 😉
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Végre a scouting részlegen is elindult a renoválás.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Ilyen fizetés mellett ami neki van és a mi cap helyzetünk, akkor a draft után már lúzerség lenne eltradelni. Be kell törni, kivenni ami benne van. Ha nem megy, mert idióta akkor kibaszni a picsába.
ozibozi
Egyetértek.Nem kaphatunk érte annyit amekkora hozzáadott értéke lehet az offensehez.Meg kell próbálni rendet rakni a fejében.
Vobox
Igen, én sem adnám oda ingyen a Baltimore-nak 😊
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Ilyen fizetés mellett ami neki van és a mi cap helyzetünk, akkor a draft után már lúzerség lenne eltradelni. Be kell törni, kivenni ami benne van. Ha nem megy, mert idióta akkor kibaszni a picsába.
ozibozi
Egyetértek.Nem kaphatunk érte annyit amekkora hozzáadott értéke lehet az offensehez.Meg kell próbálni rendet rakni a fejében.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Ilyen fizetés mellett ami neki van és a mi cap helyzetünk, akkor a draft után már lúzerség lenne eltradelni. Be kell törni, kivenni ami benne van. Ha nem megy, mert idióta akkor kibaszni a picsába.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Szerintetek egy Toney trade mar kizart? Es ha a 'soha se mondd hogy soha' alapallasbol kiindulva mondani kene ra egy csereerteket, akko realisan nezve mi lenne az?
RedFive
Szerintem nagyon max 4-5 kört, de csak mert még fiatal, és egy normálisabb környezetben ő is normális lehet,amire azért nem sok esély van. Viselkedése miatt nem hinném hogy többet adnának.


több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 480 — maci faszán vitézkötés
Szerintetek egy Toney trade mar kizart? Es ha a 'soha se mondd hogy soha' alapallasbol kiindulva mondani kene ra egy csereerteket, akko realisan nezve mi lenne az?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
amúgy 2-3 év múlva érdekes lesz visszanézni a draft 2-7. köreire. eléggé reacheknek tűnő húzásaink voltak. mennyire válnak majd be, jó kérdés lesz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Mc FaddenLB fickó mit vétett, hogy 5. Körösnek lett behúzva, de mindenhol egy A-B+ húzásnak tartják egy igazi szörnyetegnek, aki kezdő is lesz.
Vlk aki tudja pls magyarázza el ne kelljen guglizni. Köszi
ozibozi
Az volt vele "gond", hogy belso ILBnek nem eleg kemeny, nem nyomul eleg fizikalisan. Kivul pedig nem eleg gyors, atletikus. Marmint NFL szinten. Tweener, csak a NFLben LB poszotn nem hatekonyak a tweenerek. Persze, ha vki megtalalja a posztjat ... meglassuk. Sztem jo, de nemtom hol.
ulpianus
Köszi

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Mc FaddenLB fickó mit vétett, hogy 5. Körösnek lett behúzva, de mindenhol egy A-B+ húzásnak tartják egy igazi szörnyetegnek, aki kezdő is lesz.
Vlk aki tudja pls magyarázza el ne kelljen guglizni. Köszi
ozibozi
Az volt vele "gond", hogy belso ILBnek nem eleg kemeny, nem nyomul eleg fizikalisan. Kivul pedig nem eleg gyors, atletikus. Marmint NFL szinten. Tweener, csak a NFLben LB poszotn nem hatekonyak a tweenerek. Persze, ha vki megtalalja a posztjat ... meglassuk. Sztem jo, de nemtom hol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Mc FaddenLB fickó mit vétett, hogy 5. Körösnek lett behúzva, de mindenhol egy A-B+ húzásnak tartják egy igazi szörnyetegnek, aki kezdő is lesz.
Vlk aki tudja pls magyarázza el ne kelljen guglizni. Köszi
ozibozi
Csak, h ne fáraszd magad 😉
He was critiqued for a lack of length and overall athleticism”
Haba
Köszi,
Holnap már rendeltem a
Mezt is, ha csak ennyi a baj.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Mc FaddenLB fickó mit vétett, hogy 5. Körösnek lett behúzva, de mindenhol egy A-B+ húzásnak tartják egy igazi szörnyetegnek, aki kezdő is lesz.
Vlk aki tudja pls magyarázza el ne kelljen guglizni. Köszi
ozibozi
Csak, h ne fáraszd magad 😉
He was critiqued for a lack of length and overall athleticism”
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Mc FaddenLB fickó mit vétett, hogy 5. Körösnek lett behúzva, de mindenhol egy A-B+ húzásnak tartják egy igazi szörnyetegnek, aki kezdő is lesz.
Vlk aki tudja pls magyarázza el ne kelljen guglizni. Köszi
ozibozi
Kanállal ette a mákostésztát!😂
viccen kívül amúgy én sem értem miért csúszott eddig!
Vobox
Azért ezen ne bánkódjunk.
Szóval két napja emésztve az eseményeket, nekem tetszik egyrészt, h volt koncepció, másrészt mindenhova húztunk, ahova kellett. Ha csak a harmada lesz igazán használható, a többi meg mélységet ad egy-egy poszton, már királyság. Esetleg a fele bejön, az a nonplus ultra. Az elmúlt években, ha 2 nem volt tök kuka, az már csoda számba ment. Jövőre, vagy utána pedig be lehet fejezni az építkezést.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Mc FaddenLB fickó mit vétett, hogy 5. Körösnek lett behúzva, de mindenhol egy A-B+ húzásnak tartják egy igazi szörnyetegnek, aki kezdő is lesz.
Vlk aki tudja pls magyarázza el ne kelljen guglizni. Köszi
ozibozi
Kanállal ette a mákostésztát!😂
viccen kívül amúgy én sem értem miért csúszott eddig!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Mc FaddenLB fickó mit vétett, hogy 5. Körösnek lett behúzva, de mindenhol egy A-B+ húzásnak tartják egy igazi szörnyetegnek, aki kezdő is lesz.
Vlk aki tudja pls magyarázza el ne kelljen guglizni. Köszi

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Corker meglepett h UDFA lett, amennyire nincs itt S-depth sztem meglesz neki az 53.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
UDFA:
CB Darren Evans, LSU
TE/FB Jeremiah Hall, Oklahoma
DT Tyrone Truesdell, Florida
DL Christopher Hinton, Michigan
DL Jabari Ellis, South Carolina
TE Austin Allen, Nebraska
EDGE Tomon Fox, North Carolina
DB Yusuf Corker, Kentucky
OL Josh Rivas, Kansas State
RB Jashaun Corbin, Florida State
S Trenton Thompson, San Diego State
CB Zyon Gilbert, Florida Atlantic

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Ahogy nézem mindhárom második napos játékos reach-nek számít, de mondjuk én ezt a részét leszarom😊 A posztok rendben vannak, számomra ez a lényeges, aztán hogy kiből mi lesz az majd utólag kiderül. Mondjuk ez a Robinson húzás elképzelhető, h valóban előrevetít egy Toney kivágást..
Szesze
Vagy csak látták, mennyit volt sérült tavaly, Sheppel együtt
Haba
Robinsont remélem kipróbáljuk returnernek is.
Vobox
Abban még a suliban sem volt jó.
vanek úr
Sorry...nekem nem nagyon fért bele eddig az NCAA,általában február elejétől foglalkozok a prospectekkel,hogy tudjam kimi (Raikkonen😍🤦‍♂️) fán terem.
Vobox
Nekem sem, most olvastam 😊