NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Crowder lesz vasárnap, Berrios és Moore valószinűleg nem
Wester
200 IQ ez a Douglas srác... így tuti nem játszik jól Berrios, ergo kevesebbet kell fizetni majd neki. 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Crowder lesz vasárnap, Berrios és Moore valószinűleg nem

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Here is the New York Jets’ complete list of 2022 opponents:
Home: Buffalo, Miami, New England, Cincinnati, Baltimore, Jacksonville, Detroit, Chicago
Away: Buffalo, Miami, New England, Pittsburgh, Cleveland, Denver, Green Bay, Minnesota, Seattle

Nagyon finom...
Beki
Hat pedig jovore no excuse mar, ennyi resource-al azert ha nem is feltetlen egy wild card, de minimum utolso hetig versenyben legyunk. Bar elobbi sem elrugaszkodott elvaras egyaltalan.
Apex
Őszinte leszek... sztem már egy 8-9, 9-8 körüli szezonnak is örülhetünk majd és én csak így tartanám meg a GM+HC duót. Ilyen 5 győzelem környékivel nyugodtan mehet JD is amerre lát.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Erosebb D ellen leszunk de ugy nez ki jo par embert visszakapunk utolso hetre. Moore, Crowder, Kroft, Coleman es Carter is jatszhat ugy nez ki. D oldalon Quinnen is lesz.
Apex
Kiváncsi leszek egy (remélem) újra biztató Wilson + Moore/Crowder + az általam sokra tartott Carter mit tud felmutatni. Ez lehet akár izgi is
Pityu Gyor
Azért azt ne felejtsük h hetekig nem edzettek, nem hiszem h topon lesznek covid után.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Erosebb D ellen leszunk de ugy nez ki jo par embert visszakapunk utolso hetre. Moore, Crowder, Kroft, Coleman es Carter is jatszhat ugy nez ki. D oldalon Quinnen is lesz.
Apex
Kiváncsi leszek egy (remélem) újra biztató Wilson + Moore/Crowder + az általam sokra tartott Carter mit tud felmutatni. Ez lehet akár izgi is

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Erosebb D ellen leszunk de ugy nez ki jo par embert visszakapunk utolso hetre. Moore, Crowder, Kroft, Coleman es Carter is jatszhat ugy nez ki. D oldalon Quinnen is lesz.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Here is the New York Jets’ complete list of 2022 opponents:
Home: Buffalo, Miami, New England, Cincinnati, Baltimore, Jacksonville, Detroit, Chicago
Away: Buffalo, Miami, New England, Pittsburgh, Cleveland, Denver, Green Bay, Minnesota, Seattle

Nagyon finom...
Beki
Hat pedig jovore no excuse mar, ennyi resource-al azert ha nem is feltetlen egy wild card, de minimum utolso hetig versenyben legyunk. Bar elobbi sem elrugaszkodott elvaras egyaltalan.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Here is the New York Jets’ complete list of 2022 opponents:
Home: Buffalo, Miami, New England, Cincinnati, Baltimore, Jacksonville, Detroit, Chicago
Away: Buffalo, Miami, New England, Pittsburgh, Cleveland, Denver, Green Bay, Minnesota, Seattle

Nagyon finom...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/Michael_Nania/status/1478720517561532420?t=ngYQuzqqKDX0zAqNKbJzOA&s=19
Apex
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
 twitter.com/Michael_Nania/status/1478720517561532420?t=ngYQuzqqKDX0zAqNKbJzOA&s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Na Jetsiek, akkor most mindent bele, és verjétek meg a Buffalót.
ötös műhold
Igen, minden vágyunk a Patriotsot segíteni..
Pityu Gyor
Ja vagy úgy? Akkor nehogy segítsétek őket. Kapjatok csak ki tőlük. És akkor attól majd jól érzitek magatokat.
ötös műhold
Nem érezzük jól magunkat vereség esetén sem. Összvissz annyi a lényeg h Wilson és a draft class fejlődjön + lássák jövőre kire lehet számítani.
Beki
Engem meglepett, hogy a Tampa ellen milyen jól Játszott a Jets. Nem tudom, hogy ez minek volt köszönhető, hiszen ha a liga egyik legerősebb csapata ellen ilyet nyomtak, akkor eddig meg miért nem? De pont emiatt írtam amit írtam, vagyis hogy remélem, elkapják a Buffalot.
ötös műhold
Én ezt főleg annak tudnám be h Bowles védelméből hiányzott a 2 legjobb pass rusher és amíg LTben nem volt sérülés, addig nem is változott semmi talán. Bills védelem jobb lesz, meglátjuk h csak fellángolás volt-e. Védelmünkkel most nem foglalkoznék, mert liga alja.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
No nézzük sorban:
1. Amíg egy csapat tocsikja nem zárt (csak a csapat szurkolói számára hozzáférhető), addig senkinek nem róható fel, hogyha oda ír.
2. Főleg akkor nem róható fel, ha a beírása egyáltalán nem volt rosszindulatú, vagy a csapatot sértő. Merthogy az enyém nem volt az.
3. Viszont az, hogy engem itt "divat-és kamuszurkoló"-nak nevez valaki, akinek fogalma sem lehet erről, és nyilvánvalóan ezt csak rosszindulatból teszi, az normál körülmények között sértő lenne. Hogy miért nem az mégsem, azt inkább nem mondom el.
4. Nekem, bár a csoport egy másik csapatának szurkolok, semmi bajom nincs a Jets-el (ellentétben ugye némelyik itt válaszolóval, aki(k)nek nagyon is van baja a Patriotssal). Úgyhogy miről beszélünk kedvesem? Engem vádolsz meg olyasmivel, amiben te vagy a sáros? (Tévedés ne essék, ezt a Pityu Györ) nek írom.
5. Azt kellene megértened, hogy egy másik csapat szurkolója, lett légyen az bár csoportellenfél, ettől még nem ellenséged. Főleg akkor, és attól nem ellenséged, ha bár általában nem is a te csapatodnak szurkol (hiszen a sajátjának), de egy-egy konkrét meccsen még az is lehet, hogy a tiédnek szurkol. Mint ahogyan ez a mostani Buffalo elleni meccsen fog megtörténni.
6. Elhiszem azt, hogy gyűlölöd a New England Patriots csapatát, és szurkolóit. Tedd azt, ha az neked jó. Ehhez nekem kevés közöm van, legfeljebb annyi, hogy a hozzászólásom miatt ez most kikívánkozott belőled. Remélem, megkönnyebbültél tőle. További jó szurkolást, és ellenszurkolást.
ötös műhold
Ok, persze igazad van! Elnézést még egyszer hogy irtam

Green is green
több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Na Jetsiek, akkor most mindent bele, és verjétek meg a Buffalót.
ötös műhold
Igen, minden vágyunk a Patriotsot segíteni..
Pityu Gyor
Ja vagy úgy? Akkor nehogy segítsétek őket. Kapjatok csak ki tőlük. És akkor attól majd jól érzitek magatokat.
ötös műhold
Nem érezzük jól magunkat vereség esetén sem. Összvissz annyi a lényeg h Wilson és a draft class fejlődjön + lássák jövőre kire lehet számítani.
Beki
Engem meglepett, hogy a Tampa ellen milyen jól Játszott a Jets. Nem tudom, hogy ez minek volt köszönhető, hiszen ha a liga egyik legerősebb csapata ellen ilyet nyomtak, akkor eddig meg miért nem? De pont emiatt írtam amit írtam, vagyis hogy remélem, elkapják a Buffalot.
több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 306
No nézzük sorban:
1. Amíg egy csapat tocsikja nem zárt (csak a csapat szurkolói számára hozzáférhető), addig senkinek nem róható fel, hogyha oda ír.
2. Főleg akkor nem róható fel, ha a beírása egyáltalán nem volt rosszindulatú, vagy a csapatot sértő. Merthogy az enyém nem volt az.
3. Viszont az, hogy engem itt "divat-és kamuszurkoló"-nak nevez valaki, akinek fogalma sem lehet erről, és nyilvánvalóan ezt csak rosszindulatból teszi, az normál körülmények között sértő lenne. Hogy miért nem az mégsem, azt inkább nem mondom el.
4. Nekem, bár a csoport egy másik csapatának szurkolok, semmi bajom nincs a Jets-el (ellentétben ugye némelyik itt válaszolóval, aki(k)nek nagyon is van baja a Patriotssal). Úgyhogy miről beszélünk kedvesem? Engem vádolsz meg olyasmivel, amiben te vagy a sáros? (Tévedés ne essék, ezt a Pityu Györ) nek írom.
5. Azt kellene megértened, hogy egy másik csapat szurkolója, lett légyen az bár csoportellenfél, ettől még nem ellenséged. Főleg akkor, és attól nem ellenséged, ha bár általában nem is a te csapatodnak szurkol (hiszen a sajátjának), de egy-egy konkrét meccsen még az is lehet, hogy a tiédnek szurkol. Mint ahogyan ez a mostani Buffalo elleni meccsen fog megtörténni.
6. Elhiszem azt, hogy gyűlölöd a New England Patriots csapatát, és szurkolóit. Tedd azt, ha az neked jó. Ehhez nekem kevés közöm van, legfeljebb annyi, hogy a hozzászólásom miatt ez most kikívánkozott belőled. Remélem, megkönnyebbültél tőle. További jó szurkolást, és ellenszurkolást.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Na Jetsiek, akkor most mindent bele, és verjétek meg a Buffalót.
ötös műhold
Igen, minden vágyunk a Patriotsot segíteni..
Pityu Gyor
Ja vagy úgy? Akkor nehogy segítsétek őket. Kapjatok csak ki tőlük. És akkor attól majd jól érzitek magatokat.
ötös műhold
Ehhh.. a magam részeről leszarom az összes többi franchiset, csak a Jets érdekel (ha lehet fricskát tenni valamelyik csoportriválisnak az jó de itt most több van képben)
Amiért írtam - már megbántam - az a reakció erre a tipikus (Patriotsos...) divat és kamuszurkolói megnyilvánulástól amitől hányok: ideirsz jópofizni egy általad nyilván nem kedvelt csapat topikjában és ráadásul várod hogy más kaparja ki a gesztenyét (tetszettek volna elverni odavissza a Billst és kész). Nem vitát akartam generálni, hülye voltam h reagáltam rá, csak hogy értsd - sok sikert, minden jót de részemről CSAKAJETS! és nyerjünk mindenhol ahol tudunk ...

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Na Jetsiek, akkor most mindent bele, és verjétek meg a Buffalót.
ötös műhold
Igen, minden vágyunk a Patriotsot segíteni..
Pityu Gyor
Ja vagy úgy? Akkor nehogy segítsétek őket. Kapjatok csak ki tőlük. És akkor attól majd jól érzitek magatokat.
ötös műhold
Nem érezzük jól magunkat vereség esetén sem. Összvissz annyi a lényeg h Wilson és a draft class fejlődjön + lássák jövőre kire lehet számítani.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Na Jetsiek, akkor most mindent bele, és verjétek meg a Buffalót.
ötös műhold
Igen, minden vágyunk a Patriotsot segíteni..
Pityu Gyor
Ja vagy úgy? Akkor nehogy segítsétek őket. Kapjatok csak ki tőlük. És akkor attól majd jól érzitek magatokat.
ötös műhold
Rosszabbul semmiképpen nem fogjuk mert legalább nem romlik a draft pozíció

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Na Jetsiek, akkor most mindent bele, és verjétek meg a Buffalót.
ötös műhold
Igen, minden vágyunk a Patriotsot segíteni..
Pityu Gyor
Ja vagy úgy? Akkor nehogy segítsétek őket. Kapjatok csak ki tőlük. És akkor attól majd jól érzitek magatokat.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Na Jetsiek, akkor most mindent bele, és verjétek meg a Buffalót.
ötös műhold
Igen, minden vágyunk a Patriotsot segíteni..

Green is green
több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Na Jetsiek, akkor most mindent bele, és verjétek meg a Buffalót.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Draft pick kitekintő:
saját: 1/3 - 1/6 között lesz
SEA: 1/7 - 1/11 között
CAR 2. kör: biztosan top 10 lesz 2. körben, de inkább előrébb TB elleni meccs miatt
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Bills elleni meccset atraktak 22:25-os savba. 😕
Beki
Tuti miattunk 😊 végre-vegre biztató jelek!!

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Bills elleni meccset atraktak 22:25-os savba. 😕
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Na egyet raaludva mar kevesbe vagyok merges. A kezdo csapat fele megint kb hianyzott, es igy is egy hajszalon mulott a W. Wilson brutal jo volt, lezerek repultek mindenfele, a halott playt nem eroltette, nyomast jol erezte, igazabol tenyleg csak dicserni lehet. Az OL meglepoen stabil maradt Fant kivalasaval is, es tovabbra is tartom hogy LDT-vel meg ha Becton,CMG visszajon szerintem nem kell komoly invesztalas a falba, de persze ha megis lesz az se baj. Ha jovore vegre nem lesz ennyi serules meg szervalunk #1 TE-t meg meg egy WR-t Berrios, Davis, Moore melle, oh boy meg akar ijeszto is lehet ez az O. A D igazabol megtette amit tudott, szerintem meg igy is eron felul teljesitettek, a fiatal CB-knek ismet nagyon jo meccsuk volt, mondjuk Hall az elejen kicsit szenvedett, de utana osszekapta magat. Kar hogy pass rush nem nagyon volt blitz nelkul.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath