New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Na a sok hülye pletyka:



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Július 15-ig szerintetek összehozza??
 giantswire.usatoday.com/2020/04/14/new-york-giants-dave-gettleman-confident-deal-with-leonard-williams-will-get-done/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
The New York Giants are in the market for a long-term solution not only at left tackle, but at center as well. They have shown interest in Michigan’s Carlos Ruiz and and Matt Hennessy of Temple.
 giantswire.usatoday.com/2020/04/14/new-york-giants-zeroing-in-on-centers-met-matt-hennessy/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
yooker
ezt szerettem volna még FA nyitás előtt..
szép álom volt ! 😊
mondjuk a draft részére még van esély
yooker
Szerintem védd meg a QB-val kéne kezdődnie mindennek. Ha nincsenek rendben a vonalak, akkor nem egy ILB/S hybrid-et húznék 1/4-re. A legjobb OL prospect csöppenhet a kezetekbe. Ki kéne használni. Just sayin'
Toto21
erre a írtam a Conklin igazolást és a 2. körös C húzást ...
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 875
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
yooker
ezt szerettem volna még FA nyitás előtt..
szép álom volt ! 😊
mondjuk a draft részére még van esély
yooker
Szerintem védd meg a QB-val kéne kezdődnie mindennek. Ha nincsenek rendben a vonalak, akkor nem egy ILB/S hybrid-et húznék 1/4-re. A legjobb OL prospect csöppenhet a kezetekbe. Ki kéne használni. Just sayin'
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
yooker
ezt szerettem volna még FA nyitás előtt..
szép álom volt ! 😊
mondjuk a draft részére még van esély

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
A múltkor felvetettem, és most is tartom. Egy futód van aki A kategóriás játékos.kinek a mezét rendeljük meg ezen kívűl, Bakerét? A többi pár B vagy max pár B+~os a többi C és D kategória a keretben.
Ha nincs játékosod akkor komoly csapatod sem lesz. Bármilyen jó lenne is edzői munka—erre semmi garancia amúgy nincs— ezekből a legjobb esetben is csak egy nem draftolunk elég elől csapat jöhet ki. Ezért kellene olyan játékosokat igazolni, ha már venni nem sikerült, akik playmakerek lehetnének.
Az USA egyik legnagyobb piacán szürke egerekkel operálni nem sok jót vetít előre.
ozibozi
Ez igaz, de nekem 8-9 éve mondjuk Cruz és Eli mellett Hynoski volt a legnagyobb kedvencem. Nem tudom a családtagjain kívül vett-e valaki a mezéből, de én imádtam, ahogy megindult a labdával és a védők fején ugrált át 😊
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Én Simmonsra számítok és őszintén kifejezetten örülnék is neki, sokkal kisebb bust esélyt látok nála, mint bármelyik OT-nél, ráadásul annyi lyuk van a labda mindkét oldalán, hogy egy ilyen playmaker azonnali javulást hozhat.
mondjuk a javulás mértéke más kérdés, idén is negatív mérleges szezonra számítok
kristof
Dettó
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jones mezei amúgy nagyon jól fogynak, benne azért bízik a fan base (mást nehezen tud tenni)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
A múltkor felvetettem, és most is tartom. Egy futód van aki A kategóriás játékos.kinek a mezét rendeljük meg ezen kívűl, Bakerét? A többi pár B vagy max pár B+~os a többi C és D kategória a keretben.
Ha nincs játékosod akkor komoly csapatod sem lesz. Bármilyen jó lenne is edzői munka—erre semmi garancia amúgy nincs— ezekből a legjobb esetben is csak egy nem draftolunk elég elől csapat jöhet ki. Ezért kellene olyan játékosokat igazolni, ha már venni nem sikerült, akik playmakerek lehetnének.
Az USA egyik legnagyobb piacán szürke egerekkel operálni nem sok jót vetít előre.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
De ennyiből Barkley és Jones is remek választás volt, sőt még Lawrence is a maga nemében, csak ebből így soha nem lesz egy PO-ra esélyes csapat...
nagir
PO esélyes csapathoz szerintem két dolog kell, megfelelő kultúra és megfelelő mélység a keretben. Nálunk egyik sincs sajnos évek óta, így nem az első körökön múlik a dolog.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Mel Kiper just released his latest Mock Draft. He has the Giants selecting:

Round 1: LB Isaiah Simmons, Clemson
Round 2: OT Austin Jackson, USC
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Én Simmonsra számítok és őszintén kifejezetten örülnék is neki, sokkal kisebb bust esélyt látok nála, mint bármelyik OT-nél, ráadásul annyi lyuk van a labda mindkét oldalán, hogy egy ilyen playmaker azonnali javulást hozhat.
mondjuk a javulás mértéke más kérdés, idén is negatív mérleges szezonra számítok
kristof
Igen a busttól nagyon félek én is főleg a támadó falba!
De ennyiből Barkley és Jones is remek választás volt, sőt még Lawrence is a maga nemében, csak ebből így soha nem lesz egy PO-ra esélyes csapat...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Szerintem direkt minket idegelnek ezekkel a mock draftokkal, tegnap belefutottam 2 olyanba, ahol DT volt írva első körben. És mivel nem hittem el, visszatekertem, és tényleg.
ozibozi
Na ilyet láttam én is, nem is egyet!
Alapból D.Brown egy remek DT és jó választás lenne 1/4-re! Persze ahhoz Sweat kellett volna tavaly, meg Williams helyett, egy OLB/EDGE/DE vagy valami a front seven szélére!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Én Simmonsra számítok és őszintén kifejezetten örülnék is neki, sokkal kisebb bust esélyt látok nála, mint bármelyik OT-nél, ráadásul annyi lyuk van a labda mindkét oldalán, hogy egy ilyen playmaker azonnali javulást hozhat.
mondjuk a javulás mértéke más kérdés, idén is negatív mérleges szezonra számítok
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Szerintem direkt minket idegelnek ezekkel a mock draftokkal, tegnap belefutottam 2 olyanba, ahol DT volt írva első körben. És mivel nem hittem el, visszatekertem, és tényleg.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Na, jövő héten draft. Ez már biztosnak látszik, aztán lesz-e szezon, milyen lesz, az másodlagos, most...
Részemről egyenlőre az első kör a legfontosabb! Minek örülnék, minek nem és mennyi rá az esély!? Szubjektíven:
Top1 - Chase Young - 0,1%
Top2 - letrade - 1%
Top3 - OT - 50%
Top4 - Okudah - 25%
Top5 - Simmons - 40%
Bottom1 - D. Brown - 30%
Bottom2 - WR - 25%
Bottom3 - K.Chaisson - 5%
Bottom4 - feltrade - 10%
Bottom5 - QB - 0,1%.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
bármit is csinálunk, csak előre tudunk lépni, mert Ha csak az utolsó 3 évet nézed akkor ligautolsó lett a csapat.
| És gondolom nem azért mert én olyan sötétben látom a dolgokat 😉 |
ozibozi
De sajnos igen te vagy a hibás 😃
Rátetted szegény csapatodra a prikezsiát😛
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
bármit is csinálunk, csak előre tudunk lépni, mert Ha csak az utolsó 3 évet nézed akkor ligautolsó lett a csapat.
| És gondolom nem azért mert én olyan sötétben látom a dolgokat 😉 |
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze
Azért szerintem a

Leonard Williams, Dalvin Tomlinson, Dexter Lawrence

Lorenzo Carter, Blake Martinez, David Mayo/Ryan Connelly, Fackrell/Ximines

James Bradberry, Deandre Baker (Sam Beal)

Jabrill Peppers, Julian Love

felállás már nem vészes, persze ehhez kell, hogy Baker nagyot javuljon, meg persze mindenhol lehet erősíteni, de azért nem mondanám, hogy 4-5 kezdő hiányozna innen.

A támadósort talán könnyebben lehet orvosolni, ott 2-3 emberrel kiemelkedő egység is lehet, így én inkább ezt próbálnám meg (persze a full BPA is érthető, hiszen hosszú távon az a jó megoldás, de ha már 1/2-re voltatok képesek egy futót elvinni, majd egy irányítót 1/6-ra, akkor a BPA-t felülírhatja a draft, pláne, hogy most már bizonyítani kell, ehhez pedig két max közepes csapatrész kevés. Ha legalább a támadósorban látszik a fény, akkor már előrébb lesz a Giants)
Wyatt
Szerintem pedig pontosan annyi hiányzik. de majd kiderül a szezonban kinek lesz igaza.
Emellett azért az offense-ből se lesz egyik pillanatról a másikra elit egység akkor se, ha oda jönne az erősítés a draftról.
Szesze
Elit?😀az tenyleg nem..de egy nezheto egyseggel mar siman kiegyeznenk szerintem a labda valamelyik oldalan es erre az o-nal azert nagyobb lehet az esely!
Bar azt sem szabad elfelejteni hogy meg ha igy is lesz ,minden picknek(ez minimum 3!) telitalalatnak kell lennie hogy mukodjon !..szoval....
yooker
Nézhető offense-re lehet némi esély, de az is csak egy max 6-7 győzelemre lenne elég ezzel a D-vel. Szerintem viszont reálisan nézve az offense is max átlagos szint lesz, így kb 4-6 győzelmes szezon tűnik reálisnak, én legalább is ezt tippelem per pill.
Viszont ettől függetlenül rettentő fontos, hogy hogy sikerül ez a draft, mert belátható időn belül csak akkor lesz esélyünk kijönni ebből a pöcegödörből, ha lesz 2-3 jó draftunk egymás után.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Szesze
Azért szerintem a

Leonard Williams, Dalvin Tomlinson, Dexter Lawrence

Lorenzo Carter, Blake Martinez, David Mayo/Ryan Connelly, Fackrell/Ximines

James Bradberry, Deandre Baker (Sam Beal)

Jabrill Peppers, Julian Love

felállás már nem vészes, persze ehhez kell, hogy Baker nagyot javuljon, meg persze mindenhol lehet erősíteni, de azért nem mondanám, hogy 4-5 kezdő hiányozna innen.

A támadósort talán könnyebben lehet orvosolni, ott 2-3 emberrel kiemelkedő egység is lehet, így én inkább ezt próbálnám meg (persze a full BPA is érthető, hiszen hosszú távon az a jó megoldás, de ha már 1/2-re voltatok képesek egy futót elvinni, majd egy irányítót 1/6-ra, akkor a BPA-t felülírhatja a draft, pláne, hogy most már bizonyítani kell, ehhez pedig két max közepes csapatrész kevés. Ha legalább a támadósorban látszik a fény, akkor már előrébb lesz a Giants)
Wyatt
Szerintem pedig pontosan annyi hiányzik. de majd kiderül a szezonban kinek lesz igaza.
Emellett azért az offense-ből se lesz egyik pillanatról a másikra elit egység akkor se, ha oda jönne az erősítés a draftról.
Szesze
Elit?😀az tenyleg nem..de egy nezheto egyseggel mar siman kiegyeznenk szerintem a labda valamelyik oldalan es erre az o-nal azert nagyobb lehet az esely!
Bar azt sem szabad elfelejteni hogy meg ha igy is lesz ,minden picknek(ez minimum 3!) telitalalatnak kell lennie hogy mukodjon !..szoval....
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze
Azért szerintem a

Leonard Williams, Dalvin Tomlinson, Dexter Lawrence

Lorenzo Carter, Blake Martinez, David Mayo/Ryan Connelly, Fackrell/Ximines

James Bradberry, Deandre Baker (Sam Beal)

Jabrill Peppers, Julian Love

felállás már nem vészes, persze ehhez kell, hogy Baker nagyot javuljon, meg persze mindenhol lehet erősíteni, de azért nem mondanám, hogy 4-5 kezdő hiányozna innen.

A támadósort talán könnyebben lehet orvosolni, ott 2-3 emberrel kiemelkedő egység is lehet, így én inkább ezt próbálnám meg (persze a full BPA is érthető, hiszen hosszú távon az a jó megoldás, de ha már 1/2-re voltatok képesek egy futót elvinni, majd egy irányítót 1/6-ra, akkor a BPA-t felülírhatja a draft, pláne, hogy most már bizonyítani kell, ehhez pedig két max közepes csapatrész kevés. Ha legalább a támadósorban látszik a fény, akkor már előrébb lesz a Giants)
Wyatt
Szerintem pedig pontosan annyi hiányzik. de majd kiderül a szezonban kinek lesz igaza.
Emellett azért az offense-ből se lesz egyik pillanatról a másikra elit egység akkor se, ha oda jönne az erősítés a draftról.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Most látszik csak mekkora lúzer win volt az a Washington elleni. Most azon tanakodhatnánk hátradőlve, hogy a 2. Körben egy center vagy egy wr érkezzen. Most meg rettegünk mi lesz az első körben.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szesze
Azért szerintem a

Leonard Williams, Dalvin Tomlinson, Dexter Lawrence

Lorenzo Carter, Blake Martinez, David Mayo/Ryan Connelly, Fackrell/Ximines

James Bradberry, Deandre Baker (Sam Beal)

Jabrill Peppers, Julian Love

felállás már nem vészes, persze ehhez kell, hogy Baker nagyot javuljon, meg persze mindenhol lehet erősíteni, de azért nem mondanám, hogy 4-5 kezdő hiányozna innen.

A támadósort talán könnyebben lehet orvosolni, ott 2-3 emberrel kiemelkedő egység is lehet, így én inkább ezt próbálnám meg (persze a full BPA is érthető, hiszen hosszú távon az a jó megoldás, de ha már 1/2-re voltatok képesek egy futót elvinni, majd egy irányítót 1/6-ra, akkor a BPA-t felülírhatja a draft, pláne, hogy most már bizonyítani kell, ehhez pedig két max közepes csapatrész kevés. Ha legalább a támadósorban látszik a fény, akkor már előrébb lesz a Giants)

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan

Pfff....😕
nagir
Remélem, nem megint valami rák, mert brutális, ami neki és a családjának kijutott 😕

Igen, de ha az elsőben meg olyan tehetséget tudsz szerezni, mint Julio Jones, akkor miért ne próbálnád meg 😊

Nálam is amúgy OT+WR+C lenne kb
Wyatt
Mert, ha az alapokat nem rakod rendbe, akkor hiába húzol egy Julio Jonest, felét nem tudja megmutatni a valós képességeinek, se ő, se a csapat többi nagy tehetsége..
Szesze
Alapból ezért mondom, hogy OT-t kellene hozni az elején hogy a befektetéseknek értelmet adj. Esetleg egy WR+felcserés OT-t is el tudnék képzelni, ha mégis a másik oldalról közelítenék Jones kimaxolását
Wyatt
Persze, a befektetés szempontjából logikus lenne amit mondasz, ezt eddig is értettem. De ettől függetlenül is már évekkel korábban rendbe kellett volna rakni az OL-t, ezt az illetékeseken kívül mindenki látta. De most az a helyzet, hogy tavaly mégsem a támadófal volt a legszarabb egységünk, hanem a komplett D. Ebből kifolyólag nálam egyértelmű, hogy ide kell a legnagyobb javulás, főleg, hogy FA-ről 1db CB érkezett érdemi erősítésként összesen, pedig volt zsozsó rendesen. A jelenlegi védelemmel akkor sem mennénk semmire, ha a világ legjobb fala támogatná Jones-t és Barkley-t.
vanek úr
Jött két LB is, maradt a DL-ben mindenki, azért utolsó egység már csak nem lesz. De mondjuk Okudah érdekes lenne persze CB-nek. Viszont elit csapatrész úgysem lesz, akkor meg már inkább legyen pöpec az egyik oldal, legyen miért érdemes nézni a csapatot, a védelembe jöhet egy kis erősítés, aztán rá lehet feküdni jövőre arra a területre. Most mindkét oldalt úgysem tudod megoldani, de a két közepesnél lehet, jobb lenne ha az egyik remek lenne, aztán az csak segíti a másik oldalt is (pl, h nincs 30 labdaeladás, az tuti javítja a védelmi mutatókat is)
Wyatt
Az OT és Center posztokra tett utalásai DG-nek részben terelések voltak szerintem. De egy dolgot biztos jelent szerintem. Az első 1-4 pickünk közül nem fogunk 2 picket az OL-re szánni. Pedig jó lenne egy TOP10 OL egység. (stop dreaming)

A védelemre tett utalásod majdnem szépen hangzik. De a "Maradt mindenki a DL-ben" két sebből vérzik.
1. Tavaly se volt Passrush (csak Golden valamicske)
2. Golden nem maradt
De abban igazad van, hogy szerintem a szezonvégére biztos nem lesz a legrosszabb 8 védőegységben.

Védelembe amúgy Young eszméletlen jó fit lenne, (mondjuk melyik csapatba nem?) De ez a hajó már sajnos elúszott.
GiantsMLBhunter
Elvileg 3–4 lesz az alapfelállás nem? Ott Golden OLB lenne, helyére jött Fackrell, a DL-ben pofás lehetne a Leonard Williams, Dalvin Tomlinson, Dexter Lawrence hármas, Martinez ILB-ben egynek bőven jó, én látom a potenciált Lorenzo Carterben is, de nyilván nem ez az erősség (ettől még Simmonst luxusnak érezném ide, hacsak nem edge lenne, de full time-ban az nem tudom, mennyire lenne megoldható)
Wyatt
Senki nem tudja, hogy mi lesz az alapfelállás, de 3-4-hez nincs OLBnk, 4-3-hoz meg DE-nk, olyan mintha azt mondanánk, hogy tök jó az OL-ünk, csak a két tackle hiányzik (ohh wait). Az LB-k meg egyelőre semmit se mutattak, nálam Martinez semmivel nem tűnik jobbnak, mint Ogletree volt, a többiek meg futottak még szint jelen állás szerint. A secondary-ről pedig még nem ejtettünk szót..
Ideális esetben a draftról jövő játékosok első évükben max kiegészítő szerepben lennének, a sikeres időszak idején így volt nálunk is. Ehhez nyilván az kell, hogy a kezdők legalább meglegyenek a csapatban. Nálunk jelenleg a következő kezdők(!) hiányoznak: OT, C, WR, DE (DE2), LB, CB, S..

Szerkesztette: Szesze