New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Megint ott vagyok, hogy ennyi negatív komment miatt megszántam EE.
Voltak szép pillanatai a szezonban, és szerzett pár TD.
A hírességek azt mondják: mindegy milyen a kritika, csak beszéljenek rólad.
Neki, sikerült.

Nekem a másik két TE jobban teljesített, mégha nem is voltak annyira látványosak( biztos csak elkapták az a labdát).
A helyére meg jöhet egy elkapó és egy OL falember

Nekem Shepard játéka mindig is tetszett. Hajtós, sallangoktól mentes játékos akit tavaly majdnem kicsináltak a veszélyes passzokkal. Remélem egészséges marad és tartja ezt a formát.

A Tampa ellen szerintem a Wash behuzza. (Brady átok 😁😁) Nekik van a legnagyobb esélyük ebben a csoportban. Amikor nekimentek ellenünk a ketpontosnak a nyerés miatt- látszott hogy keményfszu a stáb. Meg is lett az eredménye,bejutottak a PO ba.
Egy picit szurkolok nekik, mutassák meg a keleti birodalom hatalmát a kétkedő, fikázóknak.

Mi meg kövessük a hagyományokat és bízzunk az új évben😁
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na igen, lehet itt mondani, hogy szép vagy sem, azért sokat segít, ha nem hat győzelemmel próbálja egy csapat kiharcolni a playoffot 😊

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Eli közbeszól.

iktriad
Eddig is utáltam őket, mint a szart, ez már nem változtatott semmin 😊 Meglepetés meg pláne nem ért.. ebben a formában ez nagyon szánalmas volt, de egyértelműen úgy vagyok vele, hogy ha ebből a csoportból nem tudtuk önerőből megoldani a továbbjutást akkor jobb kussolni.
Szesze
ezt a Was bejutást se mondanám a történtek fényében kifejezetten önerősnek
úgyhogy a lényeg hogy kussoljon mindenki ! 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
 www.bloggingbigblue.com/2021/01/04/new-york-giants-twitter-rips-into-evan-engram/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=new-york-giants-twitter-rips-into-evan-engram
🤣😭🤣😭🤣
nagir
mi lett volna, ha még ki is kapunk? 😊
mondjuk nem tagadom nálam is elpattant a cérna 😀

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 www.bloggingbigblue.com/2021/01/04/new-york-giants-twitter-rips-into-evan-engram/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=new-york-giants-twitter-rips-into-evan-engram
🤣😭🤣😭🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eli közbeszól.

iktriad
Eddig is utáltam őket, mint a szart, ez már nem változtatott semmin 😊 Meglepetés meg pláne nem ért.. ebben a formában ez nagyon szánalmas volt, de egyértelműen úgy vagyok vele, hogy ha ebből a csoportból nem tudtuk önerőből megoldani a továbbjutást akkor jobb kussolni.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eli közbeszól.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szerintem ez volt a legjobb forgatókönyv ami történhetett velünk az utolsó fordulóban.. Nagyon nem PO szintű egyik csapat sem ebben az nfc east-ben jelenleg, ez pontosan látszott most is mindkét meccsen, nem bánom, hogy nem mi jutottunk be, semmi esélyünk nem lett volna a POban, így legalább győzelemmel búcsúzunk.
Én kifejezetten örülök, hogy nyertünk tegnap még ha idegőrlő is volt megint. Engram újabb int-et érő dropja miatt fordult a meccs a második félidőben (mily meglepő), de szerencsére a védelem tudta tartani magát és az offense csak hozzá tudta tenni még azt a nyomorult 3 pontot a végén amennyi kellett (még ha McCarthy is kellett hozzá persze..). Egyébként Daltonnak volt vagy 4 olyan passza ami simán INT-et ért volna, cserébe DJ-nek meg egy se, mégis ő dobott INT-et, sőt szerintem a fumble-t is neki írták be amikor Gallman úgy rakta a kezét, h még véletlenül se lehessen odaadni neki a labdát.. (az utolsó playes majdnem labdavesztésről meg inkább ne is beszéljünk..). Az OL és Jones sztem megfelelően játszott, a kulcs viszont az volt, hogy a DL, élén nyilván a megint kimagaslóan játszó Williams-szel (remélem megfizetjük) rettentő nagy nyomást tudott kifejteni blitzek nélkül is a dallasi OL-re. Ezért kell a szélről jövő pass-rush jövőre, hogy az erősebb OL-ek ellen is ez legyen a meccs képe, mert úgy kb bárki verhető lenne még akkor is, ha az offense betlizik.
Szesze
Felkészül: Micah Parson, Kwity Paye vagy Gregory Rousseau? 😊
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Szerintem ez volt a legjobb forgatókönyv ami történhetett velünk az utolsó fordulóban.. Nagyon nem PO szintű egyik csapat sem ebben az nfc east-ben jelenleg, ez pontosan látszott most is mindkét meccsen, nem bánom, hogy nem mi jutottunk be, semmi esélyünk nem lett volna a POban, így legalább győzelemmel búcsúzunk.
Én kifejezetten örülök, hogy nyertünk tegnap még ha idegőrlő is volt megint. Engram újabb int-et érő dropja miatt fordult a meccs a második félidőben (mily meglepő), de szerencsére a védelem tudta tartani magát és az offense csak hozzá tudta tenni még azt a nyomorult 3 pontot a végén amennyi kellett (még ha McCarthy is kellett hozzá persze..). Egyébként Daltonnak volt vagy 4 olyan passza ami simán INT-et ért volna, cserébe DJ-nek meg egy se, mégis ő dobott INT-et, sőt szerintem a fumble-t is neki írták be amikor Gallman úgy rakta a kezét, h még véletlenül se lehessen odaadni neki a labdát.. (az utolsó playes majdnem labdavesztésről meg inkább ne is beszéljünk..). Az OL és Jones sztem megfelelően játszott, a kulcs viszont az volt, hogy a DL, élén nyilván a megint kimagaslóan játszó Williams-szel (remélem megfizetjük) rettentő nagy nyomást tudott kifejteni blitzek nélkül is a dallasi OL-re. Ezért kell a szélről jövő pass-rush jövőre, hogy az erősebb OL-ek ellen is ez legyen a meccs képe, mert úgy kb bárki verhető lenne még akkor is, ha az offense betlizik.
Szesze
én nagyon remélem, hogy Rousseaut behúzzuk vhogy.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem ez volt a legjobb forgatókönyv ami történhetett velünk az utolsó fordulóban.. Nagyon nem PO szintű egyik csapat sem ebben az nfc east-ben jelenleg, ez pontosan látszott most is mindkét meccsen, nem bánom, hogy nem mi jutottunk be, semmi esélyünk nem lett volna a POban, így legalább győzelemmel búcsúzunk.
Én kifejezetten örülök, hogy nyertünk tegnap még ha idegőrlő is volt megint. Engram újabb int-et érő dropja miatt fordult a meccs a második félidőben (mily meglepő), de szerencsére a védelem tudta tartani magát és az offense csak hozzá tudta tenni még azt a nyomorult 3 pontot a végén amennyi kellett (még ha McCarthy is kellett hozzá persze..). Egyébként Daltonnak volt vagy 4 olyan passza ami simán INT-et ért volna, cserébe DJ-nek meg egy se, mégis ő dobott INT-et, sőt szerintem a fumble-t is neki írták be amikor Gallman úgy rakta a kezét, h még véletlenül se lehessen odaadni neki a labdát.. (az utolsó playes majdnem labdavesztésről meg inkább ne is beszéljünk..). Az OL és Jones sztem megfelelően játszott, a kulcs viszont az volt, hogy a DL, élén nyilván a megint kimagaslóan játszó Williams-szel (remélem megfizetjük) rettentő nagy nyomást tudott kifejteni blitzek nélkül is a dallasi OL-re. Ezért kell a szélről jövő pass-rush jövőre, hogy az erősebb OL-ek ellen is ez legyen a meccs képe, mert úgy kb bárki verhető lenne még akkor is, ha az offense betlizik.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Végül csak bejött a joslatom h azon múlt h az utolsó két meccset megnyerjuke vagy nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1/11
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nekem úgy oké, ha a philliet 0,5 ponttal előzzük (hogy nekik jobban fájjon), így ők lesznek a 4.

a másik 3 csapat egyenlege azonos lesz. ami dönt, az az egymás elleni eredmény, ebben 2-0 a WTF ellen. a DAL ellen minden totál egál lesz, így kb a hetedik szempont számít, azaz a strength of scheule, na és abban itt a tutiság 😀
vittore
ha nyer a phi, bejön a tippem
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Denver-nek még szurkolhatunk Dallas-szal együtt, hogy amennyiben nyer a Denver, úgy a Giants és a Dallas is 1-1 hellyel jobb helyről draftolhat majd.

EDIT: UE. igaz Pantersre is.

Feltételezem, hogy a Washington nyerni fog persze.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
nekem azért jobb a számíze hogy sikerült nyerni történjen akármi az éjjel! ezt a meccset meg részletesen ne is elemezgessük...
LW hozta kb ennyi😊
yooker
Inkább Shepard, ha már valakit kiemelünk. A D-ben több jó teljesítmény akadt (Tomlinson, Martinez, Bradberry, Peppers), támadóoldalon meg nagyjából Shep egyedül.
vanek úr
Jones?
Sanyichef
Őt is sokszor kisegítette Shep, hogy behúzta a pontatlan passzait. Amúgy is többször bizonytalan volt, de legalább labdát nem adott el saját hibájából. Sajnos nála már ez is nagy eredmény.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 592
nekem azért jobb a számíze hogy sikerült nyerni történjen akármi az éjjel! ezt a meccset meg részletesen ne is elemezgessük...
LW hozta kb ennyi😊
yooker
Inkább Shepard, ha már valakit kiemelünk. A D-ben több jó teljesítmény akadt (Tomlinson, Martinez, Bradberry, Peppers), támadóoldalon meg nagyjából Shep egyedül.
vanek úr
Jones?
Sanyichef
Ő sztem hozta amit kell. Ugyan volt 1 inti, de ahhoz annyi köze volt, h ő dobta hibátlanul oda lyukas kéz probowlernek a labdát, uh nálam ez egy újabb meccs TO nélkül. Egyébként nekem úgy tűnt még mindig nem 100-as
több mint 3 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
nekem azért jobb a számíze hogy sikerült nyerni történjen akármi az éjjel! ezt a meccset meg részletesen ne is elemezgessük...
LW hozta kb ennyi😊
yooker
Inkább Shepard, ha már valakit kiemelünk. A D-ben több jó teljesítmény akadt (Tomlinson, Martinez, Bradberry, Peppers), támadóoldalon meg nagyjából Shep egyedül.
vanek úr
Jones?
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
nekem azért jobb a számíze hogy sikerült nyerni történjen akármi az éjjel! ezt a meccset meg részletesen ne is elemezgessük...
LW hozta kb ennyi😊
yooker
Inkább Shepard, ha már valakit kiemelünk. A D-ben több jó teljesítmény akadt (Tomlinson, Martinez, Bradberry, Peppers), támadóoldalon meg nagyjából Shep egyedül.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
A lényeg, hogy idén megvertük végre a Dallast és az Eaglest is + két meccsel többet nyertünk, mint tavaly + az alapszakasz utolsó meccséig van esélyünk a playoffra.
Szerintem léptünk előre, és jövőre még jobbak leszünk.
Viszont Engrammal kezdeni kell vmit, ha jól számoltam, idén 9 (!) turnoverben volt benne. Jobb lenne eltradelni, a pro bowl miatt talán kapnánk egy 5. kört érte.

Ja, és Shep nagyon jó volt ma.

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
csóri Gallmant nem azért kell lecseszni, mert kiejtette, hanem, hogy mikor megvolt a first down nem hasalt el egyből ennyi időnél
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
ma az egész stáb bizonyíthat, mennyit léptünk előre 1 év alatt.
ozibozi
Láttuk! Mara és Tisch vajon látta-e, érdekli-e???
nagir
Barkley nélkül szerintem a vezetőség elégedett ezzel. Úgy vannak vele, hogy hoznak pár új játékost plusz visszatér Barkley aztán jövőre jók leszünk...

Bár egy RB nem jelent ekkora impact, de ők így fognak gondolkodni.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
nekem azért jobb a számíze hogy sikerült nyerni történjen akármi az éjjel! ezt a meccset meg részletesen ne is elemezgessük...
LW hozta kb ennyi😊
yooker
Meg McCarthy is 😊

Én örülök a győzelemnek amúgy. Ez sokat számíthat a fiatal játékosainknak, van egy rakat. A meccs az meg pfff, nagyon izgalmassá tettük.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nekem azért jobb a számíze hogy sikerült nyerni történjen akármi az éjjel! ezt a meccset meg részletesen ne is elemezgessük...
LW hozta kb ennyi😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
ma az egész stáb bizonyíthat, mennyit léptünk előre 1 év alatt.
ozibozi
Láttuk! Mara és Tisch vajon látta-e, érdekli-e???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Estét mindenkinek 🌛
hát, most lehet le leszek xarozva,de azaz érzésem, hogy a legrosszabb dolog,ami történhet ezzel a Franchiseal, hogy ma nyerünk és bejutunk a PO-ba....
Ettől függetlenül szurkolok, hogy nyerjünk, mert nem tudok a saját csapatom ellen szurkolni. Szal Go Giants 😊