NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Annyira kiváncsi lennék egyszer a gm-ek,ügynökök,edzők,tulajok közti összefonódásokra,jó előre (akár évekre) lebizniszelt alkukra,nyaraláskor más nevére megcsinált off-shore-ra érkező összegekre...teljesen biztos vagyok benne,hogy nagyon sok WTF lépés egy gm-nél nem a hozzánemértésből fakad,hanem pusztán érdek. Nem akarok konteokat gyártani vagy ilyesmi,de volt szerencsém már belelátni más sportban és más téren is ebbe egy nagyon kicsit. Sokan gondolják,hogy minek kockáztatna aki milliókat keres,de pont az nem kockáztat,mivel pont ezért nem tűnik fel az ‘adómentes’ többi millió.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Érdekes vélemény a Bills GM-jétől Gettlemanről:
 twitter.com/ScoutKelley/status/1251507850368765952
iktriad
Persze az is lehet, hogy most épp Ő lódít egy nagyot! 😉😊😀
nagir
Olvasd az utolsó bekezdést. Nem úgy tűnt, mint aki viccel.
iktriad
Dehogy viccel, de akár ferdíthet, nem!?
nagir
Mi oka lenne rá?
iktriad
Az lehet sose derül ki...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes vélemény a Bills GM-jétől Gettlemanről:
 twitter.com/ScoutKelley/status/1251507850368765952
iktriad
Persze az is lehet, hogy most épp Ő lódít egy nagyot! 😉😊😀
nagir
Olvasd az utolsó bekezdést. Nem úgy tűnt, mint aki viccel.
iktriad
Dehogy viccel, de akár ferdíthet, nem!?
nagir
Mi oka lenne rá?
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Érdekes vélemény a Bills GM-jétől Gettlemanről:
 twitter.com/ScoutKelley/status/1251507850368765952
iktriad
Persze az is lehet, hogy most épp Ő lódít egy nagyot! 😉😊😀
nagir
Olvasd az utolsó bekezdést. Nem úgy tűnt, mint aki viccel.
iktriad
Dehogy viccel, de akár ferdíthet, nem!?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes vélemény a Bills GM-jétől Gettlemanről:
 twitter.com/ScoutKelley/status/1251507850368765952
iktriad
Persze az is lehet, hogy most épp Ő lódít egy nagyot! 😉😊😀
nagir
Olvasd az utolsó bekezdést. Nem úgy tűnt, mint aki viccel.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Érdekes vélemény a Bills GM-jétől Gettlemanről:
 twitter.com/ScoutKelley/status/1251507850368765952
iktriad
Persze az is lehet, hogy most épp Ő lódít egy nagyot! 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes vélemény a Bills GM-jétől Gettlemanről:
 twitter.com/ScoutKelley/status/1251507850368765952
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Tunsillal szenvedni, vagy virággal egy fél évtizedet. 😉
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Tunsilnál is bejött nekünk ez a skippelés anno. 😊
ozibozi
Tunsil legnagyobb értéke az érte kapott két első kör, nem az általa nyújtott jó teljesítmény. Persze azért nem mondom, hogy utólag bánkódnék ha anno mi húzzuk ki és nem tradeljük BoB-hoz... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Tunsilnál is bejött nekünk ez a skippelés anno. 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Nos, nem Meki Beki lesz az emberünk, mert emiatt a pozitív minta miatt nálunk tuti kiesett a pikszisből!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Ha dégé készül vlmre amit még nem csinált, akkor csak örülhetünk, mert mi csak azt ismerjük amit már megcsinált, szóval ez akár még jól is elsülhet. 😉
több mint 4 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
ez valami burkolt reklám akart lenni? 😊
Nem gondoltam, hogy ennyire széthúzza a képet. 😊 De komolyra fordítva a szót: nem nagyon olvasom a Fűzővel kifelét!-t vagy más oldalt, általában egyből ide jövök. Tényleg nem tudom, hogy milyen választék van itthon ami szóba jöhet. Reméltem hogy más azért jobban informált.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A Draftra készül valamire a fórum vagy csak a közös draft topic lesz és szakértésért az ex-tagokhoz kell majd menni a Facebookra?


salander
ez valami burkolt reklám akart lenni? 😊
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
 nypost.com/2020/04/15/joe-judges-adorable-dog-knows-the-giants-nfl-draft-secrets/

“Right now she could probably tell you more about who we’re gonna take in the first round than anybody else,’’ Judge said Wednesday on a conference call from his home in North Attleborough, Mass.

Tehát Judge kutyája tudja a választ a kérdéseinkre... amiből az is következik, hogy nem feltétlen DG dönt, vagy legalább az, hogy van 1 valaki, aki iránt nagy a szerelem?
PeppyRapier
Rosszabbul sem járnánk, ha inkább a blöki draftolna DG helyett
több mint 4 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
(Ma ittam kávét) kövezzetek meg,de találtam pozitív dolgot DG-vel kapcsolatban...baromságnak gondoltuk Harrison,OBJ,Vernon elcserélését is...de az idő egyre inkább őt igazolja.Snacks csapat nélkül,Vernon hiába küldték volna nem kellett senkinek,csak a cap-et terheli,OBJ-ért jó ha fele annyit kapnak mint mi...
Vobox
Én szerintem azon kevesek közt voltam, akik ezeket a lépéseket el tudták fogadni anno. A Jones pickban is az zavart inkább, hogy érzésem szerint a második húzásunkkor is benn lett volna... de igen, azt is megértettem hogy a franchise arcánál nem szabad kockáztatni hogy véletlenül lemaradunk róla.

A Williams trade-et továbbra sem értem. De DG-nek azaz igazi nagy bűne hogy nem vette észre rögtön az érkezésekor hogy azonnali rebuild kell, mert gyenge a keret, nagyon.

A Draftra készül valamire a fórum vagy csak a közös draft topic lesz és szakértésért az ex-tagokhoz kell majd menni a Facebookra?



Szerkesztette: salander
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87
 nypost.com/2020/04/15/joe-judges-adorable-dog-knows-the-giants-nfl-draft-secrets/

“Right now she could probably tell you more about who we’re gonna take in the first round than anybody else,’’ Judge said Wednesday on a conference call from his home in North Attleborough, Mass.

Tehát Judge kutyája tudja a választ a kérdéseinkre... amiből az is következik, hogy nem feltétlen DG dönt, vagy legalább az, hogy van 1 valaki, aki iránt nagy a szerelem?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
OBJ-ért jó ha fele annyit kapnak mint mi...Vobox
meg is érdemlik, ha elcserélik, azért az ottani szintén katasztrofális körülmények között is hozott egy 1000 yardos szezont.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
(Ma ittam kávét) kövezzetek meg,de találtam pozitív dolgot DG-vel kapcsolatban...baromságnak gondoltuk Harrison,OBJ,Vernon elcserélését is...de az idő egyre inkább őt igazolja.Snacks csapat nélkül,Vernon hiába küldték volna nem kellett senkinek,csak a cap-et terheli,OBJ-ért jó ha fele annyit kapnak mint mi...Na ettől még szívesebben látnám egy nyugdíjas otthonban,mivel tök fasza,hogy ezt jól csinálta,de előrébb nem vagyunk...kicsit olyan,mint a “leér a lábad a vízbe?” “Le!Csak a fejem nem látszik ki”
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Orhideák...
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
1/4 + Leo Williams + egy hátsó kör menjen a Redskinsnek 1/2-ért!Azt eladni a Miaminak 2 első plusz másodikért,Williams nélkül lenne pénz Ngakoue-ra akiért adjuk az egyik 2.kört.Így pass rush javul,tudunk elsőben OT-t húzni plusz jöhet 1.,2. körben C,WR esetlek még egy EDGE...Bocs,megint kv előtt fantáziáltam 😂
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na a sok hülye pletyka:

nagir
Ne álmodozzatok 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Ruiz pont ki fog menni az első kőr végén. Ennyi. 😕

Szerkesztette: ozibozi