NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Nem a posztokkal van a baj, hanem a törpékkel
ozibozi
HókOZIszpók 😉😂
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Nem a posztokkal van a baj, hanem a törpékkel
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Ahogy nézem mindhárom második napos játékos reach-nek számít, de mondjuk én ezt a részét leszarom😊 A posztok rendben vannak, számomra ez a lényeges, aztán hogy kiből mi lesz az majd utólag kiderül. Mondjuk ez a Robinson húzás elképzelhető, h valóban előrevetít egy Toney kivágást..
Szesze
Vagy csak látták, mennyit volt sérült tavaly, Sheppel együtt
Haba
Robinsont remélem kipróbáljuk returnernek is.
Vobox
Abban még a suliban sem volt jó.
vanek úr
Sorry...nekem nem nagyon fért bele eddig az NCAA,általában február elejétől foglalkozok a prospectekkel,hogy tudjam kimi (Raikkonen😍🤦‍♂️) fán terem.

Egyébként tetszik nagyon a McFaadden húzás...a további gondolataim az ünneplőpia után osztom meg 🥰
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Bills elvitte Araiza-t...kár

Szerkesztette: Vobox
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
A posztok stimmelnek eddig!
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Dane Belton safety a köv.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Bellinger TE jött 112.-re.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
+ Punt God, én őt is elhoznám a következő pickek egyikével
kristof
IgenIgen!Ezért írtam én is!Tavaly is sok meccs bizonyította,hogy igenis van jelentőssége a mezőnypozinak és nem utolsó szempont,hogy 5-6-7. körös játékosok nagy százalékban besülnek,de punter esetében elenyésző a különbség az egyetem és az NFL között,így ő gyakorlatilag no risk.
A TE-t el is felejtettem reggel írni..oda is tényleg kell ember.RB is jöhet,de mivel egyértelműen passheavy leszünk,valami rövidyardos bika kellene.Szerintem ha jön RB akkor is fog jönni mellé UDFA is.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
WR pick védhető minden okból
+Minőségi QB/OT prospectek nélkül az volt az érzésem, hogy minden csapat a WR/CB-kre fókuszált, nagy rush volt
+Shep sérülékeny
+Toney sérülékeny, havonta 2x képes COVID IR-re kerülni, fejben is néha süsü
+Golladay nem vállt be eddig, de azért ha idén sem lesz jó, akkor az sok mindent el fog mondani a támadósorunkról
+Robinson utolsó éve elég produktív volt. Előtte rosszul használták (RB-ként is), ezért egyetemet váltott, ami jót tett neki. Egy inteligens, fasza kis játékos lesz. A kérdés az, hogy vajon 2.kört ért-e? De lehet más csapat boardján is elől lett volna és nagy WR rush is volt.
+Szép szöszi csaja van, biztos mindent megtesz, hogy büszke legyen rá 😀
-Christian Watson-ért való feltrade Packers részéről biztos bezavart kicsit
-Kérdés mennyire tudunk jó gameplant összerakni Toney/Robinson/Barkley/Golla/Shep köré --> de a legnagyobb reménységünk, hogy ÉRTELMES OC/HC-nk talán most van és sikerül valamit kihozni belőlük.

OG pick nagyon kellett.
+Boardok full vakon voltak 30 felett rengeteg poszton. Lehet mondani, hogy reacheltünk, de elég sok csapat hasonlóakat mutatott be.
+Remélem a kezdőbe verekszi magát
+Proday-en Giants edzők szemügyre vették maguknak közelről, szóval remélem értik a dolgukat.

Ami nekem "hiány" érzet az, hogy
-TE: Vártam a TE picket, mert Ricky Seals-Jones-sal nem akarok egy szezont végig csinálni.
-RB: Barkley az egyetlen használható RB-nk, ami akkor sem oké, ha egészséges. Kell valaki akivel osztozik a snappeken.
-DL: A sémát nem tudom, de Lawrance és Williams mögé kell minimum egy 3. ember rotációba. Furcsa módon most én szeretnék egy DT-t, így hogy elment DG 😀
-OL: Darian Kinnard vagy Jamaree Salyer még jöhetne.

Papíron a következő 9 db pickből 2 db (112. és 114.) a miénk, majd az 5. körben + 146. + 147. Ha ezt a 4 picket okosan használjuk fel, akkor szépen fel lehet tölteni a hiány posztokat és mélységet adni a rosternek.

Szóval várom az OG/DT/RB/TE pickeket! 😊
GiantsMLBhunter
TE poszton nálam Myarick is a szeren van, amilyen elkapást tavaly bemutatott, azzal már előrébb van mint Seals. De valaki még kéne ide, az tuti. Amennyit meg futni fogunk, arra szerintem Breida meg az osztrák csóka is elég, ha SB kivételesen nem töri össze magát. Az OL közepére meg kukáztunk már egy halom embert, azoknál jobbat szerintem már nem találunk idén. Ha nem válik be egyik sem, akkor jövőre lesz pénz kettőre is. Én az S, DT és az LB posztot érzem vékonynak, meg a CB-t persze, ha Bradberry lelép.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
+ Punt God, én őt is elhoznám a következő pickek egyikével
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
WR pick védhető minden okból
+Minőségi QB/OT prospectek nélkül az volt az érzésem, hogy minden csapat a WR/CB-kre fókuszált, nagy rush volt
+Shep sérülékeny
+Toney sérülékeny, havonta 2x képes COVID IR-re kerülni, fejben is néha süsü
+Golladay nem vállt be eddig, de azért ha idén sem lesz jó, akkor az sok mindent el fog mondani a támadósorunkról
+Robinson utolsó éve elég produktív volt. Előtte rosszul használták (RB-ként is), ezért egyetemet váltott, ami jót tett neki. Egy inteligens, fasza kis játékos lesz. A kérdés az, hogy vajon 2.kört ért-e? De lehet más csapat boardján is elől lett volna és nagy WR rush is volt.
+Szép szöszi csaja van, biztos mindent megtesz, hogy büszke legyen rá 😀
-Christian Watson-ért való feltrade Packers részéről biztos bezavart kicsit
-Kérdés mennyire tudunk jó gameplant összerakni Toney/Robinson/Barkley/Golla/Shep köré --> de a legnagyobb reménységünk, hogy ÉRTELMES OC/HC-nk talán most van és sikerül valamit kihozni belőlük.

OG pick nagyon kellett.
+Boardok full vakon voltak 30 felett rengeteg poszton. Lehet mondani, hogy reacheltünk, de elég sok csapat hasonlóakat mutatott be.
+Remélem a kezdőbe verekszi magát
+Proday-en Giants edzők szemügyre vették maguknak közelről, szóval remélem értik a dolgukat.

Ami nekem "hiány" érzet az, hogy
-TE: Vártam a TE picket, mert Ricky Seals-Jones-sal nem akarok egy szezont végig csinálni.
-RB: Barkley az egyetlen használható RB-nk, ami akkor sem oké, ha egészséges. Kell valaki akivel osztozik a snappeken.
-DL: A sémát nem tudom, de Lawrance és Williams mögé kell minimum egy 3. ember rotációba. Furcsa módon most én szeretnék egy DT-t, így hogy elment DG 😀
-OL: Darian Kinnard vagy Jamaree Salyer még jöhetne.

Papíron a következő 9 db pickből 2 db (112. és 114.) a miénk, majd az 5. körben + 146. + 147. Ha ezt a 4 picket okosan használjuk fel, akkor szépen fel lehet tölteni a hiány posztokat és mélységet adni a rosternek.

Szóval várom az OG/DT/RB/TE pickeket! 😊
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Ahogy nézem mindhárom második napos játékos reach-nek számít, de mondjuk én ezt a részét leszarom😊 A posztok rendben vannak, számomra ez a lényeges, aztán hogy kiből mi lesz az majd utólag kiderül. Mondjuk ez a Robinson húzás elképzelhető, h valóban előrevetít egy Toney kivágást..
Szesze
Vagy csak látták, mennyit volt sérült tavaly, Sheppel együtt
Haba
Robinsont remélem kipróbáljuk returnernek is.
Vobox
Abban még a suliban sem volt jó.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Ahogy nézem mindhárom második napos játékos reach-nek számít, de mondjuk én ezt a részét leszarom😊 A posztok rendben vannak, számomra ez a lényeges, aztán hogy kiből mi lesz az majd utólag kiderül. Mondjuk ez a Robinson húzás elképzelhető, h valóban előrevetít egy Toney kivágást..
Szesze
Vagy csak látták, mennyit volt sérült tavaly, Sheppel együtt
Haba
Robinsonnál szerintem egy dolog a kulcs kérdés,hogy NFL védők ellen is tudja e ugyanazt.Ha igen,akkor nagyon jó kis fegyver lehet.Toney-ban jobban benne van a hosszú játék mert jobb a sebessége.Robinsont remélem kipróbáljuk returnernek is.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Ahogy nézem mindhárom második napos játékos reach-nek számít, de mondjuk én ezt a részét leszarom😊 A posztok rendben vannak, számomra ez a lényeges, aztán hogy kiből mi lesz az majd utólag kiderül. Mondjuk ez a Robinson húzás elképzelhető, h valóban előrevetít egy Toney kivágást..
Szesze
Vagy csak látták, mennyit volt sérült tavaly, Sheppel együtt
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ahogy nézem mindhárom második napos játékos reach-nek számít, de mondjuk én ezt a részét leszarom😊 A posztok rendben vannak, számomra ez a lényeges, aztán hogy kiből mi lesz az majd utólag kiderül. Mondjuk ez a Robinson húzás elképzelhető, h valóban előrevetít egy Toney kivágást..
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Biztos volt valami gond Deannel, h ilyen későn ment el, de h minden évben az NFC eastbe kerüljön, akit kinézek (tavaly pl Pharson), és sose hozzánk, az kicsit fel....
Haba
Próbáld meg elengedni tesó..nekem még mindíg rémálmaim vannak amiatt,hogy anno nem húztuk ki Justin Herbertet pedig a napnál is világosabb volt hogy jó lesz!🥺
Vobox
Az is fájt nekem is, de ő legalább nem a mi csoportunkba került. 😉
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Biztos volt valami gond Deannel, h ilyen későn ment el, de h minden évben az NFC eastbe kerüljön, akit kinézek (tavaly pl Pharson), és sose hozzánk, az kicsit fel....
Haba
Próbáld meg elengedni tesó..nekem még mindíg rémálmaim vannak amiatt,hogy anno nem húztuk ki Justin Herbertet pedig a napnál is világosabb volt hogy jó lesz!🥺
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Ki a mano ez a wr srac?
Nem nagyon hisznek ok sem Toniban ugy erzem....
A belso fal kellett CB is jott kerdes milyen minoseg mar ez! De bizom a stabban egyelore
yooker
Nekem kifejezetten tetszik a gyerek, és (jelenleg) valahogy jobban bízom Daboll-ban és Kafkában, mint a fotel-szakértőkben 😊
És az a fajta támadójáték is szimpi, amit Tónira, Robinsonra és Barkley-ra lehet építeni. Az már más kérdés, hogy ezekből kettőre hány meccsen lehet számítani szezononként?

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Biztos volt valami gond Deannel, h ilyen későn ment el, de h minden évben az NFC eastbe kerüljön, akit kinézek (tavaly pl Pharson), és sose hozzánk, az kicsit fel....
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Bár meglepett ez a második nap, ettől még nem bízom kevésbé a stábban. Az nyilvánvaló volt, h nem egy idei FA+draft fogja tudni rendberakni a csapatot. Gondolom hasonló a szándék, mint tavaly DGnél, azaz tudjuk meg végre mire megyünk DJvel (ami lassul be, valóban kardinális kérdés), csak jelenleg úgy látom, sokkal komolyabb koncepcióval, illetve helyesbítek, most koncepcióval.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Választottunk Mi már 2/34-re előre ünnepelt LG-t, akit egyikőtök se sír vissza...🤫
nagir
Meg 1/9-re LT is aki nem virágoztatta fel az OL-t.😡
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Választottunk Mi már 2/34-re előre ünnepelt LG-t, akit egyikőtök se sír vissza...🤫



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
 youtu.be/7SN7ZMYiJ08
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Ki a mano ez a wr srac?
Nem nagyon hisznek ok sem Toniban ugy erzem....
A belso fal kellett CB is jott kerdes milyen minoseg mar ez! De bizom a stabban egyelore
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Ez a második nap tökre nem olyan, mint amire számítottam / vártam. Oké, nem vagyok GM sem scout, de úgy többet vártam ettől 2-3.körtől.
GiantsMLBhunter
Én sem így csináltam volna,de Robinson egy érdekes játékosnak tűnik.Kreatív játékokat lehet felrajzolni ha van egy elkapni tudó RB és egy futni is tudó WR a pályán.
Jött egy guard aki játszott mindkét oldalon tackle-t is,mélységnek jó lesz.Jött CB is,amiből még mindíg kéne,de mivel nem erőlködtünk érte én belelátom,hogy marad Bradberry.

Ma viszont nagyon kéne LB és én behúznám ezt a hypolt punter srácot.