New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Konkrétan szét futottuk Őket, pedig a passz ellen voltak eddig szarok...🤗
nagir
Hát igen, ez a régi idők focija volt.. Brutál védekezés és jól működő OL/futójáték. Ez az amit én szeretek 😊
Szesze
Sírtam a sack-eknél. Ahogy Wilsont bekerítették, gyönyörű volt.
Majdnem mint a régi szép időkben
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Es most kene kurva gyorsan aludni😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Konkrétan szét futottuk Őket, pedig a passz ellen voltak eddig szarok...🤗
nagir
Hát igen, ez a régi idők focija volt.. Brutál védekezés és jól működő OL/futójáték. Ez az amit én szeretek 😊
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Mióta várjuk hogy örömet szerezzen a csapatunk????Kurvarég!!!
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Tényleg az a legdurvább, hogy kiegészítő, pq squados meg hátsó körös emberek tesznek hozzá maximálisan. Pár hete elhordtam
DG-t, hogy ő a felelős ezekért a játékosokért. Ez így is van, mert ezek a játékosok egy Shurmo vagy a bajuszkirály alatt csak még gyengébbek lennének.

Az edzői stáb nagyon-nagyon ott van!

Fél lábbal benn vagyunk a PO-ban!!!

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
NY Giants+5,5 hendivel 30 000 3.50-ért szerintem elég jóóóó....Életem párja Seahawks szurkoló...nem szól hozzám....kb leszarom....NYERTÜNK BAZD MEG!!!!!!
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Egy ideje csendben voltam....de ma hülyére kérestem magam,hogy bíztam a Defense-ben.....én értemhogy az NFC east gyenge...de de a Seattle nem!!!Úgyhogy irány a Super Bowl!!!
Vobox
Amúgy már a múlt héten eszembe jutott,csak úgy brahibol, hogy megrakom magunkat Super bowl győztesnek a Tippmixen,lehet vagy 100x oddsunk 🤔
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Konkrétan szét futottuk Őket, pedig a passz ellen voltak eddig szarok...🤗



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
a
GAME-CHANGING intnél akkorát ordítottam, hogy a feleségem kirontva közölte, hogy menjek inkább a kocsmába meccset nézni. (nagylelkű így karanténos időszakban, mmikor minden zárva )
😊
ozibozi
Nálunk is jött a "Nem hiszem el, hogy te normális vagy!" szöveg 😀
Ennyit megért 😛
Szesze
Akkor ez egy ilyen este mert én is akkor ordítottam, hogy a kanapén aludhatok...de őszinte leszek megérte, győnyörű győzelem volt 😀
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Na jo baszki kesz vagyok..
Nalam most ert veget hala egy kb feloras kenyszerszunetnek!
Ezt kurvara nem lattam jonni...
Mondjuk ha van vedelmed ,O falad ,normalis edzoid ugy nyilvan szebb az elet..es meg McCoy is hozzatette a magaet
Az a nagy futas valamit beinditott ! Hogy full kieg emberek is igy jatszanak az hihetetlen ! Az elmult evek legnagyobb gyozelme nyilvan....
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Egy ideje csendben voltam....de ma hülyére kérestem magam,hogy bíztam a Defense-ben.....én értemhogy az NFC east gyenge...de de a Seattle nem!!!Úgyhogy irány a Super Bowl!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Azt csiripelik a madarak, hogy nem csak Grahamat vihetik HCnak, de Garrett a Linos HC állás egyik fő esélyes lehet...
nagir
Ne akarj Bazzának rosszat, nem érdemli 😛
dande


Isten ments, nem érdemli meg, de ezek csak pletykák, még...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt csiripelik a madarak, hogy nem csak Grahamat vihetik HCnak, de Garrett a Linos HC állás egyik fő esélyes lehet...
nagir
Ne akarj Bazzának rosszat, nem érdemli 😛
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Azt csiripelik a madarak, hogy nem csak Grahamat vihetik HCnak, de Garrett a Linos HC állás egyik fő esélyes lehet...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a csoportgyőzelemhez ezt innen fél lábbal is be kellene húznotok Judge három Eagles HCt túlnőtt Wilson legyőzésével
dande
Jinxelni nem ér
ironroy
semmi jinx amit meg a hckra írtam tény esetleg a WFT tehet valamit de nekik még keményebb meccseik vannak.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
a
GAME-CHANGING intnél akkorát ordítottam, hogy a feleségem kirontva közölte, hogy menjek inkább a kocsmába meccset nézni. (nagylelkű így karanténos időszakban, mmikor minden zárva )
😊
ozibozi
Nálunk is jött a "Nem hiszem el, hogy te normális vagy!" szöveg 😀
Ennyit megért 😛

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
No team has ever opened the season with five losses and made it to the playoffs. Heck, only one team went 0-4 and made it.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Ebből az állományból ilyen védelmet összerakni, beszarok!! Graham valami elképesztő fogás volt.
Szesze
Fuuu, megemelem a nem létező kalapom előtte 🎩
Azért a nagy oromkodesek közepette ne felejtsük el, hogy kell a pick passrushba, és eza Hawks fal sem egy elit fal.
Kronos
Nem csak erről a meccsről van szó, egész évben brutál jó a védelem. Mostanra egyértelműen Top 5 lett, nem is értem hogy lehetünk ilyen kurva jók 😊
Szesze
Igen,eleinte azt hitte mindenki, hogy kiszaladt pár meccs, meg majd visszaesnek és stbstb. És nem, folyamatos a fejlődés meccsről meccsre. Az látszik,nem csak pár kiszaladt meccsről van szó,ez a D tényleg osszevan rakva, és ilyen állományból,ez nagyon durva! Ettől még kell 1 vagy 2 komoly pass rusher, óriási stabilitást adhat. Az elit OL el ellen is lesz keresnivalonk.... vagy már van így is? 🤔
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Baszki, az utolsó negyedben már úgy izgultam, mint évek óta soha egy Giants meccsen!

Azért mègis csak egy 8-3as Seattle-t győztünk le RWilsonnal!

Hihetetlen, hogy egy működő OL és egy (bármilyen hihetetlen leírni) elit védelem mire képes.

Még mindig nem hiszem el....
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
ez ferfimunka volt, le a kalappal az egész brigád előtt. a védelem és a coaching már playoff szint, évek óta vártunk erre, hogy ilyen jó kis contender csapatunk legyen 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ebből az állományból ilyen védelmet összerakni, beszarok!! Graham valami elképesztő fogás volt.
Szesze
Fuuu, megemelem a nem létező kalapom előtte 🎩
Azért a nagy oromkodesek közepette ne felejtsük el, hogy kell a pick passrushba, és eza Hawks fal sem egy elit fal.
Kronos
Nem csak erről a meccsről van szó, egész évben brutál jó a védelem. Mostanra egyértelműen Top 5 lett, nem is értem hogy lehetünk ilyen kurva jók 😊
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Ebből az állományból ilyen védelmet összerakni, beszarok!! Graham valami elképesztő fogás volt.
Szesze
Fuuu, megemelem a nem létező kalapom előtte 🎩
Azért a nagy oromkodesek közepette ne felejtsük el, hogy kell a pick passrushba, és eza Hawks fal sem egy elit fal.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
igy kell beleköpni a levesbe!

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gettleman sok mindent elkúrt, de a HC pickje remek.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
És mindezt kezdő QB és a kritikus helyzetben megsérülő Martinez nélkül! Akkora fejlődést mutatunk be év közben ami ritkán látható. Ezzel a védelemmel bárki ellen van esély.
Szesze
És a sztár futonk is kidőlt már év elején egyből.
Ez Judge és Graham érdeme. Elképesztő h milyen védelmet állítottak ki. Nem is emlékszem h mikor volt ilyen jó vedelmunk utoljára
csebi
És az amúgy sem létező pass rushból kidőlt/elment még a három legjobb (Carter, Fackrell, Golden)!