NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
hopp.....
nem lesz már kicsit sok TE-ből?
sajnálnám ha Smith kerülne lapátra esetleg..
vagy valami más készül? nem igazán értem még!
ennyiért nyilván nem cserének hoztuk

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Kyle Rudolph a fedélzeten. Ez azert fasza, kár hogy nem 10 évvel fiatalabban jött
ironroy
Szerintem jól fogtok járni vele, nagyon sajnálom hogy tőlünk el kellett jönnie.
vsanyi132
Hát, ha Engram játékpercei jelentősen csökkennek miatta, már megérte.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Kyle Rudolph a fedélzeten. Ez azert fasza, kár hogy nem 10 évvel fiatalabban jött
ironroy
Szerintem jól fogtok járni vele, nagyon sajnálom hogy tőlünk el kellett jönnie.

több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Kyle Rudolph a fedélzeten. Ez azert fasza, kár hogy nem 10 évvel fiatalabban jött
ironroy
10 évvel ezelőtt még draftolva se volt 😊
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kyle Rudolph a fedélzeten. Ez azert fasza, kár hogy nem 10 évvel fiatalabban jött
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Adnám ha Golladay igazolásra ébrednénk 😊
GiantsMLBhunter
 sportsinjurypredictor.com/player/kenny-golladay/9529

biztos 😊
yooker
Ha megnézzük ezt Barkley/Shepard/Engram-re akár érzésre, akár száraz statisztikára, nem kapunk szebb számokat.

Kell ő sérülékenyen is. Olyan csak nem lesz, hogy egyszerre sérült mind. 😀

Érdekesség: Pont azon a meccsen, amikor Barkley lesérült, azt hangsúlyozták, hogy ez az első meccse Jones-nak, amikor minden fegyvere elérhető (Barkley, Engram, Shep, Tate), erre dirr a meccs elején season-ending injury...
GiantsMLBhunter
 sportsinjurypredictor.com/player/sterling-shepard/7488


hát ha ezt nézem (nekem tetszik amúgy,jópofa ez a stat ...😊 )
akkor Shep aki miatt kb leginkább aggódunk általában picit kevésbé sanszos! de nyilván nem szentírás hogy így is lesz
de azért a 90+% esély Golladaynél meglepően magas
szóval biztosítékféle mindenképpen kell a szerződésbe ha valóban lesz ebből egyáltalán valami
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Adnám ha Golladay igazolásra ébrednénk 😊
GiantsMLBhunter
 sportsinjurypredictor.com/player/kenny-golladay/9529

biztos 😊
yooker
Ha megnézzük ezt Barkley/Shepard/Engram-re akár érzésre, akár száraz statisztikára, nem kapunk szebb számokat.

Kell ő sérülékenyen is. Olyan csak nem lesz, hogy egyszerre sérült mind. 😀

Érdekesség: Pont azon a meccsen, amikor Barkley lesérült, azt hangsúlyozták, hogy ez az első meccse Jones-nak, amikor minden fegyvere elérhető (Barkley, Engram, Shep, Tate), erre dirr a meccs elején season-ending injury...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lefőtt a kávé Daniel Jonesnak, megjött az utódja. 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Adnám ha Golladay igazolásra ébrednénk 😊
GiantsMLBhunter
 sportsinjurypredictor.com/player/kenny-golladay/9529

biztos 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla

nagir
Nem nagyon ismerem...ez kb egy K.Fackrell típusú igazolás?
Kicsit utananezve nem tűnik rossz húzásnak
Fiatal, olcsó, van benne potencial
yooker
Pont u.e. gondoltam, amikor megláttam...👍



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !

nagir
Nem nagyon ismerem...ez kb egy K.Fackrell típusú igazolás?
Kicsit utananezve nem tűnik rossz húzásnak
Fiatal, olcsó, van benne potencial

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Adnám ha Golladay igazolásra ébrednénk 😊
GiantsMLBhunter
Elvileg csak ma jön visitre. A Bengals bekínálta egy egy éves prove it dealel, de az elég low blow-nak hangzik, és nem fogadta el.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Adnám ha Golladay igazolásra ébrednénk 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kétféleképpen megközelíteni egy témát. Jöjjön wr djnek

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Rapaport most hozta
One of the best available free agents will spend some time with #Giants coach Joe Judge and the team’s brass. A deal could be the result, as NYG has been looking for a big-time WR.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Kenny Golladay ide akar jönni.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 734
Most hogy ez a pánikroham lezárult, nyugodjon le mindenki, mert legalább letisztult a kép és tudjuk, hogy első körben kötelezően hozunk egy DL-t futás ellen, és remélem adunk érte pár picket is hogy
fel-fölmenjünk érte.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Ha nem csere lesz, akkor nem a fizetési lesz a baj, mert az teljesen korrekt szerintem.

A baj az lesz, hogy ha Solder a kezdő, akkor az azt jelenti, hogy Peart még nem kezdő szint, és így vele kapcsolatos reményeink elpárologhatnak. Muszáj lenne Peart-nek jobb szintet hoznia mint Solder, sokkal jobb szintet, mert ha csak épphogy olyan szintet hozna, akkor rettegj Jones/Barkley.

Thomas biztos kezdő LT-nk lesz, ebben kicsit sem kételkedem (kivéve ha drafton 11. helyen jön valaki OT).
GiantsMLBhunter
Az a baj, hogy az elmúlt évek alapján egyáltalán nem evidens nálunk, hogy az lesz a kezdő, aki jobban teljesít. Mindig volt egy bűnrossz játékos, akit mégis nyomtak végig. Továbbra is úgy látom, hogy az OL leggyengébb pontja a szakmai stáb. Amióta a Snee féle brigád nyugdíjba ment, folyamatosan hoztuk az 1-2. körös meg drága FA embereket, mégis egy kalap szar volt az egész. A mostani garnitúrából is simán ki kéne hozni egy minimum közepes átlagot.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ha nem csere lesz, akkor nem a fizetési lesz a baj, mert az teljesen korrekt szerintem.

A baj az lesz, hogy ha Solder a kezdő, akkor az azt jelenti, hogy Peart még nem kezdő szint, és így vele kapcsolatos reményeink elpárologhatnak. Muszáj lenne Peart-nek jobb szintet hoznia mint Solder, sokkal jobb szintet, mert ha csak épphogy olyan szintet hozna, akkor rettegj Jones/Barkley.

Thomas biztos kezdő LT-nk lesz, ebben kicsit sem kételkedem (kivéve ha drafton 11. helyen jön valaki OT).
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát így legalább van némi értelme az egésznek, ettől még sztem jobb lett volna kivágni.
Szesze
Igazat kell adnom Neked, de pénzügyileg egál, akkor inkább maradt.
nagir
hát nekem is kicsit keserű ez a dolog, remélem csak csere lesz a Thomas - Peart duó mögött, sokkal fontosabb lenne a fiataloknak megfelelő tapasztalatot szerezni.
kristof
Igen, pont ezért mondtam én is.. De ha csere lesz akkor végül is belefér.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hát így legalább van némi értelme az egésznek, ettől még sztem jobb lett volna kivágni.
Szesze
Igazat kell adnom Neked, de pénzügyileg egál, akkor inkább maradt.
nagir
hát nekem is kicsit keserű ez a dolog, remélem csak csere lesz a Thomas - Peart duó mögött, sokkal fontosabb lenne a fiataloknak megfelelő tapasztalatot szerezni.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Solder belement a paycutba, 4 milliót fog keresni a 10 helyett, így 6 millát spóroltunk, ugyanannyit nagyjából mintha kivágtuk volna. Így akár meg is van egy backup swing tackleünk, aki taníthatja a fiatalokat, ennyiért szerintem okés a deal. Így +14 milliónk van LW és Solder után, most lesz az a kérdés, hogy hozunk egy nagy nevet, vagy egy CB-t és WR-t.
Rodaron
Hát így legalább van némi értelme az egésznek, ettől még sztem jobb lett volna kivágni.
Szesze
Igazat kell adnom Neked, de pénzügyileg egál, akkor inkább maradt.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Solder belement a paycutba, 4 milliót fog keresni a 10 helyett, így 6 millát spóroltunk, ugyanannyit nagyjából mintha kivágtuk volna. Így akár meg is van egy backup swing tackleünk, aki taníthatja a fiatalokat, ennyiért szerintem okés a deal. Így +14 milliónk van LW és Solder után, most lesz az a kérdés, hogy hozunk egy nagy nevet, vagy egy CB-t és WR-t.
Rodaron
Hát így legalább van némi értelme az egésznek, ettől még sztem jobb lett volna kivágni.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Solder belement a paycutba, 4 milliót fog keresni a 10 helyett, így 6 millát spóroltunk, ugyanannyit nagyjából mintha kivágtuk volna. Így akár meg is van egy backup swing tackleünk, aki taníthatja a fiatalokat, ennyiért szerintem okés a deal. Így +14 milliónk van LW és Solder után, most lesz az a kérdés, hogy hozunk egy nagy nevet, vagy egy CB-t és WR-t.