NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Mondjuk ideje lenne Saleh-nek befejezni a bohóckodást és bejelenteni h Szósz a kezdő, mert Hall teljesítményétől az én pofám is égett.
Beki
A snapszámokból azért már látszik, hogy el van ez döntve
Wester
na ilyenre erőm és időm sem volt sajnos 😀
Beki
Nekem most mindenre van időm ... Ritka alkalmak egyike.

Karanténban vagyok. 😔
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk ideje lenne Saleh-nek befejezni a bohóckodást és bejelenteni h Szósz a kezdő, mert Hall teljesítményétől az én pofám is égett.
Beki
A snapszámokból azért már látszik, hogy el van ez döntve
Wester
na ilyenre erőm és időm sem volt sajnos 😀
Beki
Én is egy tweetben láttam őket összegyűjtve, de most az Istennek se találom

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ideje lenne Saleh-nek befejezni a bohóckodást és bejelenteni h Szósz a kezdő, mert Hall teljesítményétől az én pofám is égett.
Beki
A snapszámokból azért már látszik, hogy el van ez döntve
Wester
na ilyenre erőm és időm sem volt sajnos 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk ideje lenne Saleh-nek befejezni a bohóckodást és bejelenteni h Szósz a kezdő, mert Hall teljesítményétől az én pofám is égett.
Beki
A snapszámokból azért már látszik, hogy el van ez döntve

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ideje lenne Saleh-nek befejezni a bohóckodást és bejelenteni h Szósz a kezdő, mert Hall teljesítményétől az én pofám is égett.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hát nézem ezt az Atlanta meccset. Tudom, hogy ez sokat nem jelent, de ez eddig borzasztó. Siralmas mindkét oldalon a csapat teljesítménye.
Az a gondom, hogy a jatékhívások is szörnyűek. Az Atlanta csak dobálja a 20+-osokat, büntetésből vagy 10et gyűjtött a csapat eddig.
GTom
Nem h bármit jelentene, semmit sem jelent a presezlonyos szórakozás.
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Hát érdekes volt. A második felében azért Atlanta behozott minket büntetésekben. Nekem tetszett Streveter játéka, a hibát leszámítva meggyőző volt.
Kicsit el voltam keseredve az első félidő után, de igazán nem tudom mit gondoljak az idei csapatról.
Elég valószínű, hogy Wilsonon fog múlni ez az év. Sajnos szkeptikus vagyok, hogy beérik-e.
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Kicsit megnyugodtam. Most nézem, hogy a Tampa is csak 3 pontos szerzett a meccsen. Nekünk is ennyi van eddig. Náluk visszatér Brady, nálunk Wilson és visszaáll a világ rendje!
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Hát nézem ezt az Atlanta meccset. Tudom, hogy ez sokat nem jelent, de ez eddig borzasztó. Siralmas mindkét oldalon a csapat teljesítménye.
Az a gondom, hogy a jatékhívások is szörnyűek. Az Atlanta csak dobálja a 20+-osokat, büntetésből vagy 10et gyűjtött a csapat eddig.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár

Wester
végülis mi volt a végső diagnozis? csak a sérülést láttam, azt nem követtem mi lett.

több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
BREAKING: Zach Wilson's arthroscopic knee surgery was deemed a success, source tells ESPN. There were no surprises from the original diagnosis. They won't put him on the field until he's 100%, but good news for the Jets . #Jets
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Idén semmit sem eszik, jövőre már könnyen kitehető, aztán szét van osztva a nem egészen 5 misi maradó, egyre kisebb részt jelentve. Miért gondolod ilyen rossznak?
Wyatt
Ohh bakker, tudom mit neztem mar el...azt hittem h 2 ev mulva esedekes 4.7M is hozza tartozik plusz a 3 eves prorated cucc, de a 4.7M az osszes hatralevo.
Mondjuk nem komalom a voidos dolgokat, de igy mar nem szornyu azert.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Idén semmit sem eszik, jövőre már könnyen kitehető, aztán szét van osztva a nem egészen 5 misi maradó, egyre kisebb részt jelentve. Miért gondolod ilyen rossznak?

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 overthecap.com/player/duane-brown/1660
yap... kurva szar...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Duane Brown’s two-year, $22M deal with the Jets includes a $7.88M signing bonus and three void years. As a result, his cap charge for 2022 is just $3.696M.

2022 base salary: $1.12M
2022 cap charge: $3.696M

2023 base salary: $9M
2023 cap charge: $11.576M

Ha nem értelmezem rosszul ez egy kurva szar deal... JDre nem jellemző h ennyire tologatja a lóvét hátra...
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Nekem a Gase évek voltak amik betették a kaput, azokban az években még a SB-t se néztem meg, annyira kiábrándultam a fociból. Tavaly azért az új remény visszahozott és megnéztem a meccsek nagy részét, idén pedig kifejezett lelkesedéssel voltam megint a csapat iránt, aztán jött a ZW sérülés

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Előszezont én se nézek, felesleges.
Regularban meg a 10 órási idôsávos cuccon szoktam volt elaludni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 126
Sokat ugyan nem néztem bele az első presezlony meccsbe, mert annyira már nem vagyok elhivatott h azt kutassam ki férhet be az 53-as rosterre, de a Wilson INT kurva csúnya volt, hajazott tavalyi döntéseire. TE-kel meg még mindig nem tudunk mit kezdeni. Ezek csak észrevételek, nem temetem a szezont. 😀
Wilson meg kiesik ameddig kiesik, Flakon papa majd manageli a dolgokat addig.
Beki
Off

Fú hallod ugyanez.
Eszembe sem jutna PS meccset nézni már.
Eskü még az összefoglalót se.
Amiket a twitter feldobált (látványos jelenetek) max azokat néztem.
Biztos idősödünk, de már meg sem közelíti a lelkesedésem a régit. Ha nem látok egy meccset a szezonból az sem izgat.
Bazzani
Kb ugyanez nálam is.
Lelkesedés legkisebb szikrája sincs meg idén az NFL irányába. Megszokásból megnézem a nem hajnali meccseket, de sztem ennyi.
Beki
20 év szoporoller és folyamatos csalódás ezt teszi az emberrel, nem mondom h nem érzem át
Kúrfürst briareos
Szerintem ehhez ez sem kell, szimplán azért vannak ilyen kiégős időszakok, nekem is volt ilyen idény közben is, de most egészen volt kedvem az első meccshez, mert rég volt, sok mindent volt érdemes figyelni. A Tampára már én sem maradtam fent Brady nélkül, de idény közben én is már csak Pats vagy Brady miatt hajnalozom, és olyan is volt, ha gyenge a meccs, inkább eldőltem. Előferdül az ilyen
Wyatt
Én körkapcsolást csináltam folyamatosan a meccsek között, engem a kezdők érdekeltek és speciel a Lions O az nagyon tetszett a kezdőkkel.
Az Eagles Jets meccsen, a Jets viszont nem volt valami jó.
A végén az eredmények nem érdekelnek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokat ugyan nem néztem bele az első presezlony meccsbe, mert annyira már nem vagyok elhivatott h azt kutassam ki férhet be az 53-as rosterre, de a Wilson INT kurva csúnya volt, hajazott tavalyi döntéseire. TE-kel meg még mindig nem tudunk mit kezdeni. Ezek csak észrevételek, nem temetem a szezont. 😀
Wilson meg kiesik ameddig kiesik, Flakon papa majd manageli a dolgokat addig.
Beki
Off

Fú hallod ugyanez.
Eszembe sem jutna PS meccset nézni már.
Eskü még az összefoglalót se.
Amiket a twitter feldobált (látványos jelenetek) max azokat néztem.
Biztos idősödünk, de már meg sem közelíti a lelkesedésem a régit. Ha nem látok egy meccset a szezonból az sem izgat.
Bazzani
Kb ugyanez nálam is.
Lelkesedés legkisebb szikrája sincs meg idén az NFL irányába. Megszokásból megnézem a nem hajnali meccseket, de sztem ennyi.
Beki
20 év szoporoller és folyamatos csalódás ezt teszi az emberrel, nem mondom h nem érzem át
Kúrfürst briareos
Szerintem ehhez ez sem kell, szimplán azért vannak ilyen kiégős időszakok, nekem is volt ilyen idény közben is, de most egészen volt kedvem az első meccshez, mert rég volt, sok mindent volt érdemes figyelni. A Tampára már én sem maradtam fent Brady nélkül, de idény közben én is már csak Pats vagy Brady miatt hajnalozom, és olyan is volt, ha gyenge a meccs, inkább eldőltem. Előferdül az ilyen

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yikes. Amikor az 1. körös rookie inkább a csere QB-t tartja elkapó barátnak...
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 534 — StuG Life
Sokat ugyan nem néztem bele az első presezlony meccsbe, mert annyira már nem vagyok elhivatott h azt kutassam ki férhet be az 53-as rosterre, de a Wilson INT kurva csúnya volt, hajazott tavalyi döntéseire. TE-kel meg még mindig nem tudunk mit kezdeni. Ezek csak észrevételek, nem temetem a szezont. 😀
Wilson meg kiesik ameddig kiesik, Flakon papa majd manageli a dolgokat addig.
Beki
Off

Fú hallod ugyanez.
Eszembe sem jutna PS meccset nézni már.
Eskü még az összefoglalót se.
Amiket a twitter feldobált (látványos jelenetek) max azokat néztem.
Biztos idősödünk, de már meg sem közelíti a lelkesedésem a régit. Ha nem látok egy meccset a szezonból az sem izgat.
Bazzani
Kb ugyanez nálam is.
Lelkesedés legkisebb szikrája sincs meg idén az NFL irányába. Megszokásból megnézem a nem hajnali meccseket, de sztem ennyi.
Beki
20 év szoporoller és folyamatos csalódás ezt teszi az emberrel, nem mondom h nem érzem át

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Sokat ugyan nem néztem bele az első presezlony meccsbe, mert annyira már nem vagyok elhivatott h azt kutassam ki férhet be az 53-as rosterre, de a Wilson INT kurva csúnya volt, hajazott tavalyi döntéseire. TE-kel meg még mindig nem tudunk mit kezdeni. Ezek csak észrevételek, nem temetem a szezont. 😀
Wilson meg kiesik ameddig kiesik, Flakon papa majd manageli a dolgokat addig.
Beki
Off

Fú hallod ugyanez.
Eszembe sem jutna PS meccset nézni már.
Eskü még az összefoglalót se.
Amiket a twitter feldobált (látványos jelenetek) max azokat néztem.
Biztos idősödünk, de már meg sem közelíti a lelkesedésem a régit. Ha nem látok egy meccset a szezonból az sem izgat.
Bazzani
Kb ugyanez nálam is.
Lelkesedés legkisebb szikrája sincs meg idén az NFL irányába. Megszokásból megnézem a nem hajnali meccseket, de sztem ennyi.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sokat ugyan nem néztem bele az első presezlony meccsbe, mert annyira már nem vagyok elhivatott h azt kutassam ki férhet be az 53-as rosterre, de a Wilson INT kurva csúnya volt, hajazott tavalyi döntéseire. TE-kel meg még mindig nem tudunk mit kezdeni. Ezek csak észrevételek, nem temetem a szezont. 😀
Wilson meg kiesik ameddig kiesik, Flakon papa majd manageli a dolgokat addig.
Beki
Off

Fú hallod ugyanez.
Eszembe sem jutna PS meccset nézni már.
Eskü még az összefoglalót se.
Amiket a twitter feldobált (látványos jelenetek) max azokat néztem.
Biztos idősödünk, de már meg sem közelíti a lelkesedésem a régit. Ha nem látok egy meccset a szezonból az sem izgat.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Duane Brown leigazolása hivatalos.