NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The Jets have converted $14.88M of LB C.J. Mosley’s base salary into a signing bonus (while adding two void years), creating $11.904M in 2022 cap space, per source.

Lol bazdmeg
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Justin Hardee elsősorban CB, és csak másodsorban ST, nem? Az úgy már 6 corner 😀
Zotya86
Hardee tudtommal Saintsben is top spec teamer volt es alig jatszott CBkent, csak ha minden kotel szakadt.
Beki
Neked lesz igazad: eddig csak azt néztem, hogy Wikipédián meg PFF-nél is CB a hivatalos pozija, gondoltam az a mérvadó. Most jobban utánajártam: 5 éve alatt összesen volt 120 snapje a védelemben 😀
(arról nem találtam infót, hogy special teamben mennyit játszott, de ennél tuti többet)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jelenlegi 53-as roster (Ciminitől lopom):
OFFENSE
WR Davis, Mims
LT Brown
LG Tomlinson, Herbig
C McGovern, Feeney
RG Vera-Tucker
RT Fant, Mitchell
TE Uzomah, Conklin, Ruckert, Cager
WR Berrios, Smith
WR Moore, Wilson
QB Wilson, Flacco, White
RB Carter, Hall, Johnson, Knight

DEFENSE
DE JFM, Martin, Huff, Clemons
DT Thomas, Shepherd
DT Williams, Rankins
DE Lawson, Johnson, Curry
LB Williams
LB Mosley, Sherwood
LB Alexander
NB Carter
CB Reed, Echols
CB Gardner, Hall
S Joyner, Adams
S Whitehead, Davis

SPL
K Zuerlein, P Mann, LS Hennessy, ST Hardee

QB, RB, TE, WR, DL, LB és S depth rendben. Futóknál egyikük sztem repülhet mai waiver claimek után. TEknél Cagert blokkoló TE-nek akarjuk használni. DL-ben tuti h heavy rotáció lesz, ehhez az alapanyag adott. LBknél full time általában 2 emberke van fent, így itt is megvagyunk + Kwon eddig nagyon patent, remélem bírja is sérülés nélkül. S-ben Davis nem tudom kinek a családtagját dugja, de kurva szánalmas h egy ilyen fogalmatlan bohóc rosteren van még.
OL-be 8 ember, WTF?! Noooormális? iOL-be Feeney és Herbig oké backupnak, de még egy OT csak nem ártana?!
No de az 5 CB sem gyenge. 😀

Ma elvileg magyar idő szerint 18 óráig lehet waiver claim igényt benyújtani.
Beki
Justin Hardee elsősorban CB, és csak másodsorban ST, nem? Az úgy már 6 corner 😀
Zotya86
Hardee tudtommal Saintsben is top spec teamer volt es alig jatszott CBkent, csak ha minden kotel szakadt.
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Jelenlegi 53-as roster (Ciminitől lopom):
OFFENSE
WR Davis, Mims
LT Brown
LG Tomlinson, Herbig
C McGovern, Feeney
RG Vera-Tucker
RT Fant, Mitchell
TE Uzomah, Conklin, Ruckert, Cager
WR Berrios, Smith
WR Moore, Wilson
QB Wilson, Flacco, White
RB Carter, Hall, Johnson, Knight

DEFENSE
DE JFM, Martin, Huff, Clemons
DT Thomas, Shepherd
DT Williams, Rankins
DE Lawson, Johnson, Curry
LB Williams
LB Mosley, Sherwood
LB Alexander
NB Carter
CB Reed, Echols
CB Gardner, Hall
S Joyner, Adams
S Whitehead, Davis

SPL
K Zuerlein, P Mann, LS Hennessy, ST Hardee

QB, RB, TE, WR, DL, LB és S depth rendben. Futóknál egyikük sztem repülhet mai waiver claimek után. TEknél Cagert blokkoló TE-nek akarjuk használni. DL-ben tuti h heavy rotáció lesz, ehhez az alapanyag adott. LBknél full time általában 2 emberke van fent, így itt is megvagyunk + Kwon eddig nagyon patent, remélem bírja is sérülés nélkül. S-ben Davis nem tudom kinek a családtagját dugja, de kurva szánalmas h egy ilyen fogalmatlan bohóc rosteren van még.
OL-be 8 ember, WTF?! Noooormális? iOL-be Feeney és Herbig oké backupnak, de még egy OT csak nem ártana?!
No de az 5 CB sem gyenge. 😀

Ma elvileg magyar idő szerint 18 óráig lehet waiver claim igényt benyújtani.
Beki
Justin Hardee elsősorban CB, és csak másodsorban ST, nem? Az úgy már 6 corner 😀
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Realitásérzék itt se nagy erősség a front officeban ahogy nézem.

iktriad
Jo helyen van itt akkor ennyiert WR depth aljan. Szepen majd teszi a dolgat csendben.
Beki
Ennyit kértem volna én is érte. Egy közepes-gyenge elkapó de olcsóbb mint a hasonló veterán és ha serülés lesz akkor kap snapeket is. 6.-7. körben a totál lutri vagy gyenge posztú játékosok kelnek el - annál több

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Realitásérzék itt se nagy erősség a front officeban ahogy nézem.

iktriad
Jo helyen van itt akkor ennyiert WR depth aljan. Szepen majd teszi a dolgat csendben.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 399 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Realitásérzék itt se nagy erősség a front officeban ahogy nézem.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Ejha, hat ilyen sem tudom mikor volt utoljara.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel tavaly megváltoztatták a PS-sel kapcsolatos szabályokat, így már van, ahol alapból hét OL-lel számolnak csak, mivel meccskeretbe ennyi megy úgyis, aztán ha van valaki, akkor PS-ben lehet vele még játszani az idény elején. Én amúgy alapból nyolcat vinnék nagy átlagban, egy swing tackle-t, meg két iOL-t, akik be tudnak ugrani, aztán szoszi

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jelenlegi 53-as roster (Ciminitől lopom):
OFFENSE
WR Davis, Mims
LT Brown
LG Tomlinson, Herbig
C McGovern, Feeney
RG Vera-Tucker
RT Fant, Mitchell
TE Uzomah, Conklin, Ruckert, Cager
WR Berrios, Smith
WR Moore, Wilson
QB Wilson, Flacco, White
RB Carter, Hall, Johnson, Knight

DEFENSE
DE JFM, Martin, Huff, Clemons
DT Thomas, Shepherd
DT Williams, Rankins
DE Lawson, Johnson, Curry
LB Williams
LB Mosley, Sherwood
LB Alexander
NB Carter
CB Reed, Echols
CB Gardner, Hall
S Joyner, Adams
S Whitehead, Davis

SPL
K Zuerlein, P Mann, LS Hennessy, ST Hardee

QB, RB, TE, WR, DL, LB és S depth rendben. Futóknál egyikük sztem repülhet mai waiver claimek után. TEknél Cagert blokkoló TE-nek akarjuk használni. DL-ben tuti h heavy rotáció lesz, ehhez az alapanyag adott. LBknél full time általában 2 emberke van fent, így itt is megvagyunk + Kwon eddig nagyon patent, remélem bírja is sérülés nélkül. S-ben Davis nem tudom kinek a családtagját dugja, de kurva szánalmas h egy ilyen fogalmatlan bohóc rosteren van még.
OL-be 8 ember, WTF?! Noooormális? iOL-be Feeney és Herbig oké backupnak, de még egy OT csak nem ártana?!
No de az 5 CB sem gyenge. 😀

Ma elvileg magyar idő szerint 18 óráig lehet waiver claim igényt benyújtani.
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Jó, mondjuk nem követtem a training camp eseményeket, de Coleman kivágásán azért meglepődtem: azt hittem, ő fix RB3.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Edoga is szarnyalt.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Pinnock repült, idegesítő h Davis még mindig rosteren van...
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645

choose life
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Egyébként nem tudom ti hogy vagytok vele, de így 3 meccs után amit egyedül problémásnak találtam az elősezlony alatt az a pocsék runblock. Nyilván preseason, meg az OL-nek azért összekell szoknia még, de azt hittem, hogy azért valamilyen szinten dominálni fog így is az egység és hát én ezt annyira eddig nem láttam.
Apex
Repkedtek a mínusz yardos futások szépen.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Egyébként nem tudom ti hogy vagytok vele, de így 3 meccs után amit egyedül problémásnak találtam az elősezlony alatt az a pocsék runblock. Nyilván preseason, meg az OL-nek azért összekell szoknia még, de azt hittem, hogy azért valamilyen szinten dominálni fog így is az egység és hát én ezt annyira eddig nem láttam.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mims elkezdte a hisztit es tradet vagy kivagasat kerte. Mehet is a picsaba, nem artott volna teljesiteni vmennyit.
Beki
Szerintem nem hiszti ez, szimplán itt nincs lehetősége. A top 4 elkapó adott, 5.-nek ST-ben is jónak kell lennie. Nekünk is, neki is a trade a legjobb opció. A hiszti az nálam a jó öreg Jamal-nál kezdődik, itt Mims azért nem jártatta a száját, csak szépen csendben cserét kért egy olyan szituációban, ahol mindenki megmondta, hogy ez a legjobb opciója.
Wester
Igen, pont ezt akartam írni, hogy a nyilatkozatából kiindulva itt minden volt, csak hiszti nem

több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Mims elkezdte a hisztit es tradet vagy kivagasat kerte. Mehet is a picsaba, nem artott volna teljesiteni vmennyit.
Beki
Szerintem nem hiszti ez, szimplán itt nincs lehetősége. A top 4 elkapó adott, 5.-nek ST-ben is jónak kell lennie. Nekünk is, neki is a trade a legjobb opció. A hiszti az nálam a jó öreg Jamal-nál kezdődik, itt Mims azért nem jártatta a száját, csak szépen csendben cserét kért egy olyan szituációban, ahol mindenki megmondta, hogy ez a legjobb opciója.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Mims elkezdte a hisztit es tradet vagy kivagasat kerte. Mehet is a picsaba, nem artott volna teljesiteni vmennyit.
Beki
Teszi mindezt úgy, hogy akár már két éve "is" a ligában van 31 elkapással és 490 yard-dal.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mims elkezdte a hisztit es tradet vagy kivagasat kerte. Mehet is a picsaba, nem artott volna teljesiteni vmennyit.
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Ahogy látom egyedül amit kilehet venni a tegnapi meccsből azaz, hogy Streveler beelőzheti White-ot a QB3-ért.
Apex
Én azért ezt nem mondanám, White backupokkal játszott a Falcons kezdők ellen, Streveler meg azért a sokadikak ellen tolta
Wester
Visszatérve erre a témára, nekem tetszett, ahogyan játszott. Volt több szép hosszú passza és lábon is nagyon szépen mozgott. Megnézném nem "C" csapat ellen is. Amikor szorongatva volt, azért hozta a hülye döntést.

White hozta a konzervatív játékokat, számomra nem volt átütő a teljesítménye.

Amúgy nyilván sokat nem látjuk majd őket a pályán majd és egy Wilson nevű srácon fog múlni sok minden.
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Mondjuk ideje lenne Saleh-nek befejezni a bohóckodást és bejelenteni h Szósz a kezdő, mert Hall teljesítményétől az én pofám is égett.
Beki
A snapszámokból azért már látszik, hogy el van ez döntve
Wester
na ilyenre erőm és időm sem volt sajnos 😀
Beki
Nekem most mindenre van időm ... Ritka alkalmak egyike.

Karanténban vagyok. 😔
GTom
Jobbulást!
Beki
Köszönöm!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ideje lenne Saleh-nek befejezni a bohóckodást és bejelenteni h Szósz a kezdő, mert Hall teljesítményétől az én pofám is égett.
Beki
A snapszámokból azért már látszik, hogy el van ez döntve
Wester
na ilyenre erőm és időm sem volt sajnos 😀
Beki
Nekem most mindenre van időm ... Ritka alkalmak egyike.

Karanténban vagyok. 😔
GTom
Jobbulást!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Ahogy látom egyedül amit kilehet venni a tegnapi meccsből azaz, hogy Streveler beelőzheti White-ot a QB3-ért.
Apex
Én azért ezt nem mondanám, White backupokkal játszott a Falcons kezdők ellen, Streveler meg azért a sokadikak ellen tolta

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Ahogy látom egyedül amit kilehet venni a tegnapi meccsből azaz, hogy Streveler beelőzheti White-ot a QB3-ért.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath