New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pro Football Network's Tony Pauline reports the Giants will "very likely" pursue Mitchell Trubisky in free agency.
ESPN's Jermey Fowler suggested in February that the Giants could be among a handful of teams to go after Trubisky in free agency after his one year as Josh Allen's backup. Trubisky would have a real shot to outplay Daniel Jones in training camp and start the season as New York's starter for new head coach Brian Daboll, who worked with Trubisky in Buffalo. Pauline has also connected Trubisky -- a former Bears first-round pick -- to the Steelers. Pauline said it's "probably going to take a lot of money to sign" Trubisky in the coming weeks -- a remarkable turn of events after his immense struggles in Chicago. Trubisky is certain to sign with a team willing to give him a shot to start.

😎


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Már megy a találgatás, hogy mi lenne jobb megtartani Barkley-t, vagy el trade-elni.
GJohnny74
Szerintem ha valaki megfelelő ellenértéket kínálna érte, egy pillanataig nem tartóztatná senki.
vanek úr
Állítólag 4. kört ér Barkley, így valószínűleg maradni fog, viszont Bradberry-ért 3. kört adnának.
ironroy
Sajnos látszik, hogy már nem sok DG szintű agyhalott szaladgál a ligában.
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Már megy a találgatás, hogy mi lenne jobb megtartani Barkley-t, vagy el trade-elni.
GJohnny74
Szerintem ha valaki megfelelő ellenértéket kínálna érte, egy pillanataig nem tartóztatná senki.
vanek úr
Állítólag 4. kört ér Barkley, így valószínűleg maradni fog, viszont Bradberry-ért 3. kört adnának.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Giants' Joe Schoen, Brian Daboll know extensive O-Line rebuild is necessary 👍🤝
GJohnny74
Itt már tartottunk, hogy felismertük, de…
Vlhogy mem sikerült. Na, majd most 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Visitok 😂
 twitter.com/thebluezonee/status/1499413021009100802?s=21
Rodaron
Ismertem egy aznos skillel megáldott kolorádói ex-dea, viet-vet, hosszú hajjal és két óránál nem több alvási igénnyel bíró kocsmatulajdonost.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Visitok 😂
 twitter.com/thebluezonee/status/1499413021009100802?s=21
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
RB Devontar Booker is ment a levesbe...
nagir
Kb a tavalyi offense legjobbja volt!
Mondjuk tudjuk milyen is volt az az O
Ettol fuggetlenul en birtam
Megtarthattuk volna Barkleynal sokkal jobb😀
yooker
... vagy még várni kicsit, hogy mi lesz Barkleyval!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
RB Devontar Booker is ment a levesbe...
nagir
Kb a tavalyi offense legjobbja volt!
Mondjuk tudjuk milyen is volt az az O
Ettol fuggetlenul en birtam
Megtarthattuk volna Barkleynal sokkal jobb😀
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Már megy a találgatás, hogy mi lenne jobb megtartani Barkley-t, vagy el trade-elni.
GJohnny74
Szerintem ha valaki megfelelő ellenértéket kínálna érte, egy pillanataig nem tartóztatná senki.
vanek úr
Annál is inkább jó lenne rásózni valakire (+Engram-et), mert akkor talán itt lehetne tartani a Bradberry - Martinez duót, aminek én nagyon örülnék.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Már megy a találgatás, hogy mi lenne jobb megtartani Barkley-t, vagy el trade-elni.
GJohnny74
Szerintem ha valaki megfelelő ellenértéket kínálna érte, egy pillanataig nem tartóztatná senki.
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Már megy a találgatás, hogy mi lenne jobb megtartani Barkley-t, vagy el trade-elni.
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Giants' Joe Schoen, Brian Daboll know extensive O-Line rebuild is necessary 👍🤝
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
RB Devontar Booker is ment a levesbe...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
jogos, sajnálom, hogy nem fénykorában került ide, illetve, hogy elvette a játékidőt Kaden Smith elől, de hát nem ezen múlt a tavalyi év.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Első fecske
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Kyle Rudolph repült.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Jonesnak valószínűleg nem hívják le az ötödik éves opcióját. Ez az év neki tényleg All-In lesz. Lehetett volna belőle NFL szinten egy korrekt irányító, pechjére mi választottuk ki és ez lesz a 4. OC akivel együtt dolgozhat
...
ironroy
Szerintem bármelyik csapatnál ugyanilyen sérülékeny lenne. Ha kivételesen egészséges tudna maradni egész szezonban és jól is teljesítene (edzőkre már nem lehet fogni), akkor úgyis megtartjuk.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Hát miután Graham lelépett, onnantól Martindale volt a kedvenc jelöltem, szóval ez is pipa. Mondjuk kíváncsi leszek hogy mennyire tudja itt megvalósítani a stílusát, mert Graham-mel totál más védelmet toltunk, mint ami tőle várható.
Szesze
Bar Swartz is szimpi lett volna azert ez is jonak tunik valoban.
Erdekes hogy a bbv-n azt irjak hogy teljesen hasonlo rendszert futtat mint Graham😀
yooker
Pedig nagyon nem..
Szesze
Mindkettőben 11 védő van a pályán fenn ideális esetben, ergo elég hasonló kell, hogy legyen 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Giants have road games against Packers and Jaguars. They haven’t played in London since 2016 - per Dan Duggan


NFL has announced the five home teams for the 2022 International Series.

• London (Tottenham): Packers, Saints.
• London (Wembley): Jaguars.
• Munich: Buccaneers.
• Mexico City: Cardinals.
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jonesnak valószínűleg nem hívják le az ötödik éves opcióját. Ez az év neki tényleg All-In lesz. Lehetett volna belőle NFL szinten egy korrekt irányító, pechjére mi választottuk ki és ez lesz a 4. OC akivel együtt dolgozhat
...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Kizárt hogy ilyen mákunk legyen 😕
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Kayvon Thibodeaux reportedly believes the New York Giants will take him in the 2022 NFL Draft
Vobox
Ha 5ig csúszik, elég sanszos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Kayvon Thibodeaux reportedly believes the New York Giants will take him in the 2022 NFL Draft
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Giants assistant coaching staff
Offensive Coordinator: Mike Kafka
Defensive Coordinator: Wink Martindale
Special Teams Coordinator: Thomas McGaughey
Quarterbacks: Shea Tierney
Offensive Line: Bobby Johnson
Receivers: Adam Henry (interviewing)
Tight Ends: Andy Bischoff
Defensive Line: Bryan Cox (reportedly)
Inside Linebackers: Rob Ryan (reportedly)
Outside Linebackers: Drew Wilkins (reportedly)
Defensive Backs: Jerome Henderson
Assistant Defensive Backs: Mike Treier
Assistant Special Teams: Anthony Blevins
nagir
Rob Ryan már ment a Raidersbe.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát miután Graham lelépett, onnantól Martindale volt a kedvenc jelöltem, szóval ez is pipa. Mondjuk kíváncsi leszek hogy mennyire tudja itt megvalósítani a stílusát, mert Graham-mel totál más védelmet toltunk, mint ami tőle várható.
Szesze
Bar Swartz is szimpi lett volna azert ez is jonak tunik valoban.
Erdekes hogy a bbv-n azt irjak hogy teljesen hasonlo rendszert futtat mint Graham😀
yooker
Pedig nagyon nem..