New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az első félidő alapján azért megállapítható, hogy túl sokan nem jelentkeztek be a kezdőcsapatba kerülésre..
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
legalább szegény Lajost még láthattuk utoljára játszani
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
a rotációs embereknek meg a draftolatlanoknak esély, de arra elég lenne 2 meccs is
ozibozi
Jah, és azt se kéne közvetíteni 😊
Szesze
Ja, még egy nyamvadt szelfi sem készül az int után 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
a rotációs embereknek meg a draftolatlanoknak esély, de arra elég lenne 2 meccs is
ozibozi
Jah, és azt se kéne közvetíteni 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
a rotációs embereknek meg a draftolatlanoknak esély, de arra elég lenne 2 meccs is
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Megint nem játszanak a kezdők (ezúttal az OL se..) a Browns ellen, semmi értelme ezeknek az előszezon meccseknek
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Pont egy olyan csapatba, ahol látható cél a vezetőség részéről hogy csak szürke dolgos munkás emberek alkossák a
gárdát,
Amennyiben valakibe több tehetség szorult az meg kussoljon vagy takarodjon. Még ezt is elviselné a szurker, plussz, hogy nincs kinek a mezét megvenni, ha cserébe legalább
Sikeresek lennének ezzel a “kultúrával”.
De a 3 évet tekintve ligautolsó a csapat.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
volt ma egy nagyobb média esemény ahol Mara, Gettleman meg egy rakat edző is válaszolt az újságírói kérdésekre, Garrett és a spec. team koordinátor Thomas McGaughey sem volt túl boldog/optimista Toneyt illetően, eddig sajnos masszív csalódás a srác, szegénnyel mindig van valami 😕
kristof
Trollkodik....
Nekem mar az elso cipos story ota nem szimpatikus es "gyanus"!
Ezt mondogattam! Kurva nagy blama ha megint igy beneztunk egy 1 korost...
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
yooker
Nem szeret edzeni a gyerek, ennyi és nem több.
Szerintem Toney az a játékos, akivel mindig történik valami, egy 1000 yardos játékostól messze van, de beáll és nyer 2-3 meccset nekünk egy szezonban.
Képességei alapján,megha komolyabban venné az egészet, óriási karriert futhatna....
Aztán lehet jövő ilyenkor már New York közelében sem lesz.
Zseni a gyerek, olyan dolgokat mutatott,mint kb senki,vagy nagyon kevesen a Ligában.
Meglátjuk...
Kronos
Pontosan...high risk high reward
Elso korben ilyet nem feltetlen kene huzni
szerintem
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
volt ma egy nagyobb média esemény ahol Mara, Gettleman meg egy rakat edző is válaszolt az újságírói kérdésekre, Garrett és a spec. team koordinátor Thomas McGaughey sem volt túl boldog/optimista Toneyt illetően, eddig sajnos masszív csalódás a srác, szegénnyel mindig van valami 😕
kristof
Trollkodik....
Nekem mar az elso cipos story ota nem szimpatikus es "gyanus"!
Ezt mondogattam! Kurva nagy blama ha megint igy beneztunk egy 1 korost...
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
yooker
Nem szeret edzeni a gyerek, ennyi és nem több.
Szerintem Toney az a játékos, akivel mindig történik valami, egy 1000 yardos játékostól messze van, de beáll és nyer 2-3 meccset nekünk egy szezonban.
Képességei alapján,megha komolyabban venné az egészet, óriási karriert futhatna....
Aztán lehet jövő ilyenkor már New York közelében sem lesz.
Zseni a gyerek, olyan dolgokat mutatott,mint kb senki,vagy nagyon kevesen a Ligában.
Meglátjuk...
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
yooker
bold prediction: Darius Slayton lesz legproduktívabb WR elkapásokban és yardokban
kristof
hát amennyiben Toney out Golloday és Shepard játszik kb 8-8 meccset Engram meg Engram marad akkor ez nem s annyira bold 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
yooker
bold prediction: Darius Slayton lesz legproduktívabb WR elkapásokban és yardokban
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
volt ma egy nagyobb média esemény ahol Mara, Gettleman meg egy rakat edző is válaszolt az újságírói kérdésekre, Garrett és a spec. team koordinátor Thomas McGaughey sem volt túl boldog/optimista Toneyt illetően, eddig sajnos masszív csalódás a srác, szegénnyel mindig van valami 😕
kristof
Trollkodik....
Nekem mar az elso cipos story ota nem szimpatikus es "gyanus"!
Ezt mondogattam! Kurva nagy blama ha megint igy beneztunk egy 1 korost...
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
volt ma egy nagyobb média esemény ahol Mara, Gettleman meg egy rakat edző is válaszolt az újságírói kérdésekre, Garrett és a spec. team koordinátor Thomas McGaughey sem volt túl boldog/optimista Toneyt illetően, eddig sajnos masszív csalódás a srác, szegénnyel mindig van valami 😕
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
amúgy pár helyen azt olvastam hogy nem volt annyira katasztrófális azért a fal mint ahogy itt írtátok...
yooker
Nálunk a kezdő OL játszott, náluk meg a csere D, és ugye a Jets kezdője sem számít igazán tényezőnek a ligában. Szóval ehhez képest szerintem elégé katasztrófálisak voltak.
vanek úr
na hát ez van ha az ember csak hírekből tájékozódik...
azt se alaposan 😊
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
amúgy pár helyen azt olvastam hogy nem volt annyira katasztrófális azért a fal mint ahogy itt írtátok...
yooker
Nálunk a kezdő OL játszott, náluk meg a csere D, és ugye a Jets kezdője sem számít igazán tényezőnek a ligában. Szóval ehhez képest szerintem elégé katasztrófálisak voltak.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
A Jets fórumon nem volt katasztrofális, mert így a szar csere védők os jónak nézték ki.
Max

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
amúgy pár helyen azt olvastam hogy nem volt annyira katasztrófális azért a fal mint ahogy itt írtátok...
több mint 3 éve
vilicus4 New York Giants 34
Falembert nem ismert ez a jó ember régebbről? 😊
ozibozi
special team edzőként keveset
vilicus4
Legalább a büfèből? 😉
ozibozi
Ahogy elnézem oda inkább enni járt, mint ismerkedni!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Falembert nem ismert ez a jó ember régebbről? 😊
ozibozi
special team edzőként keveset
vilicus4
Legalább a büfèből? 😉
több mint 3 éve
vilicus4 New York Giants 34
Falembert nem ismert ez a jó ember régebbről? 😊
ozibozi
special team edzőként keveset
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Falembert nem ismert ez a jó ember régebbről? 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A Texans-tól trade keretében jött Keion Crossen cornerback 2023-as 6. körért. 2018-ban a Patriots-ban volt rookie szezonja amikor Judge is ott volt.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Es plusszban meg majd nezhetjuk Barkley szenvedeset is ujra ha ilyen gyenge marad a fal mert o aztan kifejettenen gyengen teljesit ha nem klappol a dolog...
Booker egy fumbli gyar..most sajnalhatkuk igazan hogy Gallman lelepett
yooker
Én a skill playerek kapcsán nem látom ilyen sötéten a helyzetet, sztem Barkley jó lesz, ha a sérülés nem szól közbe nála megint. Nekem konkrétan DJ a kérdéses inkább és félő, hogy kurvára nem fog így kiderülni, hogy a valójában mire képes pro vagy kontra.
Szesze
Az szerintem boritekolhato higy ha csak kicsit is gyengebb lesz a fal akkor Barkley nagyon szenvedni fog...sok-sok minuszos es 1-2 yardos futassal...
yooker
úgy látom nagyon megmaradt benned a tavalyi Pittsburgh elleni meccs 😊
Szesze
Jojo lehet igaz! Neked meg az oszintem es/vagy finom szolva ! Na!😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
LT Andrew Thomas posted the Giants' best offensive PFF grade, a 76.0, vs. the Jets. No pressures allowed in 11 pass-blocking snaps. - per Big Blue View

Matt Peart checked in second at 73.2 despite allowing a sack.

Will Hernandez had the Giants' best overall pass-blocking grade at 81.2.


BREAKING: New York Giants LB TJ Brunson has torn his ACL and his season is over.
ozibozi
Őszintén szólva én nem igazán adok a PFF ilyen gradjeire.. Szerintem eleve nem is lehet playeket (pláne OL embereket) ennyire pontosan külön-külön értékelni, főleg úgy, hogy az értékelő sincs birtokában annak, h valójában mi volt a playhívás és mit kellett volna az adott embereknek pontosan csinálnia.
Én most direkt az OL-t elemezve néztem a meccset amúgy. Andrews sztem is jó volt, mint írtam is, de Peart nem csak az engedett sack miatt volt gyengébb. (de tény, hogy a kezdeti bénázás után javítani tudott). Hernandez kimagasló passz blokkja se tűnt fel nekem, a középső emberekkel én nem voltam túlzottan elégedett
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
LT Andrew Thomas posted the Giants' best offensive PFF grade, a 76.0, vs. the Jets. No pressures allowed in 11 pass-blocking snaps. - per Big Blue View

Matt Peart checked in second at 73.2 despite allowing a sack.

Will Hernandez had the Giants' best overall pass-blocking grade at 81.2.


BREAKING: New York Giants LB TJ Brunson has torn his ACL and his season is over.

Szerkesztette: ozibozi