New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Sziasztok Srácok!

Ne haragudjatok új vagyok még, ismerkedem a csapattal.
Megítélésetek alapján hogy áll a csapat receiver fronton? Értem ez alatt, hogy:
-van e annyira pontos/laza csípőjű route futó, aki megcsinálja az 1. cselt 1. 2 ütemen belül, és utána takjelre mondjuk átfut 1 zónát, és bemegy 2 zóna közé -Egyszerűbben testcsellel / post száron tett kitérő mozgással (ütemre pontosan) kb 3.2 mp alatt befut 25 yardot, és nem teljesen lyukas a keze. Namost ezt jól megkérdeztem, de remélem érthető.

-Mi a helyzet slot elkapó fronton. Nincs külön kritérium rendszer csak az 1. 3 lépés, laza csípő, mécsebb súlypont nem árt, és a KÉZ.

Na ezzel mi a helyzet?

Köszi előre is.
Helmut the Dystopian Ride
A Giants fanok azóta is a kérdést analizálják.
😀
akdestroyer
Vagy pl van aki szokta olvasni a Seahawks topikot,válaszol is majd,csak momentán nem ér rá!😉
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 722
Sziasztok Srácok!

Ne haragudjatok új vagyok még, ismerkedem a csapattal.
Megítélésetek alapján hogy áll a csapat receiver fronton? Értem ez alatt, hogy:
-van e annyira pontos/laza csípőjű route futó, aki megcsinálja az 1. cselt 1. 2 ütemen belül, és utána takjelre mondjuk átfut 1 zónát, és bemegy 2 zóna közé -Egyszerűbben testcsellel / post száron tett kitérő mozgással (ütemre pontosan) kb 3.2 mp alatt befut 25 yardot, és nem teljesen lyukas a keze. Namost ezt jól megkérdeztem, de remélem érthető.

-Mi a helyzet slot elkapó fronton. Nincs külön kritérium rendszer csak az 1. 3 lépés, laza csípő, mécsebb súlypont nem árt, és a KÉZ.

Na ezzel mi a helyzet?

Köszi előre is.
Helmut the Dystopian Ride
A Giants fanok azóta is a kérdést analizálják.
😀

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Sziasztok Srácok!

Ne haragudjatok új vagyok még, ismerkedem a csapattal.
Megítélésetek alapján hogy áll a csapat receiver fronton? Értem ez alatt, hogy:
-van e annyira pontos/laza csípőjű route futó, aki megcsinálja az 1. cselt 1. 2 ütemen belül, és utána takjelre mondjuk átfut 1 zónát, és bemegy 2 zóna közé -Egyszerűbben testcsellel / post száron tett kitérő mozgással (ütemre pontosan) kb 3.2 mp alatt befut 25 yardot, és nem teljesen lyukas a keze. Namost ezt jól megkérdeztem, de remélem érthető.

-Mi a helyzet slot elkapó fronton. Nincs külön kritérium rendszer csak az 1. 3 lépés, laza csípő, mécsebb súlypont nem árt, és a KÉZ.

Na ezzel mi a helyzet?

Köszi előre is.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm...
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Baromi atletikus és nem bánnék most már egy olyan irányítót aki lábon ennyire jó. Én simán kinézek belőle egy Lamar Jackson szintet. Hatalmas upside-ot látok benne.
Szesze
Tudom, hogy ultraortodox az ízlésem, de nekem Lamar se kéne, nemhogy egy utánzata 😊
vanek úr
Szerintem amúgy DJ is épp elég atletikus, még ha nem is nézné ki belőle az ember. (meg néha az ellenfél védelme sem.)
Sőt megkockáztatom, hogy Lamar mögött jelenleg igencsak a liga tetején van ebben. Más kérdés, hogy eddig ezt ritkán sikerült kihasználni, meg hogy mennyi egyéb dologban kéne fejlődnie.
Henderson
Persze, én is bírom a mobilisabb irányítókat, csak azokkal van bajom, akiknek látványosan több van a lábukban mint a karjukban. De az is lehet, hogy csak a faszkalap Vick miatt van előítéletem velük szemben. Nem tehetek róla, utálom az állatkínzókat.
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Baromi atletikus és nem bánnék most már egy olyan irányítót aki lábon ennyire jó. Én simán kinézek belőle egy Lamar Jackson szintet. Hatalmas upside-ot látok benne.
Szesze
Tudom, hogy ultraortodox az ízlésem, de nekem Lamar se kéne, nemhogy egy utánzata 😊
vanek úr
Szerintem amúgy DJ is épp elég atletikus, még ha nem is nézné ki belőle az ember. (meg néha az ellenfél védelme sem.)
Sőt megkockáztatom, hogy Lamar mögött jelenleg igencsak a liga tetején van ebben. Más kérdés, hogy eddig ezt ritkán sikerült kihasználni, meg hogy mennyi egyéb dologban kéne fejlődnie.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Baromi atletikus és nem bánnék most már egy olyan irányítót aki lábon ennyire jó. Én simán kinézek belőle egy Lamar Jackson szintet. Hatalmas upside-ot látok benne.
Szesze
Tudom, hogy ultraortodox az ízlésem, de nekem Lamar se kéne, nemhogy egy utánzata 😊
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Nekem egy Malik Willis húzás nagyon bejönne amúgy.
Szesze
ellonel ra 1/7t? 😮
csebi
1/5-öt is.
Szesze
mi tetszik benne nagyon?
csebi
Baromi atletikus és nem bánnék most már egy olyan irányítót aki lábon ennyire jó. Én simán kinézek belőle egy Lamar Jackson szintet. Hatalmas upside-ot látok benne.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Nekem egy Malik Willis húzás nagyon bejönne amúgy.
Szesze
ellonel ra 1/7t? 😮
csebi
1/5-öt is.
Szesze
mi tetszik benne nagyon?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Talán megússzuk Trubit:

Cynthia Frelund made it very clear in an interview with Anita Marks that Mitch Trubisky is only coming to the Giants if he is coming as a starter, which is why she doesn't believe he will be signing with the Giants, as she believes the Giants are committed to Daniel Jones in 2022.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ha megindul az ilyenkor szokásos QB hype akkor simán szempont lehet a Pick szerzés hátracserével/mivel pénz nem lesz/
Szóval Ha lerabolnánk vlkt az is tetszene és kezdőket húznának a két falba.
ozibozi
Persze, az lett volna nálam is a legjobb forgatókönyv eddig, de közben nagyon megtetszett ez a csóka.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Ha megindul az ilyenkor szokásos QB hype akkor simán szempont lehet a Pick szerzés hátracserével/mivel pénz nem lesz/
Szóval Ha lerabolnánk vlkt az is tetszene és kezdőket húznának a két falba.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Nekem egy Malik Willis húzás nagyon bejönne amúgy.
Szesze
ellonel ra 1/7t? 😮
csebi
1/5-öt is.
Szesze
Bár a többiek is hasonló kategóriát képviselnek, de ő fokozottan csak cserének jó első évében. Utána meg lehet akár jó is...
gyeek
Nekem a többi nem tetszik 😊 Vagy ő vagy akkor ne húzzunk QBt.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Nekem egy Malik Willis húzás nagyon bejönne amúgy.
Szesze
ellonel ra 1/7t? 😮
csebi
1/5-öt is.
Szesze
Bár a többiek is hasonló kategóriát képviselnek, de ő fokozottan csak cserének jó első évében. Utána meg lehet akár jó is...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Nekem egy Malik Willis húzás nagyon bejönne amúgy.
Szesze
ellonel ra 1/7t? 😮
csebi
1/5-öt is.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Nekem egy Malik Willis húzás nagyon bejönne amúgy.
Szesze
ellonel ra 1/7t? 😮
csebi
nálam az 1/7-es Willis pick nagyon nem tetszene, szürreális módon 1/5-ön már sokkal jobb. ha látjuk benne a franchise QB-t, akkor nem szabad a Panthersnek esélyt adni és el kell vinni előlük, 1/7-en pedig akkor is OL-el kell megtámogatni, ha bent van mondjuk Thibodeaux.

ez csak egy szcenárió, én nagyon kedvelem Jonest, de nem csodálkoznék, ha az új rezsim minden opción elgondolkodna.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Nekem egy Malik Willis húzás nagyon bejönne amúgy.
Szesze
ellonel ra 1/7t? 😮

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
érdekes ...igazából jobb csapatoknál van szükség normálisabb csere irányítóra ,
mi jövőre is max egy 6 győzelmes társaság lehetünk kb. , nincs mire törnünk magunkat ! ha meg Trubi kigolyózza a kezdőből DJ-t hát azzal se leszünk sokkal előrébb.....
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Én is adnék még egy évet DJ-nek, csak az a bibi, hogy ő nem adott még soha magának egy egész szezont egészségesen. Mindenképpen megérdemelne még egy esélyt értelmes edzőkkel és támadófallal, de a sérülései miatt muszáj egy bármikor bevethető QB-t is szerezni mellé/mögé. Draftról pedig ez idén különösen lutri lenne. Akkor már inkább elhoznám egy évre Trubiskyt, aztán kiderülhetne, megérné-e valamelyiket megtartani.
vanek úr
Jó lenne ha nem kellene egy Trubiért licit háborúba bonyolódni ami kinéz, és több éves szerződést akar.
Akkor már egy olcsó journeyman cserének mögé ha már nem draftolnak, ami vlsz
ozibozi
Ja, hát nagyon sok pénzt én sem adnék érte. Felőlem jöhetne Mariota is, vagy bárki, aki nem teljesen vak, csak az ilyen zsiráf féléktől mentsen meg az isten! Az 5. és 7. picket viszont sajnálnám most irányítóra.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Én is adnék még egy évet DJ-nek, csak az a bibi, hogy ő nem adott még soha magának egy egész szezont egészségesen. Mindenképpen megérdemelne még egy esélyt értelmes edzőkkel és támadófallal, de a sérülései miatt muszáj egy bármikor bevethető QB-t is szerezni mellé/mögé. Draftról pedig ez idén különösen lutri lenne. Akkor már inkább elhoznám egy évre Trubiskyt, aztán kiderülhetne, megérné-e valamelyiket megtartani.
vanek úr
Jó lenne ha nem kellene egy Trubiért licit háborúba bonyolódni ami kinéz, és több éves szerződést akar.
Akkor már egy olcsó journeyman cserének mögé ha már nem draftolnak, ami vlsz

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Nekem egy Malik Willis húzás nagyon bejönne amúgy.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
ozibozi
Én is adnék még egy évet DJ-nek, csak az a bibi, hogy ő nem adott még soha magának egy egész szezont egészségesen. Mindenképpen megérdemelne még egy esélyt értelmes edzőkkel és támadófallal, de a sérülései miatt muszáj egy bármikor bevethető QB-t is szerezni mellé/mögé. Draftról pedig ez idén különösen lutri lenne. Akkor már inkább elhoznám egy évre Trubiskyt, aztán kiderülhetne, megérné-e valamelyiket megtartani.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Akkor már vigyék ki Malik willist, neki még úgy sem árt ha p adózik, adjanak egy évet Jonesnak,
Trubiért sok pénzt adni mert egy évig ügyesen edzett? Nem tudom…
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
Pro Football Network's Tony Pauline reports the Giants will "very likely" pursue Mitchell Trubisky in free agency.
ESPN's Jermey Fowler suggested in February that the Giants could be among a handful of teams to go after Trubisky in free agency after his one year as Josh Allen's backup. Trubisky would have a real shot to outplay Daniel Jones in training camp and start the season as New York's starter for new head coach Brian Daboll, who worked with Trubisky in Buffalo. Pauline has also connected Trubisky -- a former Bears first-round pick -- to the Steelers. Pauline said it's "probably going to take a lot of money to sign" Trubisky in the coming weeks -- a remarkable turn of events after his immense struggles in Chicago. Trubisky is certain to sign with a team willing to give him a shot to start.

😎
warr_b
ugysem dobott meg pick sixet, majd nalunk!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hihetetlen, Turbisky is milyen HOF QB lett hirtelen, mindenhova ő kell 😀 😉 csak Nagy volt szr...(ami persze erősen igaz, és igaz lehet, hogy máshol Traubi jobb lesz, csak hát...)

Szerkesztette: dande2