NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Ty Long punter erkezett PS-re, kicker workoutokat hianyolom...
Beki
Szóval competition-nek elhoztuk a tavalyi év legrosszabb punterét?xD mmmmkay
Apex
Long egyébként kicker is volt a CFL-ben 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Ty Long punter erkezett PS-re, kicker workoutokat hianyolom...
Beki
Szóval competition-nek elhoztuk a tavalyi év legrosszabb punterét?xD mmmmkay

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ty Long punter erkezett PS-re, kicker workoutokat hianyolom...
Beki
Na igen, pedig a legnagyobb sztar Blankenship elerheto lenne!

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ty Long punter erkezett PS-re, kicker workoutokat hianyolom...
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 087
Nem tudom igy kicsit lehiggadva, azert nem volt ez olyan katasztrofalis. Az OL pocsek volt sajnos kb. mindenki tudasa alatt jatszott, de azert azt is hozzateszem hogy azert Zack mobilitasaval itt jo par sack elkerulheto lett volna, illetve szerintem flakon is kurva gyengen jatszott. Nem neztem nagyon film review-t meg, de amikor lehetett latni akar eloben akar replaybol hat azert voltak ures emberek boven. A vedelmet nem tudom hibaztatni, szerintem ok remekul jatszottak csak sajnos 0 tamadoegyseggel nehez.
Apex
Csak egy pelda

Apex

Szerintem jo jatek volt es Flacco olvasta a jatekot es jol is oldotta meg mindenki. A felso jatekos nagy jatek lehetosege persze egy pillanatban egyertelmu volt, de addig meg eselytelen lett volna a passz neki. Legalabbis orult rizikos. Ot nezte es ha hamarabb jatsza magat szabadra o kapta volna de az a bonusz lett volna, de a jatek alulra volt tervezve es olvasta a LB-ket es a haromszogbol a "Flat" kapta a labdat. Az MLB-WLB mozgasatol fuggoen. 1st down rizikomentesen, persze kivarhatott volna hatha nyer felul es hozza se ernek oda vagy dobja a biztosat ami hivva volt es az elvartaknak megfeleloen jott a D is hozza. Ez nem check-down passz, hanem route volt a futotol ( tegyuk hozza hogy o nem jol mozgott de nem ismerem a futo milyen elkaponak es lehet igy mentek szimplan biztosra ).

En nem lattam meg a meccset es biztos nem volt jo de ez a jatek nem rossz hanem jo.
no
Belefért volna neki, hogy várjon, itt kivételesen nem tolták rá a nyakára az OL-t. H kit olvasott azt nehéz megmondani, mert nagy monitoron előttem is max annyit lehet kivenni h pálya középső részét nézi.
Igazából nem ezen múlott, de az OL és Flacco együttes tevékenysége nem segített (h az elkapók mennyire tudtak elszakadni a játék többségében az passz).
Beki
Hangsulyozom a szerintemet a jatek nem a felso jatekosra lett hivva igy nem szamit hogy Flacco-nak lett volna ideje varni. A felso jatekos az extra bonusz ha addigra uresre jatszotta volna magat, elcsuszik/elvaltjak a vedok magukat, barmi szerencses helyzet miatt es akkor megdobta volna neki. Viszont mivel kell ido a jatek kialakulasara a masik oldalon ahova a jatek volt hivva addig tudta ot nezni es ez magaban segitette iranyitani a D-t, a S fele mozdult es a LB-k szepen huzodtak fel a Hook es a zonajuk vegeig kisertek. Ez teremtette meg a ket rovidnek mindketto olalon a helyet. De levette a szemet rola amikor mar az ido amire meg kellett futniuk a route-ot a masik oldalon a 3 elkapo. Ekkor meg nem volt szabadon a felso elkapo es itt a WLB olvasasa utan jott a rovidre a passz sima 1st down-ert. Altalaban ez is a legvaloszinubb hisz a WLB a ket jatekos es a zonajan belul a hosszabbra futot fogja es mire atadta az embert addigra 12 yard kulonbseg volt a tenylegesen elkapo es kozte. Ha rogton jon a rovidre ahogy utvonalra ment a futo akkor a WR2 oriasi bajba hozta volna az MLB-S parost es mindketten messze voltak hisz az meg nem volt a zonajukba. Szerintem tokeletes hivas, az elkapok a zonahatarokon adott idore, ezert nem varhatott Flacco hogy nyer felul vagy sem, mert a WLB mar mindenkeppen ment volna a rovidre a futora hisz atadta a WR2-t.

Ez a jatek egy konnyu route ( gyakorolni a verzesig kell ahogy mindent ), konnyu olvasas a QB-nak es konnyu rovid dobas 1st down-ert. Ha jol latom itt 3-0 volt az eredmeny tehat itt meg az sem nyomott titeket.

Ha nem a futo hanem a masik oldali rovid kapta volna a labdat akkor nem hivnam jo hivasnak, de elhinnem hogy a felso elkapo volt a 1 olvasas. Viszont igy ez textbook volt es megint szerintem.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Szósz értékelése szánalmas, de hozzászoktam már PFFnél.
Beki
Mitchell is szerintem jobban jatszott mint Fant.
Apex
Abszolút jobb volt nála szemre.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Szósz értékelése szánalmas, de hozzászoktam már PFFnél.
Beki
Mitchell is szerintem jobban jatszott mint Fant.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Szósz értékelése szánalmas, de hozzászoktam már PFFnél.
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Az offense borzasztó volt, amit főleg az OL-nek tudok be. A védelem viszont eléggé karcolt főleg az elején, úgyhogy ott azért látszik az előrelépés. Az OL tavaly is borzasztóan kezdett és utána azért összeszokott, szóval reménykedem idén is igy lesz, mert azt én sem hiszem, hogy ZW visszatérésével mágikusan jobbak leszünk.
Wester
Védelem az teljesen rendben volt és nem lehet hibáztatni őket, hogy az 5000. nulla pontos offense drive után + csoda punterünk 20 yardos mutatványa után elkezdik kajálni a pontokat. Félidőig talán 30 futott yardon és 10 ponton tartottuk a Ravens offenset, ebből a TD ugye a CB4 Hallról jött. Jött 2 sack és a végén talán 70 futott yard BAL részéről. Flakon gargabe time előtt meg lassú fos volt, az OL meg Tomlinson lenti teljesítményével összegezhető is. kíváncsian várom a PFF statokat
Beki
PFF-grade-ek
Flacco: 67,7 --> 11. QB a 33-ból (na, ez mondjuk meglepett...)

O-line: 188 játékos kapott grade-et
Vera-Tucker: 76,2 --> 21.
Fant: 60,1 --> 100.
McGovern: 57,6 --> 126.
Mitchell: 48,9 --> 164.
Tomlinson: 38,6 --> 183.

Elkapók: 125 játékos kapott grade-et
Wilson: 70,6 --> 35.
Davis: 68,6 --> 45.
Berrios: 63,9 --> 64.
Moore: 58,6 --> 77.

Futók: 70 játékos kapott grade-et
Carter: 67,3 --> 22.
Hall: 49,4 --> 63.

Védők (bocs, ezt már nem szedtem szét posztokra, csak összes védő összesítését néztem): összesen 427 olyan játékos kapott grade-et, aki elérte a min. 20 snap-et
Quinnen Williams: 92,1 --> 6.
D. J. Reed: 90,3 --> 13.
JFM: 79,9 --> 43.
Kwon Alexander: 74,0 --> 76.
Sauce Gardner: 72,9 --> 88.

Micheal Clemons: 62,3 --> 200.
Carl Lawson: 57,1 --> 262.
C.J. Mosley: 54,3 --> 301.
Sheldon Rankins: 52,5 --> 320.
Solomon Thomas: 50,4 --> 337.
Jordan Whitehead: 46,2 --> 364.
Quincy Williams: 45,0 --> 376.
Lamarcus Joyner: 29,0 --> 418.

Kíváncsiságból azért ránéztem a rúgóinkra is, bár itt szerintem nincs meglepetés: Zurlein a 30. legjobb kicker lett 31-ből, míg Mann 24. a 29-ből.

Szerkesztette: Zotya86
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/303819715_1164764357728408_7037347246153233896_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=oJKji43fi1kQ7kNvgE6egG6&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=A7I_iOMkYbfVKxvUYXSfNZB&oh=00_AYCkGP4A22rc5LYAGYskwviiGI6EvRnKyo1b-XGXsRgPWg&oe=6701DD0C
1,6 Mio. Aufrufe · 36.342 Reaktionen | This play was bigger than football 💚 | Prayers up 🙏 | By CBS Sports | Facebook
Prayers up 🙏


DJ Reed azért ünnepelt az INTnél, mert a meccs előtt tudta meg, hogy elhunyt az édesapja, és neki ajánlotta a palyt.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom igy kicsit lehiggadva, azert nem volt ez olyan katasztrofalis. Az OL pocsek volt sajnos kb. mindenki tudasa alatt jatszott, de azert azt is hozzateszem hogy azert Zack mobilitasaval itt jo par sack elkerulheto lett volna, illetve szerintem flakon is kurva gyengen jatszott. Nem neztem nagyon film review-t meg, de amikor lehetett latni akar eloben akar replaybol hat azert voltak ures emberek boven. A vedelmet nem tudom hibaztatni, szerintem ok remekul jatszottak csak sajnos 0 tamadoegyseggel nehez.
Apex
Csak egy pelda

Apex

Szerintem jo jatek volt es Flacco olvasta a jatekot es jol is oldotta meg mindenki. A felso jatekos nagy jatek lehetosege persze egy pillanatban egyertelmu volt, de addig meg eselytelen lett volna a passz neki. Legalabbis orult rizikos. Ot nezte es ha hamarabb jatsza magat szabadra o kapta volna de az a bonusz lett volna, de a jatek alulra volt tervezve es olvasta a LB-ket es a haromszogbol a "Flat" kapta a labdat. Az MLB-WLB mozgasatol fuggoen. 1st down rizikomentesen, persze kivarhatott volna hatha nyer felul es hozza se ernek oda vagy dobja a biztosat ami hivva volt es az elvartaknak megfeleloen jott a D is hozza. Ez nem check-down passz, hanem route volt a futotol ( tegyuk hozza hogy o nem jol mozgott de nem ismerem a futo milyen elkaponak es lehet igy mentek szimplan biztosra ).

En nem lattam meg a meccset es biztos nem volt jo de ez a jatek nem rossz hanem jo.
no
Belefért volna neki, hogy várjon, itt kivételesen nem tolták rá a nyakára az OL-t. H kit olvasott azt nehéz megmondani, mert nagy monitoron előttem is max annyit lehet kivenni h pálya középső részét nézi.
Igazából nem ezen múlott, de az OL és Flacco együttes tevékenysége nem segített (h az elkapók mennyire tudtak elszakadni a játék többségében az passz).
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 087
Nem tudom igy kicsit lehiggadva, azert nem volt ez olyan katasztrofalis. Az OL pocsek volt sajnos kb. mindenki tudasa alatt jatszott, de azert azt is hozzateszem hogy azert Zack mobilitasaval itt jo par sack elkerulheto lett volna, illetve szerintem flakon is kurva gyengen jatszott. Nem neztem nagyon film review-t meg, de amikor lehetett latni akar eloben akar replaybol hat azert voltak ures emberek boven. A vedelmet nem tudom hibaztatni, szerintem ok remekul jatszottak csak sajnos 0 tamadoegyseggel nehez.
Apex
Csak egy pelda

Apex

Szerintem jo jatek volt es Flacco olvasta a jatekot es jol is oldotta meg mindenki. A felso jatekos nagy jatek lehetosege persze egy pillanatban egyertelmu volt, de addig meg eselytelen lett volna a passz neki. Legalabbis orult rizikos. Ot nezte es ha hamarabb jatsza magat szabadra o kapta volna de az a bonusz lett volna, de a jatek alulra volt tervezve es olvasta a LB-ket es a haromszogbol a "Flat" kapta a labdat. Az MLB-WLB mozgasatol fuggoen. 1st down rizikomentesen, persze kivarhatott volna hatha nyer felul es hozza se ernek oda vagy dobja a biztosat ami hivva volt es az elvartaknak megfeleloen jott a D is hozza. Ez nem check-down passz, hanem route volt a futotol ( tegyuk hozza hogy o nem jol mozgott de nem ismerem a futo milyen elkaponak es lehet igy mentek szimplan biztosra ).

En nem lattam meg a meccset es biztos nem volt jo de ez a jatek nem rossz hanem jo.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 087
Tyűűű baszki, ilyen fos teljesítményt sem láttam mostanában...
Wester
Értem én h uccsó perces ide-odamozgatások, de ez kurvára elfogadhatatlan.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Tyűűű baszki, ilyen fos teljesítményt sem láttam mostanában...
Beki
Ez a videó zseniális - van ám baj 😀 A jobb guardot konkrétan 100%-osan sikerült a Ravensnek kivennie a játékból már a snap előtt.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Nem tudom igy kicsit lehiggadva, azert nem volt ez olyan katasztrofalis. Az OL pocsek volt sajnos kb. mindenki tudasa alatt jatszott, de azert azt is hozzateszem hogy azert Zack mobilitasaval itt jo par sack elkerulheto lett volna, illetve szerintem flakon is kurva gyengen jatszott. Nem neztem nagyon film review-t meg, de amikor lehetett latni akar eloben akar replaybol hat azert voltak ures emberek boven. A vedelmet nem tudom hibaztatni, szerintem ok remekul jatszottak csak sajnos 0 tamadoegyseggel nehez.
Apex
Csak egy pelda

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Az offense borzasztó volt, amit főleg az OL-nek tudok be. A védelem viszont eléggé karcolt főleg az elején, úgyhogy ott azért látszik az előrelépés. Az OL tavaly is borzasztóan kezdett és utána azért összeszokott, szóval reménykedem idén is igy lesz, mert azt én sem hiszem, hogy ZW visszatérésével mágikusan jobbak leszünk.
Wester
Védelem az teljesen rendben volt és nem lehet hibáztatni őket, hogy az 5000. nulla pontos offense drive után + csoda punterünk 20 yardos mutatványa után elkezdik kajálni a pontokat. Félidőig talán 30 futott yardon és 10 ponton tartottuk a Ravens offenset, ebből a TD ugye a CB4 Hallról jött. Jött 2 sack és a végén talán 70 futott yard BAL részéről. Flakon gargabe time előtt meg lassú fos volt, az OL meg Tomlinson lenti teljesítményével összegezhető is. kíváncsian várom a PFF statokat
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Nem tudom igy kicsit lehiggadva, azert nem volt ez olyan katasztrofalis. Az OL pocsek volt sajnos kb. mindenki tudasa alatt jatszott, de azert azt is hozzateszem hogy azert Zack mobilitasaval itt jo par sack elkerulheto lett volna, illetve szerintem flakon is kurva gyengen jatszott. Nem neztem nagyon film review-t meg, de amikor lehetett latni akar eloben akar replaybol hat azert voltak ures emberek boven. A vedelmet nem tudom hibaztatni, szerintem ok remekul jatszottak csak sajnos 0 tamadoegyseggel nehez.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Az offense borzasztó volt, amit főleg az OL-nek tudok be. A védelem viszont eléggé karcolt főleg az elején, úgyhogy ott azért látszik az előrelépés. Az OL tavaly is borzasztóan kezdett és utána azért összeszokott, szóval reménykedem idén is igy lesz, mert azt én sem hiszem, hogy ZW visszatérésével mágikusan jobbak leszünk.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nyilván ez a csapat ZW-re van szabva és megindulunk amint visszatér...
Pityu Gyor
Nincs ez a csapat senkire sem szabva. 1 hónapjuk volt, hogy Flacco szokja a kezdő dolgokat, emellett LaFleur is azt nyilatkozta, hogy alig kellett átszabnia a playbookot Flakon miatt.... lényeg a lényeg h nem tudom mire készült ez a szánalmas bagázs, de 2-3 hasonló meccs és mehetnek is a picsába.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
A védelemben én látok előrelépést a liga aljáról ( hipp hipp hurrá) de hát az off mindent lehúz...

Green is green
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Nyilván ez a csapat ZW-re van szabva és megindulunk amint visszatér...

Green is green