New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon amatőr, hogy kijönnek a hírek, hogy marad, majd valszeg a backlash miatt mégis kibasszák 😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Mondtam, vagy nem mondtam???

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Van isten, kibaszták
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Jóvátètelül 😛😛😛
dande
Biztos voltam benne, hogy ez lesz, megmondtam nektek hogy nincs ez lejátszva. Ennyire senki nem hülye.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jóvátètelül kiengedztelèsül,😜 😛😛😛

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Ezt a Daniel Jones projektet is el kellene lassan engedni, az empátia kevès egy pont után.....

 fuzovelkifele.com/2022/01/daniel-jones-nyakserulese-olyan-sulyos-hogy-akar-a-2022-es-szezonban-is-hagyhat-ki-meccseket-miatta/
dande
Azért ez nem ennyire egyszerű...nem védeni akarom DJ-t,de ahogy már írtam pár napja,nehéz megítélni...a jelen szituban (gameplan,stáb,OL,folyamatosan WR corp nélkül....)nem vagyok biztos benne,hogy bárki számottevően többet hozna...sőt... TB egy ilyen OL esetén már visszavonult volna.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a Daniel Jones projektet is el kellene lassan engedni, az empátia kevès egy pont után.....

 fuzovelkifele.com/2022/01/daniel-jones-nyakserulese-olyan-sulyos-hogy-akar-a-2022-es-szezonban-is-hagyhat-ki-meccseket-miatta/
dande
Igaz,
bár egy nyomorult fájdalomnál még ő is jobb.
ozibozi
remèltem hogy senki nem támadásnak (kárörvendő, okoskodó hsznak) veszi innen, lesz ennyi józan belátás hozzá, esetleg èszre vève az öniróniára való kèszsèget pl Rodaronnak adott reagálásomban....😏😏😏

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Ezt a Daniel Jones projektet is el kellene lassan engedni, az empátia kevès egy pont után.....

 fuzovelkifele.com/2022/01/daniel-jones-nyakserulese-olyan-sulyos-hogy-akar-a-2022-es-szezonban-is-hagyhat-ki-meccseket-miatta/
dande
Igaz,
bár egy nyomorult fájdalomnál még ő is jobb.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826

nagir
Így most kevésbé Sale-es a csapat.
empty taxi
Hatalmas űrt hagy maga után, elvégre skerült a liga legrosszabb támadófalát összeraknia. Tudom, hogy a Florida edzője a cimborája, de azért megnézném milyen szakmai érvekkel idokolta a választását.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!

nagir
Így most kevésbé Sale-es a csapat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Állítólag több napos megbeszélések lesznek a tulajok és Judge között a hogyan tovabbrol. Szóval van remény még h nem marad
csebi
Bírom ezeket a több napos egyeztetéseket... mi az amit a tulajok nem láttak az előző 2 évben? 😀 Mi újat tud mondani Judge főleg a hétvégi szégyen play után?
Beki
Már a következő szezon játékhívásain törte a fejét, Kitchensnek meg szarnia kellett és ennyire futotta. De hát végső soron cserekjúbíval kellett dolgoznia, miért is várnának csodát?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
The Giants reserve/future signings:

LB Omari Cobb
OT Devery Hamilton
LB Trent Harris
TE Jake Hausmann
DE Niko Lalos
QB Brian Lewerke
DT David Moa
WR Travis Toivonen



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a Daniel Jones projektet is el kellene lassan engedni, az empátia kevès egy pont után.....

 fuzovelkifele.com/2022/01/daniel-jones-nyakserulese-olyan-sulyos-hogy-akar-a-2022-es-szezonban-is-hagyhat-ki-meccseket-miatta/
dande
Azért a Fűzővelkifelé igazi Blikk-é süllyedt le...clickbait szar, és még forrást sem említenek meg. No offense Dande, de majd ha a beat writerek is erről írnak akkor elhiszem. Egyelőre azt írják, hogy simán rendbe rakják új évre.
Rodaron
Legyen úgy...legyen egèszsèges, de ettől függetlenül is azt gondolom többet szeretnènek bele látni, mint ami van benne szimpátiából....aztán majd lehet jövőre nèzek ès Hurts lesz gáz 😛
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Ezt a Daniel Jones projektet is el kellene lassan engedni, az empátia kevès egy pont után.....

 fuzovelkifele.com/2022/01/daniel-jones-nyakserulese-olyan-sulyos-hogy-akar-a-2022-es-szezonban-is-hagyhat-ki-meccseket-miatta/
dande
Azért a Fűzővelkifelé igazi Blikk-é süllyedt le...clickbait szar, és még forrást sem említenek meg. No offense Dande, de majd ha a beat writerek is erről írnak akkor elhiszem. Egyelőre azt írják, hogy simán rendbe rakják új évre.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a Daniel Jones projektet is el kellene lassan engedni, az empátia kevès egy pont után.....

 fuzovelkifele.com/2022/01/daniel-jones-nyakserulese-olyan-sulyos-hogy-akar-a-2022-es-szezonban-is-hagyhat-ki-meccseket-miatta/

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Javaslom h ez esetben szurkoljatok annak h az interjúra hívottak közül Adrian Wilson győzze meg Maráékat, terjedőben van a pletyka h csomagban érkezik ő és Byron Leftwich (Bucs OC) mint HC akárhová is kerülnek.
empty taxi
Én is ebben bízom.. amennyiben meg marad ez a fasz, akkor meg jövőre jövök hozzátok szurkolni 😊
Szesze
mar iden is ott voltal kettos igazolassal, nem? 😊
csebi
igen, de akkor lecserélem a sisakomat is😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Javaslom h ez esetben szurkoljatok annak h az interjúra hívottak közül Adrian Wilson győzze meg Maráékat, terjedőben van a pletyka h csomagban érkezik ő és Byron Leftwich (Bucs OC) mint HC akárhová is kerülnek.
empty taxi
Én is ebben bízom.. amennyiben meg marad ez a fasz, akkor meg jövőre jövök hozzátok szurkolni 😊
Szesze
mar iden is ott voltal kettos igazolassal, nem? 😊

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Javaslom h ez esetben szurkoljatok annak h az interjúra hívottak közül Adrian Wilson győzze meg Maráékat, terjedőben van a pletyka h csomagban érkezik ő és Byron Leftwich (Bucs OC) mint HC akárhová is kerülnek.
empty taxi
Én is ebben bízom.. amennyiben meg marad ez a fasz, akkor meg jövőre jövök hozzátok szurkolni 😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Kevin Abrams viszont reported hogy nem fog GM interjún résztvenni, így talán tényleg lesz valami change itt.
Rodaron
#Giants assistant GM Kevin Abrams is not a candidate for the team’s open general manager job, and will not interview for it. #TogetherBlue per @AlbertBreer
Rodaron
amilyen cap hell letrejotteben volt tars tettes, oruljon h szabadlabon van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Kevin Abrams viszont reported hogy nem fog GM interjún résztvenni, így talán tényleg lesz valami change itt.
Rodaron
#Giants assistant GM Kevin Abrams is not a candidate for the team’s open general manager job, and will not interview for it. #TogetherBlue per @AlbertBreer
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Kevin Abrams viszont reported hogy nem fog GM interjún résztvenni, így talán tényleg lesz valami change itt.
Rodaron
👀😮👏



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Kevin Abrams viszont reported hogy nem fog GM interjún résztvenni, így talán tényleg lesz valami change itt.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Javaslom h ez esetben szurkoljatok annak h az interjúra hívottak közül Adrian Wilson győzze meg Maráékat, terjedőben van a pletyka h csomagban érkezik ő és Byron Leftwich (Bucs OC) mint HC akárhová is kerülnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Állítólag több napos megbeszélések lesznek a tulajok és Judge között a hogyan tovabbrol. Szóval van remény még h nem marad
csebi
Én most talán azt látom bele, hogy hoznak Maraék egy GM-et és Ővé lesz a végső szó a HC ügyben...
nagir
Pont ezen gondolkodtam én is, hogy komolyan vehető GM-et hogy akarnak szerezni azzal a felütéssel, hogy a HC az Judge, és ő marad a helyén?