New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
ma az egész stáb bizonyíthat, mennyit léptünk előre 1 év alatt.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
mondjuk ha a meccs végére DJ-nek több TD-je lesz mint INT-je az már nagy dolog lesz, mert akkor a szezont is úgy fejezi be, hogy több TD-je lesz mint INT-je, ráadásul legalább két számjegyű dobott TD-t jegyezhet 14!!! meccsen, mert idáig csak 9 sikerült.
A többiit meg meglátjuk...
ozibozi
Az a durva, hogy tavaly mocsok sok labdaeladása volt, de mellette rengeteg TD-je, ez meg teljesen elfogyott idénre...
Wyatt
Beérett Garrett mester munkája
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
igen, akkor 24/12 volt a mostani 9/9 TD/INTszám 😕
nem egyedül hozta össze, meg sérülten is játszott néha, de ez akkor is vlhogy karcsúnak tűnik.
a 2714 yardról ne is beszéljünk.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk ha a meccs végére DJ-nek több TD-je lesz mint INT-je az már nagy dolog lesz, mert akkor a szezont is úgy fejezi be, hogy több TD-je lesz mint INT-je, ráadásul legalább két számjegyű dobott TD-t jegyezhet 14!!! meccsen, mert idáig csak 9 sikerült.
A többiit meg meglátjuk...
ozibozi
Az a durva, hogy tavaly mocsok sok labdaeladása volt, de mellette rengeteg TD-je, ez meg teljesen elfogyott idénre...

több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Győzelmet és tovabbjutást várok. 😁
Def 3 turnover + 2 sack
Off az off.
Szoros meccsen Gano rúgja a győzelmet.
20-17
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
mondjuk ha a meccs végére DJ-nek több TD-je lesz mint INT-je az már nagy dolog lesz, mert akkor a szezont is úgy fejezi be, hogy több TD-je lesz mint INT-je, ráadásul legalább két számjegyű dobott TD-t jegyezhet 14!!! meccsen, mert idáig csak 9 sikerült.
A többiit meg meglátjuk...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
én csak megnéztem az eagles outlistáját, és elég volt. megnézem a meccsünket, de lényegében ott eldőlt már az egész. a redskins be fogja húzni, és megy PO-ba. mi meg húzunk 8-10 körül vszeg.
csebi
Azért a focicsapatnál sem biztos McLaurin és Gibson játéka, + Sanyi sem százas, rajtuk kívül meg nem nagyon van nfl szintű játékos a támadóknál. A sasoknál meg Pederson és Hurts jövője miatt fontos lehet még ez a meccs... Én a mi győzelmünkre látok jóval kevesebb esélyt mint a Philiére.
vanek úr
elvileg mindhárman játszanak a washingtonnál.
csebi
Az még nem jelenti azt, hogy teljes értékűek
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Ma mindenképpen a mutatott játéknak kell lennie az elsőnek. Továbbá, hogy 7 zsinórban vesztes meccs után végre újra nyerjünk a Cowboys ellen, és végre újra elmondhassuk, hogy mind a 3 riválist megvertük egy szezonon belül. Mindenki látja a hiányosságokat, és problémákat, azonban ez egy jó meccs lenne arra, hogy megerősítsük a fanbase-t, hogy van mire építeni.
Graham is végre ficánkolhat D oldalon, mivel egy full csere O fallal szemben, mehetnek a kevert felállások és üthetjük Dalton-t. A secondarynknek is nagy napja lehet, ha igazán felszívják magukat, de szerintem harapni fogunk a labda ezen oldalán rendesen. A Offense-nek nehezebb dolga lesz mint a szezon első Cowboys meccsén, mivel bár sokkal jobb nem, de stabilabb lett a Dallas D, azonban továbbra is erőltetni kell a futásokat, és talán Slayton-t is megtalálhatjuk a hosszú labdákkal. Ha DJ újra tudna zone readek után futni akkor magabiztosabb lennék, azonban nélküle megfogunk szenvedni szerintem. Ez a nagy gombóc az ami most elsőként érdekel, valamint, hogy Garrett akar e valamit mutatni, hogy ne basszák ki jövő héten, és próbál kreatívabb lenni, mint az első Cowboys meccsen.
Amennyiben így tudunk magunknak esélyt adni, akkor és csak is akkor kell a WFT meccsel foglalkozni.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
én csak megnéztem az eagles outlistáját, és elég volt. megnézem a meccsünket, de lényegében ott eldőlt már az egész. a redskins be fogja húzni, és megy PO-ba. mi meg húzunk 8-10 körül vszeg.
csebi
Azért a focicsapatnál sem biztos McLaurin és Gibson játéka, + Sanyi sem százas, rajtuk kívül meg nem nagyon van nfl szintű játékos a támadóknál. A sasoknál meg Pederson és Hurts jövője miatt fontos lehet még ez a meccs... Én a mi győzelmünkre látok jóval kevesebb esélyt mint a Philiére.
vanek úr
elvileg mindhárman játszanak a washingtonnál.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
én csak megnéztem az eagles outlistáját, és elég volt. megnézem a meccsünket, de lényegében ott eldőlt már az egész. a redskins be fogja húzni, és megy PO-ba. mi meg húzunk 8-10 körül vszeg.
csebi
Azért a focicsapatnál sem biztos McLaurin és Gibson játéka, + Sanyi sem százas, rajtuk kívül meg nem nagyon van nfl szintű játékos a támadóknál. A sasoknál meg Pederson és Hurts jövője miatt fontos lehet még ez a meccs... Én a mi győzelmünkre látok jóval kevesebb esélyt mint a Philiére.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Nem neztem korul mas topicokban de azt merem tippelni hogy ott ahol egyebkent szinten rajatszasert megy a csapat kicsit nagyobb porges lehet...
De azert barmennyire is elvettek mostanaban a kedvunk azert nyilvan mindeni nezni fogja😀
En jobban orulnek ha sikerulne ismet osszekapnunk magunkat es egy rendes meccset jatszunk mint folytatni a zuhanast mert ha az lesz akkor ujra kerdojel minden kb!ha mutatunk valamit akkor 1-2 dologban bizhatunk talan jovore.
Reszemrol meg hiszek Judgeban es DJ-ben hogy legalabb az egyik megoldas ,mert ha egyik sem akkor....de ugy velem oket mindenkepp nezzuk meg legalabb 1 szezonra
yooker
én csak megnéztem az eagles outlistáját, és elég volt. megnézem a meccsünket, de lényegében ott eldőlt már az egész. a redskins be fogja húzni, és megy PO-ba. mi meg húzunk 8-10 körül vszeg.
csebi
Sztem is simán nyer a WFT, de előtte mi azért az utolsó mp-ben kikapunk egy 70 yardos field goallal, amit McCarthy fog berúgni, mert mindenki más lesérül addigra.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Nem neztem korul mas topicokban de azt merem tippelni hogy ott ahol egyebkent szinten rajatszasert megy a csapat kicsit nagyobb porges lehet...
De azert barmennyire is elvettek mostanaban a kedvunk azert nyilvan mindeni nezni fogja😀
En jobban orulnek ha sikerulne ismet osszekapnunk magunkat es egy rendes meccset jatszunk mint folytatni a zuhanast mert ha az lesz akkor ujra kerdojel minden kb!ha mutatunk valamit akkor 1-2 dologban bizhatunk talan jovore.
Reszemrol meg hiszek Judgeban es DJ-ben hogy legalabb az egyik megoldas ,mert ha egyik sem akkor....de ugy velem oket mindenkepp nezzuk meg legalabb 1 szezonra
yooker
én csak megnéztem az eagles outlistáját, és elég volt. megnézem a meccsünket, de lényegében ott eldőlt már az egész. a redskins be fogja húzni, és megy PO-ba. mi meg húzunk 8-10 körül vszeg.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nem neztem korul mas topicokban de azt merem tippelni hogy ott ahol egyebkent szinten rajatszasert megy a csapat kicsit nagyobb porges lehet...
De azert barmennyire is elvettek mostanaban a kedvunk azert nyilvan mindeni nezni fogja😀
En jobban orulnek ha sikerulne ismet osszekapnunk magunkat es egy rendes meccset jatszunk mint folytatni a zuhanast mert ha az lesz akkor ujra kerdojel minden kb!ha mutatunk valamit akkor 1-2 dologban bizhatunk talan jovore.
Reszemrol meg hiszek Judgeban es DJ-ben hogy legalabb az egyik megoldas ,mert ha egyik sem akkor....de ugy velem oket mindenkepp nezzuk meg legalabb 1 szezonra

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2021/01/01/new-york-giants-dave-deguglielmo-tests-positive-for-covid-19/
OL Coach + két közvetlen kontakt, de nem tudni, hogy játékos vagy stábtag...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Sötét dolog volt már az a pofoszkodásos bármi is.
Nem tudjuk mi történt, de hogy liga utolsó lett a fal azóta. Az biztos.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Nekem ez a sztori nem kerek:
 www.bloggingbigblue.com/2020/12/29/giants-joe-judge-explains-starting-shane-lemieux-over-will-hernandez/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=giants-joe-judge-explains-starting-shane-lemieux-over-will-hernandez



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Be ne szarjunk, Ezeket a dolgokat itt már százszor megbeszéltük. Kb mindenki ezt gondolja. Van akinél ez kicsit később ülepszik le. Soha NEM baj, ha erre végre más is rájön.😉
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Egy nem éppen rövid, de annál alaposabb írás Asbee-től "Quo vadis Giants?" ügyben.

iktriad
sok mindenben nem szoktam egyet érteni Asbeevel, de ez egy eléggé tűpontos írás, nem lehet belekötni.

annyit lehetne hozzátenni, hogy talán Jones előrébb lépett a labda biztonságban, hétvégén voltak olyan sackek, amik után 1 éve mki a földön kereste volna a labdát.
Garrett kirúgása megint egy érdekes kérdés: én is meglépném, de az, hogy Jonesnak 3 éven belül 3. OC-val kelljen dolgoznia? semmikképpen sem jó dolog, de nagyon rossz döntés volt ő.
Williamset nem tartanám meg, ne felejtsük el, hogy tavaly nem hozott ilyen számokat, most már biztos UFAként hajt a minél nagyobb szerződésre, sztem ő elkényelmesedne egy zsíros fizu után.
Gettleman meg nem kérdés.
csebi
Nem hinném, hogy bármelyik QB-nak megártana, ha a rossz edzőjét lecserélik egy jobbra.
LW számaival kapcsolatban meg annyit, hogy azokon a meccseken nézzük meg őket, amikor komolyabb feladat elé volt állítva. Mondjuk az utóbbi hármon.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Sztem nem probléma, ha Garrett megy. Mayfield Clevelandben 3 év alatt 3 OC és idén jól teljesít. Ha Jones az emberünk, meg tudja csinálni.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
sok mindenben nem szoktam egyet érteni Asbeevel, de ez egy eléggé tűpontos írás, nem lehet belekötni.
csebi
Még ha kellett is néhány év hozzá, Captain Kool-Aid úgy tűnik kapcsolt. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Egy nem éppen rövid, de annál alaposabb írás Asbee-től "Quo vadis Giants?" ügyben.

iktriad
sok mindenben nem szoktam egyet érteni Asbeevel, de ez egy eléggé tűpontos írás, nem lehet belekötni.

annyit lehetne hozzátenni, hogy talán Jones előrébb lépett a labda biztonságban, hétvégén voltak olyan sackek, amik után 1 éve mki a földön kereste volna a labdát.
Garrett kirúgása megint egy érdekes kérdés: én is meglépném, de az, hogy Jonesnak 3 éven belül 3. OC-val kelljen dolgoznia? semmikképpen sem jó dolog, de nagyon rossz döntés volt ő.
Williamset nem tartanám meg, ne felejtsük el, hogy tavaly nem hozott ilyen számokat, most már biztos UFAként hajt a minél nagyobb szerződésre, sztem ő elkényelmesedne egy zsíros fizu után.
Gettleman meg nem kérdés.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy nem éppen rövid, de annál alaposabb írás Asbee-től "Quo vadis Giants?" ügyben.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Tavaly volt még olyan vita is, hogy miért nem Haskinst, miért Jonest

Haskinst most vágta ki a Redskins
Wyatt
Segítek, A vita nem azon ment sok éve hogy ő v a másik, hanem hogy bármelyik, miért is ilyen korán 😉
ozibozi
Ez így van. Jones-sal nem lenne semmi baj, ha a 4. körben választottuk volna.