New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Jók az igazolások, jó pozícióban vagyunk a draft elott igy. Johet 1/10-re Devin Lloyd 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Na mi a fasz van pár órája nem csekkolom twittert aztán már megvettünk mindenkit. 😀 Mire maradt még zsé ezek után egyébként? De akkor ez így fasza, a draft nagyon adja így magát. Kérdés ha Tibodu kimegy 1/4-en kit hozunk? Linderbaum talán?
Apex
Én úgy számolom, hogy a Whitehead-igazolással végeztünk mára 😀
A draft 1. napján pedig jöhet egy CB + EDGE páros, 2. napon pedig mondjuk egy DT, LB, TE trió 😊
Zotya86
CB-t én így már nem hoznék első körben, már csak scheme miatt sem. Edge aztán jöhet a WR Wilsonnak. Második nap, TE + LB/DT nálam.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Na mi a fasz van pár órája nem csekkolom twittert aztán már megvettünk mindenkit. 😀 Mire maradt még zsé ezek után egyébként? De akkor ez így fasza, a draft nagyon adja így magát. Kérdés ha Tibodu kimegy 1/4-en kit hozunk? Linderbaum talán?
Apex
Mar csak depth playak erkeznek Hughed szerint.
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Na mi a fasz van pár órája nem csekkolom twittert aztán már megvettünk mindenkit. 😀 Mire maradt még zsé ezek után egyébként? De akkor ez így fasza, a draft nagyon adja így magát. Kérdés ha Tibodu kimegy 1/4-en kit hozunk? Linderbaum talán?
Apex
Én úgy számolom, hogy a Whitehead-igazolással végeztünk mára 😀
A draft 1. napján pedig jöhet egy CB + EDGE páros, 2. napon pedig mondjuk egy DT, LB, TE trió 😊
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
ez így már mindjárt másként néz ki... azt hittem elfelejtették mivel volt a fő gond eddig.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
És tényleg akart Safetyt hozni...

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Na mi a fasz van pár órája nem csekkolom twittert aztán már megvettünk mindenkit. 😀 Mire maradt még zsé ezek után egyébként? De akkor ez így fasza, a draft nagyon adja így magát. Kérdés ha Tibodu kimegy 1/4-en kit hozunk? Linderbaum talán?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
I'm told the terms on the deal for S Jordan Whitehead going to the #Jets is a 2-year deal for $14.5M, per league source.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
JD beindult 🥴🥴🥴
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Safety is megvan.
The Jets have agreed to terms with former Bucs S Jordan Whitehead, sources tell @espn. Another proven starter for the secondary
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
The #Jets have signed cornerback DJ Reed, sources tell @TheAthletic
Beki
The #Jets are signing former #Seahawks CB D.J. Reed to a three-year, $33 million deal with upside
Beki
Ez jónak tűnik... erősebb nevet hoztunk mint vártam

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Berrios visszaigazolása hivatalos.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Gondolom ebből inkább Whitehead lesz inkább.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jets have signed cornerback DJ Reed, sources tell @TheAthletic
Beki
The #Jets are signing former #Seahawks CB D.J. Reed to a three-year, $33 million deal with upside
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jets have signed cornerback DJ Reed, sources tell @TheAthletic
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Braxton Berrios’ two-year contract with the #Jets is worth $12 million and includes $7 million GTD.

He has base salaries of $1.35m in ’22 and $5.5m in ’23. He received a $5.456m signing bonus.

The ’22 base, signing bonus, and $500k of ’23 base are the GTD.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Marcus Williams -> Ravens, évi 14 misi
Beszarás h ennyi nem fért bele, de majd Ashtyn Davis megmutatja...
Beki
Korantsem biztos hogy hozzank is alairt volna ennyiert.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
The #Jets have jumped into the mix for Chandler Jones, according to sources who spoke to PFN Insider
@TonyPauline
Beki
Na ez meglepne

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jets have jumped into the mix for Chandler Jones, according to sources who spoke to PFN Insider
@TonyPauline
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Marcus Williams -> Ravens, évi 14 misi
Beszarás h ennyi nem fért bele, de majd Ashtyn Davis megmutatja...
Beki
Én érdekes mód ezt sose éreztem prioritásnak. CB fontosabb mint poszt, Mosley meg ott van veterán vezérnek hátul.. ?

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Marcus Williams -> Ravens, évi 14 misi
Beszarás h ennyi nem fért bele, de majd Ashtyn Davis megmutatja...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Berriosnal örülök és annak is hogy a nagy igazolás OLbe ment. Jön meg valami WR3, CB2, TE... szerintem
Pityu Gyor
Berrios a WR3, Hall a CB2 jelenleg. 😉 Nem CB2-t keresel, mert szimplan Hall ahhoz keves.
Beki
Ugy ertem hogy kb odavaló fizetéssel. Az első számú TE megjött, még jön pár milliós WR, CB. Bár furi hogy jól látom eddig csak a támadó oldalra erősítettünk?
Pityu Gyor
Teljesen jó meglátás. Nekem nagyon nem tetszik, hogy egy full liga utolsó D-be semmi erősítés, változtatás nincs. Nem értem mi a gondolat.
GTom
Az FA első napja ment le, várjuk már ki az offseason végét az ilyen kijelentésekkel. Amúgy en max egy S-t vagy CB-t hoznek meg aztán drafton a maradék
Wester
Gondolom nem haragudnal meg azert, ha S es CB is jonne FArol. 😀 Justin Reid szerzodese egesz barati lett Chiefsnel.
Beki
Hat ha ma jon normalis cb meg s is, akkor nalam ez egy fasza FA volt. Meg innentol a draft adott. 1/4 Tibodu(ha nem marad bent akkor szerintem Gardner is teljesen jo), 1/10 London/Wilson, 2. Kor McBride + egy dt/lb.
Apex
Amúgy azt mondom, hogy lehet Mathieu-ra nagyobb szükség volna, mint Williamsre h összefogja azt a bénák házát, amit tavaly Jets defensenek hívtak. Emellett JD nem adott sosem 3 évesnél hosszabb szerződést FA-n, így Williams emiatt is kizárható, nem hiszem h Douglas pont most lépne ki a komfort zónájából.
Emellett CB-ben sztem DJ Reed sokkal okosabb igazolás lenne, mint Gilmore: 25 éves, olcsóbb is lenne és dolgozott már Saleh-vel.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tevin Coleman’s one-year deal with the #Jets is worth $1.5 million. He received a $250k signing bonus.

Coleman’s base salary is $1.25 million & $400k is guaranteed. He can earn up to $800k in rushing & receiving incentives.

Cap hit is $1.5m.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Peter Schraeger GMFB adasaban par perce azt emlitette h ma par DB fog erkezni es meg egy TE is akar.