New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Ha kezdő lesz akkor Kiderül mit ér/vagy nem a PFF rangsor, mert a faszi mindig a végén volt, szóval ha jó lesz, az azt jelenti h szar a rangsor, vagy azért mert a Billy gyerek alul volt mérve, vagy azért nem jó, mert az itteniek voltak felülértékelve idáig.
😉
Mondjuk az mindenképp érdekes, hogy nem kaptunk, hanem adtunk egy mindegy milyen késői kört.
ozibozi
Ez nekem is fura,igaz kondicionális 7.kör,kvázi lehető legkisebb érték.Max akkor van ebbe ráció ha Hill-nél van valami a háttérbe (nincs beoltva/sérülés/pályán kívüli).
Amúgy minden okunk megvan azt feltételezni,hogy Billy-ről nálunk kiderül,hogy nem bust,mert a zseniális OL staff nálunk kihozza a maximumot belőle...oh wait
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ha kezdő lesz akkor Kiderül mit ér/vagy nem a PFF rangsor, mert a faszi mindig a végén volt, szóval ha jó lesz, az azt jelenti h szar a rangsor, vagy azért mert a Billy gyerek alul volt mérve, vagy azért nem jó, mert az itteniek voltak felülértékelve idáig.
😉
Mondjuk az mindenképp érdekes, hogy nem kaptunk, hanem adtunk egy mindegy milyen késői kört.
ozibozi
Az a fajta rangsor meg értékelősdi ettől függetlenül szar..
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Ha kezdő lesz akkor Kiderül mit ér/vagy nem a PFF rangsor, mert a faszi mindig a végén volt, szóval ha jó lesz, az azt jelenti h szar a rangsor, vagy azért mert a Billy gyerek alul volt mérve, vagy azért nem jó, mert az itteniek voltak felülértékelve idáig.
😉
Mondjuk az mindenképp érdekes, hogy nem kaptunk, hanem adtunk egy mindegy milyen késői kört.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hill tradelve. Jött érte Billy Price a Bengalsból. OL erősítés, de inkább csak mélységet ad.
Zet
Hmm, ez kicsit meglepett, de nem bánom. Hill bár hasznos volt, de nem volt meghatározó, Price viszont nálunk nagy upgrade lehet, jelen helyzetben simán kezdő is lehet belőle a szezonkezdetre. Minden lépést ami javítani tud az OL helyzetünkön támogatok.
Hill helyét így vélhetően Raymond Johnson fogja betölteni a DL rosteren, aki elég ígéretesnek tűnt a Patriots ellen is, bár teljesen más típusú játékos, mint Hill volt.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 470
Hill tradelve. Jött érte Billy Price a Bengalsból. OL erősítés, de inkább csak mélységet ad.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze jo kis osszefoglaloja 2 szoban:
Minden valtozatlan 😀
yooker
Igen, ez alapján a félidő alapján pont úgy nézett ki. De mondjuk az lett volna a meglepetés, ha nem ez történik, hisz semmi nem indokolja az ellenkezőjét jelenleg.. A lényege az egész írásomnak az volt amit amúgy zárójelbe tettem: " az lesz a kérdés, hogy milyen arányban lesz jó/szar az OL/Jones". --> Ezen fog minden múlni, a realitás azt mutatja, hogy az OL minimális eséllyel lesz képes javulni ebben a felállásban, Jones-ban viszont szerintem sokkal nagyobb potenciál van, én hiszek benne, hogy ő szintet fog tudni lépni és azzal a csapat is.
A legszarabb scenario az lenne, ha az OL annyira fos lesz, hogy egyszerűen nem derül ki, hogy Jones mire képes.. sajnos ennek is van esélye bőven.
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Én lelki szemeim előtt látom ezt az évet, minden változatlanul szar marad, a Defense elkaristól, Jonest nem tudják megvédeni és mellette még balfaszkodik is. Jövőre vagy még idén évközben elküldik Garrettet mert az offenes ennyi potenciállal is változatlanul szar. Új OC, drafton újabb falember. Új OC ide, új fal oda, utolsó évében Jones továbbra is homály lesz, nem hosszabbítanak vele és eladjuk a lelkünket a 2023-as drafton egy új franchise QB-ért. #nelegyenigazam
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Minden változatlan? akkor az meg azt fogja jelenteni, hogy a Lions kb az egyetlen csapat, aki nem tudott előrelépni rajtunk kívül az előttünk draftolókból, így nagy versenyben leszünk velük meg még valamelyik betliző szerencsétlennel a Top 3 Pick
vlmelyik. Ha figyelembe vesszük a jövő évi draft Pick minőségét-mennyiségét (11 db) akkor tuti meglesz végre a nagy kisöprés Dégétlenül, felszántva az egész 😊 stb.
Persze ha lesz jelentős változás, akkor minden marad ilyen faszán mint most —még pár évig—

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Szesze jo kis osszefoglaloja 2 szoban:
Minden valtozatlan 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én csak a NFL Game Pass-en a 40 perces összefoglalót néztem meg és hát a D sem muzsikált valami fényesen egy mostanra megkopott Pats ellen.
juz3r
Már mihez képest? 2018-hoz? 😊

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Végre van mit értékelni, mert az eddigi pre meccseknek tényleg semmi értelme nem volt.
Én nem látom olyan tragikusan a dolgokat, de vicces, hogy ebben az egy félidőben zanzásítva tulajdonképpen minden megjelent ami várható a szezonban is.
Nyilván a legkritikusabb kérdés az OL. Szemlátomást próbálkozunk is mindennel, keressük a legjobb (legkevésbé szar..) megoldást. Számomra nem kérdés, hogy Soldernek helye van a kezdőben, de én szívem szerint nem is RT-ben játszatnám, hanem LT-ben.. ilyen verziót viszont nem láthattunk, szóval vélhetően ő lesz a kezdő RT és Thomas az LT. Thomas ezen a meccsen többnyire pocsék volt sajnos, ennél kevés aggasztóbb dolog történhetett, de igazság szerint sajnos nem volt ez se meglepetés. Ezen kívül az LG poszton megy még a variálás, de igazából a fal többi részével én nagyjából meg voltam elégedve.
A másik kritikus kérdés ugye Daniel Jones. Nos ugyanaz történt vele, mint korábban is sokszor, a gyenge OL teljesítmény ellenére hozott egy majdnem hibátlan meccset, csomó jó megoldással, kb egy hibát vétett összesen, de szokás szerint az megint nagyon sokba került. Utána viszont nagyon szép TD-t adott, meg tényleg kb minden más megmozdulása jó volt, szóval én sokkal inkább vagyok pozitív vele kapcsolatban, mint nem (ahogy eddig is).
Skill posztokon nem brillíroztunk, Booker hozott egy átlagot, tőle többre nem is lehet számítani élesben sem, Slayton gyenge volt és ráadásul meg is sérült, Engram semmi extra és ráadásul meg is sérült (egyik sem tűnt túl komolynak, reméljük így is van), Shepard és Smith viszont tetszett. Nemtom mi van Golladay-el és Barkley-val (és Toney-val), de nyilván mindkettő (három?) nagy upgrade lenne/lesz, ha tudnak játszani, kérdés tudnak-e..
A védelem kb hozta a tavalyi szintet, itt vélhetően idén sem lesz probléma, mondjuk Rodarius Smith azért remélem nem lesz kezdő, mert ő nagyon kilóg lefele ebből a D-ből egyelőre (ha mégis kezdő lesz, akkor fantasy aranybánya lesz a csávó😊).
Én összességében nagyjából elégedett vagyok a látottakkal, de semmiképp sem vagyok full letargiában, mint úgy látom itt mindenki.. (mondjuk nekem túlzott illúzióim nem is voltak, nagyjából ilyesmire lehet számítani egész évben, az lesz a kérdés, hogy milyen arányban lesz jó/szar az OL/Jones). A mindkét oldalon a kezdők által végigjátszott első félidőt így is nyertük 7-6-ra, szóval számomra ez megfelelő.
A második félidőről nagyjából felesleges értekezni, az a rosterhelyekért csatázó játékosoknak számít, volt pár pozitív/negatív teljesítmény ott is, de nem hinném hogy bárki komoly szerepre számíthat onnan.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Én csak a NFL Game Pass-en a 40 perces összefoglalót néztem meg és hát a D sem muzsikált valami fényesen egy mostanra megkopott Pats ellen.

Hotty Toddy!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
So now Engram and Slayton are both injured. And it’s not even week 1. Great.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
én a szurkolókat is sajnálom

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Igazából csak Grahamet meg a D-t sajnálom.

Szerkesztette: Haba
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
a megtévesztés nagymesterei vagyunk, az előszezonban elhitetjük mindenkivel, hogy nincs Oline meg irányító, közben meg
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
No a teljesen amatőr DJ inti is megvolt...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 329 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Látom még mindig megvannak DJ hülye döntései
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Na megnyugodtam. Eddig ugyanaz a fostalicska O mint tavaly. A fal rettenetes mindenhol. Különösen Thomas. Úgy mennek át rajta, mint kés a vajon. Kb 6 passz játék alatt engedett 2 sacket, még egy qb hitet. Solderre meg csak azért nem dobtak holdingot, mert incomplete lett
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
mazochisták, csatára fel !
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
New York Giants position-by-position roster assessment

 www.bigblueview.com/2021/8/24/22639141/new-york-giants-position-by-position-roster-assessment?fbclid=IwAR3Mn_RmtmXVEFwp9hNcIcYS25LO6MsJcjhZ1NQVJscMihSZVfg4C0yGPuY
ozibozi
Tudom, hogy az én egyszerű agyam kevés ahhoz, hogy logikát találjon Garrett mester döntéseiben, de rohadjak meg ha értem, mit kell csinálnia egy játékosnak az ilyen edzőmeccseken, hogy elnyerje a bizalmát? Az első meccsen az osztrák RB egy játékból átszaladt a félpályán, ezek után meg már lehetőséget sem kapott a következő meccsen. Bezzeg a fumblizó Clement, meg a tök láthatatlan Brightwell igen. És állítólag előrébb is vannak a sorban. Értem én, hogy ez ellenfelek sem voltak komolyak, de a másik kettő még ezek ellen sem csinált semmit. Akkor mi értelme az egésznek?
vanek úr
Hát ugye nap, mint nap vannak edzések is, nyilván az azokon nyújtott teljesítmény is beleszámít a döntésekbe.
Szesze
Azért kérdeztem, hogy akkor mi értelme van az ilyen meccseknek?

Mellesleg Southgate mester szerint Saka az edzéseken nagyon jól rúgja a tizenegyeseket 😊
vanek úr
New York Giants position-by-position roster assessment

 www.bigblueview.com/2021/8/24/22639141/new-york-giants-position-by-position-roster-assessment?fbclid=IwAR3Mn_RmtmXVEFwp9hNcIcYS25LO6MsJcjhZ1NQVJscMihSZVfg4C0yGPuY
ozibozi
Tudom, hogy az én egyszerű agyam kevés ahhoz, hogy logikát találjon Garrett mester döntéseiben, de rohadjak meg ha értem, mit kell csinálnia egy játékosnak az ilyen edzőmeccseken, hogy elnyerje a bizalmát? Az első meccsen az osztrák RB egy játékból átszaladt a félpályán, ezek után meg már lehetőséget sem kapott a következő meccsen. Bezzeg a fumblizó Clement, meg a tök láthatatlan Brightwell igen. És állítólag előrébb is vannak a sorban. Értem én, hogy ez ellenfelek sem voltak komolyak, de a másik kettő még ezek ellen sem csinált semmit. Akkor mi értelme az egésznek?
vanek úr
Hát ugye nap, mint nap vannak edzések is, nyilván az azokon nyújtott teljesítmény is beleszámít a döntésekbe.
Szesze
Azért kérdeztem, hogy akkor mi értelme van az ilyen meccseknek?

Mellesleg Southgate mester szerint Saka az edzéseken nagyon jól rúgja a tizenegyeseket 😊
vanek úr
Gyakorlatilag semmi értelmük.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
New York Giants position-by-position roster assessment

 www.bigblueview.com/2021/8/24/22639141/new-york-giants-position-by-position-roster-assessment?fbclid=IwAR3Mn_RmtmXVEFwp9hNcIcYS25LO6MsJcjhZ1NQVJscMihSZVfg4C0yGPuY
ozibozi
Tudom, hogy az én egyszerű agyam kevés ahhoz, hogy logikát találjon Garrett mester döntéseiben, de rohadjak meg ha értem, mit kell csinálnia egy játékosnak az ilyen edzőmeccseken, hogy elnyerje a bizalmát? Az első meccsen az osztrák RB egy játékból átszaladt a félpályán, ezek után meg már lehetőséget sem kapott a következő meccsen. Bezzeg a fumblizó Clement, meg a tök láthatatlan Brightwell igen. És állítólag előrébb is vannak a sorban. Értem én, hogy ez ellenfelek sem voltak komolyak, de a másik kettő még ezek ellen sem csinált semmit. Akkor mi értelme az egésznek?
vanek úr
Hát ugye nap, mint nap vannak edzések is, nyilván az azokon nyújtott teljesítmény is beleszámít a döntésekbe.
Szesze
Azért kérdeztem, hogy akkor mi értelme van az ilyen meccseknek?

Mellesleg Southgate mester szerint Saka az edzéseken nagyon jól rúgja a tizenegyeseket 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
New York Giants position-by-position roster assessment

 www.bigblueview.com/2021/8/24/22639141/new-york-giants-position-by-position-roster-assessment?fbclid=IwAR3Mn_RmtmXVEFwp9hNcIcYS25LO6MsJcjhZ1NQVJscMihSZVfg4C0yGPuY
ozibozi
Tudom, hogy az én egyszerű agyam kevés ahhoz, hogy logikát találjon Garrett mester döntéseiben, de rohadjak meg ha értem, mit kell csinálnia egy játékosnak az ilyen edzőmeccseken, hogy elnyerje a bizalmát? Az első meccsen az osztrák RB egy játékból átszaladt a félpályán, ezek után meg már lehetőséget sem kapott a következő meccsen. Bezzeg a fumblizó Clement, meg a tök láthatatlan Brightwell igen. És állítólag előrébb is vannak a sorban. Értem én, hogy ez ellenfelek sem voltak komolyak, de a másik kettő még ezek ellen sem csinált semmit. Akkor mi értelme az egésznek?
vanek úr
Hát ugye nap, mint nap vannak edzések is, nyilván az azokon nyújtott teljesítmény is beleszámít a döntésekbe.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
New York Giants position-by-position roster assessment

 www.bigblueview.com/2021/8/24/22639141/new-york-giants-position-by-position-roster-assessment?fbclid=IwAR3Mn_RmtmXVEFwp9hNcIcYS25LO6MsJcjhZ1NQVJscMihSZVfg4C0yGPuY
ozibozi
Tudom, hogy az én egyszerű agyam kevés ahhoz, hogy logikát találjon Garrett mester döntéseiben, de rohadjak meg ha értem, mit kell csinálnia egy játékosnak az ilyen edzőmeccseken, hogy elnyerje a bizalmát? Az első meccsen az osztrák RB egy játékból átszaladt a félpályán, ezek után meg már lehetőséget sem kapott a következő meccsen. Bezzeg a fumblizó Clement, meg a tök láthatatlan Brightwell igen. És állítólag előrébb is vannak a sorban. Értem én, hogy ez ellenfelek sem voltak komolyak, de a másik kettő még ezek ellen sem csinált semmit. Akkor mi értelme az egésznek?