New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Kronos New York Giants 756
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
Hulkeinstein
Engem amúgy ez a "szar roster" gondolkoztat el a legjobban. Mert idén tényleg nagyon úgy nézett ki a csapat, főleg itt a szezon végére, mintha egy értelmes nem lenne köztük, bezzeg amikor indult a szezon azért messze nem ez volt az ember érzése.

Támadóoldalon azért nem nézett ki rosszul a skill player névsor. Barkley-val, a NAGY igazolás Golladay-al, Slayton-al, az első körös és amúgy ígéretesnek is tűnő Toney-val, vagy Shepard-el. A TE poszton is én reménykedtem egy Kaden Smith-ben az elmúlt éve alapján, de Engram-el és Rudolph-al ez se nézett ki egy rakás sz*rnak. A fal az annak nézett ki, de Thomas legalább bizonyított idén, hogy már csak a maradék 4 helyen van probléma... És akkor Jones-nak is ez lett volna a "nagy" szezon, de ennyi sérültel, rossz fallal, elit futóval futójáték nélkül, sérülten ki az aki 100%-ig meg tudja mondani, hogy akkor most jó vagy sem. De lényeg, hogy azért nem nézett ki olyan rosszul ez a sor, mint amennyire fényévekkel alul múltak minden létező elvárást.

Ugyan ez a védelemben. Tavaly már majdnem karcolták egy erős védelem szintjét, minden jól nézett itt ki, és ahhoz az állományhoz még hozzá csapódott egy első körben hozzánk várt 2. körös Ojulari és egy Adoree' Jackson a CB sorba Bradberry mellé. Én azt hittem, hogy minimum azt a szintet fogják tudni hozni mint tavaly, Ehhez képest hiába az erősödés, jelentős volt a visszaesés.

A lényeg, hogy tényleg szarul fest a roster, pedig egy évvel ezelőtt azért ezekkel a nevekkel nem nézett ki ilyen rosszul ez a csapat. Én valahol még most is reménykedek benne, hogy ez csak egy nagyon rosszul alakuló idény volt, és egy jó GM és egy jó HC képes lenne ebből az állományból némi erősítésel egy értelmes idényt összerakni, de már olyan régóta hiszek a Giants-ben minden offszezonban, hogy már nagyon meguntam. Ez a csapat vagy gyenge, vagy amikor jobbnak tűnik, az is csak délibáb.

Most jön majd talááááán egy értelmesnek tűnő GM, amink nem volt már nagyon-nagyon régóta, így ez még okozhat némi pozitív meglepetést. Bár lehet ez is csak a látszat lesz, mert annó mikor ide került, Gettleman-t is volt aki egészen jó ötletnek tartotta, hogy majd ő legalább a falakat rendbe rakja. Hát 4 év alatt még ez sem sikerült, (sőőőőőt ) de legalább vele együtt az általa idehozott Solder is megy.

"Reményt ne tápláljatok. Az elhagyta e földet."
PeppyRapier
Én sem érzem azt, hogy annyira rossz lenne a helyzet. Jó szakmai munkával, jó draftal, már idén is osszejohet simán, egy 50%os mérleg, aminek itt szerintem,már sokan örülnénk. Ennyire nem rossz, ez a roster, csak a szakmai hozzanemertes volt csúcson, az elmúlt években. DJ? Nagyon kíváncsi vagyok, ha van mögötte szakmai stáb, mire képes!? Jó-jo, nem egy Brees vagy Rodgers nyilván, de én nem írnám le teljesen, bár a sérülései már önmagában ketsegekre adnak okot....
Szóval, én totál bizakodó vagyok, hogy rövid időn belül, újra versenyképesek lehetünk!

Szerkesztette: Kronos
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Egyébként ha végignézzük az előző magyarázatokat, kit miért hoztak ide HCnek. Mekedu volt a fiatal ígéretes, mastermind. Majd jött Shurmur, aki érett, tanító ember. Majd Judge a CEO, aki hatalmas tanárként leteszi az organizational alapokat. Most már olyan ember jöhetne, akinek legalább valami HC tapasztalata is van és nem a Football Managerben tanult évekig.
több mint 2 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
Hulkeinstein
Engem amúgy ez a "szar roster" gondolkoztat el a legjobban. Mert idén tényleg nagyon úgy nézett ki a csapat, főleg itt a szezon végére, mintha egy értelmes nem lenne köztük, bezzeg amikor indult a szezon azért messze nem ez volt az ember érzése.

Támadóoldalon azért nem nézett ki rosszul a skill player névsor. Barkley-val, a NAGY igazolás Golladay-al, Slayton-al, az első körös és amúgy ígéretesnek is tűnő Toney-val, vagy Shepard-el. A TE poszton is én reménykedtem egy Kaden Smith-ben az elmúlt éve alapján, de Engram-el és Rudolph-al ez se nézett ki egy rakás sz*rnak. A fal az annak nézett ki, de Thomas legalább bizonyított idén, hogy már csak a maradék 4 helyen van probléma... És akkor Jones-nak is ez lett volna a "nagy" szezon, de ennyi sérültel, rossz fallal, elit futóval futójáték nélkül, sérülten ki az aki 100%-ig meg tudja mondani, hogy akkor most jó vagy sem. De lényeg, hogy azért nem nézett ki olyan rosszul ez a sor, mint amennyire fényévekkel alul múltak minden létező elvárást.

Ugyan ez a védelemben. Tavaly már majdnem karcolták egy erős védelem szintjét, minden jól nézett itt ki, és ahhoz az állományhoz még hozzá csapódott egy első körben hozzánk várt 2. körös Ojulari és egy Adoree' Jackson a CB sorba Bradberry mellé. Én azt hittem, hogy minimum azt a szintet fogják tudni hozni mint tavaly, Ehhez képest hiába az erősödés, jelentős volt a visszaesés.

A lényeg, hogy tényleg szarul fest a roster, pedig egy évvel ezelőtt azért ezekkel a nevekkel nem nézett ki ilyen rosszul ez a csapat. Én valahol még most is reménykedek benne, hogy ez csak egy nagyon rosszul alakuló idény volt, és egy jó GM és egy jó HC képes lenne ebből az állományból némi erősítésel egy értelmes idényt összerakni, de már olyan régóta hiszek a Giants-ben minden offszezonban, hogy már nagyon meguntam. Ez a csapat vagy gyenge, vagy amikor jobbnak tűnik, az is csak délibáb.

Most jön majd talááááán egy értelmesnek tűnő GM, amink nem volt már nagyon-nagyon régóta, így ez még okozhat némi pozitív meglepetést. Bár lehet ez is csak a látszat lesz, mert annó mikor ide került, Gettleman-t is volt aki egészen jó ötletnek tartotta, hogy majd ő legalább a falakat rendbe rakja. Hát 4 év alatt még ez sem sikerült, (sőőőőőt ) de legalább vele együtt az általa idehozott Solder is megy.

"Reményt ne tápláljatok. Az elhagyta e földet."
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Reggelente kávé közbe egy ideje nem azt nézem elsőnek mik a hírek a nagyvilágba,hanem kit basztunk ki végre...sok nap indult szarul,de a mai fergeteges!!🙏😂🤘Hogy mennyire vagyunk vonzóak,ki fog jönni?Kit érdekel!Rosszabb lehet?NEM!
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Remelem megeroltetik magukat es valami progresszivabb iranyba megyunk el ,fiatal dinamikus gardaval,nem ilyen dinoszaurusz arcokkal! Edzonek Kellen Mooret pl szivesen latnam...
DJ veguljo lenne ha mutatna meg 1 evet
De David Wilson ota tudjuk hogy a nyakserules sajnos nem vicc....
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Micsoda hir! Kezd is egybol visszaterni belem az elet! Judge is joval szimpatikusabb igy mar nekem is 😀
Nagy volt szegenynek a kabat....
Amugy meg ki az isten szamit itt barmi varazsutesszeru valtozasra amirol itt szo van?
Valami minimalisan nezhetovel mar szerintem itt legtobben ellennenk jovore....aztan szepen tovabb

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Tapsi azért Annyi alapot mindenképp lerakott, hogy ez PO csak egy egyszeri benézésnél több azért ne legyen.
Ez az élet rendje

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Jason Garrett did nothing wrong! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 756
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Köszönöm. Pedig ateista vagyok, többet nem is mondanék. 😀
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
Hulkeinstein
Ló boxolo, bezsirozott kandeláber Phillybe én se mennék 😁 csak viccelek, de igazad van elég fontos helyen fontos lyukak vannak. Ettől is lesz érdekes. Viszont a GM hozhatja a HC jelöltjét, azért az talán az első megfelelő lépés, valamit sokat jelent, hogy Accorsi most először nem fog “beleszólni” tanácsokkal a választásba.
Rodaron
Persze, de attól még Mara itt van 😀

Nyilván értelek titeket, ugyanígy reagálnék, de reálisnak kell maradni. 3-4 éves távlatokban bármi lehet az NFL-ben, Giants SB is. Csak arra akartam utalni, hogy ne várjatok gyors turnaroundot. Jó GM-mel és HC-val, megfelelő process-t követve talán 2024-re lehet ebből erős csapat. Előtte gyakorlatilag 0.0000001% esély van rá. De nem baj ez, ha marad még egy évet Judge, 2026 lenne ez.

Most lehet építkezni, sok sikert!
Hulkeinstein
It már régen elég volna bárkinek, ha otthon nem hangozhatna el olyan mondat mint nálunk, azaz "Sajnállak apa! Nem az eredmény miatt, hanem mert ez nézhetetlen".
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Ezaz, így jöhet hozzátok Nagy 😛🤣

Viccet félretéve elég sok jobb név van most akiből lehet vàlasztani, meglepett volna ha Bíró úr megmenti az állását. Remélem victory formationben hagyja el az épületet, másodjára és harmadjára is.
davemayer
Haza az asszonyhoz QBsneakel megy, miután kibasztak
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Ezaz, így jöhet hozzátok Nagy 😛🤣

Viccet félretéve elég sok jobb név van most akiből lehet vàlasztani, meglepett volna ha Bíró úr megmenti az állását. Remélem victory formationben hagyja el az épületet, másodjára és harmadjára is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
Hulkeinstein
Ló boxolo, bezsirozott kandeláber Phillybe én se mennék 😁 csak viccelek, de igazad van elég fontos helyen fontos lyukak vannak. Ettől is lesz érdekes. Viszont a GM hozhatja a HC jelöltjét, azért az talán az első megfelelő lépés, valamit sokat jelent, hogy Accorsi most először nem fog “beleszólni” tanácsokkal a választásba.
Rodaron
Persze, de attól még Mara itt van 😀

Nyilván értelek titeket, ugyanígy reagálnék, de reálisnak kell maradni. 3-4 éves távlatokban bármi lehet az NFL-ben, Giants SB is. Csak arra akartam utalni, hogy ne várjatok gyors turnaroundot. Jó GM-mel és HC-val, megfelelő process-t követve talán 2024-re lehet ebből erős csapat. Előtte gyakorlatilag 0.0000001% esély van rá. De nem baj ez, ha marad még egy évet Judge, 2026 lenne ez.

Most lehet építkezni, sok sikert!
Hulkeinstein
Köszönjük a jó tanácsokat, de nincs rá szükségünk. Van nálatok is baj bőven, nálunk meg ma:
Sá-Lá-Lá
Sálálálá meg lá

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
Hulkeinstein
Ló boxolo, bezsirozott kandeláber Phillybe én se mennék 😁 csak viccelek, de igazad van elég fontos helyen fontos lyukak vannak. Ettől is lesz érdekes. Viszont a GM hozhatja a HC jelöltjét, azért az talán az első megfelelő lépés, valamit sokat jelent, hogy Accorsi most először nem fog “beleszólni” tanácsokkal a választásba.
Rodaron
Persze, de attól még Mara itt van 😀

Nyilván értelek titeket, ugyanígy reagálnék, de reálisnak kell maradni. 3-4 éves távlatokban bármi lehet az NFL-ben, Giants SB is. Csak arra akartam utalni, hogy ne várjatok gyors turnaroundot. Jó GM-mel és HC-val, megfelelő process-t követve talán 2024-re lehet ebből erős csapat. Előtte gyakorlatilag 0.0000001% esély van rá. De nem baj ez, ha marad még egy évet Judge, 2026 lenne ez.

Most lehet építkezni, sok sikert!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Ki a faszt érdekel, hogy mi lesz???
Majd lesz valami.
A lényeg, hogy nem ezek.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
Hulkeinstein
Ló boxolo, bezsirozott kandeláber Phillybe én se mennék 😁 csak viccelek, de igazad van elég fontos helyen fontos lyukak vannak. Ettől is lesz érdekes. Viszont a GM hozhatja a HC jelöltjét, azért az talán az első megfelelő lépés, valamit sokat jelent, hogy Accorsi most először nem fog “beleszólni” tanácsokkal a választásba.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
BELUGAT fog inni a szomszéd is, pedig még a royalnak is örülne.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Van igazság mégis

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 150
Szia Judge, végre talán kezdődik az új korszak

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Végre!!!!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Mara közleménye, eszerint az új GM választja a HC-t:

A végén még megjött az eszük?!
empty taxi
Nem olyan bonyolult ez, csak a mara /kisbetűvel/ és TISCH közötti belső háborúban egy csata. 😊 😊 😊 😊 😊 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
John Mara: "I said before the season started that I wanted to feel good about the direction we were headed when we played our last game of the season. Unfortunately I cannot make that statement, which is why we have made this decision.”
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mara közleménye, eszerint az új GM választja a HC-t:

A végén még megjött az eszük?!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...