New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Evekig az volt a gond, hogy nincs LB, most hoztak, a DL rendben van, a CB-k is jok lehetnek most mar. Igy viszont WR-re nem kerul sor az elso ket korben
Wyatt
Addig nincs WR probléma amíg egyik kezdő sem sérül le, utána lesz bajos a mélység. Shepard meg nem az egészségéről híres sajnos...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Evekig az volt a gond, hogy nincs LB, most hoztak, a DL rendben van, a CB-k is jok lehetnek most mar. Igy viszont WR-re nem kerul sor az elso ket korben
Wyatt
nem ugyanaz a kategória, ha LB gond van, mintha a falak szarok
Szesze
Persze ez vilagos. De a DL jo lehet, most mar valamivel az LB-sor is, DB is erosodott. Nem lesz top 10, de ha nem bottom 10, az mar jo (tavaly a 3. legrosszabb volt az egyseg)

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Hernandez ha nem lép szintet bust lesz, Soldert hagyjuk, center nincs a jobb oldal? Van egy sérülékeny elkapó TE és egy kb 1 db agyrászkódásra a visszavonulástól egy túlfizetett slot elkapód. Van még egy elsőszámú 600 yardos tízen plussz milliós szerződésű öreg elkapód.
A támadó szekciót le is tudtuk.
A védelem szvsz szót sem érdemel.
Kb Ennyi 😕 itt tartunk 84 millióból.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Evekig az volt a gond, hogy nincs LB, most hoztak, a DL rendben van, a CB-k is jok lehetnek most mar. Igy viszont WR-re nem kerul sor az elso ket korben
Wyatt
nem ugyanaz a kategória, ha LB gond van, mintha a falak szarok
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Evekig az volt a gond, hogy nincs LB, most hoztak, a DL rendben van, a CB-k is jok lehetnek most mar. Igy viszont WR-re nem kerul sor az elso ket korben

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nekem full csalódás ez az egész offseason teljesítmény úgy ahogy van. Illetve nem is csalódás, mert ez volt a papírforma, csak az ember mindig próbál bizakodni kicsit.. Azt, hogy a tavalyi év után nem sikerült idehozni egyetlen kibaszott pass-rushert se a piacról, egyszerűen nem tudom elhinni. Az, hogy emellett még az OL-re se jutott kraft meg kb teljesen értelmezhetetlen.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nyilván komoly aggodalomra ad okot, ezért is írtam, hogy egy jó OT-re és egy jó pass rusher-re vagyunk a playofftól. Hiszen ezek a posztok nagyban meg tudják határozni egy csapat sikerességét. Ellenben a draft végére valószínűleg az egyik orvosolva lesz. Én az OL-re szavazok, sajnos nem hiszem hogy lecsúszik hozzánk Young. Tudom tudom center is kéne, de abból egy átlagos képességűvel is megelégszek. Hát a pass rush, na az szép lesz egy Fackrellel és egy Ximinessel a kezdőben. Viszont én bízok benne, hogy tudnak egy átlagos szintet hozni, Ximines tavaly se volt fogalmatlan és második évére fejlődhetett plusz a játékideje is megnő. Fackrell meg reméljük visszatér ahhoz a remek szezonjához. Ahogy minden évben elmondjuk "és aztán jővőre jöhet a pass rush erősítés" de mostmár tényleg...
fodetra
ez a trükk az egészben hogy hajlamosak vagyunk ezt bemesélni magunknak de valójában egy jó OL -ra ( úgy totál) és egy jó pass rushra ( szintén úgy totál)
vagyunk a PO-tól.... mert valljuk be őszintén bőven vannak kérdőjelek a jelenlegi egész OL állománnyal kapcsolatban , pass rush fronton szintén ugye a másik oldalon
és ezt így azért jóval nehezebb megugrani ugye mint ha csak 1-1 játékos kellene
yooker
Ezt értem én, de Zeitler elit, Hernandez az egyik legjobb belső falember prospect, Solder meg egy jó kezdő volt mielőtt ideérkezett. Nehéz elhinni, hogy pont most jött mindegyiknek a karrierjében egy visszaesés, inkább nagyrészt az edzőknek tulajdonítom ezt. Mégis kiket hoznál ide reálisan akik biztos bejönnének ha még náluk is komoly visszaesés volt? Nyilván nem teljes mértékben az edzők hibája, de minimum érdekes, hogy bárkit hozunk ide a támadófalba, maradéktalanul senkivel nem lehetünk elégedettek. Jó hát a pass rush az gáz, ezt nem is tagadom, mostani állománytól maximum egy átlagos teljesítményt várhatunk. De egy elitközeli játékossal simán szintet ugorhatnánk. Ez az én véleményem, de sajnos bőven benne van a pakliban, hogy a tiéd sokkal közelebb áll a valósághoz.
fodetra
persze , az ember tényleg nem akarja elhinni hogy a papíron egész jó emberek is nálunk totál betlik, Hernandez is épül le folyamatosan Solder , Zeitler dettó !
ez kurva bosszantó és hátha ez az új OL edző valami életet lehel az egészbe de ahogy Te is írtad C is kéne, OT is kéne, depth is kéne , szóval irtó sok a kérdőjel én ezért hajlok arra hogy ebből csoda ha összeáll valami . oldschool futunk csapat akarunk lenni.. !szépen hangzik Maráék be is kajálták ! hogyan? talán abban voltunk a legszarabbak tavaly ! 😊
de ettől függetlenül a tiszta lap (ismét ) jár ...
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Nyilván komoly aggodalomra ad okot, ezért is írtam, hogy egy jó OT-re és egy jó pass rusher-re vagyunk a playofftól. Hiszen ezek a posztok nagyban meg tudják határozni egy csapat sikerességét. Ellenben a draft végére valószínűleg az egyik orvosolva lesz. Én az OL-re szavazok, sajnos nem hiszem hogy lecsúszik hozzánk Young. Tudom tudom center is kéne, de abból egy átlagos képességűvel is megelégszek. Hát a pass rush, na az szép lesz egy Fackrellel és egy Ximinessel a kezdőben. Viszont én bízok benne, hogy tudnak egy átlagos szintet hozni, Ximines tavaly se volt fogalmatlan és második évére fejlődhetett plusz a játékideje is megnő. Fackrell meg reméljük visszatér ahhoz a remek szezonjához. Ahogy minden évben elmondjuk "és aztán jővőre jöhet a pass rush erősítés" de mostmár tényleg...
fodetra
ez a trükk az egészben hogy hajlamosak vagyunk ezt bemesélni magunknak de valójában egy jó OL -ra ( úgy totál) és egy jó pass rushra ( szintén úgy totál)
vagyunk a PO-tól.... mert valljuk be őszintén bőven vannak kérdőjelek a jelenlegi egész OL állománnyal kapcsolatban , pass rush fronton szintén ugye a másik oldalon
és ezt így azért jóval nehezebb megugrani ugye mint ha csak 1-1 játékos kellene
yooker
Ezt értem én, de Zeitler elit, Hernandez az egyik legjobb belső falember prospect, Solder meg egy jó kezdő volt mielőtt ideérkezett. Nehéz elhinni, hogy pont most jött mindegyiknek a karrierjében egy visszaesés, inkább nagyrészt az edzőknek tulajdonítom ezt. Mégis kiket hoznál ide reálisan akik biztos bejönnének ha még náluk is komoly visszaesés volt? Nyilván nem teljes mértékben az edzők hibája, de minimum érdekes, hogy bárkit hozunk ide a támadófalba, maradéktalanul senkivel nem lehetünk elégedettek. Jó hát a pass rush az gáz, ezt nem is tagadom, mostani állománytól maximum egy átlagos teljesítményt várhatunk. De egy elitközeli játékossal simán szintet ugorhatnánk. Ez az én véleményem, de sajnos bőven benne van a pakliban, hogy a tiéd sokkal közelebb áll a valósághoz.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nyilván komoly aggodalomra ad okot, ezért is írtam, hogy egy jó OT-re és egy jó pass rusher-re vagyunk a playofftól. Hiszen ezek a posztok nagyban meg tudják határozni egy csapat sikerességét. Ellenben a draft végére valószínűleg az egyik orvosolva lesz. Én az OL-re szavazok, sajnos nem hiszem hogy lecsúszik hozzánk Young. Tudom tudom center is kéne, de abból egy átlagos képességűvel is megelégszek. Hát a pass rush, na az szép lesz egy Fackrellel és egy Ximinessel a kezdőben. Viszont én bízok benne, hogy tudnak egy átlagos szintet hozni, Ximines tavaly se volt fogalmatlan és második évére fejlődhetett plusz a játékideje is megnő. Fackrell meg reméljük visszatér ahhoz a remek szezonjához. Ahogy minden évben elmondjuk "és aztán jővőre jöhet a pass rush erősítés" de mostmár tényleg...
fodetra
ez a trükk az egészben hogy hajlamosak vagyunk ezt bemesélni magunknak de valójában egy jó OL -ra ( úgy totál) és egy jó pass rushra ( szintén úgy totál)
vagyunk a PO-tól.... mert valljuk be őszintén bőven vannak kérdőjelek a jelenlegi egész OL állománnyal kapcsolatban , pass rush fronton szintén ugye a másik oldalon
és ezt így azért jóval nehezebb megugrani ugye mint ha csak 1-1 játékos kellene
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
A tavalyi keretünk erősségét beárazta a piac ahogy kapkodnak a szabad játékosokért akik ‘tesztelték’ a piacot.
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Én nem látom ilyen tragikusnak ezt a szabadügynök piac tevékenységet. Kicsit szürkének tűnik - tény nem jöttek extra klasszisok - de remek puzzle darabok lehetnek a kirakósba. Főleg, hogy orrnehéz szerződéseket kaptak amivel nem is kockáztatott nagyot a csapat, ráadásul, ha jól teljesítenek később keveset foglalnak majd a sapkából, mikor már kevés pénze lesz a csapatnak. Nem olyan rossz ez a keret, mint sokan mondják. Vannak benne tehetségek, klasszis jelöltek, akikből az új edzői gárda kihozhatja a maximumot. Mivel évek óta csak panasz van az edzői gárdára, abban bízok ez hozza majd a legnagyobb javulást. Például Solder és Zeitler is sokkal jobb játékos volt ideérkezésük előtt, most hogy kaptak egy új OL edzőt - akinek elég bíztató eddigi munkássága - simán visszatérhetnek régi formájukhoz. Jobb pozíciós edzőkkel, erősségekre épített game plannel, nyerő kultúrával itt még meglepetéseket okozhatunk a következő években. Meg merem kockáztatni, ha ez az edzői előrelépés meglesz, akkor egy jó OT-re és egy jó pass rusher-re vagyunk a playofftól. Tudom, túlzottan optimista kijelentés, de én minden évben szeretek reménykedni. Ráadásul a tavalyi draft bíztató volt, idén is reménykedek egy jó börzében.
fodetra
Persze jo az optimizmus bizonxos szinten es miert is ne biznank benne hogy ez a stab jobb lesz de az hogy az OL es a pass rush helyzet tekinteteben az FA vegere ird es mond 0 elorelepes volt az bizony komoly aggodalomra ad okot tovabbra is! Amig ez igy marad bajban vagyunk !csakis a draftrol ez nem megoldhato .aztan lehet hogy DG valami olyan varatlan meglepetest tartogat hogy csak majd amulunk...
De ettol en inkabb félek mint remenykedve varom 😀
yooker
Nyilván komoly aggodalomra ad okot, ezért is írtam, hogy egy jó OT-re és egy jó pass rusher-re vagyunk a playofftól. Hiszen ezek a posztok nagyban meg tudják határozni egy csapat sikerességét. Ellenben a draft végére valószínűleg az egyik orvosolva lesz. Én az OL-re szavazok, sajnos nem hiszem hogy lecsúszik hozzánk Young. Tudom tudom center is kéne, de abból egy átlagos képességűvel is megelégszek. Hát a pass rush, na az szép lesz egy Fackrellel és egy Ximinessel a kezdőben. Viszont én bízok benne, hogy tudnak egy átlagos szintet hozni, Ximines tavaly se volt fogalmatlan és második évére fejlődhetett plusz a játékideje is megnő. Fackrell meg reméljük visszatér ahhoz a remek szezonjához. Ahogy minden évben elmondjuk "és aztán jővőre jöhet a pass rush erősítés" de mostmár tényleg...
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Én nem látom ilyen tragikusnak ezt a szabadügynök piac tevékenységet. Kicsit szürkének tűnik - tény nem jöttek extra klasszisok - de remek puzzle darabok lehetnek a kirakósba. Főleg, hogy orrnehéz szerződéseket kaptak amivel nem is kockáztatott nagyot a csapat, ráadásul, ha jól teljesítenek később keveset foglalnak majd a sapkából, mikor már kevés pénze lesz a csapatnak. Nem olyan rossz ez a keret, mint sokan mondják. Vannak benne tehetségek, klasszis jelöltek, akikből az új edzői gárda kihozhatja a maximumot. Mivel évek óta csak panasz van az edzői gárdára, abban bízok ez hozza majd a legnagyobb javulást. Például Solder és Zeitler is sokkal jobb játékos volt ideérkezésük előtt, most hogy kaptak egy új OL edzőt - akinek elég bíztató eddigi munkássága - simán visszatérhetnek régi formájukhoz. Jobb pozíciós edzőkkel, erősségekre épített game plannel, nyerő kultúrával itt még meglepetéseket okozhatunk a következő években. Meg merem kockáztatni, ha ez az edzői előrelépés meglesz, akkor egy jó OT-re és egy jó pass rusher-re vagyunk a playofftól. Tudom, túlzottan optimista kijelentés, de én minden évben szeretek reménykedni. Ráadásul a tavalyi draft bíztató volt, idén is reménykedek egy jó börzében.
fodetra
Persze jo az optimizmus bizonxos szinten es miert is ne biznank benne hogy ez a stab jobb lesz de az hogy az OL es a pass rush helyzet tekinteteben az FA vegere ird es mond 0 elorelepes volt az bizony komoly aggodalomra ad okot tovabbra is! Amig ez igy marad bajban vagyunk !csakis a draftrol ez nem megoldhato .aztan lehet hogy DG valami olyan varatlan meglepetest tartogat hogy csak majd amulunk...
De ettol en inkabb félek mint remenykedve varom 😀
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla


Azoknak akik szeretik a statisztikákat... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Én nem látom ilyen tragikusnak ezt a szabadügynök piac tevékenységet. Kicsit szürkének tűnik - tény nem jöttek extra klasszisok - de remek puzzle darabok lehetnek a kirakósba. Főleg, hogy orrnehéz szerződéseket kaptak amivel nem is kockáztatott nagyot a csapat, ráadásul, ha jól teljesítenek később keveset foglalnak majd a sapkából, mikor már kevés pénze lesz a csapatnak. Nem olyan rossz ez a keret, mint sokan mondják. Vannak benne tehetségek, klasszis jelöltek, akikből az új edzői gárda kihozhatja a maximumot. Mivel évek óta csak panasz van az edzői gárdára, abban bízok ez hozza majd a legnagyobb javulást. Például Solder és Zeitler is sokkal jobb játékos volt ideérkezésük előtt, most hogy kaptak egy új OL edzőt - akinek elég bíztató eddigi munkássága - simán visszatérhetnek régi formájukhoz. Jobb pozíciós edzőkkel, erősségekre épített game plannel, nyerő kultúrával itt még meglepetéseket okozhatunk a következő években. Meg merem kockáztatni, ha ez az edzői előrelépés meglesz, akkor egy jó OT-re és egy jó pass rusher-re vagyunk a playofftól. Tudom, túlzottan optimista kijelentés, de én minden évben szeretek reménykedni. Ráadásul a tavalyi draft bíztató volt, idén is reménykedek egy jó börzében.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egy futónk és van egy futónk. És van egy csomó valaki aki Giants mezt visel.
ozibozi
QB-nk is van, csak nem lesz olyan tartós mint Eli, sajnos!!
Miért olyan nehéz megérteni, hogy a Fr.irányítót meg kell védeni???
nagir
Eli-t sem tudták megvédeni, de hátha most. Ok, Lehet hogy lesz egy QB-nk is. Idén kiderül. De ez még mindig csak 2. Ki van még?
Milyen mezeket rendelnénk rajtuk kívűl így hirtelen ??? Egy jó... őőő...
ozibozi
Cruz 😉😂
Vobox
Na jóóó, háha godmodeban nyomjuk akkor Taylor/Strahan! 😉😊😀
nagir
Hát ilyen szempontból nem lenne jó egy OT-draft, de annak nincs értelme, hogy a két használható embert nem segíted és azok sem lesznek jók már

Amúgy Engram is lehetne ebből a szempontból jó, ha egészséges maradna kivételesen.

A védelem is kezd már NFL-szinten kinézni, talán jobb lesz ez idén már

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Van egy futónk és van egy futónk. És van egy csomó valaki aki Giants mezt visel.
ozibozi
QB-nk is van, csak nem lesz olyan tartós mint Eli, sajnos!!
Miért olyan nehéz megérteni, hogy a Fr.irányítót meg kell védeni???
nagir
Eli-t sem tudták megvédeni, de hátha most. Ok, Lehet hogy lesz egy QB-nk is. Idén kiderül. De ez még mindig csak 2. Ki van még?
Milyen mezeket rendelnénk rajtuk kívűl így hirtelen ??? Egy jó... őőő...
ozibozi
Cruz 😉😂
Vobox
Na jóóó, háha godmodeban nyomjuk akkor Taylor/Strahan! 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Van egy futónk és van egy futónk. És van egy csomó valaki aki Giants mezt visel.
ozibozi
QB-nk is van, csak nem lesz olyan tartós mint Eli, sajnos!!
Miért olyan nehéz megérteni, hogy a Fr.irányítót meg kell védeni???
nagir
Eli-t sem tudták megvédeni, de hátha most. Ok, Lehet hogy lesz egy QB-nk is. Idén kiderül. De ez még mindig csak 2. Ki van még?
Milyen mezeket rendelnénk rajtuk kívűl így hirtelen ??? Egy jó... őőő...
ozibozi
Cruz 😉😂
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Van egy futónk és van egy futónk. És van egy csomó valaki aki Giants mezt visel.
ozibozi
QB-nk is van, csak nem lesz olyan tartós mint Eli, sajnos!!
Miért olyan nehéz megérteni, hogy a Fr.irányítót meg kell védeni???
nagir
Eli-t sem tudták megvédeni, de hátha most. Ok, Lehet hogy lesz egy QB-nk is. Idén kiderül. De ez még mindig csak 2. Ki van még?
Milyen mezeket rendelnénk rajtuk kívűl így hirtelen ??? Egy jó... őőő...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Van egy futónk és van egy futónk. És van egy csomó valaki aki Giants mezt visel.
ozibozi
QB-nk is van, csak nem lesz olyan tartós mint Eli, sajnos!!
Miért olyan nehéz megérteni, hogy a Fr.irányítót meg kell védeni???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Van egy futónk és van egy futónk. És van egy csomó valaki aki Giants mezt visel.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Végig nézve szerződéseinket, 4 dolog baszta meg a csőrömet.
1. Solder rendkívül túl van fizetve a teljesítményéhez képest, remélem kicsit tud javulni... Nem beszélve arról, hogy RT-nk meg nincs... (Nagy need az OT).
2. Nulla darab Pass Rusherünk van (Nagy need az edge)
3. Nincs centerünk... Örülnék ha végre lenne egy minőségi centerünk, mert Jones-nak és Barkley-nak is nagyon kéne a fal közepére egy minőségi ember, aki feljavítja az egész OL-t és ezáltal az egész támadó egységet. (pls: Tyler Biadasz, Cesar Ruiz, Lloyd Cushenberry)
4. Nagyon vékony a WR sor is. Ha Shep egészséges maradna és Slay is jól nyomná, akkor az mentené a dolgokat talán.

A 4 zavaró problémámból, 3 támadókhoz - 1 védelemhez kapcsolódik. Lehet már beletörődtem, hogy védelem nem lesz jó így se úgy se. Reméljünk Leonard Williamos motivált lesz és a Jets verni fogja még a fejét, hogy elcserélte... (nem hiszem)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Lehet, én fejben számoltam, nem Neten, de Szaft mindegy hogy 3 vagy 13 milkó maradt, mikor már véget ért FA szezon anélkül hogy részt vettünk volna rajta. Még kell pár töltelék ember akinek legalább 1-2 gurigát kell adni, és utána megint sehol senki nem lesz.
Nehéz védeni ezt a rostert, de hajrá. 😕
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/88138026_515227326087541_3331711168700005440_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=oxDcmFyzniAQ7kNvgGTOjEf&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAGd9WusSiqsYa2SdprM-TFMFi1VzgoYPk3QN90Eryq4Q&oe=671166DC
NFL on Instagram: "Giants signing RB Dion Lewis. (via @mike_garafolo) - 📷: James Kenney /AP"
384K likes, 2,297 comments - nfl on March 23, 2020: "Giants signing RB Dion Lewis. (via @mike_garafolo) - 📷: James Kenney /AP".
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Egy szerencsénk lehet, ha elmarad a szezon. 😕