NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Giants' James Bradberry named to PFF's All-Pro Team!👍👏



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2021/01/05/new-york-giants-daniel-jones-loved-working-with-jason-garrett/
Most őszintén. Mit mondott volna, hogy utálja?!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
A Chargers HC interjúra kérte ki Garrettet.

iktriad
vigyék nyugodtan.
csebi
Még egy 7.kört ajándékba is küldünk mellé,csak vigyék 😀
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Graham megy interjúzni a Jetshez.

És úgy tűnik, Gettleman marad.....
Zet
Fordítva jobban hangozna...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
A Chargers HC interjúra kérte ki Garrettet.

iktriad
vigyék nyugodtan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Graham megy interjúzni a Jetshez.

És úgy tűnik, Gettleman marad.....

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Chargers HC interjúra kérte ki Garrettet.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.

Ja, meg is vagyok. Draft első három húzás: 2 pass rusher + 1 center. FA: 1 minőségi CB + 1 minőségi WR.
De a legfontosabb, hogy ne DG bizniszeljen!
vanek úr
Center? Szerintem Gates folyamatosan fejlődött és az év második felében bizonyította, hogy lehet vele számolni kezdőként.
fodetra
Nekem egyik nagy kedvencem lett..csipem a harapos stilusat ,neha mar majdnem tul sok de meg eppen nem 😀kell az ilyen a csapatba!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Pass rusherrel az a baj hogy aki tenyleg nagyon jo az qb fizu kategoria de ilyen nem is nagyon rlesz....alatta meg olyanok jonnek akik kicsit olcsobbak de impact mar joval kevesebb iden ilyeneket halistennek nem fizettunk meg !(Ngakoue ,Clowney..pl)
Az ujoncoknal meg igen ritka aki azonnal berobban!
Szoval ez a szitu LW -vel kiegeszitve lesz az offseason nagy kerdese!
De en inkabb szeretnek egy LW hosszabbitast es egy 1koros passzrusshert...
Wr-bol Robinsonon kivul nem nagyon kene mas FA-rol
több mint 3 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.

Ja, meg is vagyok. Draft első három húzás: 2 pass rusher + 1 center. FA: 1 minőségi CB + 1 minőségi WR.
De a legfontosabb, hogy ne DG bizniszeljen!
vanek úr
Center? Szerintem Gates folyamatosan fejlődött és az év második felében bizonyította, hogy lehet vele számolni kezdőként.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.
vanek úr
Hát nemtom, Bradberry mellé sztem az már luxus lenne, kb kizárt hogy még egy sztár CB beleférjen. Muszáj lenne drafton beletrafálni egybe, tőlem jöhet is második körben akár, de nekem amúgy tetszenek a jelenlegi fiataljaink is, nem látok itt akkora gondot.
Középszintű FA biztosan jönni fog ide, sztem az elég is lehet.
Szesze
Solder, Tate, EE, LW kivágásával sztem megoldható. Én utóbbit sem sajnálnám, értelmes OL-k ellen ő is láthatatlan volt.
vanek úr
LW ugye FA lesz.. Az a baj, hogy nélküle kb nem marad játékos a jelenlegi keretben aki bármiféle érdemi pass-rushra képes. Ha csak a szélre hozunk embert azzal nem nagyon leszünk előrébb szerintem. De nyilván ez egy komoly dilemma lesz az offseasonben. Tavaly nem éreztem őt olyan fontos láncszemnek, de idén nagyon rám cáfolt, én megfordítva a dolgot, pont úgy látom hogy a gyengébb OL-el rendelkező csapatok ellen pont ő volt a kulcsa annak, hogy ennyire váratlanul domináns tudott lenni az egész D.
Szesze
És akkor még ott van Tomlinson aki FA lesz idén...ketten együtt nem fognak tudni maradni LW-vel. DG-nél pedig arra látok esélyt, hogy valami tanácsadói semmilyen poziba kitolják és vagy nagyobb szerepet kap Judge vagy hoznak valami feltörekvő embert GM-nek.
WR-t kell hozni idén mindenképpen először az FA-ról, és lesz is dögivel mert Corey Davis, Allen Robinson is FA lesz. Solder maradni fog a nagy dead-money miatt, de akkor átkerülhet RT-be, így Fleming-el rotálhatnának vagy őt el is engedjük, bár azért depth meg kelleni fog. WR és edge ami nagy kérdés, valamint egy off-ball linebacker aki megy a TE-vel vagy a zónában jobban mozog mint Downs vagy Crowder.
Rodaron
Tomlinson és LW mondjuk nem egy kategória, előbbit biztosan meg tudjuk tartani, ha akarjuk (én örülnék neki, nyilván nem mindegy mennyiért). Utóbbiért nagy lesz a kereslet, így nagyon sokba fog fájni az biztos.

WR-t én draftról hoznék, elvileg elég jó lesz a felhozatal idén is ott. Én az FA WR-corpot egyáltalán nem látom olyan erősnek, 2-3 olyan név van aki érdemi előrelépést jelentene, de ők mind nagyon drágák lesznek. Shepard-Slayton mellé mindenképp lesz hozva valaki (ha feltételezzük, h Tate tényleg cutolva lesz), de nem hiszem, hogy a legnagyobb nevek közül. Draftról viszont simán lehet hozni ide azonnali upgrade-et, akár a 3. körben is.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.
vanek úr
Hát nemtom, Bradberry mellé sztem az már luxus lenne, kb kizárt hogy még egy sztár CB beleférjen. Muszáj lenne drafton beletrafálni egybe, tőlem jöhet is második körben akár, de nekem amúgy tetszenek a jelenlegi fiataljaink is, nem látok itt akkora gondot.
Középszintű FA biztosan jönni fog ide, sztem az elég is lehet.
Szesze
Solder, Tate, EE, LW kivágásával sztem megoldható. Én utóbbit sem sajnálnám, értelmes OL-k ellen ő is láthatatlan volt.
vanek úr
LW ugye FA lesz.. Az a baj, hogy nélküle kb nem marad játékos a jelenlegi keretben aki bármiféle érdemi pass-rushra képes. Ha csak a szélre hozunk embert azzal nem nagyon leszünk előrébb szerintem. De nyilván ez egy komoly dilemma lesz az offseasonben. Tavaly nem éreztem őt olyan fontos láncszemnek, de idén nagyon rám cáfolt, én megfordítva a dolgot, pont úgy látom hogy a gyengébb OL-el rendelkező csapatok ellen pont ő volt a kulcsa annak, hogy ennyire váratlanul domináns tudott lenni az egész D.
Szesze
És akkor még ott van Tomlinson aki FA lesz idén...ketten együtt nem fognak tudni maradni LW-vel. DG-nél pedig arra látok esélyt, hogy valami tanácsadói semmilyen poziba kitolják és vagy nagyobb szerepet kap Judge vagy hoznak valami feltörekvő embert GM-nek.
WR-t kell hozni idén mindenképpen először az FA-ról, és lesz is dögivel mert Corey Davis, Allen Robinson is FA lesz. Solder maradni fog a nagy dead-money miatt, de akkor átkerülhet RT-be, így Fleming-el rotálhatnának vagy őt el is engedjük, bár azért depth meg kelleni fog. WR és edge ami nagy kérdés, valamint egy off-ball linebacker aki megy a TE-vel vagy a zónában jobban mozog mint Downs vagy Crowder.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.
vanek úr
Hát nemtom, Bradberry mellé sztem az már luxus lenne, kb kizárt hogy még egy sztár CB beleférjen. Muszáj lenne drafton beletrafálni egybe, tőlem jöhet is második körben akár, de nekem amúgy tetszenek a jelenlegi fiataljaink is, nem látok itt akkora gondot.
Középszintű FA biztosan jönni fog ide, sztem az elég is lehet.
Szesze
Solder, Tate, EE, LW kivágásával sztem megoldható. Én utóbbit sem sajnálnám, értelmes OL-k ellen ő is láthatatlan volt.
vanek úr
LW ugye FA lesz.. Az a baj, hogy nélküle kb nem marad játékos a jelenlegi keretben aki bármiféle érdemi pass-rushra képes. Ha csak a szélre hozunk embert azzal nem nagyon leszünk előrébb szerintem. De nyilván ez egy komoly dilemma lesz az offseasonben. Tavaly nem éreztem őt olyan fontos láncszemnek, de idén nagyon rám cáfolt, én megfordítva a dolgot, pont úgy látom hogy a gyengébb OL-el rendelkező csapatok ellen pont ő volt a kulcsa annak, hogy ennyire váratlanul domináns tudott lenni az egész D.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.
vanek úr
Hát nemtom, Bradberry mellé sztem az már luxus lenne, kb kizárt hogy még egy sztár CB beleférjen. Muszáj lenne drafton beletrafálni egybe, tőlem jöhet is második körben akár, de nekem amúgy tetszenek a jelenlegi fiataljaink is, nem látok itt akkora gondot.
Középszintű FA biztosan jönni fog ide, sztem az elég is lehet.
Szesze
Solder, Tate, EE, LW kivágásával sztem megoldható. Én utóbbit sem sajnálnám, értelmes OL-k ellen ő is láthatatlan volt.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.
vanek úr
Hát nemtom, Bradberry mellé sztem az már luxus lenne, kb kizárt hogy még egy sztár CB beleférjen. Muszáj lenne drafton beletrafálni egybe, tőlem jöhet is második körben akár, de nekem amúgy tetszenek a jelenlegi fiataljaink is, nem látok itt akkora gondot.
Középszintű FA biztosan jönni fog ide, sztem az elég is lehet.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..
Szesze
Én FA-ről elsósorban egy jó CB-t hoznék, mert draftról általában még a legfelkapottabb nevek sem válnak be. Főleg nem egyből, lásd Okudah, de sokáig lehetne sorolni. Oda kell a rutin, rossz bele gondolni, mi lenne, ha Bradberry kidőlne egy egész szezonra. Edge meg jöhetne felőlem kettő is az első 3 körben.

Ja, meg is vagyok. Draft első három húzás: 2 pass rusher + 1 center. FA: 1 minőségi CB + 1 minőségi WR.
De a legfontosabb, hogy ne DG bizniszeljen!

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Aki még nálam egyértelmű cut, az Tate. Sajnos nála bent ragad 4,7M dead money, de így is spórolunk rajta 6-ot. (11M-nek a töredékét se éri..), Mayo (2,3M), Toilolo (3M), Cody Core (2M - az ki a fasz?) szintén menni fog gondolom, mert náluk nincs DM se.
Zeitler-en kell majd még erősen gondolkodni, hogy mi legyen vele, 14,5M-t keresne jövőre, amiből csak 2,5 lenne dm, egy cut esetén. Őt mondjuk én megtartanám.
Viszont pl Solderrel nem tudom mi a franc lesz.. 16,5 M-t keresne jövőre, de elküldés esetén be kéne nyelni belőle 10,5-öt..
Szesze
Zeitler nálam nem lenne kérdés, leszarom, hogy sokat keres. Az OL még midig gyenge, és nem látom hogyan erősődne attól, ha kivágjuk a legjobb részét?
vanek úr
Valójában neki könnyen lehet, hogy eleve új szerződést kéne adni.. inkább Solder az aki nagyon fejvakarós, hogy mi a fasz lesz vele. Azt a szerződést nagyon elbasztuk,
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Aki még nálam egyértelmű cut, az Tate. Sajnos nála bent ragad 4,7M dead money, de így is spórolunk rajta 6-ot. (11M-nek a töredékét se éri..), Mayo (2,3M), Toilolo (3M), Cody Core (2M - az ki a fasz?) szintén menni fog gondolom, mert náluk nincs DM se.
Zeitler-en kell majd még erősen gondolkodni, hogy mi legyen vele, 14,5M-t keresne jövőre, amiből csak 2,5 lenne dm, egy cut esetén. Őt mondjuk én megtartanám.
Viszont pl Solderrel nem tudom mi a franc lesz.. 16,5 M-t keresne jövőre, de elküldés esetén be kéne nyelni belőle 10,5-öt..
Szesze
Zeitler nálam nem lenne kérdés, leszarom, hogy sokat keres. Az OL még midig gyenge, és nem látom hogyan erősődne attól, ha kivágjuk a legjobb részét?
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Megint ott vagyok, hogy ennyi negatív komment miatt megszántam EE.
Voltak szép pillanatai a szezonban, és szerzett pár TD.
A hírességek azt mondják: mindegy milyen a kritika, csak beszéljenek rólad.
Neki, sikerült.

Nekem a másik két TE jobban teljesített, mégha nem is voltak annyira látványosak( biztos csak elkapták az a labdát).
A helyére meg jöhet egy elkapó és egy OL falember

Nekem Shepard játéka mindig is tetszett. Hajtós, sallangoktól mentes játékos akit tavaly majdnem kicsináltak a veszélyes passzokkal. Remélem egészséges marad és tartja ezt a formát.

A Tampa ellen szerintem a Wash behuzza. (Brady átok 😁😁) Nekik van a legnagyobb esélyük ebben a csoportban. Amikor nekimentek ellenünk a ketpontosnak a nyerés miatt- látszott hogy keményfszu a stáb. Meg is lett az eredménye,bejutottak a PO ba.
Egy picit szurkolok nekik, mutassák meg a keleti birodalom hatalmát a kétkedő, fikázóknak.

Mi meg kövessük a hagyományokat és bízzunk az új évben😁
Palesz76
Shep ügyben egyetértek, a többiben nem 😊
EE még ingyen se maradjon, nemhogy sztárgázsiért. Sokkal többet buktunk a menetrendszerű dropjain mint amennyit hozott amúgy a konyhára. Arról nem beszélve hogy blokkolni annyit sem tud mint egy wr.
Rivera meg nem keménytökű volt, hanem balfasz annál a szitunál, ami miatt elbukták a meccset. Nem emiatt jutottak PO-ba, hanem mert a másik három csapat még náluk is nagyobb balfasz volt. Ettől függetlenül szvsz esélyük sem lesz a Tampa ellen, és nem azért mert annyira kurva jók lennének Bradyék.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Viszont ahogy nézem FA-n nem nagyon lesz túlkínálat az igazán jó pass-rusherekből 😕 Az idei első körös draftot mindenképp ide kell ellőni így is úgy is, de FA-ról is kéne egy minél jobb játékos ide jövőre, plusz Williams-et se lenne rossz megtartani valahogy..

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ránéztem kicsit az eagles jövő évi salary cap-jére és egyből jobb kedvem lett 😀 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát srácok, részvétem...
Mike Garafolo @MikeGarafolo
25s
Yeah, if you're wondering about Dave Gettleman's future as #Giants GM, there's been no indication anything is changing anytime soon.
empty taxi
Ez jó hír | az East másik három csapatának | ...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hát srácok, részvétem...
Mike Garafolo @MikeGarafolo
25s
Yeah, if you're wondering about Dave Gettleman's future as #Giants GM, there's been no indication anything is changing anytime soon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Aki még nálam egyértelmű cut, az Tate. Sajnos nála bent ragad 4,7M dead money, de így is spórolunk rajta 6-ot. (11M-nek a töredékét se éri..), Mayo (2,3M), Toilolo (3M), Cody Core (2M - az ki a fasz?) szintén menni fog gondolom, mert náluk nincs DM se.
Zeitler-en kell majd még erősen gondolkodni, hogy mi legyen vele, 14,5M-t keresne jövőre, amiből csak 2,5 lenne dm, egy cut esetén. Őt mondjuk én megtartanám.
Viszont pl Solderrel nem tudom mi a franc lesz.. 16,5 M-t keresne jövőre, de elküldés esetén be kéne nyelni belőle 10,5-öt..

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Megint ott vagyok, hogy ennyi negatív komment miatt megszántam EE.
Voltak szép pillanatai a szezonban, és szerzett pár TD.
A hírességek azt mondják: mindegy milyen a kritika, csak beszéljenek rólad.
Neki, sikerült.

Nekem a másik két TE jobban teljesített, mégha nem is voltak annyira látványosak( biztos csak elkapták az a labdát).
A helyére meg jöhet egy elkapó és egy OL falember

Nekem Shepard játéka mindig is tetszett. Hajtós, sallangoktól mentes játékos akit tavaly majdnem kicsináltak a veszélyes passzokkal. Remélem egészséges marad és tartja ezt a formát.

A Tampa ellen szerintem a Wash behuzza. (Brady átok 😁😁) Nekik van a legnagyobb esélyük ebben a csoportban. Amikor nekimentek ellenünk a ketpontosnak a nyerés miatt- látszott hogy keményfszu a stáb. Meg is lett az eredménye,bejutottak a PO ba.
Egy picit szurkolok nekik, mutassák meg a keleti birodalom hatalmát a kétkedő, fikázóknak.

Mi meg kövessük a hagyományokat és bízzunk az új évben😁
Palesz76
EE-nek egyébként a tegnapi (majdnem) meccsfordtó int-jén kívül a következő drive-ban is volt egy pontosan ugyanolyan dropja amikor 1&25-ről passzolt neki Jones, csak akkor épp nem kószált arra egy dallasi DB sem, ezért nem lett belőle INT. Az kicsit kevés, hogy időnként vannak neki jó megmozdulásai amikor közben meccsek mennek el a hibáin.. Engram-et ki kell baszni jövőre, ez nem is lehet kérdés. Még akkor is ki kéne, ha jó lenne.. 6 millió a jövő éi fizetése, de dead money nélkül elküldhető, innentől ez no brainer.