NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Azért az sem rossz, hogy végre lehet beszélni halftime adjustment-ről, az első félidei siralmas teljesítmény után, elég szépen megindult az Offense a másik félidőben, talán 1x ha puntoltunk volna?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Ez a megszólalás egyre jobb lesz 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
New York a foci fovarosa! Csak kapodom a fejem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Sauce egy cheeseheadben ment be az öltözőbe, imádom ezt a pimpet
zacknorb
Lazard azert lepocintette a fejerol 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Sauce egy cheeseheadben ment be az öltözőbe, imádom ezt a pimpet
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Minden elismerésem, köszönöm szépen. A new yorki csapatokban nem csalódtam idén 😎

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
És az a szép hogy a Broncos és Pats is verhető a következő hetekben
Wester
Kemény lenne 6-3al byeweekre menni

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
És az a szép hogy a Broncos és Pats is verhető a következő hetekben

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
holy shit

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
No ez nagyon szép, csípjetek meg

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Sziasztok. Én érzem csak úgy, hogy ez a Packers sebezhető lehet a hétvégén. Nem vagyok elájulva a pályán látottaktól, de őszintén nem ilyen kezdésre számítottam, valamint talán a csapat is elkezdett hinni magában.
Mondjuk ilyenkor, ha felcsillan valami, akkor szoktunk belefutni valami csúnyába.
GTom
Nyerhetőnek nyerhető, de iszonyat nehéz lesz. A Packers otthon nem arról híres, hogy túl gyakran kikapna, bár tény idén azért nem úgy néznek ki(eddig) mint az elmúlt években. A védelem jó lenne ha féken tudná tartani Rodgers-t, ugyanis ha elmegy egy shootout felé a meccs, akkor nem tudom mennyire tudnánk tartani velük a lépést, szóval ismét erős DL produkció kéne egy lényegesen jobb OL ellen. Támadó részről szintén ez lenne a cél. Futás, illetve playaction játékok ellen nem a legacélosabb a Packers D, úgy hogy jó lenne futás/RPO/PA játékokkal szépen metódikusan haladni a pályán, irányítani a meccset és minél tovább pályán kívül tartani a támadóegységüket. Benne van a W szerintem, de én úgy gondolom, hogy L lesz, viszont azért jó lenne kompetitíven játszani.
Apex
Ha akarunk vmit a szezontól, akkor azt most érdemes megmutatni, mert bye előtt jön még a Broncos, Pats és a Bills. Értem ezalatt h szép és jó a 3 W 5 meccsből, de ismerjük a körülményeket. 😀
Beki
Mondjuk ebből szerintem egyelőre a Pats és Broncos is verhetőbb mint a Packers

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok. Én érzem csak úgy, hogy ez a Packers sebezhető lehet a hétvégén. Nem vagyok elájulva a pályán látottaktól, de őszintén nem ilyen kezdésre számítottam, valamint talán a csapat is elkezdett hinni magában.
Mondjuk ilyenkor, ha felcsillan valami, akkor szoktunk belefutni valami csúnyába.
GTom
Nyerhetőnek nyerhető, de iszonyat nehéz lesz. A Packers otthon nem arról híres, hogy túl gyakran kikapna, bár tény idén azért nem úgy néznek ki(eddig) mint az elmúlt években. A védelem jó lenne ha féken tudná tartani Rodgers-t, ugyanis ha elmegy egy shootout felé a meccs, akkor nem tudom mennyire tudnánk tartani velük a lépést, szóval ismét erős DL produkció kéne egy lényegesen jobb OL ellen. Támadó részről szintén ez lenne a cél. Futás, illetve playaction játékok ellen nem a legacélosabb a Packers D, úgy hogy jó lenne futás/RPO/PA játékokkal szépen metódikusan haladni a pályán, irányítani a meccset és minél tovább pályán kívül tartani a támadóegységüket. Benne van a W szerintem, de én úgy gondolom, hogy L lesz, viszont azért jó lenne kompetitíven játszani.
Apex
Ha akarunk vmit a szezontól, akkor azt most érdemes megmutatni, mert bye előtt jön még a Broncos, Pats és a Bills. Értem ezalatt h szép és jó a 3 W 5 meccsből, de ismerjük a körülményeket. 😀
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Sziasztok. Én érzem csak úgy, hogy ez a Packers sebezhető lehet a hétvégén. Nem vagyok elájulva a pályán látottaktól, de őszintén nem ilyen kezdésre számítottam, valamint talán a csapat is elkezdett hinni magában.
Mondjuk ilyenkor, ha felcsillan valami, akkor szoktunk belefutni valami csúnyába.
GTom
Nyerhetőnek nyerhető, de iszonyat nehéz lesz. A Packers otthon nem arról híres, hogy túl gyakran kikapna, bár tény idén azért nem úgy néznek ki(eddig) mint az elmúlt években. A védelem jó lenne ha féken tudná tartani Rodgers-t, ugyanis ha elmegy egy shootout felé a meccs, akkor nem tudom mennyire tudnánk tartani velük a lépést, szóval ismét erős DL produkció kéne egy lényegesen jobb OL ellen. Támadó részről szintén ez lenne a cél. Futás, illetve playaction játékok ellen nem a legacélosabb a Packers D, úgy hogy jó lenne futás/RPO/PA játékokkal szépen metódikusan haladni a pályán, irányítani a meccset és minél tovább pályán kívül tartani a támadóegységüket. Benne van a W szerintem, de én úgy gondolom, hogy L lesz, viszont azért jó lenne kompetitíven játszani.
Apex
Shootout ezzel a Packers offens-el es ugy amblokk LaFleur-el elkepzelhetetlen, ettol nem kell tartani.

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Nem is emlékszem mikor nyertünk utoljára 3at egymás után..
Pityu Gyor
2019. novemberében még Géza bácsival a padon (@NYG, vs. WAS, @OAK).
empty taxi
Kösz! Érdekes ez nem ugrott be.. biztos töröltem már magamban ezt a remek Gase időszakot 😊

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Sziasztok. Én érzem csak úgy, hogy ez a Packers sebezhető lehet a hétvégén. Nem vagyok elájulva a pályán látottaktól, de őszintén nem ilyen kezdésre számítottam, valamint talán a csapat is elkezdett hinni magában.
Mondjuk ilyenkor, ha felcsillan valami, akkor szoktunk belefutni valami csúnyába.
GTom
Nyerhetőnek nyerhető, de iszonyat nehéz lesz. A Packers otthon nem arról híres, hogy túl gyakran kikapna, bár tény idén azért nem úgy néznek ki(eddig) mint az elmúlt években. A védelem jó lenne ha féken tudná tartani Rodgers-t, ugyanis ha elmegy egy shootout felé a meccs, akkor nem tudom mennyire tudnánk tartani velük a lépést, szóval ismét erős DL produkció kéne egy lényegesen jobb OL ellen. Támadó részről szintén ez lenne a cél. Futás, illetve playaction játékok ellen nem a legacélosabb a Packers D, úgy hogy jó lenne futás/RPO/PA játékokkal szépen metódikusan haladni a pályán, irányítani a meccset és minél tovább pályán kívül tartani a támadóegységüket. Benne van a W szerintem, de én úgy gondolom, hogy L lesz, viszont azért jó lenne kompetitíven játszani.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Nem is emlékszem mikor nyertünk utoljára 3at egymás után..
Pityu Gyor
2019. novemberében még Géza bácsival a padon (@NYG, vs. WAS, @OAK).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Sziasztok. Én érzem csak úgy, hogy ez a Packers sebezhető lehet a hétvégén. Nem vagyok elájulva a pályán látottaktól, de őszintén nem ilyen kezdésre számítottam, valamint talán a csapat is elkezdett hinni magában.
Mondjuk ilyenkor, ha felcsillan valami, akkor szoktunk belefutni valami csúnyába.
GTom
Odahaza a Pekörsznek nyernie kell hogy lépést tartson, szerintem nagyon nyomni fognak. Kérdés h az angol út (ráadásul ők elöször csinálták nincs nagy tapasztalatuk visszajövetelben) kivett e belőlük illetve a mennyire vagyunk mi a győzelmek miatt erőn felüli lelkitöbblettel.
Nem is emlékszem mikor nyertünk utoljára 3at egymás után..

Green is green
több mint 1 éve
GTom New York Jets 243
Sziasztok. Én érzem csak úgy, hogy ez a Packers sebezhető lehet a hétvégén. Nem vagyok elájulva a pályán látottaktól, de őszintén nem ilyen kezdésre számítottam, valamint talán a csapat is elkezdett hinni magában.
Mondjuk ilyenkor, ha felcsillan valami, akkor szoktunk belefutni valami csúnyába.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Quincy ma mar igaz limitaltan, de edzett. JJ day-to-day.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Zotya86 New York Jets 192

Apex
Tegyünk hozzá még némi adalékot:
Had to double-take to make sure this was right. Carl Lawson had SEVEN (yes, 7) quarterback hits today.

It's a #Jets franchise record since the stat was first tracked in 2006.
Carl Lawson currently ranks 3rd among qualified EDGE in pressure rate (23.5%).

John Franklin-Myers isn’t too far behind, ranking 7th in pressure rate (22%).
Quinnen Williams ranks among iDL through 5 weeks:

• Sacks: T-1st (4)
• QB hits: T-2nd (5)
• PFF pass-rush grade: T-3rd (90.1)
• Pressures: T-4th (17)

He’s also missed just 1 tackle and has 7 run stops. Elite seas.
Beki
Sejtettem, hogy a D-line és a secondary (főleg a CB-k) rendben lesznek, de azért jó olvasni ilyen statokat 😊
több mint 1 éve
Törölt felhasználó

Apex
Tegyünk hozzá még némi adalékot:
Had to double-take to make sure this was right. Carl Lawson had SEVEN (yes, 7) quarterback hits today.

It's a #Jets franchise record since the stat was first tracked in 2006.
Carl Lawson currently ranks 3rd among qualified EDGE in pressure rate (23.5%).

John Franklin-Myers isn’t too far behind, ranking 7th in pressure rate (22%).
Quinnen Williams ranks among iDL through 5 weeks:

• Sacks: T-1st (4)
• QB hits: T-2nd (5)
• PFF pass-rush grade: T-3rd (90.1)
• Pressures: T-4th (17)

He’s also missed just 1 tackle and has 7 run stops. Elite seas.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Túlértékelni nem szabad (ez még mindig csak a középmezőnyhöz csatlakozást vetít előre pl
A sérülések engem nem érdekelnek, a játék része nekünk is a fél O line offos. Viszont éreztem a tudatosságot a játékban, bedaráltuk őket, ment a futás, Zach nem baszta el akkor miért váltsunk? A következő meccs más, nem érdekes h ez máskor mire elég, tegnap ez elég volt a Whez, tudtuk mi megy és meg is tudtuk csinálni. A defensebe meg jött két nagyon véleményes zászló, azzal maradtak sokáig meccsben. Nem lettünk Play off csapat viszont tudatosságban, pár játékelemben (futás, pár blizt, nyugodt qb) és pár jó egyéni teljesítménnyel előrébb vagyunk mint az elmúlt 2-3 évben
Pityu Gyor
Első félidei drive-ok:
1.: 4 plays, 19 Yds, Punt
2.: 4 plays, 5 yds, Punt
3.: 7 plays, 26 yds(+30 yard phins bünti), FG
4.: 2 plays, 80 yds(ez szép volt), TD
5.: 3 plays, 4 yds, Punt
6.: 9 plays, 53 yds, TD (talán ez volt az első értelmes drive részünkről, bár itt is majd fél pályáról kezdtünk azért azt hozzá kell tenni)

Azért az első félidőben nagyon nem ment a futás se, és ha komolyabb céljai vannak a csapatnak ennyire lassan nem kezdhetsz, főleg ilyen jó field pozikból. De alapvetően igazából a gameplan-el van problémám rendre mindkét oldalon(kivéve Ravens meccs). D odalán Burrow-ra ráküldtük a házat is, amikor pont, hogy ellene passzívabban kellett volna játszani, itt meg egy rookie QB-t hagyunk passzolgatni csak simán 3-4 emberes pass rush, mikor pont, hogy szanaszét kéne blitzelni? Oké a 2. félidőben volt adjustement, de nem tudom, azért ennek szerintem evidensnek kellett volna lennie. O oldaláról meg nem értem ezt a passzív, befosós playcalling-ot ZW-vel, főleg ezen a meccsen, amikor pont lehetett volna támadni a széleket, esetleg több rolloutot használni, mert Moore és Wilson is veszélyes tud lenni vertikálisan és man-to-man ellen egyaránt(amit a Phins játszott eddig rendre). Főleg azért bosszantó ez, mert megmutatta az O, hogy tud haladni rendesen, ha nagyon kell, csak nem értem miért szórakozzuk el a meccs elején a jó lehetőségeket. A meccsnek a félidőnél vége kellett volna lennie. Szóval nem tudom, örülök a W-nek, mert fontos volt, de azért óvatosan örülök. Jövő hét Lambeau Field nagy teszt lesz a csapatnak. Bár fasz tudja, lehet túl nagyok az igényeim 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Túlértékelni nem szabad (ez még mindig csak a középmezőnyhöz csatlakozást vetít előre pl
A sérülések engem nem érdekelnek, a játék része nekünk is a fél O line offos. Viszont éreztem a tudatosságot a játékban, bedaráltuk őket, ment a futás, Zach nem baszta el akkor miért váltsunk? A következő meccs más, nem érdekes h ez máskor mire elég, tegnap ez elég volt a Whez, tudtuk mi megy és meg is tudtuk csinálni. A defensebe meg jött két nagyon véleményes zászló, azzal maradtak sokáig meccsben. Nem lettünk Play off csapat viszont tudatosságban, pár játékelemben (futás, pár blizt, nyugodt qb) és pár jó egyéni teljesítménnyel előrébb vagyunk mint az elmúlt 2-3 évben

Green is green