New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Hoppá! Na, ez meglepett! 😊
Ha Wilson belendül, és sikerül megúszni a sérüléseket, nagyon faja lesz az offense-ünk! 😊
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Oh shit, hat nem gondoltam volna hogy tenyleg hozunk meg TE-t, akkor ennyit a mock draftomrol 😂
Apex
Cimini szerint meg edge es wr is kilatasban van.
Beki
Nagyon meglepődtem, mikor több forrás is mondta, hogy Chandler Jones-nál finalistok voltunk. Én is azt kérdeztem, hogy miből. Az látszik, hogy elkezdtünk a jövőből költekezni, viszont mindegyik szerződésünk 2-3 éves, szóval annyira nem tűnik gáznak
Wester
Valahol értem h szeretnének edge rushert:
1. durva flexibilitást adna draft 1. körére h papíron kezdő OL megvan és edge is rendben lenne
2. JFM és Lawson szerződéséből jövőre olcsón ki lehet szállni

Lehet több értelme volna inkább pl egy Barnett féle olcsó igazolásnak oda és inkább WRbe invesztálni durvábban.
Beki
Akkor is van értelme, ha mondjuk a stáb nincs lenyűgözve a Tibitől
Wester
Eme esetben akk lehet Clowney volna értelme megkörnyékezni.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Oh shit, hat nem gondoltam volna hogy tenyleg hozunk meg TE-t, akkor ennyit a mock draftomrol 😂
Apex
Cimini szerint meg edge es wr is kilatasban van.
Beki
Nagyon meglepődtem, mikor több forrás is mondta, hogy Chandler Jones-nál finalistok voltunk. Én is azt kérdeztem, hogy miből. Az látszik, hogy elkezdtünk a jövőből költekezni, viszont mindegyik szerződésünk 2-3 éves, szóval annyira nem tűnik gáznak
Wester
Valahol értem h szeretnének edge rushert:
1. durva flexibilitást adna draft 1. körére h papíron kezdő OL megvan és edge is rendben lenne
2. JFM és Lawson szerződéséből jövőre olcsón ki lehet szállni

Lehet több értelme volna inkább pl egy Barnett féle olcsó igazolásnak oda és inkább WRbe invesztálni durvábban.
Beki
Akkor is van értelme, ha mondjuk a stáb nincs lenyűgözve a Tibitől

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Oh shit, hat nem gondoltam volna hogy tenyleg hozunk meg TE-t, akkor ennyit a mock draftomrol 😂
Apex
Cimini szerint meg edge es wr is kilatasban van.
Beki
Nagyon meglepődtem, mikor több forrás is mondta, hogy Chandler Jones-nál finalistok voltunk. Én is azt kérdeztem, hogy miből. Az látszik, hogy elkezdtünk a jövőből költekezni, viszont mindegyik szerződésünk 2-3 éves, szóval annyira nem tűnik gáznak
Wester
Valahol értem h szeretnének edge rushert:
1. durva flexibilitást adna draft 1. körére h papíron kezdő OL megvan és edge is rendben lenne
2. JFM és Lawson szerződéséből jövőre olcsón ki lehet szállni

Lehet több értelme volna inkább pl egy Barnett féle olcsó igazolásnak oda és inkább WRbe invesztálni durvábban.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Oh shit, hat nem gondoltam volna hogy tenyleg hozunk meg TE-t, akkor ennyit a mock draftomrol 😂
Apex
Cimini szerint meg edge es wr is kilatasban van.
Beki
Nagyon meglepődtem, mikor több forrás is mondta, hogy Chandler Jones-nál finalistok voltunk. Én is azt kérdeztem, hogy miből. Az látszik, hogy elkezdtünk a jövőből költekezni, viszont mindegyik szerződésünk 2-3 éves, szóval annyira nem tűnik gáznak

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Peter Schrager meg szakadjon meg, mert igaza lett... kedden mondta h biztosítja a Jets fanokat h aznap érkeznek DB-k és elköv napokban még egy vet TE is befut... durr 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Oh shit, hat nem gondoltam volna hogy tenyleg hozunk meg TE-t, akkor ennyit a mock draftomrol 😂
Apex
Cimini szerint meg edge es wr is kilatasban van.
Beki
Honnan van ennyi penz?xd En mar elvesztettem a fonalat, de akkor mar johet Julio😄
Apex
Úgy fest h backloaded szerződések lesznek:
Berrios 2022: 3.7M, 2023: 8.2M
Uzomah: 2022: 4.6M, 2023: 9.6M

Egyelőre ezek a szerződések ismertek csak. Uzomah am 24 misiből 15M-et megkap, 2 éves szerződés lényegében. OTC 37 misit ír jelenleg, de ugye többi nagy szerződés még sehol sincs... ill nyilván Griffin repülni fog 3 misit spórolva.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Oh shit, hat nem gondoltam volna hogy tenyleg hozunk meg TE-t, akkor ennyit a mock draftomrol 😂
Apex
Cimini szerint meg edge es wr is kilatasban van.
Beki
Honnan van ennyi penz?xd En mar elvesztettem a fonalat, de akkor mar johet Julio😄

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Nagyon komolyan költekezünk és nagyjából tetszik amit JD csinál (sőt Flaccon kívül minden lépése jó sztem) ennyiből tuti erősödni fog a keret, remélem Wilson fel tud lépni erre a szintre!!!...

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Oh shit, hat nem gondoltam volna hogy tenyleg hozunk meg TE-t, akkor ennyit a mock draftomrol 😂
Apex
Cimini szerint meg edge es wr is kilatasban van.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Elég alulértékelt playa, jól blokkol, biztos kezű, kellenek az ilyen célpontok Wilsonnak, de ez brutál sok érte szerintem. Ennyiért nem bánom, hogy nem maradt nálunk. Figyelni fogom, pár Jets meccset biztos megnézek miatta, mert amúgy kedvelem, remélem jó lesz nálatok is.
dancogo
OJ Howard es Engram is asszem evi 10 misit kapott a piacon, Njoku taget. Rendben van evi atlag boven, majd a garantalt ami fontos.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 051 — Big Penix Energy
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Elég alulértékelt playa, jól blokkol, biztos kezű, kellenek az ilyen célpontok Wilsonnak, de ez brutál sok érte szerintem. Ennyiért nem bánom, hogy nem maradt nálunk. Figyelni fogom, pár Jets meccset biztos megnézek miatta, mert amúgy kedvelem, remélem jó lesz nálatok is.

több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
Beki
Oh shit, hat nem gondoltam volna hogy tenyleg hozunk meg TE-t, akkor ennyit a mock draftomrol 😂

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
TE Tyler Conklin is erkezik. 3 ev / 21M
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
The #Jets are trading LB Blake Cashman to the #Texans for a 2023 sixth-round pick, per source.

Leg kapunk erte vnit
Beki
Beszarás xd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jets are trading LB Blake Cashman to the #Texans for a 2023 sixth-round pick, per source.

Leg kapunk erte vnit
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Congratulations to our client @JoeFlaccoon agreeing to a one year contract with the @nyjets
Flakon back
Beki
Joe Flacco’s one-year deal is for $3.5 million, plus incentives, per source
Beki
Hurrá!!!! Kint vagyunk a vízből 😊))

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The Jets are giving QB Mike White the original-round tender ($2.6 million), per source.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
 www.profootballnetwork.com/mockdraft/

jo szorakozast
nemkismiska
Tessék 😀
image

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Congratulations to our client @JoeFlaccoon agreeing to a one year contract with the @nyjets
Flakon back
Beki
Joe Flacco’s one-year deal is for $3.5 million, plus incentives, per source
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Congratulations to our client @JoeFlaccoon agreeing to a one year contract with the @nyjets
Flakon back
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
 www.profootballnetwork.com/mockdraft/

jo szorakozast
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Nézegetem közben még OTC-n szabadügynök DT-k listáját...
Nem tudom h futás ellen keresünk valakit, vagy némi pass rush szerepe is lenne, de ott van Hankins, Solomon Thomas, Sheldon Richardson, Brandon Williams stb... úgyis durva rotációt tolunk DL-ben.
Beki
Sheldon 😊) mekkora sztárnak indult anno 😊

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Official draft order for #Jets, via NFL:

Rnd 1 (4)
Rnd 1 (10, from SEA)
Rnd 2 (35)
Rnd 2 (38, from CAR)
Rnd 3 (69)
Rnd 4 (111, from CAR)
Rnd 4 (117, from MIN)
Rnd 5 (146)
Rnd 5 (163, from PIT)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jets tendering RFA kicker Eddy Pineiro for one year at $2.433 million