NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Rendesen beszukultek vagyunk valóban a LW ugy miatt...nehezen fogunk ebből jol kijonni bárhogy is alakul de meg akar történelmi szintű szopacs is lehet az ugy akár 🤪
yooker
Garafolo szerint már 22-25M$/y akar...🤔🤨🤮
nagir
Eddig azon ment a vita, hogy DT vagy DE fizetést kapjon. Úgy látszik most már QB-nak képzeli magát, mert a legjobb pass rusherek is 14-17 milláért írtak alá.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Csak annyit kérek LW-től, hogy mondja Tomlinson szemébe, hogy tesóóó én 2x annyit érek mint te. 😊

Nevetséges, hogy anno úgy tradeltünk érte egy 3. körös pick, hogy nem volt hosszú szerződése.
Nevetséges, hogy 18 hónap alatt nem volt idő kidolgozni és felmérni, hogy mennyi pénzre lesz szükség a megtartásáért.
Nevetséges, hogy egy pénzéhes játékostól függ, hogy hogyan tudunk tovább tevékenykedni a piacon, kb blokkolja a többi tevékenységünket. Vagyis nem igaz mert igazolgatunk itt fullbackeket.
Nevetséges, hogy a fizetési sapka 12-14%-át akarja magának évente...
Nevetséges, hogy januárban lenyilatkozta, hogy nem a pénz az első.
Nevetséges, hogy előre látom, hogy amint megkapja a nagy pénzt, utána sose lesz már elite teljesítménye...

Plusz egy idézet:
Via Zack Rosenblatt - Good quote from Judy Battista on NFL Network, immediately after talking about the Giants cap issues as they figure out Leonard Williams’ situation:
“Good teams know how to operate no matter what the salary cap is."

GiantsMLBhunter
Maximálisan egyetértek.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Solder és LW szerződései olyan szinten hazavágtak minden komolyabb erősítést, hogy kb csak a draft marad nekünk (ahol természetesen híresen jók vagyunk). Vélhetően se normális WR-t, se pass-rusher-t nem fogunk tudni hozni.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Csak annyit kérek LW-től, hogy mondja Tomlinson szemébe, hogy tesóóó én 2x annyit érek mint te. 😊

Nevetséges, hogy anno úgy tradeltünk érte egy 3. körös pick, hogy nem volt hosszú szerződése.
Nevetséges, hogy 18 hónap alatt nem volt idő kidolgozni és felmérni, hogy mennyi pénzre lesz szükség a megtartásáért.
Nevetséges, hogy egy pénzéhes játékostól függ, hogy hogyan tudunk tovább tevékenykedni a piacon, kb blokkolja a többi tevékenységünket. Vagyis nem igaz mert igazolgatunk itt fullbackeket.
Nevetséges, hogy a fizetési sapka 12-14%-át akarja magának évente...
Nevetséges, hogy januárban lenyilatkozta, hogy nem a pénz az első.
Nevetséges, hogy előre látom, hogy amint megkapja a nagy pénzt, utána sose lesz már elite teljesítménye...

Plusz egy idézet:
Via Zack Rosenblatt - Good quote from Judy Battista on NFL Network, immediately after talking about the Giants cap issues as they figure out Leonard Williams’ situation:
“Good teams know how to operate no matter what the salary cap is."


Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Rendesen beszukultek vagyunk valóban a LW ugy miatt...nehezen fogunk ebből jol kijonni bárhogy is alakul de meg akar történelmi szintű szopacs is lehet az ugy akár 🤪
yooker
Garafolo szerint már 22-25M$/y akar...🤔🤨🤮



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Na beindultatok jött Texans FB Cullen Gillaspia 😀
Toto21

nagir
Sérült hátú ST ember, az a biztos siker záloga, hisz ott véletlenül sem kell ütközni😀
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Na beindultatok jött Texans FB Cullen Gillaspia 😀
Toto21



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 872
Na beindultatok jött Texans FB Cullen Gillaspia 😀
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Rendesen beszukultek vagyunk valóban a LW ugy miatt...nehezen fogunk ebből jol kijonni bárhogy is alakul de meg akar történelmi szintű szopacs is lehet az ugy akár 🤪
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Giants want to get a long-term deal with Leonard Williams, but there isn't much progress, according to Mike Garafolo. Tag is worth $19M & Williams is asking for "a lot more" per year than $19M. The whole situation is holding them up from doing other business.

Istenem, nem túl szimpatikus a hozzáállása. Akkor játssz még egy évet franchise tag-gel, aztán jövőre megkapod a 12-14 milkás szerződést majd máshol, mert annyi jár neked. Szétnézhetne a piacon többi játékos mennyi pénzért írt alá... És érezhetné annak is a súlyát, hogy részben miatta nem lett pénz Tomlinson megtartására...
GiantsMLBhunter
Na, erről beszéltem
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Giants want to get a long-term deal with Leonard Williams, but there isn't much progress, according to Mike Garafolo. Tag is worth $19M & Williams is asking for "a lot more" per year than $19M. The whole situation is holding them up from doing other business.

Istenem, nem túl szimpatikus a hozzáállása. Akkor játssz még egy évet franchise tag-gel, aztán jövőre megkapod a 12-14 milkás szerződést majd máshol, mert annyi jár neked. Szétnézhetne a piacon többi játékos mennyi pénzért írt alá... És érezhetné annak is a súlyát, hogy részben miatta nem lett pénz Tomlinson megtartására...
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
iktriad
ugy elosztva h iden 8.5 a cap hit, jovore meg 13.5. ev vegen kirakhatjak es 6 misit sporolnak. azert sztem ez megerte volna egy olyan jatekosert, aki 4 ev alatt egy meccset sem hagyott ki
csebi
Jó játékos, de az kb biztos volt, hogy mindketten semmiképp sem maradnak Williams-szel. Én is Leo-t választottam volna kettejük közül.
Viszont ez a Zeitler/Solder dolog nagyon gáznak tűnik egyelőre..
WR fronton még sokan vannak kint a piacon, ide biztos jönni fog valaki, de pass rusher már alig maradt értelmes. (Clowney meg Dunlap a nagyobb nevek, de nekem mindkettővel vannak fenntartásaim.. persze fizetéstől függene ez is).
Szesze
Hát ja, csak éppen Tomlinson annyiért is maradt volna, amennyit ér, sőt a jelek szerint még olcsóbban is, Leó meg vagy lehúz minket, vagy jövőre lelép. Tehát vagy nem marad egy klasszisunk sem a posztra, vagy lesz egy alaposan túlárazva. Annyival, amennyivel garantáltan nem jobb mint Tomlinson. És akkor még mindig kérdéses lesz, mennyire fogja törni magát, ha megkapta a nagy lóvéját. Ráadásul a jelek szerint DG úgy gondolja, LW megoldja a pass rusht is, ezért baszik hozni egy értelmes embert ide.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Kíváncsi leszek OL-re nagyon. Thomas-Lemieux-Gates-Hernandez-Solder(Peart)

Hogy fog vajon majd muzsikálni. Hernandez jó lenne ha rászolgálna arra, hogy 2. körös pick volt, nem tudom mi hiányzik belőle ahhoz hogy jobb lehessen... Ha ez lenne a kezdő 5-ös, akkor én szívesen látnék még egy centert 3. körtől, hogy legyen mélység és opció még.

FA-ról ne is beszéljünk. Szerintem senkit nem fogunk hozni érdemlegeset 😀 Szóval ne várjatok WR/Edge pozira. Max valami CB-t akasztunk még.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Dan Graziano of ESPN reported that they have agreed to a one-year deal with Austin Johnson. Per other reports, it is a one-year, $3 million deal for Johnson.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
iktriad
ugy elosztva h iden 8.5 a cap hit, jovore meg 13.5. ev vegen kirakhatjak es 6 misit sporolnak. azert sztem ez megerte volna egy olyan jatekosert, aki 4 ev alatt egy meccset sem hagyott ki
csebi
Jó játékos, de az kb biztos volt, hogy mindketten semmiképp sem maradnak Williams-szel. Én is Leo-t választottam volna kettejük közül.
Viszont ez a Zeitler/Solder dolog nagyon gáznak tűnik egyelőre..
WR fronton még sokan vannak kint a piacon, ide biztos jönni fog valaki, de pass rusher már alig maradt értelmes. (Clowney meg Dunlap a nagyobb nevek, de nekem mindkettővel vannak fenntartásaim.. persze fizetéstől függene ez is).
Szesze
Mindenki nyugodjon le, Dave papa mindent megold! Azt mondták neki kell két új pass rusher. Elintézve. A Carter - Xiamiaú duó vadi újnak fog számítani. Kész, passz...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
iktriad
ugy elosztva h iden 8.5 a cap hit, jovore meg 13.5. ev vegen kirakhatjak es 6 misit sporolnak. azert sztem ez megerte volna egy olyan jatekosert, aki 4 ev alatt egy meccset sem hagyott ki
csebi
Jó játékos, de az kb biztos volt, hogy mindketten semmiképp sem maradnak Williams-szel. Én is Leo-t választottam volna kettejük közül.
Viszont ez a Zeitler/Solder dolog nagyon gáznak tűnik egyelőre..
WR fronton még sokan vannak kint a piacon, ide biztos jönni fog valaki, de pass rusher már alig maradt értelmes. (Clowney meg Dunlap a nagyobb nevek, de nekem mindkettővel vannak fenntartásaim.. persze fizetéstől függene ez is).
Szesze
varhato volt h DG nem engedi el Leot, meglatjuk, remelem hozza az idei szintet tovabbra is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
iktriad
ugy elosztva h iden 8.5 a cap hit, jovore meg 13.5. ev vegen kirakhatjak es 6 misit sporolnak. azert sztem ez megerte volna egy olyan jatekosert, aki 4 ev alatt egy meccset sem hagyott ki
csebi
Jó játékos, de az kb biztos volt, hogy mindketten semmiképp sem maradnak Williams-szel. Én is Leo-t választottam volna kettejük közül.
Viszont ez a Zeitler/Solder dolog nagyon gáznak tűnik egyelőre..
WR fronton még sokan vannak kint a piacon, ide biztos jönni fog valaki, de pass rusher már alig maradt értelmes. (Clowney meg Dunlap a nagyobb nevek, de nekem mindkettővel vannak fenntartásaim.. persze fizetéstől függene ez is).
Szesze
Engem is ez zavar, mert van pénz lóvéra és azért 1 értelmes pass rusher-t jó lenne (jó lett volna?) megfogni mert a draft nem lesz túl acélos Edge felhozatalban. Jó WR-t talán a 2. körben is lehet majd találni, míg az elsőben egy jó Rashawn Slater húzással talán ki lehetne pipálni a támadófalat egy időre, de igazán jó pass rusher-t mág az 1/11-en sem biztos hogy találnánk. Senki nem túl meggyőző, és kétlem hogy pont mi húznánk bele a tutiba.

Ezért azt hittem minden pénzel rámegyünk egy Ngakoue v. Judon kaliberű palira, és ha marad miből, akkor hozunk egy WR1 kinézetű játékost is, mert ott biztos nem lesz akkora a piac a jó draft alapanyag miatt. De eddig síri csönd és hulla szag.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
iktriad
ugy elosztva h iden 8.5 a cap hit, jovore meg 13.5. ev vegen kirakhatjak es 6 misit sporolnak. azert sztem ez megerte volna egy olyan jatekosert, aki 4 ev alatt egy meccset sem hagyott ki
csebi
Jó játékos, de az kb biztos volt, hogy mindketten semmiképp sem maradnak Williams-szel. Én is Leo-t választottam volna kettejük közül.
Viszont ez a Zeitler/Solder dolog nagyon gáznak tűnik egyelőre..
WR fronton még sokan vannak kint a piacon, ide biztos jönni fog valaki, de pass rusher már alig maradt értelmes. (Clowney meg Dunlap a nagyobb nevek, de nekem mindkettővel vannak fenntartásaim.. persze fizetéstől függene ez is).
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
iktriad
ugy elosztva h iden 8.5 a cap hit, jovore meg 13.5. ev vegen kirakhatjak es 6 misit sporolnak. azert sztem ez megerte volna egy olyan jatekosert, aki 4 ev alatt egy meccset sem hagyott ki

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dalvin Tomlinson -> Vikes 22 milliót kap ott 2 évre.
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Állítólag Kenny Golladay jön megbeszélni valamit.... 😉
Zet
Én nagyon azt érzem ő nálunk köt ki..
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Zeitler évi 7 misiért írt alá... gratulálok Dave
vanek úr
Golden 4,5M$/y maradt Arizonaban 😉
nagir
Okwara meg 13 😀
vanek úr
Azt valaki magyarázza meg nekem pls..
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Zeitler évi 7 misiért írt alá... gratulálok Dave
vanek úr
Ennyit ér, nem 12 milliót. Ha belement volna a fizetés csökkentésbe akkor nyílván megtartottuk volna, de gyanítom ennyiért akkor már inkább egy contender csapathoz írt alá, amilyen a Revens is.
PeppyRapier
valóban úgy néz ki hogy Zeitler lépni szeretett volna..
Solder meg tudja hogy ha velünk nem egyezik meg akkor kb a kutyának nem fog kelleni
egyszerűen nem kezdő kaliber már!