New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok hány snapet kap ma Mims. 😀
Beki
Denzel Mims didn't play a snap today
Wester
Hat ujabb jol elhasznalt 2. kor volt, ez van. 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Kíváncsi vagyok hány snapet kap ma Mims. 😀
Beki
Denzel Mims didn't play a snap today

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Kár, hogy elcsesztük a végét, de mindenesetre, talán ez volt a legjobb kimenetel, ha reálisan nézzük. Annak mondjuk jobban örültem volna, ha 4&2-nél Zach dob egy TD-t, dehát ez van. A fiatalok jól játszottak, ez a legfontosabb. Ja és BERRIOSNAK SZERZŐDÉST PLS.
Apex
Végre megvolt az igazán jó Wilson meccs és ez a lényeg. A liga egyik top csapata ellen tartottuk magunkat, szép játékkal.
Wester
Remeljuk a top Bills vedelem ellen is hasonlo lesz h remenykedve varhassuk az uj szezont.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Kár, hogy elcsesztük a végét, de mindenesetre, talán ez volt a legjobb kimenetel, ha reálisan nézzük. Annak mondjuk jobban örültem volna, ha 4&2-nél Zach dob egy TD-t, dehát ez van. A fiatalok jól játszottak, ez a legfontosabb. Ja és BERRIOSNAK SZERZŐDÉST PLS.
Apex
Végre megvolt az igazán jó Wilson meccs és ez a lényeg. A liga egyik top csapata ellen tartottuk magunkat, szép játékkal.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Kár, hogy elcsesztük a végét, de mindenesetre, talán ez volt a legjobb kimenetel, ha reálisan nézzük. Annak mondjuk jobban örültem volna, ha 4&2-nél Zach dob egy TD-t, dehát ez van. A fiatalok jól játszottak, ez a legfontosabb. Ja és BERRIOSNAK SZERZŐDÉST PLS.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok hány snapet kap ma Mims. 😀
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Ez az más lesz... holnap megverjük a Buccanerst! Aztán felébredtem 😊 kitartást minden Jets szurkolónak!

Green is green
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Happy 2022!!

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Moore és Crowder sem fog játszani vasárnap.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Arra tudok gondolni Mimsnél, hogy Gase akarhatta még az ő "rendszerébe", de sajnos nagyon homály a srác. Év végére nagyon látszik, hogy jogosan volt mellőzve
Wester
Erre visszatérve, azért anno a drafton is elég sokat csúszott a 2. körben, ahhoz képest, hogy sokan azt mondták 1. kör vége. Mi is 1x vagy talán 2x is hátratradeltünk asszem, mielött kiválasztottuk. Így utólag azt mondom, hogy 2. kör végi pick, talent miatt egy próbát megért, sajnos nem jött be.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Wesco es McGovern is covidos, de az o szezonjuknak mar vege.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hall es Kroft koronas.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Azert Bectonrol remelem lesz tobb info, hogy mi az isten van vele, mert ahhoz kepest hogy az elso het utan 4-8 het mulva kellett volna visszaternie ez nem tortent meg 4 honap alatt.
Apex
Saleh meg is erositette h szezonjanak vege. Felrekalkulaltak szerinte a felepulesi idejet, mivel nagy darab emberkerol van szo es szimplan mindenki mas utemben gyogyul.
McGocern meguszta ACL serulest, de szezonjanak annyi.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Azert Bectonrol remelem lesz tobb info, hogy mi az isten van vele, mert ahhoz kepest hogy az elso het utan 4-8 het mulva kellett volna visszaternie ez nem tortent meg 4 honap alatt.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Amúgy ez eskü nem volt olyan szar mint vártam, nyilván jó sem volt, de ahhoz képest, hogy a csapat fele konkrétan hiányzott, nem volt rossz. D elfogadható volt, az O meg egész faszán tudott haladni egész meccsen, elsősorban futással. RedZone-ban viszont nagyon fejlődni kéne, mert legalább 17-20 pont bent maradt. Statok alapján nem fog feltűnni senkinek, de szerintem Wilson is jó volt, igazából nem nagyon hibázott, jó döntéseket hozott, végre az egyszerű passzok sem repültek mindenfele, amiket kellett megdobott, a majdnem int playek szvsz nem az ő hibái voltak. Ja illetve Berriost mindenképpen meg kell tartani!
Apex
Ami tetszett még az az agresszivitás Middleton részéről. Pont egy ilyen veszett helyzetben levő szezon során kell begyakorolni h igenis menjünk neki 4th down-ra és spec teammel is lehet trükközni. Spec teamben jól emlékszem h talán ez volt az első trükkös hívás idén?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Kövezzetek meg (és tudom hogy én képes vagyok végtelen optimizmusra) ám én látom magam előtt, hogy a Jets a következő 2-3 évben szorakoztató lesz (ha a D javul, ha Wilson fejlődik, normalis coachok és lesznek értelmes elkapók): a tökösséget nem lehet elvitatni ifjú iranyítónktól, legalább talán nem az a sótlan, szintelen, szagtalan offense vár ránk mint volt az elmúlt 5 evben...
Pityu Gyor
Ohh ez a 2-3 évet ne is említsd h a Jets normális lesz, kb 2009-2010 óta várunk erre. 😀 Azt ne felejtsük h az offense kb még így is tippre liga 6-7. legszarabbja, a védelem pedig a legszarabb konkrétan. Szóval utóbbinak csak javulnia van hova. 😀
Részemről még adok JDnek és Saleh-nek egy offseasont h alakítsanak valamit, ha így sem megy, ennyi draft capital után, viszlát.
Beki
Kovetkezo ev mindenkeppen make or break lesz, ebben egyeterthetunk. Mindenesetre vision legalabb most van, latjuk merre haladunk, lehet bizni szvsz ebben a csapatban/FOban, amit azert regen nem mondhattunk el.
Apex
Határozottan. Igazából nem is lesz sok elvárásom, csak legyen kb top20-as javulás a védelemben, Wilson fejlődjön és a draft class is mutasson biztató jeleket. (na jó meg néhány upset win sem árthat, mert idén ezt egyedül a Bengals ellen hoztuk, Titans sztem magát intézte el).
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Kövezzetek meg (és tudom hogy én képes vagyok végtelen optimizmusra) ám én látom magam előtt, hogy a Jets a következő 2-3 évben szorakoztató lesz (ha a D javul, ha Wilson fejlődik, normalis coachok és lesznek értelmes elkapók): a tökösséget nem lehet elvitatni ifjú iranyítónktól, legalább talán nem az a sótlan, szintelen, szagtalan offense vár ránk mint volt az elmúlt 5 evben...
Pityu Gyor
Ohh ez a 2-3 évet ne is említsd h a Jets normális lesz, kb 2009-2010 óta várunk erre. 😀 Azt ne felejtsük h az offense kb még így is tippre liga 6-7. legszarabbja, a védelem pedig a legszarabb konkrétan. Szóval utóbbinak csak javulnia van hova. 😀
Részemről még adok JDnek és Saleh-nek egy offseasont h alakítsanak valamit, ha így sem megy, ennyi draft capital után, viszlát.
Beki
Azt nem irtam, hogy javulni fog (tulzásokba ne essünk 😊)) ) hanem h szórakoztató lesz 😊)

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Kövezzetek meg (és tudom hogy én képes vagyok végtelen optimizmusra) ám én látom magam előtt, hogy a Jets a következő 2-3 évben szorakoztató lesz (ha a D javul, ha Wilson fejlődik, normalis coachok és lesznek értelmes elkapók): a tökösséget nem lehet elvitatni ifjú iranyítónktól, legalább talán nem az a sótlan, szintelen, szagtalan offense vár ránk mint volt az elmúlt 5 evben...
Pityu Gyor
Ohh ez a 2-3 évet ne is említsd h a Jets normális lesz, kb 2009-2010 óta várunk erre. 😀 Azt ne felejtsük h az offense kb még így is tippre liga 6-7. legszarabbja, a védelem pedig a legszarabb konkrétan. Szóval utóbbinak csak javulnia van hova. 😀
Részemről még adok JDnek és Saleh-nek egy offseasont h alakítsanak valamit, ha így sem megy, ennyi draft capital után, viszlát.
Beki
Kovetkezo ev mindenkeppen make or break lesz, ebben egyeterthetunk. Mindenesetre vision legalabb most van, latjuk merre haladunk, lehet bizni szvsz ebben a csapatban/FOban, amit azert regen nem mondhattunk el.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
McGovern súlyos sérüléséről meg le is maradtam 😮
Azért volt egy fajta OL akkor tegnap Wilson előtt:
Fant-Isaiah Williams-Feeney-GVR-McDermott
Beki
Ja de meglepoen jok voltak, foleg futasnal.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
McGovern súlyos sérüléséről meg le is maradtam 😮
Azért volt egy fajta OL akkor tegnap Wilson előtt:
Fant-Isaiah Williams-Feeney-GVR-McDermott
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Amúgy ez eskü nem volt olyan szar mint vártam, nyilván jó sem volt, de ahhoz képest, hogy a csapat fele konkrétan hiányzott, nem volt rossz. D elfogadható volt, az O meg egész faszán tudott haladni egész meccsen, elsősorban futással. RedZone-ban viszont nagyon fejlődni kéne, mert legalább 17-20 pont bent maradt. Statok alapján nem fog feltűnni senkinek, de szerintem Wilson is jó volt, igazából nem nagyon hibázott, jó döntéseket hozott, végre az egyszerű passzok sem repültek mindenfele, amiket kellett megdobott, a majdnem int playek szvsz nem az ő hibái voltak. Ja illetve Berriost mindenképpen meg kell tartani!
Apex
Végtelenül szórakoztató volt a meccs, szerintem, Wilson lemanagelte a játékot, ez fejlődés a korábbiakhoz képest. Berrios nagy plusz, Mims meg nagy minusz megint.
Wester
Abszolut. Mims megtartasa marha nagy hiba volt. Nyilvan mi akartuk h lepjen palyara minel tobbet, de az FO ugy fest h hibazott h nem tradeltek mig volt erteke. Jovore max PSen ragadhat meg.
Beki
Hát jó, de kérdés mi értéke volt akkor is. Adtak volna egy 7. kört érte? Arra én is azt mondanám, hogy akkor inkább maradjon hátha kisül belőle valami
Wester
Nyilván az értéket nem tudjuk, de lehet hasznosabb lett volna azt vagy Mims-et elcserélni egy safety-re, hát ha az a kísérlet legalább bejön.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Kövezzetek meg (és tudom hogy én képes vagyok végtelen optimizmusra) ám én látom magam előtt, hogy a Jets a következő 2-3 évben szorakoztató lesz (ha a D javul, ha Wilson fejlődik, normalis coachok és lesznek értelmes elkapók): a tökösséget nem lehet elvitatni ifjú iranyítónktól, legalább talán nem az a sótlan, szintelen, szagtalan offense vár ránk mint volt az elmúlt 5 evben...
Pityu Gyor
Ohh ez a 2-3 évet ne is említsd h a Jets normális lesz, kb 2009-2010 óta várunk erre. 😀 Azt ne felejtsük h az offense kb még így is tippre liga 6-7. legszarabbja, a védelem pedig a legszarabb konkrétan. Szóval utóbbinak csak javulnia van hova. 😀
Részemről még adok JDnek és Saleh-nek egy offseasont h alakítsanak valamit, ha így sem megy, ennyi draft capital után, viszlát.