New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szezon előtt/elején azt gondoltam, hogy minden szar lesz (főleg a védelem), de legalább ST-ben majd jók leszünk..
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Bradberryt sem ertekeltuk nagyon az igazolaskor ahogy Martinezt sem (meg ugy altalaban semmit😀) mert nem hittunk(hiszunk?) DG ben es tessek! Slay volt a piac asza aztan mit muvelnek vele az elmult hetekben..
LW is fantasztikus
A draft is elegge ül eddig
Szoval lassan DG -nek is jar mar nemi elismeres bar meg ezt mindig nehez leirni😀
yooker
Mondtam, h tetkó lesz a vége 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Bradberryt sem ertekeltuk nagyon az igazolaskor ahogy Martinezt sem (meg ugy altalaban semmit😀) mert nem hittunk(hiszunk?) DG ben es tessek! Slay volt a piac asza aztan mit muvelnek vele az elmult hetekben..
LW is fantasztikus
A draft is elegge ül eddig
Szoval lassan DG -nek is jar mar nemi elismeres bar meg ezt mindig nehez leirni😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sima győzelmet várok.
26-15.
Galman 100yard és 1 td.
Def 3 turnower,de mi is kapunk kettőt.
Palesz76
Majdnem bejott minden.
Számomra Bradberry játéka élmény. DK alig volt helyzetben, csodálatosan játszott.
Számomra az a kérdés, ez a rengeteg futott yard miért van?
Mindenki azt mondja, passzorientált az NFL erre Gallman lassan D Henry szintre futja magát.
A blogban írtam, hogy a Def megfojtja Wilsonékat. Azért az utsó negyed vége izgi volt, (főleg a holding után) őrulok, hogy jó, izgalmas meccseket látok. Ezt vártam erre az évre. Remélem spanolják egymást a srácok és ez a morál sokáig vezet minket.
Hétvégén is izgi meccs lesz.

Jugje az isten.
Go GIANTS
Palesz76
Bradberry egyértelműen all-pro szinten játszik idén.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
és ne felejtsük el, hogy Jonesnak most sem volt eladott labdája!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Sima győzelmet várok.
26-15.
Galman 100yard és 1 td.
Def 3 turnower,de mi is kapunk kettőt.
Palesz76
Majdnem bejott minden.
Számomra Bradberry játéka élmény. DK alig volt helyzetben, csodálatosan játszott.
Számomra az a kérdés, ez a rengeteg futott yard miért van?
Mindenki azt mondja, passzorientált az NFL erre Gallman lassan D Henry szintre futja magát.
A blogban írtam, hogy a Def megfojtja Wilsonékat. Azért az utsó negyed vége izgi volt, (főleg a holding után) őrulok, hogy jó, izgalmas meccseket látok. Ezt vártam erre az évre. Remélem spanolják egymást a srácok és ez a morál sokáig vezet minket.
Hétvégén is izgi meccs lesz.

Jugje az isten.
Go GIANTS
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Megkockáztatok még 2 wint a köv 4 meccsből.

Nagy lett itt hirtelen az arcom, de baszki, nyerésben vagyunk (és jók is vagyunk)!!!!! 😊 😊 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Engem nem lepett meg annyira a teljesítményünk, ezért is írtam meccs előtt, hogy nem lesz könnyű dolguk velünk. A védelemben egyértelműen bíztam, az volt a kérdés, hogy sikerül-e futni ellenük, a második félidőre megindult és elég is lett.
Szesze
A vedelemben szerintem mar mindenki bizott!De hogy az O is hozzateszi amit kell az mar nem annyira.es az elso felido eleg homaly is volt ,nagy szerencsenk volt ott a vegen a blokkolt puntnal
Aztan az a nagy Gallman futas beinditotta a dolgokat! + McCoy is nagyon szepen lehozta ezt vegul is.kulcspasszai is voltak az utolso driveban! Osszessegeben en max egy szorosabb meccsre szamitottam de hat halistennek nem lett igazam
Ja es Williams allat volt megint! Jo draga lesz😀
Graham meg akkora higy az osszes ujonc pick is sztarnak nez ki kb! DG orulhet
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És az egészet nekünk köszönhetitek, miattunk indultatok be 😜🎅


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Engem nem lepett meg annyira a teljesítményünk, ezért is írtam meccs előtt, hogy nem lesz könnyű dolguk velünk. A védelemben egyértelműen bíztam, az volt a kérdés, hogy sikerül-e futni ellenük, a második félidőre megindult és elég is lett.
Szesze
Engem csak Colt lepett meg. De ő a múltheti után nagyon. Ebből látszik, hogy edzésen szakmunka folyik 😀
vanek úr
Hát konkrétan engem is! Nagyon nem bíztam Benne... és ez még enyhe kifejezés!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Engem nem lepett meg annyira a teljesítményünk, ezért is írtam meccs előtt, hogy nem lesz könnyű dolguk velünk. A védelemben egyértelműen bíztam, az volt a kérdés, hogy sikerül-e futni ellenük, a második félidőre megindult és elég is lett.
Szesze
Engem csak Colt lepett meg. De ő a múltheti után nagyon. Ebből látszik, hogy edzésen szakmunka folyik 😀
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
WIN van és kész!!!!Örüljünk....rég volt részünk benne!majd lesz időnk megdumálni mi ért kapunk ki
Vobox
Ámen. Jó éjt mindenkinek 🌛
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
WIN van és kész!!!!Örüljünk....rég volt részünk benne!majd lesz időnk megdumálni mi ért kapunk ki
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Engem nem lepett meg annyira a teljesítményünk, ezért is írtam meccs előtt, hogy nem lesz könnyű dolguk velünk. A védelemben egyértelműen bíztam, az volt a kérdés, hogy sikerül-e futni ellenük, a második félidőre megindult és elég is lett.
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
Vobox
Pedig nem érdemli meg, mert kritika nélkül nincs fejlődés sem!!
nagir
egyetértek,sőt nem véletlen hogy egy ideje nem jöttem a pozitív dumáimmal
Vobox
Egy hónap alatt egy másik topicban volt egy hozzászolásom....megvédtem ozit és törölték amit irtam...😀 én újpesten nőttem fel,megvédem a testvért...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Steelers, Raveens fanokká alakulunk most egy kicsit 😊
kedd estig

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
Vobox
Pedig nem érdemli meg, mert kritika nélkül nincs fejlődés sem!!
nagir
mellesleg sok mindenben igaza volt, és azért miután aludtunk egyet, tegyük majd helyre ezt a meccset, mert most nemhogy rózsaszín felhő van itten a topicban, szerintem egy egész pink hurrikán söpör végig..... 😀 😀 ami nem baj, én olyan happy vagyok, hogy szerintem 132 a pulzusom ülőhelyben 😀
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
Vobox
Pedig nem érdemli meg, mert kritika nélkül nincs fejlődés sem!!
nagir
egyetértek,sőt nem véletlen hogy egy ideje nem jöttem a pozitív dumáimmal
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Csak Martinez sérülése ne legyen komoly.. Nélküle azért sokkal kevésbé lennénk stabilak, bár a kiesése után is brutál mód tolta a D, iszonyat össze vagyunk rakva fejben az utóbbi hetekben. Tényleg brutális edzői munka ez, 0-5-ről ezt így összerakni.. hihetetlen!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
Vobox
Pedig nem érdemli meg, mert kritika nélkül nincs fejlődés sem!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Es most kene kurva gyorsan aludni😀
yooker
Reggel 6-ig még dolgozom picit, utána...😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
ilyenkor szokta nézni az ember a többi meccs összefoglalóját az NFL-en. most kit érdekelnek 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Konkrétan szét futottuk Őket, pedig a passz ellen voltak eddig szarok...🤗
nagir
Hát igen, ez a régi idők focija volt.. Brutál védekezés és jól működő OL/futójáték. Ez az amit én szeretek 😊
Szesze
Ezt igerte Judge amugy! hat itt
van.😀
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
RUSHING
Player CAR YDS TD AVG
Wayne Gallman 16 135 0 8.4
Alfred Morris 8 39 1 4.9



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!