New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
So the Giants did the following in the span of 25 minutes:

• Last minute(!!) said WFAN and NFL Network couldn’t live stream the Mara presser
• Only allowed each reporter to ask one question each
• No follow up questions allowed to some pretty bad answers by Mara
ozibozi
Operatív Törzs from New Jersey
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Gondolkodtam kicsit ezen a vonzó vagy sem idejönni GM-nek dolgon, és arra jutottam, hogy határozottan. Egyrészt NY az NY. Másrészt aki GMnek megy valahova, nem egy szezonban gondolkodik, és ugye akárhova is megy, vélhetően egy kirúgott koma helyét foglalja el, aminek általában oka van. Az összes dolga, hogy szépen lassan kezdjen építeni egy contender csapatot. Senki nem fog jövőre még csak POt sem várni. Ahogy múlik az idő, nyilván ő alakítja a játékos állományt, és egy két éven belül a cap helyzet is sokat javulhat. Az első év teljesen sima ügy, mert ha annál szarabbat produkál, mint ami itt zajlott, akkor akárhová is megy, alkalmatlan a pozira. Szóval szerintem ez nem egy szívás egy ambiciózus embernek, hanem egy nagy lehetőség és összességében egy nagy kihívás.

Szerkesztette: Haba
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
A keretünkkel kapcsolatban sokmindent leírtatok már,nem is kezdem el boncolgatni játékosonként.Azt továbbra is tartom,hogy megannyi játékos van aki esetében elmondható,hogy nem láthatjuk reálisan a valós teljesítményét.Igaz ez ugyanúgy pl az az OL-re is,hisz emlékszünk ott is volt balhé Judge miatt.Tudjuk,hogy vannak játékosok nem kevés liga szerte,aki adott rendszerben,felkészüléssel jelentősen más játékra képes akár pozitív akár negatív irányba,mint előtte.Abban is biztos vagyok,hogy a motiváció/hangulat is komoly befolyással bírhat.A "nulla cap space" nem is értem hogy hangozhat el,hisz pontosan tudjuk,hogy azzal azért lehet varázsolni átalakításokkal,kivágásokkal,esetleg farnehéz szerződésekkel,stb...A többit később,de most innom kell végre egyet a csapatunk egészségére! 😉
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
So the Giants did the following in the span of 25 minutes:

• Last minute(!!) said WFAN and NFL Network couldn’t live stream the Mara presser
• Only allowed each reporter to ask one question each
• No follow up questions allowed to some pretty bad answers by Mara
ozibozi
Az kemény 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hogy is mondta Judge, clown show? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
So the Giants did the following in the span of 25 minutes:

• Last minute(!!) said WFAN and NFL Network couldn’t live stream the Mara presser
• Only allowed each reporter to ask one question each
• No follow up questions allowed to some pretty bad answers by Mara
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Na akkor nézzük objektívan ezt a "nem rossz" rostert:
Elit játékosok (ligaszintű bizonyított sztár): senki
Elit potenciállal rendelkező tehetségek: Thomas, Ojulari, Dexter Lawrence, McKinney, Toney
Bizonyított, átlag feletti meghatározó veteránok: Bradberry, Williams, Ryan, Peppers
Kérdőjeles veteránok (volt már jó idényük, de nem stabilan hozzák ezt): Jones, Adoree, Engram, Golladay, Martinez, Barkley, Shepard, Love


Hulkeinstein
Ahhoz képest, hogy jól lehordtad a rostert, felsorolsz 10 védőt és 7 támadót, akiben van potenciál. Hidd el, ennyit még a legrózsaszínűbb szemüvegű Giants - drukker sem tudott volna összeszedni (Engram-nek például melyik volt az a jó idénye, mert mi nem nagyon tudunk róla).
Szóval, ha ehhez a 10 nem rossz védőhöz (ami inkább csak 8, mert Peppers és Love nem jó és előbbi amúgy sem marad) tudnánk szerezni 2 értelmes pass rushert és egy jó DC-t, akkor az már egy kifejezetten komoly egység lenne. Támadó oldalon már nagyobb gáz van a gigaszar OL és a hipersérülékeny skill személyzet miatt. De a tehetség a támadófal kivételével meg van bennük, tehát ezt a részleget sem teljesen reménytelen elvárás 1-2 év alatt sikeressé tenni. Jó szakmai munka és egy kis szerencse kell hozzá, de mindenekelőtt legalább 3 jó falembert kell leakasztani. 2 év alatt ez sem lehetetlen. De, ami miatt leginkább nem látom azt, hogy miért kelleme mindenféleképp 3-4 évet a sötétben töltenünk, az a többi franchise. Korszakos kiemelkedő csapatot egyet sem látok, a PO-ba viszont több olyan is bejutott, akiknél én szintén nem tudok olyan sok überfasza játékost felsorolni. Ne vedd személyeskedésnek, de ti vagytok az egyik ilyen. Lehet hogy hülye vagyok, de tényleg úgy gondolom, hogy ha szezon elején kicseréltük volna az edzőinket és a pufi fánkjainkat, akkor mi végeztünk volna előrébb. Az már más kérdés, hogy én DJ-t nem adnám Hurts-ért 😊
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Figyelve, hogy milyen opciók vannak GM/HC posztokra, egyrészt olybá tűnik Maraék végre rájöttek, hogy ez a belterjes szarakodás sehova nem vezet, másrészt még a végén izgalommal fogom várni a következő szezont. Akárki is lesz a GM szerintem egyelőre marad DJ-nél (remélem fog tudni játszani), és bár fogom sajnálni, de szerintem a jövő évi, QB poszton szuper erősnek tartott klasszból húz majd valakit.
No de felesleges is ennyire előre szaladni. Élvezzük ki a jelenlegi helyzetet 😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
In the last 48 hours, New York Giants owner John Mara has:

-Allowed Dave Gettleman to “retire”
-Fired Joe Judge
-Put together a great list of 9 highly respected executives for General Manager
-Is allowing that new General Manager to pick the next head coach

Give credit where it’s due. John Mara is FINALLY evolving and cleaning out the entire house for the first time in over forty years will do wonders for the future of this team.

It’s finally a great day to be a Giants fan again!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na csak nem bírták el a nyomást amit rájuk helyeztem, hogy elmegyek Chargers fan-nak 😊
Végre bazzeg!!! Én amúgy absz nem értek egyet azzal amit Huckleinstein írt.. nagyon is vonzó hely tud ez még mindig lenni és ha valamikor érdemes elvállalni ezt az állást valakinek az pont most van, mert innen már tényleg nincs lejjebb, cserébe egy viszonylag szerényebb teljesítménnyel is nagyot lehet szakítani. Amúgy ha sikerül normális GMet/edzőket találni a kerettel se lesz probléma, simán középcsapat leszünk jövőre.
Én amúgy örülnék, ha DJ maradna, továbbra is látok benne potenciált, aztán ha jövőre se igazolódik ez, akkor még mindig ráérünk QBt cserélni. Addig tegyék rendbe az alapokat (falakat) végre.
Szesze
"Nagyon is vonzó hely lehet, mert innen már nincs lejjebb"

Tökéletes oximoron 😊
Hulkeinstein
Semmi ellentmondás nincs itt. Akkor szar egy népszerű csapatot átvenni amikor az a csúcs közelében van, mert onnan szinte csak bukni lehet vele. Ha tartod a jó eredményt akkor is az elődödnek tudják be, ha meg visszaesel akkor bukó. A padlón átvenni egy csapatot egyáltalán nem vészes, mert szinte csak nyerni lehet vele, főleg az NFL-ben ahol 1-2 éven belül komoly előrelépést lehet produkálni. (még akkor is igaz ez, ha mondjuk azt vesszük alapnak, hogy a játékosállomány katasztrófa ahogy te állítod, de én ezzel nem értek egyet, simán átlagos szint ez). Szóval a 0.0000001%-nál "kissé" nagyobb az esélyünk, de ha gondolod szívesen fogadok veled egy ezresben ezzel az oddsal.


Szesze
Csúcs közelében lévő csapatnál eleve nincs edzőváltás, szóval nem tudom mire gondolsz. A tavalyi Chargers volt az utóbbi 5 év talán legjobb szituációja és ők sem voltak a csúcs közelében, még csak playoff-helyen sem.

Az sem igaz, hogy padlón lévő csapattal csak nyerni lehet - elég megnézni a Lions-Jags duót, ahol menetrendszerűen ássák el a karrierjüket jó szakemberek évekre.

Értem a szellemiséget amire utalsz, de az NFL-ben ez szimplán nem így működik.
Hulkeinstein
Rendes tőled hogy elmagyarázod nekem, hogy hogyan működik az nfl, zöldfülüként mindig hasznos meghallgatni az ilyesmit, de azért én gondolhatom máshogy? 😊 De mondom, akkor fogadjunk az általad említett odds-al és akkor nem kell senkinek bizonygatnia az igazát, egyszerűen eldönti a jövő.
Szesze
Mindenki azt gondol amit szeretne, pont az a fórum lényege, hogy kosntruktív vitát folytatunk, ezen keresztül lehet tanulni - nekem is pl. a Giantsről.

Jól értem, hogy egy olyan fogadást ajánlasz, ahol ha te nyersz, akkor egy ezres üti a markodat, ha meg én, akkor kereken 0 Ft a kerekítés után? 😀 Felesleges egyébként fogadni, meg nem is szoktam, de ha 2 év múlva megvan a PO, nyugodtan hozd elő ezt a HSZ-t és boldogan beismerem majd, hogy én tévedtem, neked pedig igazad volt.
Hulkeinstein
Nem, ennél sokkal kevésbé gáláns az ajánlat, mivel te 0.0000001% esélyt mondtál, így ha te nyersz kapsz egy ezrest, ha én akkor én meg kb 1 milliárdot 😊
Egyébként én sem állítottam, hogy 2 éven belül PO lesz, de a fenti számnál némileg azért nagyobb rá az esély.. nálam simán megüti a 25-30%-ot ez, de nyilván nem mindegy, hogy kik jönnek most ide és milyen lépéseket tesznek. Offseason után térjünk rá vissza, utána én is tippelek valamit konkrétan is.

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Na csak nem bírták el a nyomást amit rájuk helyeztem, hogy elmegyek Chargers fan-nak 😊
Végre bazzeg!!! Én amúgy absz nem értek egyet azzal amit Huckleinstein írt.. nagyon is vonzó hely tud ez még mindig lenni és ha valamikor érdemes elvállalni ezt az állást valakinek az pont most van, mert innen már tényleg nincs lejjebb, cserébe egy viszonylag szerényebb teljesítménnyel is nagyot lehet szakítani. Amúgy ha sikerül normális GMet/edzőket találni a kerettel se lesz probléma, simán középcsapat leszünk jövőre.
Én amúgy örülnék, ha DJ maradna, továbbra is látok benne potenciált, aztán ha jövőre se igazolódik ez, akkor még mindig ráérünk QBt cserélni. Addig tegyék rendbe az alapokat (falakat) végre.
Szesze
"Nagyon is vonzó hely lehet, mert innen már nincs lejjebb"

Tökéletes oximoron 😊
Hulkeinstein
Semmi ellentmondás nincs itt. Akkor szar egy népszerű csapatot átvenni amikor az a csúcs közelében van, mert onnan szinte csak bukni lehet vele. Ha tartod a jó eredményt akkor is az elődödnek tudják be, ha meg visszaesel akkor bukó. A padlón átvenni egy csapatot egyáltalán nem vészes, mert szinte csak nyerni lehet vele, főleg az NFL-ben ahol 1-2 éven belül komoly előrelépést lehet produkálni. (még akkor is igaz ez, ha mondjuk azt vesszük alapnak, hogy a játékosállomány katasztrófa ahogy te állítod, de én ezzel nem értek egyet, simán átlagos szint ez). Szóval a 0.0000001%-nál "kissé" nagyobb az esélyünk, de ha gondolod szívesen fogadok veled egy ezresben ezzel az oddsal.


Szesze
Csúcs közelében lévő csapatnál eleve nincs edzőváltás, szóval nem tudom mire gondolsz. A tavalyi Chargers volt az utóbbi 5 év talán legjobb szituációja és ők sem voltak a csúcs közelében, még csak playoff-helyen sem.

Az sem igaz, hogy padlón lévő csapattal csak nyerni lehet - elég megnézni a Lions-Jags duót, ahol menetrendszerűen ássák el a karrierjüket jó szakemberek évekre.

Értem a szellemiséget amire utalsz, de az NFL-ben ez szimplán nem így működik.
Hulkeinstein
Rendes tőled hogy elmagyarázod nekem, hogy hogyan működik az nfl, zöldfülüként mindig hasznos meghallgatni az ilyesmit, de azért én gondolhatom máshogy? 😊 De mondom, akkor fogadjunk az általad említett odds-al és akkor nem kell senkinek bizonygatnia az igazát, egyszerűen eldönti a jövő.
Szesze
Mindenki azt gondol amit szeretne, pont az a fórum lényege, hogy kosntruktív vitát folytatunk, ezen keresztül lehet tanulni - nekem is pl. a Giantsről.

Jól értem, hogy egy olyan fogadást ajánlasz, ahol ha te nyersz, akkor egy ezres üti a markodat, ha meg én, akkor kereken 0 Ft a kerekítés után? 😀 Felesleges egyébként fogadni, meg nem is szoktam, de ha 2 év múlva megvan a PO, nyugodtan hozd elő ezt a HSZ-t és boldogan beismerem majd, hogy én tévedtem, neked pedig igazad volt.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy tényleg ennyire fix, hogy DJ marad a kezdő QB?
Nekem ez volt az első gondolatom a hír hallatán
zacknorb
Jogos a felvetésed. Szerintem mindenkiben van kérdőjel.

De egy ilyen OL és elkapók mögé betennél bárkit szenvedni? (rosszabb lenne mint T.Lawrance) Ráadásul gyenge a QB class. Veterán QB meg kijönne ide?

Idén tuningolni kell a falakat (5 OL kezdő helyéből egyedül LT poszt van megoldva...) és jövőre meg rááldozni a gatyánkat is egy QB-ra, ha úgy van.
GiantsMLBhunter
Nálam ha bárki más, fixen Corral a draftról
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Amúgy tényleg ennyire fix, hogy DJ marad a kezdő QB?
Nekem ez volt az első gondolatom a hír hallatán
zacknorb
Jogos a felvetésed. Szerintem mindenkiben van kérdőjel.

De egy ilyen OL és elkapók mögé betennél bárkit szenvedni? (rosszabb lenne mint T.Lawrance) Ráadásul gyenge a QB class. Veterán QB meg kijönne ide?

Idén tuningolni kell a falakat (5 OL kezdő helyéből egyedül LT poszt van megoldva...) és jövőre meg rááldozni a gatyánkat is egy QB-ra, ha úgy van.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Amúgy tényleg ennyire fix, hogy DJ marad a kezdő QB?
Nekem ez volt az első gondolatom a hír hallatán
zacknorb
Valójában nem nagyon tudjuk, hogy ligaszinten (edzői körben) milyen a megítélése DJ-nek, de jelenleg szerintem nem ő a probléma, és nincs is nála jobb QB a keretben.
Ha nem igazolunk mást (és a cap miatt nem fogunk), vagy nem draftolunk (és nem fogunk), akkor ő marad jövőre is. A backup qb-t kell megoldani komolyan, mert DJ sérülékeny, és ki tudja, mi lesz a nyakával is.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy tényleg ennyire fix, hogy DJ marad a kezdő QB?
Nekem ez volt az első gondolatom a hír hallatán
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 756
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
Hulkeinstein
Engem amúgy ez a "szar roster" gondolkoztat el a legjobban. Mert idén tényleg nagyon úgy nézett ki a csapat, főleg itt a szezon végére, mintha egy értelmes nem lenne köztük, bezzeg amikor indult a szezon azért messze nem ez volt az ember érzése.

Támadóoldalon azért nem nézett ki rosszul a skill player névsor. Barkley-val, a NAGY igazolás Golladay-al, Slayton-al, az első körös és amúgy ígéretesnek is tűnő Toney-val, vagy Shepard-el. A TE poszton is én reménykedtem egy Kaden Smith-ben az elmúlt éve alapján, de Engram-el és Rudolph-al ez se nézett ki egy rakás sz*rnak. A fal az annak nézett ki, de Thomas legalább bizonyított idén, hogy már csak a maradék 4 helyen van probléma... És akkor Jones-nak is ez lett volna a "nagy" szezon, de ennyi sérültel, rossz fallal, elit futóval futójáték nélkül, sérülten ki az aki 100%-ig meg tudja mondani, hogy akkor most jó vagy sem. De lényeg, hogy azért nem nézett ki olyan rosszul ez a sor, mint amennyire fényévekkel alul múltak minden létező elvárást.

Ugyan ez a védelemben. Tavaly már majdnem karcolták egy erős védelem szintjét, minden jól nézett itt ki, és ahhoz az állományhoz még hozzá csapódott egy első körben hozzánk várt 2. körös Ojulari és egy Adoree' Jackson a CB sorba Bradberry mellé. Én azt hittem, hogy minimum azt a szintet fogják tudni hozni mint tavaly, Ehhez képest hiába az erősödés, jelentős volt a visszaesés.

A lényeg, hogy tényleg szarul fest a roster, pedig egy évvel ezelőtt azért ezekkel a nevekkel nem nézett ki ilyen rosszul ez a csapat. Én valahol még most is reménykedek benne, hogy ez csak egy nagyon rosszul alakuló idény volt, és egy jó GM és egy jó HC képes lenne ebből az állományból némi erősítésel egy értelmes idényt összerakni, de már olyan régóta hiszek a Giants-ben minden offszezonban, hogy már nagyon meguntam. Ez a csapat vagy gyenge, vagy amikor jobbnak tűnik, az is csak délibáb.

Most jön majd talááááán egy értelmesnek tűnő GM, amink nem volt már nagyon-nagyon régóta, így ez még okozhat némi pozitív meglepetést. Bár lehet ez is csak a látszat lesz, mert annó mikor ide került, Gettleman-t is volt aki egészen jó ötletnek tartotta, hogy majd ő legalább a falakat rendbe rakja. Hát 4 év alatt még ez sem sikerült, (sőőőőőt ) de legalább vele együtt az általa idehozott Solder is megy.

"Reményt ne tápláljatok. Az elhagyta e földet."
PeppyRapier
Én sem érzem azt, hogy annyira rossz lenne a helyzet. Jó szakmai munkával, jó draftal, már idén is osszejohet simán, egy 50%os mérleg, aminek itt szerintem,már sokan örülnénk. Ennyire nem rossz, ez a roster, csak a szakmai hozzanemertes volt csúcson, az elmúlt években. DJ? Nagyon kíváncsi vagyok, ha van mögötte szakmai stáb, mire képes!? Jó-jo, nem egy Brees vagy Rodgers nyilván, de én nem írnám le teljesen, bár a sérülései már önmagában ketsegekre adnak okot....
Szóval, én totál bizakodó vagyok, hogy rövid időn belül, újra versenyképesek lehetünk!
Kronos
Na akkor nézzük objektívan ezt a "nem rossz" rostert:

Elit játékosok (ligaszintű bizonyított sztár): senki
Elit potenciállal rendelkező tehetségek: Thomas, Ojulari, Dexter Lawrence, McKinney, Toney
Bizonyított, átlag feletti meghatározó veteránok: Bradberry, Williams, Ryan, Peppers
Kérdőjeles veteránok (volt már jó idényük, de nem stabilan hozzák ezt): Jones, Adoree, Engram, Golladay, Martinez, Barkley, Shepard, Love

Biztos kijavít majd valaki, hogy x-et meg y-t lehagytam és lehet hogy 1-2 esetben így van, de összességében a fenti névsor jelenti a Giants összes értékét. Ez egy borzalmas roster ligaszinten - sima bottom 5 mindent egybevetve. Nincs se franchise QB, se elit cornerstone játékos, se fiatal mag.

Kényelmes arra fogni, hogy csak a coaching staff szakmai színvonala miatt tették le ezt a pályára, de az igazság az, hogy a GM-ek szar munkája miatt nincs tehetség. Az edzői stáb is alulteljesített, de ebből egy Belichick sem hozna ki pozitív szezont. Mint írtam, 3-4 éves horizonton ez nagyot fordulhat jó draftokkal, de a jelenlegi helyzet a fenti. A két első kör jó dolog, de cserében 0 cap space van, úgyhogy még átlagos szintet megütő játékosokkal sem lehet betölteni a lyukakat FA-n.
Hulkeinstein
Csak azt felejted el, hogy itt kb 4-5 éve nincs szakmai munka, komoly szakmai munka. Az elmúlt 2 évben meg....egy kecske is bemondhatta volna a playeket, sokkal gyengébbek úgy sem lettünk volna.
Elit szint, teljesítmény?
Komoly szakmai munkával, Williams, Golladay, Martinez biztosan. Meg persze hianyposztra igazolás sem ártana,hogy egy problémára ne egyetlen egy ember legyen a megoldás....pl pass rush.
DJ ből egy egész korrekt QB lehet, a baromsagaival együtt, mondjuk azzal kapcsolatban vannak kétségeim, hogy valaha lefogja tudni vetkőzni őket teljesen.
Tapsihapsi totál kiherelte a játékát, miután kirúgtuk, kiderült, van még lejjebb...pedig Tapsival is katasztrófa volt az O.
Tehetsegeink pedig igenis vannak, ahogy te is soroltal pár nevet. Csak uyg kellene használni a jatekosainkat, hogy az erossegeiket kamatoztatni tudják. Vagy pl ott van egy Kaden Smith, akit teljesen elfelejtettük. A D nem létező pass rush nélkül is tudott, egy közepes szintet hozni, nagyjából...1-2 jó igazolás, és ott rendben is vagyunk. Szóval nem olyan borzasztó a helyzet, csak végre normális edzők kellenének.
A sérüléseket hagyjuk, ha a fél csapat a Sportkorhazban pihen, akkor nincs miről beszélni.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na csak nem bírták el a nyomást amit rájuk helyeztem, hogy elmegyek Chargers fan-nak 😊
Végre bazzeg!!! Én amúgy absz nem értek egyet azzal amit Huckleinstein írt.. nagyon is vonzó hely tud ez még mindig lenni és ha valamikor érdemes elvállalni ezt az állást valakinek az pont most van, mert innen már tényleg nincs lejjebb, cserébe egy viszonylag szerényebb teljesítménnyel is nagyot lehet szakítani. Amúgy ha sikerül normális GMet/edzőket találni a kerettel se lesz probléma, simán középcsapat leszünk jövőre.
Én amúgy örülnék, ha DJ maradna, továbbra is látok benne potenciált, aztán ha jövőre se igazolódik ez, akkor még mindig ráérünk QBt cserélni. Addig tegyék rendbe az alapokat (falakat) végre.
Szesze
"Nagyon is vonzó hely lehet, mert innen már nincs lejjebb"

Tökéletes oximoron 😊
Hulkeinstein
Semmi ellentmondás nincs itt. Akkor szar egy népszerű csapatot átvenni amikor az a csúcs közelében van, mert onnan szinte csak bukni lehet vele. Ha tartod a jó eredményt akkor is az elődödnek tudják be, ha meg visszaesel akkor bukó. A padlón átvenni egy csapatot egyáltalán nem vészes, mert szinte csak nyerni lehet vele, főleg az NFL-ben ahol 1-2 éven belül komoly előrelépést lehet produkálni. (még akkor is igaz ez, ha mondjuk azt vesszük alapnak, hogy a játékosállomány katasztrófa ahogy te állítod, de én ezzel nem értek egyet, simán átlagos szint ez). Szóval a 0.0000001%-nál "kissé" nagyobb az esélyünk, de ha gondolod szívesen fogadok veled egy ezresben ezzel az oddsal.


Szesze
Csúcs közelében lévő csapatnál eleve nincs edzőváltás, szóval nem tudom mire gondolsz. A tavalyi Chargers volt az utóbbi 5 év talán legjobb szituációja és ők sem voltak a csúcs közelében, még csak playoff-helyen sem.

Az sem igaz, hogy padlón lévő csapattal csak nyerni lehet - elég megnézni a Lions-Jags duót, ahol menetrendszerűen ássák el a karrierjüket jó szakemberek évekre.

Értem a szellemiséget amire utalsz, de az NFL-ben ez szimplán nem így működik.
Hulkeinstein
Rendes tőled hogy elmagyarázod nekem, hogy hogyan működik az nfl, zöldfülüként mindig hasznos meghallgatni az ilyesmit, de azért én gondolhatom máshogy? 😊 De mondom, akkor fogadjunk az általad említett odds-al és akkor nem kell senkinek bizonygatnia az igazát, egyszerűen eldönti a jövő.

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Na csak nem bírták el a nyomást amit rájuk helyeztem, hogy elmegyek Chargers fan-nak 😊
Végre bazzeg!!! Én amúgy absz nem értek egyet azzal amit Huckleinstein írt.. nagyon is vonzó hely tud ez még mindig lenni és ha valamikor érdemes elvállalni ezt az állást valakinek az pont most van, mert innen már tényleg nincs lejjebb, cserébe egy viszonylag szerényebb teljesítménnyel is nagyot lehet szakítani. Amúgy ha sikerül normális GMet/edzőket találni a kerettel se lesz probléma, simán középcsapat leszünk jövőre.
Én amúgy örülnék, ha DJ maradna, továbbra is látok benne potenciált, aztán ha jövőre se igazolódik ez, akkor még mindig ráérünk QBt cserélni. Addig tegyék rendbe az alapokat (falakat) végre.
Szesze
"Nagyon is vonzó hely lehet, mert innen már nincs lejjebb"

Tökéletes oximoron 😊
Hulkeinstein
Semmi ellentmondás nincs itt. Akkor szar egy népszerű csapatot átvenni amikor az a csúcs közelében van, mert onnan szinte csak bukni lehet vele. Ha tartod a jó eredményt akkor is az elődödnek tudják be, ha meg visszaesel akkor bukó. A padlón átvenni egy csapatot egyáltalán nem vészes, mert szinte csak nyerni lehet vele, főleg az NFL-ben ahol 1-2 éven belül komoly előrelépést lehet produkálni. (még akkor is igaz ez, ha mondjuk azt vesszük alapnak, hogy a játékosállomány katasztrófa ahogy te állítod, de én ezzel nem értek egyet, simán átlagos szint ez). Szóval a 0.0000001%-nál "kissé" nagyobb az esélyünk, de ha gondolod szívesen fogadok veled egy ezresben ezzel az oddsal.


Szesze
Csúcs közelében lévő csapatnál eleve nincs edzőváltás, szóval nem tudom mire gondolsz. A tavalyi Chargers volt az utóbbi 5 év talán legjobb szituációja és ők sem voltak a csúcs közelében, még csak playoff-helyen sem.

Az sem igaz, hogy padlón lévő csapattal csak nyerni lehet - elég megnézni a Lions-Jags duót, ahol menetrendszerűen ássák el a karrierjüket jó szakemberek évekre.

Értem a szellemiséget amire utalsz, de az NFL-ben ez szimplán nem így működik.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na csak nem bírták el a nyomást amit rájuk helyeztem, hogy elmegyek Chargers fan-nak 😊
Végre bazzeg!!! Én amúgy absz nem értek egyet azzal amit Huckleinstein írt.. nagyon is vonzó hely tud ez még mindig lenni és ha valamikor érdemes elvállalni ezt az állást valakinek az pont most van, mert innen már tényleg nincs lejjebb, cserébe egy viszonylag szerényebb teljesítménnyel is nagyot lehet szakítani. Amúgy ha sikerül normális GMet/edzőket találni a kerettel se lesz probléma, simán középcsapat leszünk jövőre.
Én amúgy örülnék, ha DJ maradna, továbbra is látok benne potenciált, aztán ha jövőre se igazolódik ez, akkor még mindig ráérünk QBt cserélni. Addig tegyék rendbe az alapokat (falakat) végre.
Szesze
"Nagyon is vonzó hely lehet, mert innen már nincs lejjebb"

Tökéletes oximoron 😊
Hulkeinstein
Semmi ellentmondás nincs itt. Akkor szar egy népszerű csapatot átvenni amikor az a csúcs közelében van, mert onnan szinte csak bukni lehet vele. Ha tartod a jó eredményt akkor is az elődödnek tudják be, ha meg visszaesel akkor bukó. A padlón átvenni egy csapatot egyáltalán nem vészes, mert szinte csak nyerni lehet vele, főleg az NFL-ben ahol 1-2 éven belül komoly előrelépést lehet produkálni. (még akkor is igaz ez, ha mondjuk azt vesszük alapnak, hogy a játékosállomány katasztrófa ahogy te állítod, de én ezzel nem értek egyet, simán átlagos szint ez). Szóval a 0.0000001%-nál "kissé" nagyobb az esélyünk, de ha gondolod szívesen fogadok veled egy ezresben ezzel az oddsal.

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Na csak nem bírták el a nyomást amit rájuk helyeztem, hogy elmegyek Chargers fan-nak 😊
Végre bazzeg!!! Én amúgy absz nem értek egyet azzal amit Huckleinstein írt.. nagyon is vonzó hely tud ez még mindig lenni és ha valamikor érdemes elvállalni ezt az állást valakinek az pont most van, mert innen már tényleg nincs lejjebb, cserébe egy viszonylag szerényebb teljesítménnyel is nagyot lehet szakítani. Amúgy ha sikerül normális GMet/edzőket találni a kerettel se lesz probléma, simán középcsapat leszünk jövőre.
Én amúgy örülnék, ha DJ maradna, továbbra is látok benne potenciált, aztán ha jövőre se igazolódik ez, akkor még mindig ráérünk QBt cserélni. Addig tegyék rendbe az alapokat (falakat) végre.
Szesze
"Nagyon is vonzó hely lehet, mert innen már nincs lejjebb"

Tökéletes oximoron 😊
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
Hulkeinstein
Engem amúgy ez a "szar roster" gondolkoztat el a legjobban. Mert idén tényleg nagyon úgy nézett ki a csapat, főleg itt a szezon végére, mintha egy értelmes nem lenne köztük, bezzeg amikor indult a szezon azért messze nem ez volt az ember érzése.

Támadóoldalon azért nem nézett ki rosszul a skill player névsor. Barkley-val, a NAGY igazolás Golladay-al, Slayton-al, az első körös és amúgy ígéretesnek is tűnő Toney-val, vagy Shepard-el. A TE poszton is én reménykedtem egy Kaden Smith-ben az elmúlt éve alapján, de Engram-el és Rudolph-al ez se nézett ki egy rakás sz*rnak. A fal az annak nézett ki, de Thomas legalább bizonyított idén, hogy már csak a maradék 4 helyen van probléma... És akkor Jones-nak is ez lett volna a "nagy" szezon, de ennyi sérültel, rossz fallal, elit futóval futójáték nélkül, sérülten ki az aki 100%-ig meg tudja mondani, hogy akkor most jó vagy sem. De lényeg, hogy azért nem nézett ki olyan rosszul ez a sor, mint amennyire fényévekkel alul múltak minden létező elvárást.

Ugyan ez a védelemben. Tavaly már majdnem karcolták egy erős védelem szintjét, minden jól nézett itt ki, és ahhoz az állományhoz még hozzá csapódott egy első körben hozzánk várt 2. körös Ojulari és egy Adoree' Jackson a CB sorba Bradberry mellé. Én azt hittem, hogy minimum azt a szintet fogják tudni hozni mint tavaly, Ehhez képest hiába az erősödés, jelentős volt a visszaesés.

A lényeg, hogy tényleg szarul fest a roster, pedig egy évvel ezelőtt azért ezekkel a nevekkel nem nézett ki ilyen rosszul ez a csapat. Én valahol még most is reménykedek benne, hogy ez csak egy nagyon rosszul alakuló idény volt, és egy jó GM és egy jó HC képes lenne ebből az állományból némi erősítésel egy értelmes idényt összerakni, de már olyan régóta hiszek a Giants-ben minden offszezonban, hogy már nagyon meguntam. Ez a csapat vagy gyenge, vagy amikor jobbnak tűnik, az is csak délibáb.

Most jön majd talááááán egy értelmesnek tűnő GM, amink nem volt már nagyon-nagyon régóta, így ez még okozhat némi pozitív meglepetést. Bár lehet ez is csak a látszat lesz, mert annó mikor ide került, Gettleman-t is volt aki egészen jó ötletnek tartotta, hogy majd ő legalább a falakat rendbe rakja. Hát 4 év alatt még ez sem sikerült, (sőőőőőt ) de legalább vele együtt az általa idehozott Solder is megy.

"Reményt ne tápláljatok. Az elhagyta e földet."
PeppyRapier
Én sem érzem azt, hogy annyira rossz lenne a helyzet. Jó szakmai munkával, jó draftal, már idén is osszejohet simán, egy 50%os mérleg, aminek itt szerintem,már sokan örülnénk. Ennyire nem rossz, ez a roster, csak a szakmai hozzanemertes volt csúcson, az elmúlt években. DJ? Nagyon kíváncsi vagyok, ha van mögötte szakmai stáb, mire képes!? Jó-jo, nem egy Brees vagy Rodgers nyilván, de én nem írnám le teljesen, bár a sérülései már önmagában ketsegekre adnak okot....
Szóval, én totál bizakodó vagyok, hogy rövid időn belül, újra versenyképesek lehetünk!
Kronos
Na akkor nézzük objektívan ezt a "nem rossz" rostert:

Elit játékosok (ligaszintű bizonyított sztár): senki
Elit potenciállal rendelkező tehetségek: Thomas, Ojulari, Dexter Lawrence, McKinney, Toney
Bizonyított, átlag feletti meghatározó veteránok: Bradberry, Williams, Ryan, Peppers
Kérdőjeles veteránok (volt már jó idényük, de nem stabilan hozzák ezt): Jones, Adoree, Engram, Golladay, Martinez, Barkley, Shepard, Love

Biztos kijavít majd valaki, hogy x-et meg y-t lehagytam és lehet hogy 1-2 esetben így van, de összességében a fenti névsor jelenti a Giants összes értékét. Ez egy borzalmas roster ligaszinten - sima bottom 5 mindent egybevetve. Nincs se franchise QB, se elit cornerstone játékos, se fiatal mag.

Kényelmes arra fogni, hogy csak a coaching staff szakmai színvonala miatt tették le ezt a pályára, de az igazság az, hogy a GM-ek szar munkája miatt nincs tehetség. Az edzői stáb is alulteljesített, de ebből egy Belichick sem hozna ki pozitív szezont. Mint írtam, 3-4 éves horizonton ez nagyot fordulhat jó draftokkal, de a jelenlegi helyzet a fenti. A két első kör jó dolog, de cserében 0 cap space van, úgyhogy még átlagos szintet megütő játékosokkal sem lehet betölteni a lyukakat FA-n.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Lehiggadva, végig gondolva még mindíg mérges vagyok, hogy tényleg a Népharag kellet Maraéknak, hogy kivágják a HC-t...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na csak nem bírták el a nyomást amit rájuk helyeztem, hogy elmegyek Chargers fan-nak 😊
Végre bazzeg!!! Én amúgy absz nem értek egyet azzal amit Huckleinstein írt.. nagyon is vonzó hely tud ez még mindig lenni és ha valamikor érdemes elvállalni ezt az állást valakinek az pont most van, mert innen már tényleg nincs lejjebb, cserébe egy viszonylag szerényebb teljesítménnyel is nagyot lehet szakítani. Amúgy ha sikerül normális GMet/edzőket találni a kerettel se lesz probléma, simán középcsapat leszünk jövőre.
Én amúgy örülnék, ha DJ maradna, továbbra is látok benne potenciált, aztán ha jövőre se igazolódik ez, akkor még mindig ráérünk QBt cserélni. Addig tegyék rendbe az alapokat (falakat) végre.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Na most akkor a sok ide pickel, és ezzel a cap situationnel, meg DJvel ki lesz ilyen bátor hogy ide jojjon, mennyire vagyunk “sexyk”?
Rodaron
Semennyire. 0 cap space, szar roster, hosszú rebuild. Tavaly ránk azt mondták, hogy senki nem akar majd jönni - ez a Giants szitu vagy 5-ször rosszabb. Nyilván lesz kompetens szakemberből jó pár aki bevállalja, mert csak 32 ilyen állás van, meg majd elmondják mekkora története van a csapatnak - de jelen pillanatban még a Jags meg a Bears is sokkal vonzóbb.
Hulkeinstein
Engem amúgy ez a "szar roster" gondolkoztat el a legjobban. Mert idén tényleg nagyon úgy nézett ki a csapat, főleg itt a szezon végére, mintha egy értelmes nem lenne köztük, bezzeg amikor indult a szezon azért messze nem ez volt az ember érzése.

Támadóoldalon azért nem nézett ki rosszul a skill player névsor. Barkley-val, a NAGY igazolás Golladay-al, Slayton-al, az első körös és amúgy ígéretesnek is tűnő Toney-val, vagy Shepard-el. A TE poszton is én reménykedtem egy Kaden Smith-ben az elmúlt éve alapján, de Engram-el és Rudolph-al ez se nézett ki egy rakás sz*rnak. A fal az annak nézett ki, de Thomas legalább bizonyított idén, hogy már csak a maradék 4 helyen van probléma... És akkor Jones-nak is ez lett volna a "nagy" szezon, de ennyi sérültel, rossz fallal, elit futóval futójáték nélkül, sérülten ki az aki 100%-ig meg tudja mondani, hogy akkor most jó vagy sem. De lényeg, hogy azért nem nézett ki olyan rosszul ez a sor, mint amennyire fényévekkel alul múltak minden létező elvárást.

Ugyan ez a védelemben. Tavaly már majdnem karcolták egy erős védelem szintjét, minden jól nézett itt ki, és ahhoz az állományhoz még hozzá csapódott egy első körben hozzánk várt 2. körös Ojulari és egy Adoree' Jackson a CB sorba Bradberry mellé. Én azt hittem, hogy minimum azt a szintet fogják tudni hozni mint tavaly, Ehhez képest hiába az erősödés, jelentős volt a visszaesés.

A lényeg, hogy tényleg szarul fest a roster, pedig egy évvel ezelőtt azért ezekkel a nevekkel nem nézett ki ilyen rosszul ez a csapat. Én valahol még most is reménykedek benne, hogy ez csak egy nagyon rosszul alakuló idény volt, és egy jó GM és egy jó HC képes lenne ebből az állományból némi erősítésel egy értelmes idényt összerakni, de már olyan régóta hiszek a Giants-ben minden offszezonban, hogy már nagyon meguntam. Ez a csapat vagy gyenge, vagy amikor jobbnak tűnik, az is csak délibáb.

Most jön majd talááááán egy értelmesnek tűnő GM, amink nem volt már nagyon-nagyon régóta, így ez még okozhat némi pozitív meglepetést. Bár lehet ez is csak a látszat lesz, mert annó mikor ide került, Gettleman-t is volt aki egészen jó ötletnek tartotta, hogy majd ő legalább a falakat rendbe rakja. Hát 4 év alatt még ez sem sikerült, (sőőőőőt ) de legalább vele együtt az általa idehozott Solder is megy.

"Reményt ne tápláljatok. Az elhagyta e földet."
PeppyRapier
Én sem érzem azt, hogy annyira rossz lenne a helyzet. Jó szakmai munkával, jó draftal, már idén is osszejohet simán, egy 50%os mérleg, aminek itt szerintem,már sokan örülnénk. Ennyire nem rossz, ez a roster, csak a szakmai hozzanemertes volt csúcson, az elmúlt években. DJ? Nagyon kíváncsi vagyok, ha van mögötte szakmai stáb, mire képes!? Jó-jo, nem egy Brees vagy Rodgers nyilván, de én nem írnám le teljesen, bár a sérülései már önmagában ketsegekre adnak okot....
Szóval, én totál bizakodó vagyok, hogy rövid időn belül, újra versenyképesek lehetünk!
Kronos
hat a rosterben nem ertek egyet veled. teljesen erthetetlenul van osszerakva.
off falunk nincsen, csak egyedul Thomas, tobbi poszton nemhogy minosegi cserenk sincsen hanem a kezdok sincsenek sehol.
Wr posztoknal is teljesen fejetlenul lett mki odavalogatva, eleg ranezni, hogy hany darab TDt ertek el foleg az uj igazolasok.

vedelem nem lenne rossz, de ev vegere hatalmas leolvadas volt ott is. nem igazan latom, hogy egy off season utan akar csak visszaternenek a 2020as szinthez. raadasul siman mehet Graham is, ami hiba lenne.

inkabb azzal ertek egyet, hogy kell minimum 2 de inkabb 3 racionalis epitkezes. DJnek ha felig igazak a nyakseruleserol, amit lehet olvasni akkor sztem jovore megint valaszthatunk uj qbt drafton, ami alapvetoen nem baj, mert talan az a class jobb lesz, mint a mostani. iden off falat kell erositeni komolyan drafton es a vedelembe megtalalni azt a 2-3 hianyzo lancszemet, hogy top 10es vedelem legyen. eloszor nem artana egy EDGE Olujari melle.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.