New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Akkor most mi hol lehetünk? A Jets és Jaguar felett, vagy között, és akkor most van franchise Qb vagy nincs, megannyi kérdés, de mostmár csak egy ami érdekes, hogy akkor most hol draftolunk? A csoportban amúgy nem játszik sehol az az irányító, aki kezdő volt szeptemberben.
Tök jó, hogy még így is izgulhatunk a csapatért decemberben és a többi önbecsapás is szimpi amihez kb nincs köze ennek a liga alja csapatnak, csak max a körülményeinek, de inkább élvezzük ki...
...Jó volt az a kamu hét, de nem biztos hogy örömtüzeket kellene gyújtani... 😕 Felébredtünk...
Itt sajna nem csak pár játékos hiányzik szerintem, de mind1.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
[Bradberry egyértelmű, ő konkrétan all-pro szint volt idén, de Engram?? 😀
Szesze
EE a többi NFC TE teljesítménye fényében lehetett befutó. Megjegyzem a nem Giants szurkerek simán trollkodásból is beszavazhatták.
nagir
Hát mondjuk Logan Thomas nálunk tutira jobb volt, csak ő ugye nem túl sexy név 😊
warr_b
Remek, megnyugodtam! Ezek szerint Engram szexi, pedig szar...🤣

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
[Bradberry egyértelmű, ő konkrétan all-pro szint volt idén, de Engram?? 😀
Szesze
EE a többi NFC TE teljesítménye fényében lehetett befutó. Megjegyzem a nem Giants szurkerek simán trollkodásból is beszavazhatták.
nagir
Hát mondjuk Logan Thomas nálunk tutira jobb volt, csak ő ugye nem túl sexy név 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
[Bradberry egyértelmű, ő konkrétan all-pro szint volt idén, de Engram?? 😀
Szesze
EE a többi NFC TE teljesítménye fényében lehetett befutó. Megjegyzem a nem Giants szurkerek simán trollkodásból is beszavazhatták.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Fent maradtam vasárnap a meccsig, felkészítettem magam a korai meccsekkel. Őszintén kicsit kettőség volt bennem, vártam is meccset, meg bele is törődtem, hogy nyerni nem fogunk. Backup QB, nincs Bradberry, Browns elég jó formában jön. Viszont abban biztos voltam, hogy felfogunk készülni ellenük és nem fogunk 40 pontot kapni mint a Ravens meg a Titans.
Az elején meg is lepett a playcalling, mert több volt a passz mint a futás, és úgy nézett ki, hogy 1v1-be is feltudja McCoy dobni az elkapóknak a labdát. Viszont mind a 3 RedZone támadás során nagyon látszott, hogy nincs meg se az összeszokottság és a power már Colt-ban, mert bár ott volt a separation viszont olyan gyengén ment a labda Slayton-nak és Engramnek is, hogy a védő oda tudott kapálózni amivel kipiszkálta a labdát. DJ-vel ezek a dobások valszeg meglettek volna. Amit megint nem értettem, hogy miért nem futunk többet, a heavy és jumbo packel nem tudott mit kezdeni a Browns folyamatosan nyitották a falat Gallmannek és Morrisnak is amivel jöttek a hosszú futások. Ezzel bőven lehetett volna őket darálni és a 2. negyedben is 6-7 perces driveot vezettünk, amivel Mayfieldet is lehetett volna a földön tartani.
Védelemben nagyon látszott, hogy felkészültünk és tudatos volt a soft zone gameplan. Nem is volt mélyen safety, max néha volt McKinney hátul, de főleg a 10-20 yardot tömtük, amivel próbáltuk ellensúlyozni a talent hiányt (Bradberryt) és a futásokat megállítani. Logan Ryan is azt mondta, az volt a plan, hogy rábízzák Mayfieldre a meccset, és oldja meg zsebből - sajna sikerült is neki és tökéletes meccset hozott kvázi. A legnagyobb hiányossága a soft zone játékunknak pedig tényleg kijött, most már sokadszorra, hogy nincs passrush. Anélkül a zónát pedig egy átlagnál jobb QB, 4-5 mp idővel szétdobálja. Mind a Cardinals, mind a Browns Ofal azért a liga jobbik felébe tartozik, és azt már nem tudjuk kisematizálni, mint mondjuk egy szarabb falat (Bengals, Philly, Seahawks). Jövőre ha ezt a részét megoldjuk, és marad Graham is akkor szerintem egy Top 5 Defenset bőven felfogunk tudunk rakni.
Esélyünk még mindig van a PO-ra ebben a csoportban azonban ez már egy sok esélyes játék lett. A Redskinsnek minimum egy meccset buknia kell, amire szerintem az Eagles ellen lesz a legnagyobb esélyük, mivel a Hurts csapat mindent belefog adni, hogy jövőre kezdő lehessen. Ráadásul az Eagles ha az uccsó két meccsét behúzza, mindenki más egyet, akkor Philly megy a PO-ba, szóval elég érdekes lehet ez az év vége. A kövi fordulóban a Cowboysnak kell szurkolni, hogy lezúzza a Phillyt (tuti 80 pontos meccs), hogy az utolsó fordulóban a kezünkbe legyen a sorsunk, és egy ki-ki meccsen győzzük le a Dallast. Amire utoljára 2011-ben volt részünk, akkor is az utolsó fordulóban 😊 Izgalmas karácsony és új év lesz 😊
Most ne nézzük a hullámvölgyeket és a szar szezon kezdetet, de én azért örülök, hogy így december végén még mindig van legalább 1 forduló amikor bízhatunk magunkban és a szerencsében. Az elmúlt 3 év kilátástalansága után üdítő érzés ez, és azt gondolom látjuk is, hogy mire van szükség offseasonben és a Drafton is. Nem úgy megyünk neki, hogy 10 lyuk van, hanem 3-4 minőségi játékossal és ezzel az edzői garnitúrával összelehet rakni egy PO csapatot.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
James Bradberry & Evan Engram bekerült a Pro Bowl keretbe.

iktriad
Bradberry egyértelmű, ő konkrétan all-pro szint volt idén, de Engram?? 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
James Bradberry & Evan Engram bekerült a Pro Bowl keretbe.

iktriad
Ilyen vészes a covid helyzet TE fronton?
vanek úr
Inkább ilyen rossz a helyzet idén TE poszton az NFC-ben.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
James Bradberry & Evan Engram bekerült a Pro Bowl keretbe.

iktriad
Ilyen vészes a covid helyzet TE fronton?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
James Bradberry & Evan Engram bekerült a Pro Bowl keretbe.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Akkor nem tűnt ki sehonnan. 😉
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan


nagir
kár hogy mindenhol szar volt 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Nemrég néztem meg felvételről a meccset, hát ez borzasztó volt. Bearaztuk magunkat...
Nem is tudom, minek kezdtem ide írogatni 😀 kiábrándító volt na 😕 Szokásos nulla O mellett ma a D sem volt az igazi.
Remélem DG és Tapsihapsi az idény végén lapát. Jól kibaxott velünk a Hawks, majdnem elhitették velünk, hogy van csapatunk... reméljük a tulajokkal nem sikerült, különben a két fentebb említett Mágus jövőre is velünk lesz.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én azért megdicsérném Andrew Thomast! Egész meccsen jól tartotta Myles Garrettet...
DB nagyon rosszak voltak, bár QB hurry nélkül nem kell rajta csodálkozni. Na ezért nem éri meg Williams a 22M/év. Klasszikus DE is kell hozzá.
McCoy nem lesz/lett jobb, de az elkapók sem segítették, mert amit meg tudott dobni, az elejtették vagy elcsúsztak...
nagir
Pont akartam kérdezni, hogy Thomas milyen volt mielőtt megnézném ismétlést.

Igen Williams-szel ez a baj, hogy jó játékos, de óriási pénzt nem ér, hogy a gyenge OL-ek ellen behúzzon pár sack, és utána ne maradjon pénz a többi csapategységre.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Én azért megdicsérném Andrew Thomast! Egész meccsen jól tartotta Myles Garrettet...
DB nagyon rosszak voltak, bár QB hurry nélkül nem kell rajta csodálkozni. Na ezért nem éri meg Williams a 22M/év. Klasszikus DE is kell hozzá.
McCoy nem lesz/lett jobb, de az elkapók sem segítették, mert amit meg tudott dobni, az elejtették vagy elcsúsztak...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Igazából ezt a soft zone defense akkor igazán hatékony, ha az ellenfél QB-jának nincs elég ideje. Na, itt aztán Mayfield kb. meg is ebédelhetett a dobások előtt. Semmi gond, ha jövőre szerzünk premium pass rusher(eke)t, brutál jó lesz a D.
Idén volt egy jó hetünk (ez is több, mint évek óta), plusz elméletileg még a PO-be is odaérhetünk dec. közepén. Szerintem léptünk előre tavalyhoz képest.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Sajnos semmi meglepő nem történt, sima vereség. A DL-en kívül kb semmit nem lehet dicsérni, a secondary totál katasztrófa volt egész meccsen, nemtom ennyit számít-e Bradberry vagy csak ennyivel erősebb a Browns offense, de ezt így elkeserítő volt nézni, sajnos az nem fér bele, ha se pass-rush, se sec védekezés nincs.. Az offense-től ezt lehetett várni, McCoy-ban kb semmi nincs, a legszürkébb irányító kb, lábon is gyenge, passzjátéka se jó, nem is tudom mit keres a ligában még.. Az edzők playhívásait se értettem sokszor, nagyon gyenge volt ez az egész megint úgy ahogy van.
Szesze
Az várható volt, hogy Bradberry hiányozni fog, de most az is kiderült, hogy ebből a DB sorból még Holmes is hiányzik. Na ez az igazi gáz!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sajnos semmi meglepő nem történt, sima vereség. A DL-en kívül kb semmit nem lehet dicsérni, a secondary totál katasztrófa volt egész meccsen, nemtom ennyit számít-e Bradberry vagy csak ennyivel erősebb a Browns offense, de ezt így elkeserítő volt nézni, sajnos az nem fér bele, ha se pass-rush, se sec védekezés nincs.. Az offense-től ezt lehetett várni, McCoy-ban kb semmi nincs, a legszürkébb irányító kb, lábon is gyenge, passzjátéka se jó, nem is tudom mit keres a ligában még.. Az edzők playhívásait se értettem sokszor, nagyon gyenge volt ez az egész megint úgy ahogy van.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
Elnézést, ha már volt.

Férfiak egymás közt - ha lehátjuk a kötelező "Te milyen jó voltál-nem Te milyen jó voltál" köröket, akkor ez egy nagyon klassz beszélgetés egy játékról, amit ismertünk, szerettünk, de ma már nincs.

 www.youtube.com/watch?v=A6MZn6tXNOk
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Elég physical meccs lesz. Nincs mese ütnünk kell a futásaikat, és pressurelni Mayfieldet kikényszeríteni a hibáit. Csak is a smashmouth footballal nyerhetünk, ezért 70-30%ban több futást várok tőlünk. Azt gondolom jobban fogunk játszani, mint múlt héten és Judge-ék felszívják magukat. Rams szerű meccset várok, azonban ha valahogy tudnánk vezetni a félidőben akkor látok rá esélyt, hogy nyerhetünk. Kelleni fog emellé még 2 TO is, csak a tökéletes +1 játékkal nyerhetünk, és bízni benne, hogy a Browns is kifog egy rossz napot idén + remélem kicsit kiengednek ellenünk 😛
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Latom meg tippelni sincs kedve senkinek...
Nem szamositanam en sem de nagy pofon kovetkezik😧
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
OLB edzőtöket, az ex-Wisconsin/Arkansas HC Bret Bielemát elvitte az Illinois főedzőnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Legalább volt egy ilyen hetünk!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Én is belelkesedtem egy hétre, végülis vidám hét volt 😊
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Egy apróság vigasztal, hogy nem csak mi láttuk azt a délibábot, hanem komoly emberek is elhitték, hogy van csapatunk...
így kerültünk prájmtájmba’ sajna😕
ozibozi
Szerintem attól, hogy valaki helyén kezelte a csapat erejét, még láthatott reális esélyt a PO-ra, mivel a csoport többi része még nagyobb hulladék volt mint mi. Csak sajna a WFT összeállt, a sasoknál meg elkezdtek visszatérni az emberek.
Mindegy, ezt a szezont már elengedtem, de a Dallast azért ütni kell!