NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
továbbra is jó érzésem van a drafttal kapcsolatban, remélem tényleg nem basszuk el és leesik egy Thibs-Ekwonu duó 😊
kristof
Ket top 10es pick + uj rezsim meg szep hogy jok az erzesek 😉
Azert az nagyon beszedes mennyire taccsra lett teve itt a tarsasag az elmult evekben higy kb 0 az aktivitas (reszemrol is) mindezek ellenere...
Vagy nincs mirol beszelni? Konszenzusos az edge es ol pick es kesz?

Azert kivancsi lennek a velememyekre kinek ki a kedven es kit kerulne mindenkepp a mashol emlegetett lehetosegek kozul?

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
továbbra is jó érzésem van a drafttal kapcsolatban, remélem tényleg nem basszuk el és leesik egy Thibs-Ekwonu duó 😊
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ezek a NJ Generálisok egy meccs alatt több értelmes támadást vezettek, mint mi két év alatt. 😊
ozibozi
De kérdezz meg bármilyen New York-it, New Jersey nem New York... 😀

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Ezek a NJ Generálisok egy meccs alatt több értelmes támadást vezettek, mint mi két év alatt. 😊
ozibozi
De a logójuk attól még úgy néz ki mintha valami posztszovjet hajszárítógyártó lenne 😂
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Ezek a NJ Generálisok egy meccs alatt több értelmes támadást vezettek, mint mi két év alatt. 😊
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Roy Mbaeteka...hát nem kicsi a csávó...reméljük Osi rendesen megedzette..én kiegyezzek egy OL emberrel aki Osi-t fogja 😂edzésen minden nap.
Vobox
Szurkolok a srácnak, a fizikai adottságok megvannak az biztos.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Roy Mbaeteka...hát nem kicsi a csávó...reméljük Osi rendesen megedzette..én kiegyezzek egy OL emberrel aki Osi-t fogja 😂edzésen minden nap.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Giants WR Kadarius Toney skipped the first day of voluntary workouts to attend a house party in Florida
ozibozi
az egy paródia account, bár tényleg hihető 😀
kristof
Meg amúgyis inkább most partyzzon,mint tüzijátékozzon júliusba,vagy hajókázzon playoff előtt,stb..elsőköröseink baromságaiból egész jó Maksahiradót lehetne csinálni😂
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Giants WR Kadarius Toney skipped the first day of voluntary workouts to attend a house party in Florida
ozibozi
az egy paródia account, bár tényleg hihető 😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Giants WR Kadarius Toney skipped the first day of voluntary workouts to attend a house party in Florida
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Eli 😄

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Valahogy én elsiklottam a dolog felett,a scouting teamben mennyi változás történt?
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Nem szabad OT húzni első körbe, jó a közepes szinten játszó játékos nem kell Elit
FloresR
akkor már...😊
több mint 2 éve
FloresR 184
Nem szabad OT húzni első körbe, jó a közepes szinten játszó játékos nem kell Elit
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Bármit húzzunk csak CB-t ne.
ozibozi
Bármit húzzunk csak OT és DE legyen!
vanek úr
Esetleg Hamilton 😁
vanek úr
De csak 1/7re... 1/5 legyen BPA OT/EDGE



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Bármit húzzunk csak CB-t ne.
ozibozi
Bármit húzzunk csak OT és DE legyen!
vanek úr
Esetleg Hamilton 😁
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Bármit húzzunk csak CB-t ne.
ozibozi
Bármit húzzunk csak OT és DE legyen!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Bármit húzzunk csak CB-t ne.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Szerintem a Gm két védőt fog draftolni, mert a Billsböl érkezett és ott amiota Brandon Beane a Gm sose draftol elsö két körben Támadojátékost
FloresR
Josh Allen?

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
FloresR 184
Szerintem a Gm két védőt fog draftolni, mert a Billsböl érkezett és ott amiota Brandon Beane a Gm sose draftol elsö két körben Támadojátékost
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
For Jabrill Peppers, a base APY of $2M is not enough to qualify as a compensatory free agent. Not surprising, since the Patriots have comp picks on the line. - per Nick Korte

So the Giants will not receive a comp pick for Peppers or Hernandez
ozibozi
Én akkor sem dőltem volna a kardomba, ha még mi küldünk Hernandez mellé egy kompenzációs picket.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 720
For Jabrill Peppers, a base APY of $2M is not enough to qualify as a compensatory free agent. Not surprising, since the Patriots have comp picks on the line. - per Nick Korte

So the Giants will not receive a comp pick for Peppers or Hernandez
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
QB draft szerintem idén nem lesz nálunk,de sokkal nagyobb QB-runra számítok az elején,mint amit sokan várnak.
Vobox
Akkor viszont remelem jut nekunk is valami jobb trade az elejen
yooker
én nem mennék lejjebb, van elég pickünk, húzzuk ki azt a két top játékost, akit kinéztünk és ne csak reménykedjünk, hogy hátha bennmaradnak később is. nálam jelenleg egy Neal és Thibodeaux az álomszcenárió.
kristof
Par hellyel gondoltam max...top 10-15 kozott is lehet talalni meg jo jatekosokat ! Plane ha olyan valaszt aki ert is hozza valamemnyire😀

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
QB draft szerintem idén nem lesz nálunk,de sokkal nagyobb QB-runra számítok az elején,mint amit sokan várnak.
Vobox
Akkor viszont remelem jut nekunk is valami jobb trade az elejen
yooker
én nem mennék lejjebb, van elég pickünk, húzzuk ki azt a két top játékost, akit kinéztünk és ne csak reménykedjünk, hogy hátha bennmaradnak később is. nálam jelenleg egy Neal és Thibodeaux az álomszcenárió.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
QB draft szerintem idén nem lesz nálunk,de sokkal nagyobb QB-runra számítok az elején,mint amit sokan várnak.
Vobox
Akkor viszont remelem jut nekunk is valami jobb trade az elejen