NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Most már csak reménykedjünk benne, hogy Mitchell sérülése nem súlyos, illetve Brown tud kezdeni jövő héten.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 370
Na megnyugodtam, mert ezt a Steelerst egy középcsapatnak - és azok szeretnék lenni jelenleg - illik megverni.
Wester
Fú hát, pedig tényleg kezdtem elengedni a szezont, mert nagyon szarul nézett ez ki 3 negyed után. Wilson nagyon fasza kettő clutch drive-ot hozott le a végén, le a kalappal. 2-2 AFC north ellen azért annyira talán nem szar.
Apex
Észak most eléggé alulteljesít, de azért gratula! ☺️
És köszi a mai vasas-verést! 🤙

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
van még hely a bandwagonon?
rva
Felaras lesz 😀
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Na megnyugodtam, mert ezt a Steelerst egy középcsapatnak - és azok szeretnék lenni jelenleg - illik megverni.
Wester
Fú hát, pedig tényleg kezdtem elengedni a szezont, mert nagyon szarul nézett ez ki 3 negyed után. Wilson nagyon fasza kettő clutch drive-ot hozott le a végén, le a kalappal. 2-2 AFC north ellen azért annyira talán nem szar.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
van még hely a bandwagonon?
rva
Hát a talicskába még pont beférsz 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
rva 4 096 — Me for President!
van még hely a bandwagonon?
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Na megnyugodtam, mert ezt a Steelerst egy középcsapatnak - és azok szeretnék lenni jelenleg - illik megverni.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
#Jets inactives: QB Mike White, WR Denzel Mims, TE Lawrence Cager, LB Quincy Williams, OT Cedric Ogbuehi, CB Bryce Hall and S Will Parks.

Hall meglepő miután Echols sérüléssel bajlódik.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Elijah Moore has run an NFL-high 150 pass routes but has been targeted only 21 times.

Wind Sprint Rankings for yardage run on untargeted routes through Week 3
Elijah Moore (1,882 yds)
Jahan Dotson (1,574)
Corey Davis (1,469)
Mike Williams (1,457)
Terry McLaurin (1,444)
Beki
Remelem Zach jobban kitudja ot hasznalni es nem lesz olyan allergias ra mint Flakon. Ja es itt nem a jump ballokra gondolok.😃

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Elijah Moore has run an NFL-high 150 pass routes but has been targeted only 21 times.

Wind Sprint Rankings for yardage run on untargeted routes through Week 3
Elijah Moore (1,882 yds)
Jahan Dotson (1,574)
Corey Davis (1,469)
Mike Williams (1,457)
Terry McLaurin (1,444)
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Amúgy ez a meccs nagyon kritikus lesz.. egy középmezőnybe tartó csapatnak ez a Sztilersz verhető kell legyen. Egy 2:2s kezdés lendületet kell adjon Zachnek is
Ha kikapunk akkor utána jön a nehéz sorsolás és elkezdődne a negatív spirál

Green is green
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
En remelem, hogy igazad lesz es nekem nem, mar csak a jobbik (G.) Wilson miatt is. 😀

több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Nekem tovabbra is eros tippem egyebkent, hogy a tamadosor vissza fog esni Wilsonnal. Nem mintha most hu de zakatolna, de azert akadnak ertelmes drive-ok.

Wilson viszont olyan, mint egy agressziv szuzfiu, aki eleteben eloszor lat not, aztan nem erzi, hogyan kellene azt megkozeliteni. Nem veletlen, hogy tobben is mondtak, hogy Flacco sokkal konnyebb labdakat ad.

Wilsonnal eddig rendre az tunt ki, hogy mintha tempolemaradasban lenne a celpontjaihoz kepest, mindig egy utemmel huzza a dolgot, nem idoben, nem a megfelelo helyre dobja a labdakat, nem at olvassa egybol, amit kellene, ezaltal megneheziti a sajat es a WR-ek dolgait, emiatt is tudja kevesebbszer eljuttatni a labdakat a megfelelo helyre. Ebbol fakad a pontatlansaga es az O impotenciaja is.

Nem vagyok Flacco-fan, de egesz egyszeruen o fit ebbe a rendszerbe, mig Wilson nem az.

Ugyhogy en betippelek egy jelentos visszaesest a tamadosortol.
Stez
Nem lesz igazad
Egyszerűen azért mert ha ez lenne akkor a Wilson projekt elbukott és ujabb 3-4 év gatyásodás jön. Márpedig abból elég volt 😊 lenyugodott, tanult, fejlődött és pluszba még mobilis is tud lenni!

Green is green
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem tovabbra is eros tippem egyebkent, hogy a tamadosor vissza fog esni Wilsonnal. Nem mintha most hu de zakatolna, de azert akadnak ertelmes drive-ok.

Wilson viszont olyan, mint egy agressziv szuzfiu, aki eleteben eloszor lat not, aztan nem erzi, hogyan kellene azt megkozeliteni. Nem veletlen, hogy tobben is mondtak, hogy Flacco sokkal konnyebb labdakat ad.

Wilsonnal eddig rendre az tunt ki, hogy mintha tempolemaradasban lenne a celpontjaihoz kepest, mindig egy utemmel huzza a dolgot, nem idoben, nem a megfelelo helyre dobja a labdakat, nem at olvassa egybol, amit kellene, ezaltal megneheziti a sajat es a WR-ek dolgait, emiatt is tudja kevesebbszer eljuttatni a labdakat a megfelelo helyre. Ebbol fakad a pontatlansaga es az O impotenciaja is.

Nem vagyok Flacco-fan, de egesz egyszeruen o fit ebbe a rendszerbe, mig Wilson nem az.

Ugyhogy en betippelek egy jelentos visszaesest a tamadosortol.

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jön vissza a ti Wilsonotok
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Fant -> IR
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
OT Cedric Ogbuehi is signing with the #Jets’ 53 from the #Texans PS, per source.
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Valojaban mi történt eddig a szezonban.
Első forduloban egy jó félidő a Dtől.
Második fordulóban a Browns megverte magát (nem mi nyertünk) és ez elkozmetikazta hogy amúgy szarok voltunk.
Harmadik forduló kuka az egész.
Van/volt pár jó egyéni teljesítmény szerencsére, reméljük erre lehet építeni.
Összességében nagyon szoros a mezőny, simán lehet, hogy mi vagyunk a leggyengebb csapat.
Sorsolás brutális, de ezt tudtuk.
Coaching nem fejlődik, valójában az az érzésem, hogy a keret jobb mint a coaching staff.
Ennek ellenére simán lehet, hogy egy 3-4-5 W szezon után sem lesz tisztogatas a staffban szezon vegen, hanem nekifutunk ezekkel jövőre is, amikor már nincs mire fogni, ha nem úgy megy. Ez már az ő csapatuk fullon, ők rakták össze és egy év alatt össze is kell álljon.
ZWről sajnos nem hiszem hogy megvalto lesz, de talan jobb lesz mint Flacco, ha nem serul le megint.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Ja még annyi a tegnapi meccsre visszatekintőleg, hogy ezzel a kurva rotálással is kezd a faszom kilenni, meg úgy általánosságban az egész coaching staff-al. Miért van az, hogy a legjobb DL játékosaink nagyon maximum a snap-ek 60-65%ban vannak fent a pályán? Ráadásul sokszor kritikus szituációkban? Ez tavaly sem működött, idén sem működik, senki nem csinálja ezt csak mi és nem tartom kizártnak, hogy ez az egyik fő oka, hogy a DL nem teljesít jól. Simán benne van, hogy egyszerűen nem tudnak belekerülni a meccs ritmusába, nem védem őket, csak azért érdemes lenne elgondolkoznia ezeken Saleh-éknek, hogy érdemes-e folytatni ezt. Tegnap Quinnen kirohanása, illetve Reed kommentje azért sokatmondó volt szerintem. Meg megint azt érzem kicsit mint Bowles-nál, hogy vannak a haverok meg a spanok akikkel kapcsolatban azért nem vagyunk szigorúak, de mással hajajj. Baszki első héten Saleh azért szapulta GW-t, hogy hát nem nyújtotta ki a kezét és hhát így nem lett meg a 1st. Igen ugyanannál a playnél ahol GW lehetetlen helyzetből, az ellenfél csapat felét elküldte Kamcsatkára és centik hiányoztak a 1st down-hoz. De bezzeg amikor a havert friscoból, Tomlinsont keresztbe hugyozzák a teljes meccsen, azzal semmi gond nincs, amikor Joyner zsinórban a 3. meccsen csinál komplett hülyét magából azzal semmi gond nincs, amikor a DC-d lerotálja Q-t Sheperd-re, akinél Fant-nek több solo tackle-je van idén, azzal semmi gond nincs, de fúú hát Mims-et nem szabad felküldeni egy play erejéig sem, merthát nem tudja a teljes playbook-ot éjjel 2-kor álmából felébresztve. Sorry a kirohanásért, de ha ZW nem ugrik egy hatalmasat tavalyhoz képest, ez a coaching staff nem fog meccseket nyerni az kurva élet, mert jelenleg se gameplan, se adjustment, se semmi.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Egy újabb non-kompetitív hazai meccs...igazából tényleg az az aggasztó ahogy kikaptunk. Papíron ez egy tök jó matchupnak kellett volna lennie számunkra, legalábbis védelem szempontjából mindenképpen. Ehelyett kimentünk azt a szokásos módon összefostuk magunkat. Az OL nagyon aggasztó, nem is elsősorban a Pass-Pro, mert egy egészséges Fant-el lehet nem ez lenne/ha Brown visszajön, de elvileg itt mindenki kurva jó Runblocking szempontjából + a rendszer is kedvez nekik(talán Tomlinsont leszámítva), hát ez eddig nem igazán érződik. Ulbirch meg részemről mehet amerre lát tavaly egy 32. Defet sikerült összehoznia, most bőven kapott muníciót a D és mégsem érződik nagy változás.
Apex
Miért volt nektek jó ez a matchup védelmi szempontból? Én pont az ellenkezőjét gondoltam meccs előtt és utaná is.
megyerikrisz
Alapvetően a 4 emberes pass rush-unk, illetve az erős Cornereink miatt gondoltam, hogy abszolút jó matchup lehet ez nekünk. Az egy dolog, hogy a 4 emberes pass rush eddig nálunk nem hozott túlságosan masszív számokat, de ez az első két meccsen még magyarázható volt, a Ravens ellen Lamar limitálásával(ami egész jól sikerült), illetve a Browns Elit OL-el szemben, de azért ez egy olyan egység amivel kapcsolatban azt érezhettük, hogy a csapat egyik legnagyobb erőssége szezon előtt, illetve amelybe nem kevés muníció lett belerakva. Na most ellenetek ez az egység masszívan alúlteljesített(minusz Quinnen), pedig technika alapján is mennie kellett volna(pl. Williams vs Lawson Bull Rush), de még így is menthető lett volna a helyzet én úgy gondolom, ha nem agyatlanul küldjük az első félidőben a 6-7 emberes blitz package-eket és helyette konzervatívan játszunk vagy Cover 2-ben(ami ellen látványosan szenvedtetek az első két meccsen) vagy pedig jóval több press man coverage-el, mert az alapanyag abszolút adott ezekhez. De neeem helyette jöttek a blitz-ek ezerrel, mintha 2010-et írnánk Rex-el, és Burrow rendszeresen arcon is baszott minket a hot route-okkal. Az meg hogy a szerelés nem ment, csak hab volt a tortán. A második félidőben sokkal visszafogottabban játszottunk és sikerült is egész jól limitálni titeket a helyzhethez mérten, de hát mivel Flakon egy darab szart nem ért tegnap, hiába játszották rendszeresen üresre magukat az elkapók, így nehéz. Én nem azt mondom, hogy ez volt a legjobb matchup a világon, de papíron minimum kompetitívnek kellett volna lennünk, legalábbis sokkal inkább mint a Run-heavy Browns/Ravens ellen, amely az egyik legnagyobb gyengeségünk.

Egy kis statisztika így a végére:

Snaps vs Cover 2 by week for the Bengals offense:

Week 1: 30 (31%)
Week 2: 26 (39%)
Week 3: 1 (2%)

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Egy újabb non-kompetitív hazai meccs...igazából tényleg az az aggasztó ahogy kikaptunk. Papíron ez egy tök jó matchupnak kellett volna lennie számunkra, legalábbis védelem szempontjából mindenképpen. Ehelyett kimentünk azt a szokásos módon összefostuk magunkat. Az OL nagyon aggasztó, nem is elsősorban a Pass-Pro, mert egy egészséges Fant-el lehet nem ez lenne/ha Brown visszajön, de elvileg itt mindenki kurva jó Runblocking szempontjából + a rendszer is kedvez nekik(talán Tomlinsont leszámítva), hát ez eddig nem igazán érződik. Ulbirch meg részemről mehet amerre lát tavaly egy 32. Defet sikerült összehoznia, most bőven kapott muníciót a D és mégsem érződik nagy változás.
Apex
Miért volt nektek jó ez a matchup védelmi szempontból? Én pont az ellenkezőjét gondoltam meccs előtt és utaná is.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Flakonnak eddig meccsenként átlag 51 passzkísérlete volt, nem túl optimális...
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Jön vissza Zach és egycsapásra beindulunk!....

Green is green