New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Győzelem>draft cetli, mindig. Csak így lehet győztes kultúrát építeni

több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Bmennyire is szar volt minden de én meg mindig jobban örülnek egy top 10 cetlinek mint egy WC meccsnek.
csebi
Miért, az elmúlt 10 évben szinte mindig top 10-ben draftoltunk, mégis, melyik jött be?
vanek úr
utóbbi 3 évben draftolunk sorozatosan top 10-ben azok még koraiak sztem, hogy beváltak.

előtte Flowers és Apple volt még ők nem váltak be tény.

de szted van arra esélyünk, hogy megverjük a 2. helyezett csapatot NFCben a Saints vagy Packerst? sztem nem.
annak örülök, hogy most még fontos meccseket, de ennek a csapatnak sztem korai lenne egy ilyen PO párharc.
csebi
Ja, hát az biztos, hogy messze vagyunk még az elittől. Ettől függetlenül még szívesen megnéznék egy éles meccset. És főleg nem áldoznám be a PO-t egy jobb draftcetliért, mivel azzal úgysem tudunk jól gazdálkodni.
Amúgy azért nem látok sok esélyt a csoportgyőzelemre, de nagyon örülnék neki ha mégis összejönne.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Ez ugyanaz a meccs volt kb mint a 49-ers elleni. Minden aminek el kellett romlani elromlott és semmi nem működött. A védelem szilárd volt, de engedték a haladást, persze az sem segített nekik, hogy az első félidőben folyamatosan a mi térfelünkről indult a Cards Offense. A GenStats szerint DJ-nek átlag 3mp-e volt a zsebben, ami vagy azt jelenti, hogy a lába miatt nem tudott/akart beleállni a dobásba, a másik viszont az, hogy semmi separationt nem tudtak csinálni az elkapók. Én azt nem értem még mindig, hogy miért nem erőltettük a futás akkor. Ha DJ is sérült és az elkapóknak se megy a leszakadás, jöhettek volna a Seahawks elleni Jumbo formationek és smashmouth football fussunk és ne is adjunk lehetőséget, hogy odaérjenek a QB-ra.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Bmennyire is szar volt minden de én meg mindig jobban örülnek egy top 10 cetlinek mint egy WC meccsnek.
csebi
Miért, az elmúlt 10 évben szinte mindig top 10-ben draftoltunk, mégis, melyik jött be?
vanek úr
utóbbi 3 évben draftolunk sorozatosan top 10-ben azok még koraiak sztem, hogy beváltak.

előtte Flowers és Apple volt még ők nem váltak be tény.

de szted van arra esélyünk, hogy megverjük a 2. helyezett csapatot NFCben a Saints vagy Packerst? sztem nem.
annak örülök, hogy most még fontos meccseket, de ennek a csapatnak sztem korai lenne egy ilyen PO párharc.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Bmennyire is szar volt minden de én meg mindig jobban örülnek egy top 10 cetlinek mint egy WC meccsnek.
csebi
Miért, az elmúlt 10 évben szinte mindig top 10-ben draftoltunk, mégis, melyik jött be?
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Az mindenesetre kiderült, hogy Judge-ék jobban bíztak egy sérült DJ-ben, mint egy egészséges McCoy-ban. Jövőre mindenképpen kelleni fog egy erősebb QB competition, mert DannyBoy - amellett, hogy folytatja a fumblizást - továbbra sem érzi a zsebet.

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Bmennyire is szar volt minden de én meg mindig jobban örülnek egy top 10 cetlinek mint egy WC meccsnek.
Ja és vhogy a dallast kellene befujni a rájátszásba mert hosszútávon ők lesznek a nagyon jók ha visszatér a Prescott. Nekünk epitkezunk kell, látható h Judge alatt van fejlődés egyénileg és csapat szinten is, kell egy bivaly pass rusher (azért elég kemény vedelmunk lenne egy ilyen játékossal). O-linenak meg idő kell, sok a fiatal ott.
Ja és így hátha Gettlemann is el lesz küldve

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kissé túlünnepeltem magam...mi történt?Tökre megköszönném,ha valaki összefoglalja kicsit.
Vobox
Szarrá lettünk verve 😊
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Kissé túlünnepeltem magam...mi történt?Tökre megköszönném,ha valaki összefoglalja kicsit.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Így, hogy nyertek a csoporttársak, /riválisnak mondták régen 😊/
és feljövőben vannak, gyakorlatilag egy Brown vereség után vége a szezonnak és újra kilátásba kerülhet egy Top pozíciós játékos, akár egy Pass Rusher, akiért a Kóvbojokkal fogunk megküzdeni az utolsó fordulóban. 😊
Így múlik el egy hét alatt a világ dicsősége. 😕
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát ez nem a mi fordulónk volt.. minket rommá vertek és mindenki más nyert a csoportban. Ez a Cards D most nagyon szétszedett minket, tök mind1 lett volna, ha McCoy játszik akkor se lett volna másképp, annyira szarrá szopatták az OL-ünket, hogy esély sem volt semmire. Persze Jones gyenge volt nagyon, de nem csak ő, az egész offense teljes csőd volt mindenestül, az edzőket is beleértve, nem is értem mit akartunk ebből kihozni. A D legalább megint hozta magát, de mivel nem jött tőlük turnover, így esély se volt a fordulatra, mert az offense önerőből teljesen impotens volt.
Nincsenek csodák, hiába kezdtük elhinni, hogy hátha mégis 😊 Azért maradt még esély, meglátjuk fel tudunk-e állni ebből a zakóból.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Remek...Skins nyerni fog, így a jövő heti Browns meccs duplán fontos lesz.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ennyi sack után az O falból mindenkivel lenyomatnék 500 fekvőtámaszt minden nap.
Egy jó közepes D megalázott minket. Nagyon szomorú vagyok a látottak miatt.
Palesz76
én Judgenak meg adnék vagy 500 felülést...😊
na mindegy.felejtsük ezt el !bízom benne hogy azért mi nem ez a csapat vagyunk amit ma láttunk...
túl szép lett volna ha innentől minden rózsás ,ilyen pofonokból remélem tanulnak!
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Ennyi sack után az O falból mindenkivel lenyomatnék 500 fekvőtámaszt minden nap.
Egy jó közepes D megalázott minket. Nagyon szomorú vagyok a látottak miatt.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
azért 400 yardot csak benyeltek ma egy 5 yardos átlag / game Azért ez nem a megsüvegelendő kategória
ozibozi
Ha lett volna támadó egység, akkor maradjunk annyiba, hogy ezek a statok jobbak lettek volna.
GiantsMLBhunter
így van ez nem is kérdéses

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
azért 400 yardot csak benyeltek ma egy 5 yardos átlag / game Azért ez nem a megsüvegelendő kategória
ozibozi
Ha lett volna támadó egység, akkor maradjunk annyiba, hogy ezek a statok jobbak lettek volna.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
azért 400 yardot csak benyeltek ma egy 5 yardos átlag / game Azért ez nem a megsüvegelendő kategória
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
bízni kellett volna a D-ben a futásban és McCoy labdabiztonságában!
yooker
McCoy és a labdabiztonság? 🤔
warr_b
hát ez igaz !nyilván jobb volt ma ma Mr Turnoverless Jonest játszatni sántán...
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Judge-ék is kockáztattak, és gondolták ez majd jó lesz. De DJ még a zsebben se mozgott, semmilyen passzba csak a tutiba állt bele/akart beleállni. Így az Oline 2-2,5 mpnél tovább nem tudta tartani a Cards passrusht. A 3. negyed elején megint ment a futás, nem is értem miért nem erőltettük azt. Ha nem megy DJ-nek akkor fussunk és tartsuk életbe magunkat, mert a D megint nagyon jó volt. Murray-t sikerült containelni és egy átlagabb O játékkal végig ott maradtunk volna rajtuk.
Múlt hétre vártuk a nagy verést, de ez most jött. Baj még nincs, de a Browns ellen össze kell kapni magunkat, mert liga top 3 futás jön, és a Front Seven is elég babán fest ott jelenleg, valamint SNF is...
Most pedig szurkoljunk a 49ersnek 😛
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
bízni kellett volna a D-ben a futásban és McCoy labdabiztonságában!
yooker
McCoy és a labdabiztonság? 🤔
warr_b
DJ-nél per pill. jobb!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
bízni kellett volna a D-ben a futásban és McCoy labdabiztonságában!
yooker
McCoy és a labdabiztonság? 🤔


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Ez Judge hibája volt!!!🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Egyébként a D szerintem jó volt megint (mivel szét voltak sz....tva a short fieldekkel, plusz rohadt sok időt voltak fenn, 23 pontot engedtek), az O nem is létezett.

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Múlt hétre vártam a vereséget. Igazából akkora gáz nincs, csak a mutatott játékkal 😏
ironroy
hát azt leszámítva tényleg minden rendben volt.....😊
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Feladtuk ezt a meccset azzal, h DJ kezdett. Nem tudom, miért kellett vállalni ezt a kockázatot.