NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ami talán pozitívum, hogy azonnal felpattan. Ha elcsetten a keresztszalagod, akkor azért kell jó pár másodperc mire abból felállsz. (nyilván vannak kivételek).
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Na közben már azt olvasom hogy megúszta, jobb esetben 2-3 hét, rosszabb esetben 4-6.
Wester
Hát azért várjuk még meg az MRI-t, Becton-nál is nagyon pozitívak voltak.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Na közben már azt olvasom hogy megúszta, jobb esetben 2-3 hét, rosszabb esetben 4-6.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Tényleg elvagyunk átkozva

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Hihetetlen....

Green is green
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
ACL-t mondanak az okosok. Pedig annyira pozitiv hangulattal vartam a szezont, meg előszezon meccsbe is belenéztem. Lehet nem kellett volna

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hat ha az ACLje elszakadt egy ilyen iranyvaltas utan, nyugodtan beszanhatjuk ezt a franchiset...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wilson heads to locker room after non-contact knee injury vs. Eagles
 www.thescore.com/nfl/news/2398236

Hú srácok, lehet ez a ZW projekt se fog sokáig tartani, ráadásul már előtte volt egy csúnya pickje.....
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Kíváncsi vagyok, hogy akkor most mi az álláspontja a csapatnak LT/RT poszton, de gyanítom, hogy így akkor Fant mégiscsak átkerül a jobboldalra. Amúgy az meglepett, hogy 2 évre hoztuk, bár asszem tavaly Moses-t is 2 évre akartuk vagy nem? Lehet rosszul emlékszem. Mindenesetre papíron ennek így továbbra és egy fasza OL-nek kéne lennie.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Az n rossz csak bírja ő is szuflával. Egyébként mèg egy Jason Peters is vár hogy vhovq beugorjon. Már nem a règi de nèhány fiatalnál mèg mindig jobb.
dande2
De Peters uveg. Brown viszont evek ota minosegi szintet kepvisel, nem esett vissza es nem egy serulekeny tipus. O safe megoldas, meg ha nem is mai gyerek.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az n rossz csak bírja ő is szuflával. Egyébként mèg egy Jason Peters is vár hogy vhovq beugorjon. Már nem a règi de nèhány fiatalnál mèg mindig jobb.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jets are giving OT Duane Brown a 2-year deal worth $22M, source said. A significant investment in a key position.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 126
Sources: Five-time Pro-Bowl OT Duane Brown is signing a two-year deal with the New York Jets, who lost OT Mekhi Becton earlier this week to a likely season-ending knee injury.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Mondom én, hogy ez lesz 😀

Apex
Max occon lesz RT par evig. 😀 Edogat ugysem tudja alulmulni.
Beki
Ja hat ha bevalik netan az Jackpot nyilvan 😀
Apex
Nem ártana, mert Bectonnak valszeg lefőtt nálunk a kávé: 5. éves opció nem lesz lehívva és ha emellé még Mitchell is hozna csak egy átlagos évet, nem marad sok kérdés. Fant meg egy hasonló év után nem tudom h meglesz-e fizetve 31 évesen... 😀 Főleg h jelenleg 10 misi cap space van csak, igaz h pikk-pakk lehetne némi helyet csinálni (mert Mosley 18 misit nem ér majd), de nem szaladnék ennyire előre.
Beki
Miert ne fizetnel meg 31 evesen egy top 15 kornyeken jatszo left tackle-t? Trent Williams 34 evesen az egyik legjobb szezont hozta le valaha tackle poszton, Withworth 40 evesen is kurva jo volt, de lehetne akar felhozni Peterst vagy az epp fuggoben levo Brown-t, szoval en nem gondolnam, hogy 31 evesen idos lenne tackle-nek.
Apex
JD eddigi hosszabbításaiból indultam ki:
Adams tradelve, Berrios és JFM jó dealeket kaptak. Ha bankot akar Fant robbantani, azt nem nálunk fogja megkapni.
Beki
Ja akkor my bad, azt hittem sajat hozzaallas. Egyebkent nem tudom, JD azert mutatta jelet hogy rugalmas tud lenni. Ha Fant iden is jo teljesitmenyt tud nyujtani szerintem hiba lenne elengedni, dehat erre majd szezon kozepen/vegen visszaterunk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondom én, hogy ez lesz 😀

Apex
Max occon lesz RT par evig. 😀 Edogat ugysem tudja alulmulni.
Beki
Ja hat ha bevalik netan az Jackpot nyilvan 😀
Apex
Nem ártana, mert Bectonnak valszeg lefőtt nálunk a kávé: 5. éves opció nem lesz lehívva és ha emellé még Mitchell is hozna csak egy átlagos évet, nem marad sok kérdés. Fant meg egy hasonló év után nem tudom h meglesz-e fizetve 31 évesen... 😀 Főleg h jelenleg 10 misi cap space van csak, igaz h pikk-pakk lehetne némi helyet csinálni (mert Mosley 18 misit nem ér majd), de nem szaladnék ennyire előre.
Beki
Miert ne fizetnel meg 31 evesen egy top 15 kornyeken jatszo left tackle-t? Trent Williams 34 evesen az egyik legjobb szezont hozta le valaha tackle poszton, Withworth 40 evesen is kurva jo volt, de lehetne akar felhozni Peterst vagy az epp fuggoben levo Brown-t, szoval en nem gondolnam, hogy 31 evesen idos lenne tackle-nek.
Apex
JD eddigi hosszabbításaiból indultam ki:
Adams tradelve, Berrios és JFM jó dealeket kaptak. Ha bankot akar Fant robbantani, azt nem nálunk fogja megkapni.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Mondom én, hogy ez lesz 😀

Apex
Max occon lesz RT par evig. 😀 Edogat ugysem tudja alulmulni.
Beki
Ja hat ha bevalik netan az Jackpot nyilvan 😀
Apex
Nem ártana, mert Bectonnak valszeg lefőtt nálunk a kávé: 5. éves opció nem lesz lehívva és ha emellé még Mitchell is hozna csak egy átlagos évet, nem marad sok kérdés. Fant meg egy hasonló év után nem tudom h meglesz-e fizetve 31 évesen... 😀 Főleg h jelenleg 10 misi cap space van csak, igaz h pikk-pakk lehetne némi helyet csinálni (mert Mosley 18 misit nem ér majd), de nem szaladnék ennyire előre.
Beki
Miert ne fizetnel meg 31 evesen egy top 15 kornyeken jatszo left tackle-t? Trent Williams 34 evesen az egyik legjobb szezont hozta le valaha tackle poszton, Withworth 40 evesen is kurva jo volt, de lehetne akar felhozni Peterst vagy az epp fuggoben levo Brown-t, szoval en nem gondolnam, hogy 31 evesen idos lenne tackle-nek.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondom én, hogy ez lesz 😀

Apex
Max occon lesz RT par evig. 😀 Edogat ugysem tudja alulmulni.
Beki
Ja hat ha bevalik netan az Jackpot nyilvan 😀
Apex
Nem ártana, mert Bectonnak valszeg lefőtt nálunk a kávé: 5. éves opció nem lesz lehívva és ha emellé még Mitchell is hozna csak egy átlagos évet, nem marad sok kérdés. Fant meg egy hasonló év után nem tudom h meglesz-e fizetve 31 évesen... 😀 Főleg h jelenleg 10 misi cap space van csak, igaz h pikk-pakk lehetne némi helyet csinálni (mert Mosley 18 misit nem ér majd), de nem szaladnék ennyire előre.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Mondom én, hogy ez lesz 😀

Apex
Max occon lesz RT par evig. 😀 Edogat ugysem tudja alulmulni.
Beki
Ja hat ha bevalik netan az Jackpot nyilvan 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondom én, hogy ez lesz 😀

Apex
Max occon lesz RT par evig. 😀 Edogat ugysem tudja alulmulni.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Remek és még 1 hónap a szezonig 😕

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Mondom én, hogy ez lesz 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Same old Jets...

GO JETS!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jets OT Mekhi Becton suffered fractured kneecap, expected to be out for season. (via Mike Garafolo + Ian Rapoport)
KeyG
Akkor ez bust 😒😔
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 126
Jets OT Mekhi Becton suffered fractured kneecap, expected to be out for season. (via Mike Garafolo + Ian Rapoport)

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
We've signed OL Caleb Benenoch and OL Chris Glaser. We've released OL Parker Ferguson and DE Hamilcar Rashed.