NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
GB-KC-Pats simán adhatna egy 3. Kört vagy egy lenti2.-at. Olcsón lenne nekik sok évig ez a lüketóni, úgy is kell nekik WR. /mondjuk nem hiszem hogy adnak is/
ozibozi
Green Bayben és a Chiefsben is megnézném szívesen, főleg ha kapunk érte egy másodikat és ellenünk mindig sérült lesz majd.
fodetra
Nem fog elmenni, Schoen-ék se hülyék, hogy ne próbálják meg egy olcsó játékos potenciálját kihasználni.
Rodaron
Nameg most lószart sem kapnánk érte.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
GB-KC-Pats simán adhatna egy 3. Kört vagy egy lenti2.-at. Olcsón lenne nekik sok évig ez a lüketóni, úgy is kell nekik WR. /mondjuk nem hiszem hogy adnak is/
ozibozi
Green Bayben és a Chiefsben is megnézném szívesen, főleg ha kapunk érte egy másodikat és ellenünk mindig sérült lesz majd.
fodetra
Nem fog elmenni, Schoen-ék se hülyék, hogy ne próbálják meg egy olcsó játékos potenciálját kihasználni.
több mint 2 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
GB-KC-Pats simán adhatna egy 3. Kört vagy egy lenti2.-at. Olcsón lenne nekik sok évig ez a lüketóni, úgy is kell nekik WR. /mondjuk nem hiszem hogy adnak is/
ozibozi
Green Bayben és a Chiefsben is megnézném szívesen, főleg ha kapunk érte egy másodikat és ellenünk mindig sérült lesz majd.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
GB-KC-Pats simán adhatna egy 3. Kört vagy egy lenti2.-at. Olcsón lenne nekik sok évig ez a lüketóni, úgy is kell nekik WR. /mondjuk nem hiszem hogy adnak is/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Toney-t azért sajnálom, mert amikor egészséges volt, megmutatta, hogy óriási potenciál van benne. Kár, hogy fejben ennyire 0 és egészségügyileg sincs toppon. Kíváncsi vagyok milyen karriert fut be ezek után. Eltűnik a süllyesztőben vagy összeszedi magát ennek hatására. Mit kaphatunk érte? Második vagy harmadik kör?
fodetra
"Kár, hogy fejben ennyire 0 és egészségügyileg sincs toppon"
A kettő között szoros összefüggés lehet.
több mint 2 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Toney-t azért sajnálom, mert amikor egészséges volt, megmutatta, hogy óriási potenciál van benne. Kár, hogy fejben ennyire 0 és egészségügyileg sincs toppon. Kíváncsi vagyok milyen karriert fut be ezek után. Eltűnik a süllyesztőben vagy összeszedi magát ennek hatására. Mit kaphatunk érte? Második vagy harmadik kör?
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Toneyt eladnánk, egyrészt üdvözlöm a gondolatot, másrészt ez indokolna egy top10-es WR picket, nekem pedig annyira tetszik a class, hogy a top4-ből bárkinek örülnék. :3
kristof
Idèn valószínűleg nem visszük ki előletek aki nektek kell 🤪😉
dande
Nekünk tavaly sem Smith kellett volna, csak egy agyhalott volt a GM és egy tornatanár a HC.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Toneyt eladnánk,
kristof
Urban Meyer vinné szívesen, csak már kirúgatta magát nálunk. A draft után elmondta anno, hogy összetört a szíve, hogy tavaly elvittétek 1/20-ra.
iktriad
mostani szitut nézve, nem csak az ő szíve tört össze ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Toneyt eladnánk, egyrészt üdvözlöm a gondolatot, másrészt ez indokolna egy top10-es WR picket, nekem pedig annyira tetszik a class, hogy a top4-ből bárkinek örülnék. :3
kristof
Nem lehetetlen elgondolas...
Szerintem 2.vagy 3.kort kell meg adjunk melle
es akkor lehet ra jelentkezo
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Toneyt eladnánk, egyrészt üdvözlöm a gondolatot, másrészt ez indokolna egy top10-es WR picket, nekem pedig annyira tetszik a class, hogy a top4-ből bárkinek örülnék. :3
kristof
Idèn valószínűleg nem visszük ki előletek aki nektek kell 🤪😉
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Toneyt eladnánk,
kristof
Urban Meyer vinné szívesen, csak már kirúgatta magát nálunk. A draft után elmondta anno, hogy összetört a szíve, hogy tavaly elvittétek 1/20-ra.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Toneyt eladnánk, egyrészt üdvözlöm a gondolatot, másrészt ez indokolna egy top10-es WR picket, nekem pedig annyira tetszik a class, hogy a top4-ből bárkinek örülnék. :3
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Charles Crossba vagyunk beleszerelmesedve /állítólag/
ozibozi
Szódával elmegy, de nem biztos, hogy Top10-t megér. Hátra trade-nél meg nem biztos, hogy bentmaradna, OT viszont kell, tehát ne tököljünk. Mondjuk pár helyet cseréljünk csak vissza, és gyűjtsünk be egy + 2. kört, oszt nem bánom.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Charles Crossba vagyunk beleszerelmesedve /állítólag/
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
annak azért látom az esélyét hogy mivel az elejére nem nagyon mondanak QB-t lehet hogy 1/5re 1/7-re felcserélne majd már azért valaki
yooker
jó kérdés. alapvetően én is letrade mellett vagyok, de ha mindkét poziban benn van az OT meg az EDGE akiket kinéztünk, húzzuk ki őket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Na Tessék, mehet Toney, Bradberry, Barkley, meg 2-3. kör Deebo-ért 😀
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Lehet mégse vicc oldal volt a viccoldal’
😊

Kadarius Toney missing from Giants’ voluntary workouts — report

Not a good way to start with new coach

#Giants #NYGiants #BigBlue
ozibozi
Legalább addig se szed össze újabb sérülést. Nagyon profi a csávó.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
annak azért látom az esélyét hogy mivel az elejére nem nagyon mondanak QB-t lehet hogy 1/5re 1/7-re felcserélne majd már azért valaki
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Lehet mégse vicc oldal volt a viccoldal’
😊

Kadarius Toney missing from Giants’ voluntary workouts — report

Not a good way to start with new coach

#Giants #NYGiants #BigBlue

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Elqrják és nem DE-OT lesz . 😕
CB meg stb faszság lesz az egyik. 😕
ozibozi
Egyet tuti tradelni fogunk visszafelé, hogy legyen jövőre is egy első körünk, ha QB-t kell húzni. Akkor nem látom a visszatradet, ha valamilyen csoda folytán, 5-re még bent van Thibo, Hutcinson, Ekwonu, Neal 4-ből ketten.
Rodaron
A tutihoz mindig partner is kell.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Elqrják és nem DE-OT lesz . 😕
CB meg stb faszság lesz az egyik. 😕
ozibozi
Egyet tuti tradelni fogunk visszafelé, hogy legyen jövőre is egy első körünk, ha QB-t kell húzni. Akkor nem látom a visszatradet, ha valamilyen csoda folytán, 5-re még bent van Thibo, Hutcinson, Ekwonu, Neal 4-ből ketten.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Elqrják és nem DE-OT lesz . 😕
CB meg stb faszság lesz az egyik. 😕
ozibozi
Én is ettől félek.Ha nem tradelünk lefelé akkor az egyik OT,a másik BPA lesz
Vobox
Szerintem lesz itt backtrade. Ha jövőre kell új QB (ami lássuk be gyanús, hogy fog kelleni), akkor szükség lesz a +1 pickre az uptradehez. Ha olyan szarok lennénk idén is, hogy simán saját erőből tudnánk új QB-t húzni elől, azon nagyon el lennék keseredve.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Elqrják és nem DE-OT lesz . 😕
CB meg stb faszság lesz az egyik. 😕
ozibozi
Én is ettől félek.Ha nem tradelünk lefelé akkor az egyik OT,a másik BPA lesz
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 869
Ha elso negyben kimegy Hutchinson, Thibo, Sauce es Stingley. OT melle 1/7-re kit vinnetek? Szerintem Hamilton jo huzas lenne. Vagy inkabb Karlaftis/Walker valamelyike?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Elqrják és nem DE-OT lesz . 😕
CB meg stb faszság lesz az egyik. 😕