New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 726
Mert azt gondolja hogy akkor megmenekül az ő segge is.
Ő rakta össze ezt az edzői csapatot, ő nem változtatott rajta akkor amikor már mindenki látta rajta kívül hogy nem működik semmi, 2 éve nem szerzett 20 pontnál többet a csapat és a
Red Zone ban konkrétan utolsó. És akkor ő meglebegteti hogy vlm nincs rendben. Bravó,
még Pár év és az NFL
Szabályokat is meg fogja tanulni

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Judge a meccs után burkoltan utalt arra - legalábbis a new york-i média szerint -, hogy Garrett esetleg távozhat.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 726
Nem gondolnám hogy ezekért az évekért egy győzelem kárpótolna, vagy bármi is megváltozna attól
Ha egy másik gödörben lévő csapatot esetleg elkapnánk, mert azok is pont lábon lövik magukat.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hétvégén meg majd megint jön egy szokásos (színvonalú) NFC East rangadó, ami után lehet vakarni a fejet, hogy most akkor jó vagy nem jó a helyzet, ha megtáltosodtok és vertek minket.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 726
DG-vel mehet nyugodtan mindenki, ezt a teljesítményt egy segédeszközökből hirtelen összetákolt garnitúra is leteszi az asztalra.
Kretén egy társaság, mellesleg elérték, hogy tízen évek után először nem élőben néztem meccset, csak a 40’ összefoglalót. Világos hogy nem vezet ez az út sehova.
több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nálam a Barkley projekt megbukott. Sajnálom, hogy ennél a szerencsétlen csapatnál szenved. DJ süllyed vissza a kezdeti szintjére. Csak fumble hiányzott a repertoárból.

A legnagyobb talány, hogy a folyamatos szégyentelje mutatvány mellett simán elmennek szó nélkül, minden szinten.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
nyilván az értelmes play callok ma sem voltak megint sehol, de ez sajnos továbbra is nagy gondja dj-nek

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
15 nap felkészüléssel sikerült 200 yardot összehozni, a full csere TB secondary ellen. Konkrétan mi a faszomra várunk, próbálkozunk akarunk csinálni. Volt 1.5 jó negyedünk, és a TD is egy 5yardos pályáról jött…szégyen bazmeg szégyen, és ezt National TVben. Plusz én hülye még betegen is végignézem, ahelyett hogy aludnek. Eddig bírtam mindig valamibe kapaszkodni, de ez totál let down, még az se hozná vissza nálam a csapatot ha ezek után már csak nyernének idén. Anyatok az…
Rodaron
Bocs, de igazából fogalmam nem volt, hogy mire alapoztad az optimizmusodat ezzel a meccsel kapcsolatban. Eleve sokkal jobb csapat a Tampa nálunk, ráadásul totál nem jó matchup sem, mert előre lehetett tudni, hogy egy jó támadófal+Brady párosítás ellen semmi esélye nincs a pass-rush nélküli védelmünknek, arra meg semmi esély nem volt, hogy 100 meccs után pont most fogunk majd gálázni az offense-ben. Papírforma meccs volt, szokásos szar játékkal.. Kedvencem a 3. negyedes 4&1-ünk, még éles helyzetben, amikor 10 másodperccel a playhívás előtt Judge se tudta eldönteni, hogy nekimenjünk-e vagy sem, mindenki kapkodott össze-vissza, nem volt kérdés mi lesz belőle.. szánalmas volt az egész, de semmi meglepő nincs ebben.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
15 nap felkészüléssel sikerült 200 yardot összehozni, a full csere TB secondary ellen. Konkrétan mi a faszomra várunk, próbálkozunk akarunk csinálni. Volt 1.5 jó negyedünk, és a TD is egy 5yardos pályáról jött…szégyen bazmeg szégyen, és ezt National TVben. Plusz én hülye még betegen is végignézem, ahelyett hogy aludnek. Eddig bírtam mindig valamibe kapaszkodni, de ez totál let down, még az se hozná vissza nálam a csapatot ha ezek után már csak nyernének idén. Anyatok az…
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
A defense statisztikai fejlődése kézzel fogható. Shepard-on kívül elvileg mindenki bevethető lesz mától, úgyhogy remélek egy egy ilyenfajta fejlődést is, ha ezek után 3 yardos passzok jönnek akkor bújjunk el.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Amennyi upset volt az elmúlt két hétben, plusz a “közvetlen” riválisok is nyernek folyamat, WAS, PHI, MIN, CHI, illene nekünk is holnap, Dallas úgyis kikap ma 😂
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Új Giants himnusz:
 youtu.be/sVZpHFXcFJw?t=38

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Megnéztem a Tampa meccset, hát egymás után kétszer biztos nem lesznek ennyire vakon.
vanek úr
Dehogynem, viszont ez már sorozatban három lenne az edzői stábtól, talán nem is lenne baj, hátha idény közben kivágnák mindet a francba
Wyatt
Én is attól félek őszintén, hogy egyszer véget ér a rossz szériájuk, de remélem nem ellenünk. Mondjuk ha Heinicke és Siemian széttudta őket szedni és mi ezek után nem teszünk fel legalább 25 pontot a táblára, akkor tényleg ne beszéljünk "feltámadásról".
Rodaron
Akkor nem fogsz róla beszélni.. kb semmi nem indokolja, hogy pont most szerezzünk 25+ pontot. Persze sose lehet tudni, de normál esetben max akkor lesz esélyünk, ha kevés ponton tudjuk tartani őket (szerintem nem fogjuk tudni).
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
DJ idáig 0-7 prime time meccseken amióta a ligában van.
Nem sikerült 2020 óta 20 pontnál többet felrakni idáig.
Szóval adósság bőven. Sok sorozat megszakadhatna.
ozibozi
Már nyolc, nem? Nem mintha a tavalyi Bucs vagy az idei Chiefs elleni zacsi rajta ment volna el persze

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 726
DJ idáig 0-7 prime time meccseken amióta a ligában van.
Nem sikerült 2020 óta 20 pontnál többet felrakni idáig.
Szóval adósság bőven. Sok sorozat megszakadhatna.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Megnéztem a Tampa meccset, hát egymás után kétszer biztos nem lesznek ennyire vakon.
vanek úr
Dehogynem, viszont ez már sorozatban három lenne az edzői stábtól, talán nem is lenne baj, hátha idény közben kivágnák mindet a francba
Wyatt
Én is attól félek őszintén, hogy egyszer véget ér a rossz szériájuk, de remélem nem ellenünk. Mondjuk ha Heinicke és Siemian széttudta őket szedni és mi ezek után nem teszünk fel legalább 25 pontot a táblára, akkor tényleg ne beszéljünk "feltámadásról".
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megnéztem a Tampa meccset, hát egymás után kétszer biztos nem lesznek ennyire vakon.
vanek úr
Dehogynem, viszont ez már sorozatban három lenne az edzői stábtól, talán nem is lenne baj, hátha idény közben kivágnák mindet a francba

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 828
Azért rég vertük már el Tomcsikát...

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 828
Megnéztem a Tampa meccset, hát egymás után kétszer biztos nem lesznek ennyire vakon.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 828
Azért Judge mégse "olyan hülye" a HeadsetGate-ben

 giantswire.usatoday.com/2021/11/15/new-york-giants-joe-judge-may-have-legitimate-gripe-over-headset-issues/?taid=61925a18ea82b400012e31c5&utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=twitter
Rodaron
Csórikám... ha mondjuk nem telik neki egy kevésbé okos, így ritkábban elromló kütyűre, és Mara sem állja a számlát, én szívesen kölcsönadom neki a Galaxy Buds Pro headsetemet.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Azért Judge mégse "olyan hülye" a HeadsetGate-ben

 giantswire.usatoday.com/2021/11/15/new-york-giants-joe-judge-may-have-legitimate-gripe-over-headset-issues/?taid=61925a18ea82b400012e31c5&utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=twitter
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alternatív megoldásnak a laptop képe tévére kivetítése is működik 😊

több mint 2 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Bocsi, utána néztem: The app is compatible with Samsung & LG TVs built from 2017 (not available on LG webOS5.0 2021 models currently) built from 2017. Azért köszi és a többi szurkolótársamtól meg elnézést.

Szerkesztette: juz3r

Hotty Toddy!
több mint 2 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Szia! Sajna nincs. A Home gombra megnyílik a főmenü és ott az Alkalmazás listában az első "csempe" az Alkalmazások. Azt megnyitva hat kategóriát kapok: Reklámozott, Szórakozás, Játékgép, Hírek és információk, Élet, Ismeretterjesztő műsorok. Végignéztem mindet (a Szórakozásban nagyon sok alkalmazás volt ABC sorrendben), de sehol sem találtam. LG OLED C1-es a tévé... 😕

Hotty Toddy!