NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
George Fant at right tackle to start practice
Beki
Akkor a kezdő OL: Brown-Tomlinson-McGovern-AVT-Fant
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
George Fant at right tackle to start practice
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Sokat ugyan nem néztem bele az első presezlony meccsbe, mert annyira már nem vagyok elhivatott h azt kutassam ki férhet be az 53-as rosterre, de a Wilson INT kurva csúnya volt, hajazott tavalyi döntéseire. TE-kel meg még mindig nem tudunk mit kezdeni. Ezek csak észrevételek, nem temetem a szezont. 😀
Wilson meg kiesik ameddig kiesik, Flakon papa majd manageli a dolgokat addig.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Ha valamire az elmúlt években viszont nem panaszkodhatunk az a content team. Az új One Jets Drive megint erős lett.

 www.youtube.com/watch?v=MPRzYKP1cz4

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Hat ez tenyleg best case scenario igy. Pedig tegnap este fejben mar temettem a szezont.
Apex
Szerintem temetheted így is. Wilsonnak óriási szüksége lett volna minden fejlődési lehetőségre, edzésre, edzőmeccsre, tétmeccsre stb..
Pityu Gyor
Szerintem adjuk fel most a meccseinket, ugysem lesz itt semmi.
Apex
Értelek ok
De ez az egész Wilson projekt (amire fel lett téve a teljes franchise köv 3-4 éve) pengeélen táncol. Kihagyja az edzéseket majd pár meccset és formán kívül visszatér - elmegy az év. Alternatíva? Idehozzák Garropolot és csinál egy Tannehillt? Nem fogják idehozni amig ZW járni tud és 1szer volt ilyen csoda. Év végén ott leszünk qb nélkül és egy megroggyant bizalmú coach-GM párossal az egyik legtürelmetlenebb szurkolótábor elött.. én nekem nincs mire optimistának lenni, elkeserítő... De még1szer: értelek, ez sport és csak szurkoljunk!!! Go Jets
Pityu Gyor
Nem értem miért akarsz egy Gerappát vagy Tanny-t a Jetsbe, mikor elit QB ül a kispadon Flacco személyében.
Ráadásul a HC kedveli is, úgyhogy most elindítja ezt a projektet.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok orvos, de nekem úgy tűnik a meniscus szakadás egy legjobb szcenario a sok szar mellett. Ez a porc alatt egy gyűrű, gyors beavatkozással összedrótozzák és másnap már kezdő is a rehabot. Feleségemnek tavaly műtöttek, másnap már a Lidl-ben vásároltunk, pedig jó lábai vannak az asszonynak, de meg sem közelíti izomzatban Wilsonét 🤣
Nem lepődnék meg ha 4 hét múlva játszana. Évad után majd lesz idő kezeltetni hosszabban, addig meg benyomnak oda egy kis porcképző anyagot.
Klaci79
Nem hiszem, epp most hozta le Schefter, hogy a felvetelek alapjan rosszabb a szakadas utani szalag allapota, mint az elore gondoltak, igy kicsit tovabb tarthat a felepulesi ido.
Stez
Tényleg nem akarok ebbe belemenni, mert csak egy néző vagyok akinél épp ACL műtét volt, az asszonynak meg meniscus.
Ezért tudom csak mikről van szó, de minden párhuzam hülyeség velünk. Én szívesen fogadok veled egy sörben a jövő évi live drafton, hogy ha men.szakadás és csontzúzódás, akkor 4 hét múlva játszik 😉

Azt amúgy nem is értem, hogy a felvételek után hogy rosszabb az állapota…ott derült ki, hogy az acl nem szakad, csak a meniscus. Akkor hogy lehet rosszabb? Van egy látó a csapatnál, aki úgy látta bőrön keresztül, most meg az MRI mást mutat? Vagy hogy?! 😊
Klaci79
Fogadhatunk, siman, mar csak a buli kedveert is. 😀 Szerintem tobb lesz ez negy hetnel, de nem lesz tobb hatnal.

Mert ez nem arrol szol, hogy szakadt vagy nem szakadt. Egy meniszkusznal (meg a tobbi szalagnal is) fontos, hol szakadt, mennyire szakadt, mennyire kozel van a csonthoz, esatobbi. Ugy tudom, minel kozelebb van a szakadas a csonthoz, annal nehezebben gyogyul peldaul, illetve akkor konnyebben szakadhat is ujra.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
Nem vagyok orvos, de nekem úgy tűnik a meniscus szakadás egy legjobb szcenario a sok szar mellett. Ez a porc alatt egy gyűrű, gyors beavatkozással összedrótozzák és másnap már kezdő is a rehabot. Feleségemnek tavaly műtöttek, másnap már a Lidl-ben vásároltunk, pedig jó lábai vannak az asszonynak, de meg sem közelíti izomzatban Wilsonét 🤣
Nem lepődnék meg ha 4 hét múlva játszana. Évad után majd lesz idő kezeltetni hosszabban, addig meg benyomnak oda egy kis porcképző anyagot.
Klaci79
Nem hiszem, epp most hozta le Schefter, hogy a felvetelek alapjan rosszabb a szakadas utani szalag allapota, mint az elore gondoltak, igy kicsit tovabb tarthat a felepulesi ido.
Stez
Tényleg nem akarok ebbe belemenni, mert csak egy néző vagyok akinél épp ACL műtét volt, az asszonynak meg meniscus.
Ezért tudom csak mikről van szó, de minden párhuzam hülyeség velünk. Én szívesen fogadok veled egy sörben a jövő évi live drafton, hogy ha men.szakadás és csontzúzódás, akkor 4 hét múlva játszik 😉

Azt amúgy nem is értem, hogy a felvételek után hogy rosszabb az állapota…ott derült ki, hogy az acl nem szakad, csak a meniscus. Akkor hogy lehet rosszabb? Van egy látó a csapatnál, aki úgy látta bőrön keresztül, most meg az MRI mást mutat? Vagy hogy?! 😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok orvos, de nekem úgy tűnik a meniscus szakadás egy legjobb szcenario a sok szar mellett. Ez a porc alatt egy gyűrű, gyors beavatkozással összedrótozzák és másnap már kezdő is a rehabot. Feleségemnek tavaly műtöttek, másnap már a Lidl-ben vásároltunk, pedig jó lábai vannak az asszonynak, de meg sem közelíti izomzatban Wilsonét 🤣
Nem lepődnék meg ha 4 hét múlva játszana. Évad után majd lesz idő kezeltetni hosszabban, addig meg benyomnak oda egy kis porcképző anyagot.
Klaci79
Nem hiszem, epp most hozta le Schefter, hogy a felvetelek alapjan rosszabb a szakadas utani szalag allapota, mint az elore gondoltak, igy kicsit tovabb tarthat a felepulesi ido.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
Nem vagyok orvos, de nekem úgy tűnik a meniscus szakadás egy legjobb szcenario a sok szar mellett. Ez a porc alatt egy gyűrű, gyors beavatkozással összedrótozzák és másnap már kezdheti is a rehabot. Feleségemnek tavaly műtöttek, másnap már a Lidl-ben vásároltunk, pedig jó lábai vannak az asszonynak, de meg sem közelíti izomzatban Wilsonét 🤣
Nem lepődnék meg ha 4 hét múlva játszana. Évad után majd lesz idő kezeltetni hosszabban, addig meg benyomnak oda egy kis porcképző anyagot.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örülök, hogy "olcsón" megúszta, de így is kemény menet lesz, hogy legyen belőle valami.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Hat ez tenyleg best case scenario igy. Pedig tegnap este fejben mar temettem a szezont.
Apex
Szerintem temetheted így is. Wilsonnak óriási szüksége lett volna minden fejlődési lehetőségre, edzésre, edzőmeccsre, tétmeccsre stb..
Pityu Gyor
Szerintem adjuk fel most a meccseinket, ugysem lesz itt semmi.
Apex
Értelek ok
De ez az egész Wilson projekt (amire fel lett téve a teljes franchise köv 3-4 éve) pengeélen táncol. Kihagyja az edzéseket majd pár meccset és formán kívül visszatér - elmegy az év. Alternatíva? Idehozzák Garropolot és csinál egy Tannehillt? Nem fogják idehozni amig ZW járni tud és 1szer volt ilyen csoda. Év végén ott leszünk qb nélkül és egy megroggyant bizalmú coach-GM párossal az egyik legtürelmetlenebb szurkolótábor elött.. én nekem nincs mire optimistának lenni, elkeserítő... De még1szer: értelek, ez sport és csak szurkoljunk!!! Go Jets

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Hat ez tenyleg best case scenario igy. Pedig tegnap este fejben mar temettem a szezont.
Apex
Szerintem temetheted így is. Wilsonnak óriási szüksége lett volna minden fejlődési lehetőségre, edzésre, edzőmeccsre, tétmeccsre stb..
Pityu Gyor
Szerintem adjuk fel most a meccseinket, ugysem lesz itt semmi.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Hat ez tenyleg best case scenario igy. Pedig tegnap este fejben mar temettem a szezont.
Apex
Szerintem temetheted így is. Wilsonnak óriási szüksége lett volna minden fejlődési lehetőségre, edzésre, edzőmeccsre, tétmeccsre stb..

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Hat ez tenyleg best case scenario igy. Pedig tegnap este fejben mar temettem a szezont.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar megvan a friss is, szakadt is az egyik szalag, de nem ACL, ugyhogy 2-4 het a felepulesi ido papiron. Holnap mutik.


Stez
Közelebb lesz az a 4hez.
És nem alulról szerintem.
Bazzani
Igen, szerintem is siman atmegy az 4-6-ba, de egyebkent az is piszok nagy mazli lenne a Jetsnek, ha csak 3-4 meccset kellene kihagynia Wilsonnak es nem egy teljes idenyt. Mas kerdes, hogy azert az nem jo elojel, hogy Wilzonunk elegge uveg eddig.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mar megvan a friss is, szakadt is az egyik szalag, de nem ACL, ugyhogy 2-4 het a felepulesi ido papiron. Holnap mutik.


Stez
Közelebb lesz az a 4hez.
És nem alulról szerintem.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar megvan a friss is, szakadt is az egyik szalag, de nem ACL, ugyhogy 2-4 het a felepulesi ido papiron. Holnap mutik.


több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dr House update:
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami talán pozitívum, hogy azonnal felpattan. Ha elcsetten a keresztszalagod, akkor azért kell jó pár másodperc mire abból felállsz. (nyilván vannak kivételek).
tüsi91
Iszonyat kemény ezeknek a srácoknak a négyfejű combizom, ami átveszi ilyenkor az acl szerepét kicsit. Vagyis ez nem sokat jelent, de őszintén szólva nem nagyon láttam olyan kitérést a térdben, amitől acl lenne. Ez nem jelent semmit, mert sok felvételt még nem láttam, főképp szemből vagy hátulról lehet jól látni ilyet. Drukkolok neki!
Klaci79
Teljesen siman lehet acl. Siman iranyt valtott, tisztan latszik, amikor leragad a terde es megbicsaklik. Ha megszopta, szakadas, ha szerencseje van, gondolom huzodas. Ha elobbi, ha utobbi, oriasi szivas ez, pont egy ilyen fiatal, kidolgozatlan masodevesnek van a legnagyobb szuksege a jatekra es a fejlodesre. Ha netan kiesne a szezonra, borzasztoan nehez dolga lenne jovore felvenni a ritmust, az a baj.

Raadasul Wilsonnal volt kerdojeles pont a mentalitasa meg a drafton, nem tudom, mennyire torne meg a hozzaallasat egy ilyen serules, es mivel nem mehet a palya kozelebe, mennyire kapna ra a szorakozasra "unalmaban".
Stez
Nem akarok hülyeségem vitázni, pár óra és megvan az eredmény, de továbbra sem látok olyan “bicsaklást”, hogy biztos lenne ez. Persze te sportújságíró vagy, biztos élesebb a szemed.
Ha szakad neki, akkor hosszú kihagyás és jogos problémák, húzódás érdekes lenne, ACL esetében nem hallok ilyet túl gyakran, azt megoldják merevítővel.
Klaci79
A huzodasnal is kell 2-4 het kihagyas igazabol, mas kerdes, hogy sokan inkabb telnyomatjak magukat mindenfele erzestelenitovel es fajdalomcsillapitoval, aztan usgyi neki. Wilsont szerintem nem engednek a palyara. De igen, igazad van, hamarosan meglatjuk.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
Ami talán pozitívum, hogy azonnal felpattan. Ha elcsetten a keresztszalagod, akkor azért kell jó pár másodperc mire abból felállsz. (nyilván vannak kivételek).
tüsi91
Iszonyat kemény ezeknek a srácoknak a négyfejű combizom, ami átveszi ilyenkor az acl szerepét kicsit. Vagyis ez nem sokat jelent, de őszintén szólva nem nagyon láttam olyan kitérést a térdben, amitől acl lenne. Ez nem jelent semmit, mert sok felvételt még nem láttam, főképp szemből vagy hátulról lehet jól látni ilyet. Drukkolok neki!
Klaci79
Teljesen siman lehet acl. Siman iranyt valtott, tisztan latszik, amikor leragad a terde es megbicsaklik. Ha megszopta, szakadas, ha szerencseje van, gondolom huzodas. Ha elobbi, ha utobbi, oriasi szivas ez, pont egy ilyen fiatal, kidolgozatlan masodevesnek van a legnagyobb szuksege a jatekra es a fejlodesre. Ha netan kiesne a szezonra, borzasztoan nehez dolga lenne jovore felvenni a ritmust, az a baj.

Raadasul Wilsonnal volt kerdojeles pont a mentalitasa meg a drafton, nem tudom, mennyire torne meg a hozzaallasat egy ilyen serules, es mivel nem mehet a palya kozelebe, mennyire kapna ra a szorakozasra "unalmaban".
Stez
Nem akarok hülyeségem vitázni, pár óra és megvan az eredmény, de továbbra sem látok olyan “bicsaklást”, hogy biztos lenne ez. Persze te sportújságíró vagy, biztos élesebb a szemed.
Ha szakad neki, akkor hosszú kihagyás és jogos problémák, húzódás érdekes lenne, ACL esetében nem hallok ilyet túl gyakran, azt megoldják merevítővel.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami talán pozitívum, hogy azonnal felpattan. Ha elcsetten a keresztszalagod, akkor azért kell jó pár másodperc mire abból felállsz. (nyilván vannak kivételek).
tüsi91
Iszonyat kemény ezeknek a srácoknak a négyfejű combizom, ami átveszi ilyenkor az acl szerepét kicsit. Vagyis ez nem sokat jelent, de őszintén szólva nem nagyon láttam olyan kitérést a térdben, amitől acl lenne. Ez nem jelent semmit, mert sok felvételt még nem láttam, főképp szemből vagy hátulról lehet jól látni ilyet. Drukkolok neki!
Klaci79
Teljesen siman lehet acl. Siman iranyt valtott, tisztan latszik, amikor leragad a terde es megbicsaklik. Ha megszopta, szakadas, ha szerencseje van, gondolom huzodas. Ha elobbi, ha utobbi, oriasi szivas ez, pont egy ilyen fiatal, kidolgozatlan masodevesnek van a legnagyobb szuksege a jatekra es a fejlodesre. Ha netan kiesne a szezonra, borzasztoan nehez dolga lenne jovore felvenni a ritmust, az a baj.

Raadasul Wilsonnal volt kerdojeles pont a mentalitasa meg a drafton, nem tudom, mennyire torne meg a hozzaallasat egy ilyen serules, es mivel nem mehet a palya kozelebe, mennyire kapna ra a szorakozasra "unalmaban".

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
Ami talán pozitívum, hogy azonnal felpattan. Ha elcsetten a keresztszalagod, akkor azért kell jó pár másodperc mire abból felállsz. (nyilván vannak kivételek).
tüsi91
Iszonyat kemény ezeknek a srácoknak a négyfejű combizom, ami átveszi ilyenkor az acl szerepét kicsit. Vagyis ez nem sokat jelent, de őszintén szólva nem nagyon láttam olyan kitérést a térdben, amitől acl lenne. Ez nem jelent semmit, mert sok felvételt még nem láttam, főképp szemből vagy hátulról lehet jól látni ilyet. Drukkolok neki!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Ami talán pozitívum, hogy azonnal felpattan. Ha elcsetten a keresztszalagod, akkor azért kell jó pár másodperc mire abból felállsz. (nyilván vannak kivételek).
tüsi91
Azért Wentz is dobott még egy TDt anno a Rams ellen mielőtt kiderült, hogy baj van, mindenki nézett, hogy miért megy le. Szóval franc se tudja...

Mindenesetre gyógyulást...mihamarabb felépülést, csak így marha nehéz lesz fejlődnie, pedig lenne mit...az a Kyzer Whitenak dobott pick nagyon nem nézett ki jól.
dande2
Valóban nem nézett ki jól, de preseason-re azért nehéz alapozni. Darnold mindig nagyon fasza preseason meccseket tolt aztán élesben már nem volt annyira penge a csávó. Inkább csak az basz fel, hogy mégha nem is súlyos akkor is baromi sok minden kimarad neki szezon előtt, amiből tanulhatna, sőt akár tétmeccs is.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami talán pozitívum, hogy azonnal felpattan. Ha elcsetten a keresztszalagod, akkor azért kell jó pár másodperc mire abból felállsz. (nyilván vannak kivételek).
tüsi91
Rengeteg jatekos van, aki azonnal felpattant, van, aki maradt is es jatszott tovabb. Az adrenalin miatt sokaknak fel sem tunik. De remeljuk, nem sulyos. Mindenesetre ez igy eddig eleg szar szitu, Wilsonnak, a Jetsnek es Salehnek is.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami talán pozitívum, hogy azonnal felpattan. Ha elcsetten a keresztszalagod, akkor azért kell jó pár másodperc mire abból felállsz. (nyilván vannak kivételek).
tüsi91
Azért Wentz is dobott még egy TDt anno a Rams ellen mielőtt kiderült, hogy baj van, mindenki nézett, hogy miért megy le. Szóval franc se tudja...

Mindenesetre gyógyulást...mihamarabb felépülést, csak így marha nehéz lesz fejlődnie, pedig lenne mit...az a Kyzer Whitenak dobott pick nagyon nem nézett ki jól.